Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

hrozinka
19. zář 2013

Ahoj holky, tak se s vami nachvilku loucim. ☹ dnes jsem nad tim celej den uvazovala a nema to cenu. Dukan se mi msti za poruseni pres prazdniny, za 18 dni jsem neshodila vubec nic, to 1kg mam zase zpatky. V kvetnu jsem diky DD dala dolu krasnych 6kg, z toho skoro 4 v prvni fazi, ted mi sly dole jen 2kg a pak uz nic ba naopak zas to lezlo nahoru. Myslim si, ze moje telo si na to zvyklo a nevadi mu ty bilkoviny, mozna jich jim malo ☹ nevim. Dnesnim dnem jsem dietu ukoncila s vahou 79,8kg 😢 (v květnu jsem se dostala na 74,8kg 😠 😢 ) štve mě, ze jsem kg nabrala zpět, pitome prazdniny. Ma vysnena vaha byla 68kg a pak možná 65kg. Ted to necham tak budu jist porad zdrave a cvicit tak jak do ted a trebas za mesic za 2 se k DDvratim a trebas konecne zabere 😠 . Pokud vam to neva tak sem tam nahlidnu jak se vam dari 😵
Drzim pesticky 😵 😵

tina1506
19. zář 2013

@hrozinka já jdu zase do trojky a odznova chci začít od ledna... váhu, jakou mám teď jsem měla naposledy někdy na škole před 15lety, možná i dřív a tělo se asi brání hubnout dál... ☹

hrozinka
19. zář 2013

@tina1506 ty jsi úžasná,dát dolů 20kg je nádherný!!!!! A máš můj obdiv. Ja to až tak daleko nečetla. Co se přidává ve 3jce?

tina1506
19. zář 2013

@hrozinka měla jsem a mám pořád z čeho shazovat 😀 mám strach se vrátit k normálnímu jídlu, že se zase rozežeru jako dřív...
Upevňující fáze TO JE TŘETÍ!!!!!!
Bílkoviny i zeleninu můžeme jíst kdykoliv. Dále můžeme jíst menší porci ovoce, 2 krajíce celozrnného chlebu, jedno jídlo týdně z těstovin, brambor nebo luštěnin bez oleje, dále se může denně sníst 40 g sýra (ne tučného); jehněčí, vepřové, šunka max.. dvakrát týdně, jednou týdně se doporučuje pouze bílkovinný den, nezapomínáme na dvě lžíce ovesných otrub každý den.

sluvko
20. zář 2013

Ahoj holky byla jsem týden bez pc. ale jsem zpět, kila mi jdou relativně dole i cm , jsem teď na 80 kg to je o 8 méně než před měsícem, jsem spokojená, už si začíná vímat okolí tak to je taky trošku vzpruha.
Máte někdo rozhozenou menstruaci? já j,o ale bude to asi kojením a rychlým úbytkem na váze.

sluvko
20. zář 2013

@hrozinka dej si puzu nejméně půl roku a pak to zase pujde

sluvko
23. zář 2013

nikde nikdo

hrozinka
23. zář 2013

@sluvko pul roku? 😕 To je strašně moc ☹ ja chtěla být už na Vánoce šik ☹

2.10 jdu na měření tuku a svalů v těle,tak jsem zvědavá jak dopadnu. Snad to není moc špatné. Ja si říkala,že začnu na konci řijna? Nebo 1.11.? Už teď se bojím,že už to na mě nebude fungovat ☹ 😔

tina1506
23. zář 2013

@hrozinka já jsem teď týden jedla úplně všechno, DD jsem totálně porušila a váha šla dolů...dneska jsem opět najela na režim, tak jsem zvědavá,jestli tok čemu bude

hrozinka
23. zář 2013

@tina1506 😠 to mě může teda naštvat a ja makam jak blb a nic ☹ 😢 ikdyž ja teď porušuju hlavně alkoholem bo máme každej víkend svatbu bo oslavu bo hody prostě furt něco ☹

sluvko
23. zář 2013

@hrozinka jjá si myslím že je to tím že furt porušuješ než si tělo zvykne že fakt prostě bude muset jít do zásob zase porušíš ...
nemyslím tím nic špatného ale já třeba vím že když jsem začala poprvé v roce 2011 v září- onemocněla jsem - vážně a tak jsem musela přestat a pak jsem najela v březnu a šlo to samo
jenže pak jsem otěhotněla a začala po porodu až letos v srpnu
a zasse to krásně jde, jasně že jsou dny kdy se to nehne tak prostě přitvrdím víc piju a jím víc maso a nejím tolerované potraviny.

inna1
24. zář 2013

@hrozinka dej si pauzu a pak se zase vrat mezi nas..uvidis jak to bude fungovat..

hrozinka
24. zář 2013

@sluvko ale ja když držela DD taxem neporušovala ☹ už týden a něco DD nedržím. Držela jsem ji znovu a poctivě od 2.9. A za 14 dní jsem nedala dolu nic a to denně cvičím ☹ 1F jsem držela 5 dní,dala dolu 2kg,ale v BZD se vratily a už neodešly ☹

sluvko
24. zář 2013

14 dní je málo

hrozinka
24. zář 2013

@sluvko ja vím,ale v květnu jsem za tu dobu měla dole 6kg ☹ 😠 u me to dyl nemelo cenu ao vysledek žadny a pak už to u nas jelo svatba,40ka,ted 60ka pak hned hody ☹ zaří a říjen je u nas peklo a na vesnici by nějakou dietu nepochopili ☹

lenna1167
24. zář 2013

Ahoj děvčata,tak jsem po nějaké době opět tady,taky jsem asi 10 dnů stála,sem tam nějaký malinký prohřešek ☹ ,ale ted se to konečně zase trochu pohnulo,chce to vydržet a neklesat hned na mysli.DD držím 6 týdnů a mám dole 7,5kg...dneska jsem vytáhla ze skříně všechny kalhoty,abych měla motivaci a sláva!!!!všechny obléknu 🙂 takže spokojenost a euforie 😀 Nyní mám 73kg na 168cm,takže ještě rozhodně jednou tolik chci dolů,ale ted konečně vidím výsledky ,i v práci si už všímaji a pak to jde samo.Chce to vydržet,těch deset dnů co jsem stála na váze,jsem si taky říkala,že na to kašlu...ale jsem ráda,že jsem vydržela 😅

hrozinka
24. zář 2013

@lenna1167 tak to je krása,gratuluji a kolikrat denně jíš a cvičíš? Mě tyto dobré zprávy vždy nakopnou,ale pak to udržet..

hrozinka
24. zář 2013

Holky coca cola light se muze i v 1f a kolik se jí může denně. Díky

sluvko
24. zář 2013

@hrozinka no já jsem holka z jižní moravy🙂
ale podle mě myslím, že prostě pokud to předtím bylo poprvé, tak to prostě šlo protože to tělo nečekalo, ale teď už to zná a ví, že když vydrží tak ty přestaneš ☹

hrozinka
25. zář 2013

@sluvko to tělo je,ale chytrá mrcha,že 😀 😅 znovu pročítám tuto diskuzi, znovu hledám další recepty. Už jsem našla i první chybu, když jsem nevěděla co taxem si uvařila čoko puding,byl sice bez cukru,z odtučněného kakaa,ale ja snědla půlku a to je špatně 😠 platkový sýr = denně snídaně.
Zatím si davam pauzu a až to budu mít vše zjištěne a udělaný jidelníček tak začnu a budu makat poctivě!! 😠

tina1506
25. zář 2013

@hrozinka já si dělám pauzu nucenou :( dneska jsme začali předělávat kuchyň, takže nějaké vychystávání nehrozí... včera jsem navařila hrnec polívky na tři dny a dieta v dupě... takže jak jsem měla v plánu, dávám si pauzu a začnu zase od nového roku... jak se znám, stejně bych i o vánocích hřešila... snad pak zase tělo dostane šok a zase začalo spalovat...

hrozinka
25. zář 2013

@tina1506 ono je důležité teď nepřibrat. K Vánocům ja mám teď v lednici linecké těsto 😀 😀 až dojde syn ze školky tak budem vykrajovat ať nemá furt sladkosti z krámu.

hrozinka
25. zář 2013

@tina1506 ale to potom v té nové kuchyni bude vaření jedna báseň 🙂 hoď sem potom fotečku jakou máš kuchyň 🙂

lenna1167
26. zář 2013

@hrozinka ahoj,přiznám se,že necvičím,nějak to nestihám a pohybu mám dost v práci,jsem zdravotní sestra a makám ve směnách.Jím pravidelně 4krát dennně,dopolední svačinu vypouštím,ale když mám chut,tak si něco zobnu kdykoliv...ted i sem tam nějaký prohřešek 🙂 ,ale jde to dolů ted fakt dobře.Musí se hold překlenout to období,hdy to stojí a pak se to o to víc hne 😉 Já se přiznám,že pokud nejsem v práci,tak si večer dám dvojku bílého vína 😀

sluvko
26. zář 2013

@lenna1167 jsem za jedno

hrozinka
27. zář 2013

Holky já mám obr radost včera jsem si koupila zimní bundu vel 42 to jsem neměla dobrých 10let a kalhotky M mazec. V lednu byla má velikost 44/46 juchů
Zatim si davam pauzu, ale chci se k DD vratit 🙂

inna1
28. zář 2013

@hrozinka gratuluji..ja tez mela v lednu vel.46 ted je to 40/42 bundu co jsem v lednu nezapla co nezapla deset centaku mi chybelo. Tak ted uz mi je velka.. 😉

hrozinka
28. zář 2013

@inna1 tatj to je úžasné,ale zas to chce novou bundu 😀

tina1506
28. zář 2013

@hrozinka já z 52/54 na 48 i 46... vytáhla jsem podzimní bundy a kabáty ještě ze školy, moda jak prase, ale nechce se mi kupovat nové,když chci ještě hubnout dál... načančám to šálama a hold musím vydržet 😀 no a zimní stáhnu páskem, to se ještě dá...🙂

hrozinka
29. zář 2013

Tak mam obe dukan knihy jak s recepty tak tu o dukance. Takze zacíná četba a studium 🙂