Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

lenna1167
1. zář 2013

Ahoj, já jedu 3/3, ale vždycky se těším na zeleninu, jak malé dítě 😉 , držím tři týdny a mám dole 5kg, teď jen 1kg za poslední týden, ale zase je to v pohodě, bez hladu 😉
příští víkend jedem na vinobraní....tak nevíííííííím 😀 bude to náročný odolat 🙂

sluvko
2. zář 2013

AHoj holky můžu se přidat?
dukana jedu už po druhé naposled to bylo před těhotenstvím a teď jedu po kojení. 1.f jsem měla deset dní začínala a jsem na 88 kg a teď jsem ve druhé fázi 4 dny a jsem na váze 84 kg a centimetry super letí dolů.
Chtěla bych sem tam s někým pokecat o dukance.
Střídám 1/1 ale dneska jsem si řekla, že asi pojedu 3/3. Jaké s tím máte zkušenosti ?

hrozinka
2. zář 2013

@sluvko vítej, kg super 🙂 ja jedu 1/1 bo mi jinak chybí zelenina a pry se hubne stejne jak v 1/1 tak v 3/3 😉 na kolik chces jit? Ja chci jit na 65kg takzd mam pred sebou 15kg ☹

hrozinka
2. zář 2013

@masicko jsem to same 😉 věčný začátečník s jojo efekty ☹ DD jedu po 3tí a díky,ze skoncilo leto. To to pujde lip. Žadne pivo ani zmrzka. V lednu jsem měla 88,8kg shodila jsem cvičenim na 82kg a díky DD na 74,6kg ale létem jsem se vyžrala zpět na 80kg 😠 tak jedu znovu

hrozinka
2. zář 2013

Holky hažte recepty a tipy na snidaně,svačiny,večeře. Ja točím furt to same ☹

tina1506
2. zář 2013

@hrozinka já snídám denně buchtu a kafe, svačina šunka nebo jogurt, obědy viz album,svačina kafe, večeře housky s něčím...

hrozinka
2. zář 2013

@tina1506 buchty jsem si nejake opsala tak snad se mi povedou, jogurt/kefir svačim denně,obědy jsou ok dalši sváča ti stačí jen kafe? To ja bych měla hlad. Jim 6x denne co 2,5-3h. Housky jsem si ted opsala,ale bojim bojim. Uz nekolikrat jsem delalachleba a byl šíleně vlhkej ☹

tina1506
2. zář 2013

@hrozinka já jsem dělala chleba jen jednou a nechutnal mi, dělám jen housky, vůbec se s tím nemažu,dám do misky půl tvarohu, 1 vajíčko, 4PL OO, 2PL PO, 1ČL droždí,sůl a kmín, zamíchám a lžící dám na plech 6 hromádek, trošku rozmáčknu a prdnu do trouby na cca 180st, 20min, podle barvy...chutnají jako dalamánky 🙂

hrozinka
2. zář 2013

@tina1506 fakt? A není to vevnitr vlhke? Zitra je chci zkusit na snidani,tyto jsem si opsala. A jak ti to jde? Dle fotek v albu super 🙂

hrozinka
3. zář 2013

@tina1506 tak jsem zkusila ty dalamanky a mě vůbec nevyskočily a jsou vkhké 😢 chuť dobrá,ale vadí mi ta vlhkost ☹ mam je na utěrce tak snad to vytáhne ☹

hrozinka
3. zář 2013

A tak nebylo to špatne 🙂 myslim,ze 2x - 3x v týdnu si je udělám 🙂 hodila jsem na to trošku linessa pomazanky a šunku a dobrá snídaně 🙂 stačilo 1 a pul dalamanku 🙂

tina1506
3. zář 2013

@hrozinka já je peču až do hněda, ty je máš nějaké bledé... a ony moc nevyskočí.... mě teda chutnají šíleně, chodí mi na ně i prcek a sem tam i chlap... ale taky jsem na ně šla systémem pokus-omyl...

zuzaczech
3. zář 2013

@masicko
Ahoj, já mám úplně stejný problém ☹ Mám buď fázi hubnoucí (těch je míň) nebo přibírací... Rozhodla jsem se, že zkusím DD, dneska jsem si do práce přibalila krůtí šunku a dva jogurty a večer chci péct ty dalamánky, tak uvidíme 🙂 Zlanařila jsem i kolegyni z práce. Chtěla bych dát dolů 10 kg, protože kdybych teď otěhotněla, na konci těhotenství bych se asi kutálela.... 🙂

hrozinka
3. zář 2013

@tina1506 já měla strach, že se mi přípálí, ale příště je zkusím péct ještě dýl 😉

sluvko
3. zář 2013

@hrozinka jdu na 65kg tak to chvilku potrvá, ale asi pojedu 3/3 a pak zase chvilku 1/1 a budu to sřídat dle nálady,
krásně ti to jde, jinak stáhla jsem si na uložto dukanova dieta ve 350 receptech, tak se chci s jídlem inspirovat tam.

hrozinka
3. zář 2013

@sluvko ségra si jí kooupila a byla strašně zklamaná, říkala, že jsou to recepty co se u nás nedaj moc vařit, že tu nejsou ty suroviny a když už by to šlo tak by to vyšlo strašně draho, tak snad objevíš nějakej super recept a pochlubíš se 🙂 cíl váhy máme stejnej, tak se můžeme podporovat, já vidím jak jdou kg dolů a pak zlenivím, takže potřebuju furt peskovat.
od ledna pořád něco cvičím, už jednou jsem cvičila podle jedné super stránky a fakt se tělo krásně tvarovalo a není to náročné. jmenuje se to www.cviceni-doma.cz pokud se tam člověk neraregistruje tak cvičební plán neuvidí, ale stojí to za to, cvičí se ob den a v den kdy se necvičí posilovací cviky tak se jede intervalový trénink na nastartování metabolismu.
někdo tomu něvěří, já jo. jde o to, že cvičíš cca 25minut a tělo si bude myslet, že cvičíš už hodinu, jdou díky tomu kila krásně dolů. zkus si hodit do googlu intervalový trénink a počíst, je to zajímavé a účinné. a to mi říká, že musím jít běhat 🙂

sluvko
3. zář 2013

@hrozinka já právě běhám, ale teď mám konečně dvě děti z domu ( jedno ve školce a druhé ve škole) tak budeme s tou nejmenší hodně chodit na procházky s kočárkem, už se těším, dnes prší ☹
já si řekla, že poslední dítě mám za sebou a celý život přece nechci být tlustá a kupovat neustále 44

hrozinka
3. zář 2013

@sluvko to jsme na tom stejne 🙂 deti uz mam za sebou a konecne se chci citit dobre. Ja letos slezla z 46 na 44 neco i 42, ale chci jit tak na 38 bo v teto velikosti jsou nejhezci oblecky 😅

sluvko
3. zář 2013

@hrozinka taky tak něco mám 42 a už do toho vlezu ale nejvíc oblečení mám 40 ale samozřejmě pokud slezu na 38 ráda dokoupím nové 🙂

tina1506
3. zář 2013

@hrozinka
@sluvko tak já mám jednu halenku vel.38 - špatné číslování 😀 jinak jsem z 52-54 na 48, něco i 46, ale to vzácně...

sluvko
3. zář 2013

@tina1506 a jak daleko se chce dostat ? a gratuluji k úspěchu

hrozinka
3. zář 2013

@tina1506 tak peču mufiny s oříškovou příchutí, zase mi vubec nevyskočily 😠 a jsou vlhke tak dopekam bez košíčků :-/

hrozinka
3. zář 2013

😢 😢 tak ja nevim zda je to troubou,rukama nebo to tak ma být ☹ půl hodiny a furt jsou uvnitř mokré ☹ ale voní nádherně

tina1506
3. zář 2013

@hrozinka ty jogurtové jsou mokré pořád...zkoušela jsem dávat 150 jogurtu a 50 tvaroh a zase mi pak přišly gumové... ale stejně je dělám 😉

@sluvko děkuju.... mě stačí dvojciferné číslo na váze... to jsem měla naposledy asi před 20 roky na střední, jestli ne ještě dříve... za 90kg budu šťastná jako blecha 🙂 i dukan mi spočítal ideál 91kg...

hrozinka
3. zář 2013

@tina1506 asi nemužu očekavat,že budou jak nezdravé,že 😅

hrozinka
3. zář 2013

Tak mufiny mi krade i manža 😀 prej jich mam příště péct víc. 🙂 na obed na zitra mam udělanou chinu s omáčkou z protlaku ( cca lžíce) bylo to moc hořké taxem tam šupla 2 sachriny či jaxe to sladidlo píše.

hrozinka
3. zář 2013

Jo a lze něčím nahradit maizenu? U nas v bille ani albertu ji nemaj ☹ ale v albíku jsem sehnala retro puding ořechový a banánový 🙂

tina1506
3. zář 2013

@hrozinka já kupuju kukuřičný škrob v kaufu,velká pixla za dobrý peníz... ale používám málo, do sladkého pečení dávám pudink. Do buchet, palačinek, lívanců, do všeho,aspoň nemusím dávat různé aroma, to mi nechutná... a muffiny mám tím pádem pokaždé jinou příchuť🙂

sluvko
3. zář 2013

@hrozinka maisena je obyčejný kukuřičný škrob německy kukuřice meis

sluvko
3. zář 2013

holky právě večeřím kuřecí prsa v karijogurtovém dresinku, super