Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

inna1
27. led 2013

@kaxulka. ok tak si sezen co potrebujes a muzeme zacit..uz jsem toho precetla dost..kolik potrebujes shodit?

tegina
1. únor 2013

Holky nikdo nedrží? Zvažuji, hledám oporu 🙂

inna1
1. únor 2013

Ahoj ja ji drzim ..uz mam pet kilecek dole😉

hohe
1. únor 2013

Držela jsem před svatbou a dala jsem dolů 18kg 🙂 teď jsem přibrala 13 kg, ale to bude zřejmě princeznou co očekáváme v březnu 😀

inna1
1. únor 2013

Tak to gratuluji😉

tegina
1. únor 2013

inna1: tak tj. krása, kdy jsi začala?
hohe: a tvůj úspěch byl za jak dlouho...jak půjdeš z porodky máš 12 kg dolů🙂, sis to dobře vymyslela tak krásně shodit před porodem, mně se to nepodařilo, a teď bych potřebovala min. 15 kg dolů 😉
Holky co jste nejvíce jedly v první fázy? Asi jste taky sjely do stereotypu?

inna1
2. únor 2013

Ja v 1f jedla kureci.tvaroh.bile jogurty.tofu.tunaka..da se to vydrzet..kureci nebo kruti sunku vejce..je toho dost da se z toho vymyslet hodne receptu..

inna1
2. únor 2013

Zacala jsem 19.1.

tegina
2. únor 2013

inna 1: děkuji za inspiraci, kolik kil chceš dávat dolů ty? Dnes jsem začala, tak snad to dotáhnu do konce, ale bude to boj...stravování mi vyhovuje, maso mám ráda, stejně jako zeleninu, ale ty chutě ukočírovat, to bude 😉

inna1
2. únor 2013

Ja potrebuju shodit alespon 20 kg😉

tegina
2. únor 2013

Tak to jsme na tom stejně, to budeme shazovat cca stejnou dobu 😉

tegina
2. únor 2013

Teda v případě, že to zvládnu 😎

jowan
2. únor 2013

Ženy prosím Vás, jsem vystudovaný nutriční terapeut, už jsem v životě taky hubla, už jsem toho mraky o dietách přečetla,ale tuhle fakt neeeeee!!! Zhubnete jen tím, že snížíte příjem potravin a omezíte tuky. Ale tím, že úplně vyřadíte na pár dnů sacharidy a jíte jen bílkoviny se vystavíte nebezpečí pěkné únavy protože svaly a mozek nebudou mít z čeho brát energii (a do zásob rozhodně nepůjdou) a tím, že sním denně více než 0,9g na kg tělesné hmotnosti se vystavuji nebezpečí zaplavení těla metabolitů z trávení bílkovin. Pro hubnutí není dobré nějaké živiny nahradit jinými. Jezte 5x denně, malé porce a hýbejte se. To je velmi jednoduchá,ale vážně účinná rada. Nemusíte si připravovat nic speciálního, prostě to co vaříte rodině a jen si toho dejte na talíř půlku. Vyjma vyloženě tučných a smažených pokrmů. Taky je blbost nejíst skoro nic, musíte sníst aspoň o 15% více Kj než je bazální potřeba. Pokud budete mít nějaké otázky moc ráda odpovím, jen za sebe bych chtěla říct, jestli můžete najděte si jiný způsob hubnutí, tohle není dobrá dieta a určo mi to potvrdí i různí lékaři, kteří se tímto zabívají. A při kojení určo neee. Kojení je jako by jste chodila do lesa denně kácet stromy. Je to obrovský výdej energie a přitom sedíte a nic neděláte, na tuhle dobu jsem se vždy těšila protože u ní se hubne samo. Chce to jíst vyváženě, pravidelně a néé porce ale porcičky 🙂

missmasz
4. únor 2013

Ahojte, dukanku už jsem zkoušela. Bohužel, jsem po pěti dnech kvůli určitým problémům skončila. Ale i tak jsem měla dole za těch 5 dní 4kg. Byla jsem trochu náladová, ale už jsem se těšila na zeleninu. Tentokrát bych to chtěla dotáhnout do konce, dietu jsem krom tohoto několikadenního pokusu ještě nedržela. Dolů bych chtěla dát tak 20-25kg. Je mi jasný, že to není dieta pro každýho, určitě se najde spousta lidí, kteří padaj únavou, ale mě to problémy nedělalo, takže do toho jdu.Jde do toho někdo se mnou?

inna1
17. únor 2013

Tak uz mam dole sedum kilecek..jde to dobre😀

mona12071
20. únor 2013

ja idem na nu znova vdaka nej som zhubla 15 kg za 3 mesiace 🙂

inna1
1. bře 2013

Mesic a pul za mnou a deset kilo dole..je to super😉

tegina
2. bře 2013

inna1: gratuluji, je to motivační...ještě jsem se stále nebyla schopna do toho pustit 😒

inna1
3. bře 2013

Dekuji..se mnou uz to drzi segra jeji dcera a tchyne😉

inna1
24. bře 2013

Tegina..Tak co uz si zacala?😉

inna1
24. bře 2013

Po dvou mesicich -13kg jde to skvele😀

tegina
14. dub 2013

Né, jsem ostuda 😉

inna1
14. dub 2013

Jakto? Me to furt bavi..😉 -14,5 citim se skvele..a uz je to pekne videt😉

tegina
19. dub 2013

No já to vždy něčím prolnu, však určo víš, že člověk semusí pořádně odhodlat, tj. supr tolik kg, gratuluji.

inna1
21. dub 2013

Preci se nebudes odhodlavat pul roku😉 nic na tom neni..a za chvili bude leto😉

tegina
21. dub 2013

No tj. pravda 😉

inna1
22. dub 2013

😀

hrozinka
6. kvě 2013

Ahoj holky mozu sa pridat? Dukanku jsem nasla ve ctvrtek celej vikend jsem hledala info a cetla a ode dneska drzim 🙂 mlecne vyrobky miluju tak snad to nebude problem. Mam 81,4kg od ledna jsem cvicenim a zdravym stylem dala dolu 8kg. Ted bych chtela jeste 10-12kg tak snad to pujde.

Ma snidane dnes je pulku dukanoveho chleba, hrasek kecupu bez cukru a 2 platky sunky 95% masa, sklenice mleka a kafe

inna1
6. kvě 2013

Ahoj Hrozinko..vitej..nezapomen pri 1f zobat vitaminy a dostatecny pitny rezim..pokud si s necim nebudes vedet rady klidne se ptej..😉

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 dekuji a jake vitminy doporucujes? Na obed jsem si dala kure smazene na sucho s cibuli a lucinou na salat. Ta muze byt? V 30g nema ani 4g tuku a ja nesnedla ani pulku. Piju vodu 1,5l denne uz od ledna 🙂