Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

tina1506
3. únor 2014

@hrozinka dám si 3dny BD a jedu dál... mě to strašně demotivuje,že to prostě nejde, i když dodržuju na 100% a pak ujedu :( asi na to moc myslím a to tělo fakt stávkuje a nechce mě pustit... a já potřebuju aspoň těch 5-10 ... aspoň... :( už si říkám,že jsem prostě taková celý život, tak taková budu i dál, ale chtěla bych vypadat na fotkách dobře...

devetdevitka
3. únor 2014

@hrozinka Ahoj,no ja jsem na tom podobne.Makam denne na kole,dukanuji a pak si dame vecer bile.Dnes byla vaha o kg vyssi,tak snad ji taky dochazi baterky😀Pro me jsou dulezitejsi cm a ty jdou.Neboj nic, to do leta dame😀

hrozinka
3. únor 2014

@tina1506 neboj telo si s tebou ted hraje,kdo vydrzi🙂 nedej se

@devetdevitka ty makas az tak,i na kole denne jo, wow to ja jen pul h kalanetiky, no musime to dat 🙂 ja kdyz makam tak to jde,ale ten vikend grr 😠

hrozinka
4. únor 2014

😵 😵 Holky mám šílenou radost, vyměnila jsem baterku ve váze a hned je to lepší. Vážila jsem se 5x a 5x stekná váha 🙂 ta moje vysněná 6 je blízko 😵

Jsem zvědava co mi řekne mamča, uvidí mě 15.2 poprvé od Vánoc a tchán ten mě uvidí 21.2 od Vánoc 🙂 tchýně mě už viděla a chválila tak uvidíme co řekne za další 4 týdny 🙂 🙂

devetdevitka
4. únor 2014

@hrozinka No Ty jsi sikula!no dnes jsem dala Jill a jsem hyn 😕 kolo tak 5*tydne...tak uvidime...uvidime😉

hrozinka
5. únor 2014

Tak jak to jde holky?? 🙂

@devetdevitka @tina1506 @inna1 @vali101 @medi_ivca

Snad jsem na nikoho nezapomněla 🙂

tina1506
6. únor 2014

@hrozinka nejde... jsem totál v dupě...:( lítám s taťkou po doktorech... :(

hrozinka
6. únor 2014

@tina1506 ☹ jaj to mě mrzí. Ať je taťka brzy ok. Drž se

zuza34
6. únor 2014

Ahoj holky, zdravim vas. Tak já mám 6 den 2.fáze, dala jsem to na 5/5, tak jsem zvedava jak to dam, už mi dochází nápady 😒 . Jinak gratuluji hrozinko k pekne váze, jen tak dál. Já zatím za tech 15 dnu, 6,3kg dole. Tak snad to pujde dole dál....ted budu mit 5 dni BD, tak se to asi zase hne, ale citim se již mnohem mnohem lépe 😉 . K narozeninám jsem dostala poukaz na bodyform, do centra- mazaná kočka Hustopeče , kde maji lymfoven a takové kury. Tak jsem tam byla v utery poprve, 😉, byla jsem změřena na přístroji in body, zjistila jsem, že ze svaly jsem na tom OK, s tukem katastrofa a bazal KO. Docela mazec. Doporučila mi výživového poradce, dnes tam jdu na hodku si sednout..... 😲 , tak jsem zvedava co se dozvim, každopadne Dukana mi jiste hned zakaže ☹ , uvidime. Pak jdu zase na kuru, složena z vaccua, body wrapping a lymfoven jak rukou tak nohou, můžu říct, že docela ranec tech 10 kur bude stat, ale přítel slibil, že zasponzoruje 😉 . Pokud jste děvčata nikdy nezkoušeli, vřele doporučuji, mám po 1. kuře a cítím se skvěle, tak lehčeji, zrelaxovana....měli by to zabrat, na celulitidu, podkožní tuk, zlepšit se stav pokožky, zminimalizovat a vyhladit strie.....FAKT PO TE 1. LEKCI MAM TU KUŽIČKU JAK DETSKOU PRDILKU 🙂 . Koncem unora bych měla končit, tak Vám napiši ubytky v CM, byla jsem měřena snad na 10 místech.....

zuza34
6. únor 2014

@tina1506 Přeji, at je tatka brzy v pořádku....pevne nervy.

zuza34
6. únor 2014

Taky se dnes vrhám na pořadný pohyb, Mám doma vibrační plošinu, tak musim děti nějak zaukolovat.....at mam alespon pul hodky na ni....ten menší je hrozny mamanek........VYHLAŠUJI BOJ TUKOVÝM POLŠTARUM 😠

hrozinka
6. únor 2014

@zuza34 tý jo ty jedeš. Ty jo ty máš doma vibrační plošinu? Mazec 🙂 obdivuju tě,že jedeš 5/5 to já bych nedala. Už 2/2 mě někdy štve 😀 když mam BD žrala bych zeleninu a když mam BZ tak na ni nemam chuť 😀 😀

tina1506
6. únor 2014

@hrozinka
@zuza34 holky díky, doufám, že bude líp, i když... :( před rokem mu zjistili nádor žaludku, vzali mu 4/5, teď byl po roce na kontrole a něco se jim nezdálo na játrech, tak ho poslali na CT/PET a ten ukázal nádor konečníku a metastázy na játrech... tak jsme byli ještě na magnetickou rezonanci pánve, 21.2. jde na kolonoskopii a až 4.3. pro výsledky... nic moc nečekáme, doktor naznačil, že v jeho stavu (má navíc cirhozu jater) a po té operaci a cukrovce se do něj žáden doktor jen tak nepustí 😒 ☹

hrozinka
6. únor 2014

@tina1506 ☹ to je mi moc líto,kolik je taťkovi? Já mám strejdu v nemocnici po těžké mrtvici,,nehybe pulkou tela a taky cirhoza jater tak ho nechcou moc řešit ☹ ☹

tina1506
6. únor 2014

@hrozinka loni na podzim kámošovi umřela mamka s cirhozou... taťka má letos 64......

hrozinka
6. únor 2014

@tina1506 ☹ ☹ ☹ strejdovi nevím přesně 64-65 ☹

hrozinka
7. únor 2014

Holky včera to bylo měsíc co jsem na DD, dole je 6,8kg 😵 ( 82-75,2kg). Už jsem si celkem zvykla na tuto stravu 🙂 už mi to přijde normální. Manža už si taky zvykl 🙂 zítra dojedou naši tak jsem zvědavá zda si mamča všimne a řekne mi něco 🙂
Váhu 69kg mám mít 6.4. začínám věřit,že to fakt dám 🙂

devetdevitka
7. únor 2014

Takja Dukanuji,cvicim,ale vecer s drahym hresim vinkem:-\no vaha 75,1kg...uvidim co cm😀citim se o.k.,tak snad to tak i zustane😀ja mam radeji BZD...to mi naprosto vyhovuje,nejradeji bych je mela porad😀

hrozinka
9. únor 2014

@devetdevitka tk my meli vikend oslav,ale snazila jsem se porusovat co nejmíň. Obed jsem si udelala kuře s anklbens,ale dala si 1 brambor ☹ byl hlad a už jsem nestihala placku. Večír jsem si nakrajela okurek,papriku,jadel a light mozarelu linesu a ujídala a zhřešila bílým vínem s vodou a troškou tvarohového kejku ☹ i přes to hřešení jsem ráda,že jsem to zvládla a nejedla žadne hlouposti 🙂

Dokonce mě mamka pochvalila,řekla mi,že jsem nějaka hubenější,že těch 75kg jde poznat. 🙂

Jedine co mě vyděsilo,že šla váha nahoru o 2kg. Chápu zeleninu,možná víno,ale bojím se,že dojdu na 68kg pak přejdu do 3f a že to naberu zpět ☹ ☹

hrozinka
26. únor 2014

Tak co ženy???? Jak valcite? Uz jste tu dlouho nenapsaly co a jak ☹

hrozinka
28. únor 2014

ahoj zeny tak já mám radost, dnes váha 73,95kg což je nádhera, ale zklamaná jsem z cm nějak se děsím, že váha leze dolů, ale cm ne, aby mi nelezly dolů svaly ☹ no snad ne, na cca 73kg bych už chtěla zajít k dietoložce kam jsem chodila před DD změřit se na takovém spešl přístroji tam mi to změří tuky, svaly, vodu atd tak tam aspon zjistím jak na tom jsem, snad tam neomdlím. 😅

devetdevitka
28. únor 2014

@hrozinka ahojky..drzim se Te jako klisteB-)rano 74kg.Cm jdou krasne,zitra merim 😵do 65kg jeste daleko,ale jde to a to je zaklad!

hrozinka
12. bře 2014

@devetdevitka @tina1506 @inna1 @vali101 @medi_ivca tak jak to jde ženy? já teď stojím ☹ už pomalu pročítám 3f zda nebude lepší přejít, je tam více možností jídla 😒

tina1506
12. bře 2014

@hrozinka já opět nedukanuju 😢

hrozinka
12. bře 2014

@tina1506 jak to? Tatinek? A drzis se?

tina1506
12. bře 2014

@hrozinka jj,taťka... doktoři se rozhodli, že musí na chemo... má to zpátky ze žaludku...:( v úterý ho zase vezu na onko...
zítra jdu do práce za novou ředitelkou kvůli nástupu do práce a v pátek do školky, tak snad aspoň něco dopadne líp...

medi_ivca
12. bře 2014

@hrozinka ahoj, já jsem s DD sekla a pustila se do detoxu od Mačingové. Bylo mi zle z masa, nemohla jsem ho ani cítit, o stévii ani nemluvím ☹ Detox končím v neděli. Cítím se teď dobře, váha -3,5kg, cm asi špatně měřím, ale něco asi ubylo, na oblečení to jde poznat. Ale jinak nejsem se sebou furt spokojená. Musím se začít hýbat. Kvůli kolenu - doporučeno od ortpeda a mám zvýšený cholesterol, takže tak nějak celkově. Ale tedy jde to hooooooodně pomalu a těžko. Furt čekám, kdy se to rozjede a ono furt nic ☹ 😀 Takže asi tak

devetdevitka
13. bře 2014

@hrozinka Ahoj,prece to jeste nevzdame,kdyz nam to tak jde.Sice pomalu,ale jde!Hlavu vzhuru 6ka volaaaa 😀 Ja uz si zvykla,snim toho daleko vic nez pred tim,ale spek mizi 😵 8cm pres pupek mluvi za vse.Kg nejsou tak dulezita,ne?Budeme krasny 😅 stihly 😅

inna1
22. bře 2014

ahoj devcatka..ja jsem na mesic dd prerusila..ted zacinam znova..ale nepribrala jsem..

petka28
2. dub 2014

@inna1 já začala včera🙂