Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

raubirka
1. črc 2013

Ahoj holky!
Chtela bych nejakou partacku z Prahy, abychom se mohly podporovat a treba se dvakrat tydne videt a navarit si a zkouset... samotnou me to nebavi!!!
Chci zacit... je tu nekdo?

inna1
1. črc 2013

Raubirka..tak to nevim jestli je tu nekdo z Prahy..ale neboj se a zacni..my Ti poradime kdybys nevedela 😉

hrozinka
28. črc 2013

Ahojte baby, zdravím po delší odmlce. Na začátku prázdnin jsem to nějak vzdala ☹ v tom parnu a léto to nějak nedávám. Ale dnes jsem predala syna babi na tyden tak od zitra začínám 1F na 5dní a pak přejdu do 2f tak snad to pude 🙂

inna1
3. srp 2013

Ahoj hrozinko..tak jak to zvladas?😉

tina1506
5. srp 2013

holky,mě to léto zabije... 😒 navíc od nemoci mi váha stojí, ať dělám,co dělám 😢

inna1
5. srp 2013

Tak zkuz b dny za sebou🙂 me to pomaha

tina1506
5. srp 2013

@inna1 jedu 3BD/4BZD a další týden 4BD/3BZD a nic...

inna1
6. srp 2013

Tak to je divny..a ani cm nejdou dolu?

tina1506
6. srp 2013

@inna1 ani ťuk :( už jsem to i chtěla vzdát... :( ale nevzdala...

inna1
7. srp 2013

@tina1506. A pohyb mas? Ja jdu ted uz jen kilo za mesic..

tina1506
7. srp 2013

@inna1 v tom vedru nic moc, ale vytáhla jsem po 15letech kolo a snažíme se aspoň občas po ránu vyjíždět... mě se to zarazilo po té nemoci... nabrala jsem za týden 4kg, pak dala dole 3 a konec... 🙂 ale bude líp,musí...

inna1
7. srp 2013

Neboj ono se to zase rozjede..me pomaha kdyz trosku zhresim..v tech vedrech je to naprd se sportem..

inna1
16. srp 2013

Tak co..hlo se to?

tina1506
17. srp 2013

@inna1 nechci to zakřiknout, ale pomaličku joooooo 😉

inna1
17. srp 2013

Tak to je super..jen tak dal 🙂

lenna1167
18. srp 2013

Ahoj, dietu držím 9 dnů, nejdříve dole 3kg,teď bych řekla spíš jen dvě, váha si taky dělá co chce-o kousek ji posunu a hodí klidně o 20dkg víc ,takže z počáteční euforie trochu pád dolů, ale nevzdávám to, hlad nemívám , spíš jen chutě...možná hodně zeleniny , že se to nehýbe a potřebovala bych cvičit, od zítra najíždím opět na BD, spíš nemám tak úplně jasno , jestli stačí otruby v upečeném chlebu nebo placičkách a jak poznám kolik chleba a placiček můžu 😉 ,jsem schopna ten chlebík stále , moc mi chutná...jak vejce-je v chlebu, placičkách, dortíku, co jsem si upekla.....Počáteční váha byla 81kg, nyní 78-79kg.

inna1
19. srp 2013

Otruby si musis spocitat a porce rozdelit na vic dnu..denne 2pl..po zelenine vaha poskoci vzdy o kouse..k nahoru po bilkovinach zase dolu.. Tak se nevaz kazdy den..jen po bilkovinach..

lenna1167
20. srp 2013

Ahoj, děkuji, teď jsem na bilkovinach....v práci je to náročné, nosím si svůj oběd a ten co je v práci do ešusu domů 🙂 Mají tam ze mě srandu 😉

inna1
20. srp 2013

Sranda prestane byt az prijdes krasna stihla jeste jim padne brada..tak drzim palce at Ti to jde pekne dolu.. 🙂

yagga
21. srp 2013

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Jen mám ještě zmatek v tom co můžu a nemůžu jíst v první fázy a jak dlouho v první fázy zůstat. Taky uvažujeme o druhém mimi tak zvažuji zda vůbec začít, ale co jsem koukala tak jste radily pokud někdo otěhotní přesunout se rovnou pak do třetí fáze a vadit by to ničemu nemělo že? Tak pokud máte nějaký odkaz kde by bylo přesně sepsáno co jíst v první fázy a nějaké recepty byla bych vděčná. Jedntlivé odkazy vámi vložené se snažím pročítat a sepisovat poznámky, ale už v tom mam nějak zmatek. děkuji z jakékoliv info.

hrozinka
21. srp 2013

Zdravim holky, me nějak nejde najet ☹ nastartovat. To leto je peklo ☹ ja se svou rozežraností dostala na začatek na 82 ☹ ☹takze jedu ted od pondeli snazim se kazde jidlo promyslet. Snidane mam knekebrot s nečim,svačina jogurt, obed maso nějak,svača jogurt/tvaroh a veča knekebroty s nečím. Jedu do patku a pak jdu do 2f a budu to stridat 1/1 . Zelenina mi fakt chybí.jo a denně zase cvičím helmuty na břicho a nohy a přidam si 50 squatů tělo se mi za leto pekne povolilo. Ale zase se mi zvetšily prsa 😀

@inna1
@tina1506

hrozinka
21. srp 2013

@yagga prolistuj stranky zpet jsou tu odkazy na super stranky i rozepsane co jist a co ne 😉

yagga
21. srp 2013

Pročítám to tu, ale trochu se mi pletou dohromady ty fáze....když už koečně najdu nějaký receptík co vypadá dobře je zase vhodný až pro druhou fázi. nemáš nějaký oblíbený recept na něco sladkého vhodný pro první fázy?

tina1506
21. srp 2013

@yagga dej si jenom tvaroh nebo jogurt se sladidlem, těch pár dnů vydržíš, od druhé fáze to je pak brnkačka, kukni ke mě do alba, mám tam fotky s receptama...
a tady máš přehledné tabulky povolených potravin https://picasaweb.google.com/105343141788053142...

kolik chceš dát dole?

hrozinka
21. srp 2013

@yagga chtela jsem napsat presne to co @tina1506 🙂 1f mas max 5 dnu to se da zvladnout trebas ja si delam usleham tvaroh s troskou mleka a nastrouham do toho 5g horke cokolady, nebo bez cokiny a dam sladidlo, jogurt skorice a sladidlo, palacinky, a od 2f uz si muzes uzivat vic. Chtela jsem ti doporucit album od tiny, ona to pojala uzasne, ju bych chtela doma to by se hublo samo 🙂 🙂

inna1
21. srp 2013

Ahojik devcatka..ja od zitrka najizdim zpet do 1f prvne jsem ji drzela jen pet dni a to je na shozeni 20kg. coz uz mam a ted stojim tak to chci zkusit znovu..

tina1506
21. srp 2013

@inna1 já jsem stála dva měsíce a teď se to rozjelo samo...

yagga
21. srp 2013

tina1506 k tobě jsem koukla a teda to jídlo vypadá super.
Potřebovala bych shodit tak 15 kg, ale jelikož se snažíme o druhé mimi, tak to asi dolu nedám, než otěhotním, ale ráda bych teď aspoň 5 kg co nejrychleji abych pak mohla hned naskočit do třetí fáze kdyby se zadařilo a tak nějak tu váhu držet. Tak jsem si myslela, že bych prodloužila tu první fázi aspoň na týden.
A jinak všem děkuji za rady.

hrozinka
21. srp 2013

@yagga pokud se snazite o mimi tak bych dala 1f max 3 dny a pak hned zeleninu, a stridala bych to 1/1 at mas zeleninu, kdyz nesmis prilohy a urco uz basti vitamíny. Ty jsou hodne dulezite 😉

inna1
21. srp 2013

Ja tez nic pres prazdniny..tak to chci trosku nastartovat..