Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

raubirka
11. zář 2013

@zmuzle jeee, uz koukam ze z Prahy!!!!! no supeeeeeer! konecne nekdo!
.-) tak mit partaka, tak to snad pujde i lip.... .-)

zmuzle
11. zář 2013

@raubirka Tak odkdy se k holkam pridame? 😉 Jen budu muset dopredu naplanovat jidelni listek a podle toho nakoupit. A delat kastrulky do prace. Ted si taky varim, ale to je asi o necem jinem a nevim, jak to vydrzim bez priloh a nemit hlad 😅

hrozinka
11. zář 2013

@zmuzle hlad mit nesmis 😉 jez co hrdlo ráčí,ale jen v ramci DD 😉 bez příloh je to těžke,ale dá se to 😉

zmuzle
12. zář 2013

Holky, diky. Mam to vytiskle a jeste se musim v tom zorientovat. Slozite to asi nebude, ale ted mi to prijde. Treba v te 1. fazi muzu ten Dukan chleba, ze ano? Ja si to bez priloh neumim moc predstavit a zase, snist moc chleba taky nebude to prave. 😅 A pak faze 2, kdy se stridaji dny bez zeleniny a se zeleninou, tak ty jen bilk., to ej jako faze 1, ale muzu k tomu navic ty 2 tolerovane potraviny?

hrozinka
12. zář 2013

@zmuzle dulezite je si naplanovat cca co budes varit, ja nesnim maso bez placky nebo zeleniny nebo chleba, ale musim pocitat,ze uz tam mam otruby a uz nemuzu nic, kde jsou jinak chleba si rozpocitas na zaklade otrub a mas to.
S tema fazema jsem zvedava co ti holky poradi, bo ja mela stejnej dotaz na fb dukanek kde jsou hokky co to drzi i roky anedokazaly mi rict jak je to v 2 f s bilkovinnyma dnama. Ja to dodrzuju jak pises dny se zeleninou a dny bez a ve dnech bez si dam max 2 tolerovane potraviny napr skrob nebopuding, diky tine uz skrob skoro nepouzivam jen mirne do zeli jinak vsude na peceni davam puding i do palacinek 😅

hrozinka
12. zář 2013

Tak jsem si posunula mereni na dnesek misto pondeli bo zitra odjizdim na tu svatbu tak jsem udelala mereni ted a uvidim pak snad tam moc nenaberu.
Dneska budu cvicit doma, zitra je svatba tak dam odpocinek stejne budu tancit,ze 😀 a v sobotu si dam posilovani to dam na pokoji a v nedelu uz budu behat doma.
Dneska jsem zacla bzd den a mam ho na patek a sobotu at to tam mam jednodussi, zeleniny tam bude hodne, jogurty si beru sebou a upecu si dukan placky at me nesvadi pecivo 🙂
No a ted k mereni vaha nic moc zacala jsem na 81,5kf ted po 14ti dnech 78,85kg 😖 ale za 14 dni:
pod prsama -2,5cm
pas -6cm (nevim zda jsem prvni den nemerila blbe prijde mi to hodne 😅 )
špek -1cm
Nohy leva je jen pevnejsi, ale na cm stejna
Prava nahore -1,5cm a u kolena -1,5cm
Lytka obe stejna

Jen tak dal. 2 dny cvicim tany tany na madla lasky a je to mazec. Po prvnim dnu uz jsem do toho ani nechtela jit jak me vse bolelo, ale dala jsem to a dnes uz je to lepsi 😎

zmuzle
12. zář 2013

@hrozinka Tak to jsou pekne vysledky. Musi to byt znat na obleceni, ne? 🙂 Co myslis tim, ze si chleba rozpocitam na zaklade otrub? Jako, kdyz do nej dam povolene mnozstvi na den, tak ho muzu cely snist? 😀

sluvko
12. zář 2013

Ahoj holky🙂

sluvko
12. zář 2013

4 dny stojím na váze🙂 ale přikládám to premenstruačnímu syndromu tak uvidíme 🙂 ale i jsem četla že hodně dukanek po 20: dnu chvilku stojí 🙂 ale já jsem spokojená i tak
@hrozinka super výsledky .-) šikovná holka a brzy i krásně štíhlá 🙂

hrozinka
12. zář 2013

@zmuzle přesně 😉 spočítáš si co do toho dáváš ja chleba nedělam tak nevím,ale je tam myslim 6 lžic OO v 2f mas na den 2lzice takze ti chleba vychazi na 3 dny 😉 🙂 trebas ja si dělam mufiny,kde jsou 2lžice OO tak ho muzu snist celej 😀

hrozinka
12. zář 2013

Holky na hadrech to zatim nevidim spis jen na pasku u kalhot a že mi to břicho neteče přes pásek 😀 🙂

tina1506
12. zář 2013

@hrozinka tak já to vidím i na oblečení,teda hlavně na něm... všechno mám OBROVSKÉ a nechce se mi měnit celý šatník, když chci ještě pokračovat...

hrozinka
12. zář 2013

@tina1506 tak to moc závidím 🙂 ja shodila 12kg a kalhoty mam furt stejne jen přidělávam dírky do pásku 😀 jinak se na me asi přizpůsobují 😀 🙂

tina1506
13. zář 2013

@hrozinka mě plandají na prdeli, visí na stehnech a po dvou krocích je mám pod koleny🙂 a to mám dole jenom 20kg 🙂

raubirka
13. zář 2013

@zmuzle napisu pozdeji, a domluvime se kdy zacnem.. Uz mas tu knizku? Z jake casti Prahy jsi?

zmuzle
13. zář 2013

@raubirka Jo, uz ji mam. I otruby a nizkotuc. sus. mleko. Zvlastni kombinace. Praha 4, ale spis 11...

sluvko
13. zář 2013

Ahoj holky jak to jde?
já stále stojím na váze, ale nevadí chce tojen vydržet 🙂 dneska jsem se přistihla, že málo piju. tak třeba proto 🙂

sluvko
14. zář 2013

krásné ráno 🙂 zase třičtvrtě kila pryč 🙂, bylo to pitím

tina1506
14. zář 2013

@sluvko já pořád stojím... včera jsem uvažovala, že si dám do nového roku 3.fázi a od ledna zase od začátku...

raubirka
14. zář 2013

@zmuzle jake jsi koupila mleko? ja nemam nic a ani nevim, kolik toho mit budu, pac mi neprisly penize, ktere jsem cekala... takze ted nemuzu moc utracet (za sebe), ale snad prijdou....
to sladidlo se v dukanovi prezentuje nejvic stevie, nebo ne? ted jsem zmatena... to sladidlo jsem mela uz driv v tabletach, t o prodavaji v Bille

hrozinka
16. zář 2013

Ahoj holky,tak svatbu jsem přežila s kilem nahoře ☹ snažila jsem se,ale moc mi to nešlo dala jsem to tak 50na 50 ☹ takže dnes a zítra bílkoviný den. Zařekla jsem se,že už nebudu posedlá váhou bo jaxem tam šla do bazénu,oblekla si plavky taxem zjistila,že to cvičení a dietka má účinky bo se mi fakt zpevnilo tělo,bříško zalízá a ten pas 😀 úplně jsem hleděla. Věřím,že ty 4cm jsou fakt pryč 🙂 takže makáme dál 🙂

hrozinka
17. zář 2013

Holky tak mám šílenou depku s DD skončit ☹ přijde mi,že to na mě nefunguje a háže mi to furt jojo efekt ☹ když mám radost,že jsou 2kg za 14 dni dole za 2 dny je mám zpět i s pul kg jako úroky ☹ tak ja fakt nevim. Držím to od 2.9 a shodila jsem 2kg a už je mam zase zpátky ☹ 1f jsem držela 5 dni a dala dolu necele 2kg 😠 vůbec to na mě nefunguje jak v květnu,to jen v 1f šly dolů 4kg a hned první týden 2f další 1,5kg ☹ ☹

tina1506
17. zář 2013

@hrozinka vítej v klubu... ☹ já jsem uvažovala,že přejdu do trojky a od ledna začnu zase od začátku... už 2 měsíce stojím... 2kg dolů, 2 nahoru a pořád dokola... :( teď jsem navíc parádně nachcípaná a čekám, že zase naberu aspoň 4kg jako při poslední nemoci a od té doby nehubnu :(

hrozinka
17. zář 2013

@tina1506 čím to je,že někdo jde krásně dolů a my se tak trápíme,že? Ja to asi napul ukončím ale budu cvičit a třebas od půlky řijna to zkusím znova nevím :-/ ☹

hrozinka
18. zář 2013

Tak jsem se dnes rano musela smat. Včera to zeli jsem uvařila móc dobre. Snedla jsem 2 misky,večer před spanim jsem ještě užírala z kastrola, snědla jsem teda skoro pul hrnce a dnes? 1kg dole 😀 😀 pan dukan je vtipnej.
A zelí už nebudu dělat jinak než se škrobem. Chutná líp a je krásně lesklé,oproti mouce. A dnes večer vařím špenát,snad se též povede 🙂

tina1506
19. zář 2013

@hrozinka to až tak? Jdu na váhu, včera jsem se taky přežrala zelí, na oběd i večeři 🙂

hrozinka
19. zář 2013

@tina1506 tak co? Pomohlo zelí? Ja mam ted zeleninu tak na váhu radši nelezu, ale žádná sláva to není ani na cm 😠

tina1506
19. zář 2013

@hrozinka já teď týden absolutně flákám... :( jsem demotivivaná, pořád stojím... ☹ a jsem nachlazená jako prase... ale zelí pomohlo, jestli to teda bylo zelím 🙂 dneska je úplněk tak doufám, že by se mělo něco dít 🙂

hrozinka
19. zář 2013

@tina1506 jo? ono se při úplnku něco děje? mám nějak spešl jíst?

tina1506
19. zář 2013

@hrozinka po úplňku se líp hubne, tělo odplavuje všechno ven... před úplňkem zase zadržuje... někdo drží hladovku, pije se jenom voda a čaj a nebo půst, to se jí třeba jenom zelenina, nebo ovoce nebo rýže apod... dají se dát za ten den dole i 2kg, ale zase se stejně naberou... je to spíše jenom pro očistu těla... já si dám dneska jenom lehce vývar a hlavně hooooodně hoooodně pít!!!

http://www.maminka.cz/clanek/zdravi/pri-uplnku-...