Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

yagga
21. srp 2013

@hrozinka vitamíny baštim už 4 měsíce.

hrozinka
21. srp 2013

@yagga 🙂 🙂 tak to je dobře

hrozinka
21. srp 2013

Holky dneska jsem si uvařila ty shirataki a mě to vůbec nechutná 😖 tím,že jsou uvnitř takove tuhé mi to přijde,že jim no to nebudu ani psat. Jíte to někdo? Mám 4 čerstvé balíčky.

yagga
22. srp 2013

Ahoj,
tak jsem se nakonec odhodlala a začala už dnes. Jen jsem se chtěla ještě zeptat česnek a cibule i jarní cibulka a pžtka, do tvarohu nebo pod maso se bere jako ochucovadlo ne zelenina že?
A chtěla jsem sezeptat ten Dukan chleba asi nemůžu, když je tam sušené mléko že? Tudíž smím placku nebo takové ty housky. A ještě jeden dotaz když jem sehnala OO ale s klíčkma nevadí to? V DM jiné neměli...

yagga
22. srp 2013

@hrozinka zkušenost ještě nemám, ale už je začínám shánět, takže chutné moc nejsou jo? A jak často se pak můžou jako příloha?

hrozinka
22. srp 2013

@yagga já si myslím, že je můžeš neomezeně, ale jistá si nejsem. ale ony nejsou nic extra takže toho stejně moc nesníš ☹

hrozinka
22. srp 2013

@yagga OO s klíčkama já teda neznám, ale nemyslím si, že by to mělo něčemu vadit. Chleba až od druhé fáze bo sušené mléko je tolerovaná potravina 😉 česnek, cibule, cibulka i pažitka do tvarohu můžeš 😉 já si třebas na cibuli dělám maso bo jinak by nešlo sníst ani opéct snad 😅

mrkni zde, je to tu pěkně popsané 😉
http://www.janakozmalova.blog.sk/detail-pravidl...

yagga
22. srp 2013

@hrozinka
Děkuji zběžně jsem koukla, takže OO s klíčkama být nemají což jsem nšla v tom odkazu, ale jiné jsem nesehnala takže to zatím budu muset zvládnout s nima. A co jsem koukala na jiné stránk tak se občas v něčem liší, sice jsou to drobnosti, ale začínám v tom mít pěkný guláš.

lenna1167
22. srp 2013

Já zatím 13 dnů a 4 kg, žádná sláva ale pomalu to jde.Důležité je, ze při této diete není hlad.Na víkend dělám svickovou, takbude i varianta pro mě 😉 mám dojem, ze jsem tu i zahlédla knedlíky pro nas....horší bude oslava kulatin mé tety, zahlédla jsem nealko víno, myslíte ze by šlo?

hrozinka
22. srp 2013

@yagga musíš všechny rady brát s rozumem a pak se v tom vyznáš, nevím v čem přesně byly informace rozdílné, ale zásady jsou prostě dané a omáčku už dojdeš logicky 😉

@lenna1167 za 13 dní 4kg je málo????? 😕 😕 já bych byla sakra šťastná. člověk nedrží dietu, ani hladovku, můžem se najíst pořádně, můžem skoro vše ( dle dd úpravy) a ještě u toho hubnem 🙂 nechtěj zázraky na počkání, zdravé hubnutí bez jojo efektu je max 1kg za týden. Knedlíky jsem zkoušela a mě se asi nepovedly, byly dost hnusné a tuhé, ale četla jsem od holek, že si je hodně pochvalují 😉
k nealku víno si myslím, že jo bo jsem viděla i na fb u dukanek, že pily nealko vínko

inna1
22. srp 2013

Stihle nudle se smi od 1f ale nekomu chutnaji a jinym ne.musis vyzkouset a uvidis🙂

yagga
22. srp 2013

@inna1 Já budu mt spíš problém je sehnat.

Ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s tofu a olomouckýma syrečkama v první fázi? Někde bylo uvedeno že ano, jinde až od druhé fáze...

inna1
22. srp 2013

Ano ty muzes kdykoliv..🙂

tina1506
22. srp 2013

@lenna1167
@hrozinka já dělám tento knedlík a pokaždé sepovedl, přidávám tam někdy i 1PL pšeničných otrub https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tina1506/alb...

lenna1167
23. srp 2013

@tina1506 děkuji,knedlík se povedl a opravdu nebyl špatný,svíčkovou jsem pro sebe zahustila jen 2PL nízkotučného sušeného mléka místo smetany a vůbec nebyla špatná 🙂
@hrozinka 4 kg nejsou málo,mám radost i z nich,ted jsem na zelenině a vím,že to bude zase chvilku stát,ale od neděle se to na bílkovinách snad zase hne...potřebuji ale ještě tak deset 😉 ,pak to bude teprve vidět 😀 S tím nealko vínem jsi mi udělala radost,vezmu si ho s sebou na oslavu a výmluva,že budu řídit zpatky domů to jistí 🙂

hrozinka
24. srp 2013

@lenna1167 aby si nemysleli, ze jsi tehotna 🙂

hrozinka
24. srp 2013

Holky je možne,aby se stevia ve skle zkazila? Zda se mi hořka. Mam ju tak od května a zhrudkovatěla.

hrozinka
24. srp 2013

@tina1506 tak druhy pokus 🙂 manžel se oblizuje. Miluje hořke moučníky

inna1
24. srp 2013

@hrozinka to je nadhera..mnam..je to dle DD?

hrozinka
24. srp 2013

@inna1 jj je to recept od tiny z alba 🙂 ted už je to krasně ztuhle,ale my nemohli vydrzet 😀

hrozinka
25. srp 2013

@tina1506 tak moucnik u nas tak zachutnal, ze manza si ho preje i pres tyden a s neslazenou slehackou 🙂

tina1506
25. srp 2013

@hrozinka to je fajn, že chutná 🙂

hrozinka
25. srp 2013

Tak včera moučník od tiny dneska dukam palačinky a zase užírá cela rodina 😀 dělala jsem rovnou 3tou dávku 🙂

hrozinka
28. srp 2013

Tak zitra na oběd červené zelí,kuře z trouby a zkusím tvuj knedl 🙂 @tina1506 taxem zvědavá 🙂

tina1506
28. srp 2013

@hrozinka já mám zítra 4.den BD, tak budu mít kuřecí vývar s hromadou masa 😉

hrozinka
28. srp 2013

@tina1506 maš restart bo sis to ve 2f nastavila 4/4 ? To bych nedala. ja mam 1/1 a to se vzdy zeleniny přežírám 🙂

tina1506
28. srp 2013

@hrozinka jedu 3/4 další týden 4/3, ať mám každý víkend zeleninu, zvlášť když se někam jede, tak je to jednodušší 🙂

hrozinka
29. srp 2013

@tina1506 a je to lepší? Ja bych 3 dny bez zeleniny nedala,ne že bych ju tak milovala,ale davam si ju k masu co je suché nebo místo pečiva,které mi chybí.

masicko
29. srp 2013

Ahoj,
tak se pořád odhodlávám,že taky začnu-můžu přidat k nějaké začátečnici? 🙂
Já jsem věčná dietářka,ale buď to nevydržím,nebo zhubnu a pak naberu jednou tolik,už jsem jako koblížek 😒 ,
teda spíš koblih 😉