Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

zikinka
10. říj 2013

Ahoj holky, tak jsem dnes 4. den I faze a zatim to jde docela dobre. Ubytek napisu po ukonceni faze I. Jeste dam zitrek a pak najedu na BZ a cista B. Hrozinko - diky za vlozeni pravidel vyse. Mam vsak k teto II fazi jeden dotaz - ve shrnuti je napsano,ze ".....ovsem s tim, ze je nebudete jist ke kazdemu jidlu" tzn. ze nemohu zeleninu ke kazdemu jidlu, nebo se to vztahuje jen na mrkev a repu?

zikinka
15. říj 2013

Ahojky, koukam, ze se ted par dni nic moc nedelo a tak aspon ja prispeju zatim mou zatim kratickou zkusenosti. Po 5 dnech ztrata 2,4 kg. Velka radost, ale jakmile jsem najela na stridani bilkovinnych dnu a zeleninovo bikovinnych, tak se mi vaha trosinku vyhoupla zpatky cca 0,7 kg. Neprikladam tomu zvlast velky vyznam, ale na psychiku to trosinku pusobi. Rikam si, jestli to neni tim, ze jsem nektere dny mlsala sice dle pravidel (susene mleko odtucnene, oslazene umele) jako dle receptu na bilou coko. Nehroutim se, jen si rikam, ze kdyz asi obsac zahrnu tolerovanou potravinu, tak bude minimalne stagnace nebo i neco malo nahoru. Je to mozne - mate s tim nekdo zkusenosti?

hrozinka
16. říj 2013

@zikinka zeleninu můžeš kdykoliv v BZD dni jedná se tam jen o řepu a mrkev - jsou sladké. Co se týče váhy v BZD dnech ti půjde skoro vždy nahoru,protože zelenina obsahuje strašně moc vody,kterou si tělo ponecha do BD dne. Pak to zase spadne 😉

zikinka
16. říj 2013

@hrozinka moc dekuji za info, preci jen zacinam a tak trosku sonduju, jak to bylo u vas zkusenych dukanek 🙂 A co Ty, kdy se chystas zacit? Dostala jsi se nekdy do faze 3 nebo dokonce4?Pak uz by jsi vlastne mohla cokoliv, ale s rozumem, ne?

hrozinka
16. říj 2013

@zikinka ja s DD sekla. Vše co jsem díky tomu shodila mám zpět. dala jsem se na zdravější fornu s výživovou poradkyní a jídelníčkem na míru. Hubnutí nebude tak rychlé jak u DD ale bude zdravé, jíst můžu skoro vše. O dd jsem se s paní bavila a potom co vím,už se k ní nevrátím. Zkusila jsem,fungovala,ale musí se dodrzovat celej zivot jinak se kg vrátí zpět. Já teď jim jak mám jím da se řict,že vše i sladke a i tak hubnu 🙂

Ale nikomu to nevyvracím,neberu 🙂 😉

tina1506
21. říj 2013

holky žijete? Já jsem včera zase začala dukanovat, za jeden den dole 1,6kg, tak snad to půjde zase pěkně 😉

inna1
21. říj 2013

@tina1506 ahoj..ja si dala znovu jednicku deset dni a 2kilca dole tak snad se to zase rozjede..🙂

hrozinka
21. říj 2013

@tina1506 ja uz s tím sekla a jedu zdravě,ale sleduju vás jak vám to jde 🙂

inna1
21. říj 2013

me DD vyhovuje..ikdyz ted uz to jde pomalu ale jiste..a krasnych 26kg je fuc..

zikinka
22. říj 2013

@inna1 tak to jsi fakt dobra! Ja dukanuji cca 15 dni. V prvni fazi dole 2,4 kg. Jak jsem zacala s druhou fazi, tak to porad lita, nejdriv se vratilo 0,9 kg zpet, pak 0,5 kg dolu, pak skoro 5 dni stagnace a ted to opet spadlo o 1,1 kg - takze od zacatku dole 2,6 kg. Celkove chci jeste cca 6 kg, ale asi to bude na dlouhe lokte. Kolik chces jeste zhubnout? Ja bych se rada vratila na puvodni vahu pred otehotnenim. Od porodu mam cca 5-6 kg a ne a ne se jich zbavit. Na me proste kojeni vubec nefunguje/nefungovalo.

tina1506
22. říj 2013

@inna1 mě se DD taky líbí,první věc,co na mě zabrala... a doufám,že to ještě půjde znovu 😉
@zikinka co bych dala za 6kg nadváhy... 😀 ale držím pěsti... 🙂

inna1
22. říj 2013

@zikinka ja chci jeste tak 15kg

inna1
22. říj 2013

@tina1506 kolik uz mas dole?

tina1506
22. říj 2013

@inna1 před dukankou 10 s DD taky 10... pak mi to stálo a přerušila jsem... nabrala jsem 3-4kg :( no a teď za dva dny po restartu přes 2 kg, tak snad to půjde skoro samo 🙂

zikinka
23. říj 2013

@tina1506 Díky🙂 Ale přesto a možná právě proto že to není mnoho, tak to jde velice pozvolna.

zikinka
23. říj 2013

@inna1 Upřímě obdivuju a držím pěstě!!! A jak dlouho už ji držíš? To jsi pořád ve 2. fázi?

inna1
25. říj 2013

@zikinka od ledna a porad jsem ve dvojce🙂

mikytimi
28. říj 2013

Ahoj holky, jsem tu uplne nova a rozhodla jsem se zacit s dukanovou dietou. Ziju v anglii tak jsem si tady poridila knizku a zatim se tim procitam . Koukam ze se vam dari tak snad taky vydrzim 🙂

inna1
4. lis 2013

@mikytimi ahoj urcite Ti to pujde..je to super dietka

sluvko
5. lis 2013

Ahoj holky, jsem furt ve druhé fázi, jde to krásně 🙂 od 20.8 mám dole 16kg 🙂už obleču všechno své oblečení, ještě 8 kg a jsem v cíli 🙂

inna1
8. lis 2013

@sluvko no to je krasny gratuluji🙂

sluvko
8. lis 2013

@inna1 děkuju, jsem ráda

inna1
16. pro 2013

Ahoj devcatka,tak jak pokracujete?

tina1506
18. pro 2013

@inna1 já nepokračuju... začnu od začátku od nového roku...

kakamilca
18. pro 2013

Taky o téhle dietě přemýšlím. Dostala jsem od tchýně knihu tak pomalu čtu, ale asi bych také začla až po novém roce. Teď je toho moc a už to nějak nedávám všechno a ještě k tomu dieta 🙂

tina1506
3. led 2014

tak hlásím, že jsem včera opět začala!!! Pěkně natvrdo!!!

hrozinka
3. led 2014

@tina1506 prosim pisnes mi co snidas v prvni a co snidas v druhe fazi?? Nejak mi ty kg nejdou dolu tak chci od pondeli najet zase na dukana 🙂 tvuj fotoblog mam jako hlavni inspiraci 🙂

tina1506
3. led 2014

@hrozinka 1F je krize!!!! Včera jsem měla třeba 2 míchaná vajíčka, dneska 1housku a salát od včera (vajíčko, šunka, cottage), zítra dám asi hemenex... jinak od druhé fáze budu zase pěkně papat ke kafíčku něco sladkého pečeného 😉 já jsem právě přerušila, dělali jsme kuchyň a neměla jsem kde si vychystávat extra, potom zase vánoce... takže od včera jsem skončila s výmluvama a jedu pěkně tvrdý režim 😀

hrozinka
3. led 2014

@tina1506 jj vim, ze mas novou kuchyn 🙂 a jak se vari? , a to si das kazdej den ke kafcu nejakou tu nasi sladkost? Ja mam strach dopocitat se tolerovanych potravin, na snidani si dat trebas palacinku, dalsi den nejakou buchtu, ale musim pocitat,ze jen ta 1f je tezka, muzu trebas ty housky co mas v albu?, pak trebas vyslehany tvaroh s jogurtem, puding je od 2f, ze. Pak sunka, ale co dal uz nevim ☹ vcera jsem si nakoupila tvarohy 0,5 tuku v lidlu a cottage linesa, kecup linessa ale ten jen na vyjimky. Musim proletet dukan stranky vse nacist,?vypsat 😒 zas se do toho dostat