Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

vali101
6. led 2014

@inna1 jsi dobrá,snad se mi to taky povede 😉

inna1
6. led 2014

bilkoviny muzes jist neomezene..mlecne vyrobky 800g ale to se neda zbastit za jeden den..jis tak abys nemela hlad..cim vic bilkovin tim jde vaha rychle dolu🙂

inna1
6. led 2014

@vali101 jasne ze povede kdyz nebudes hresit..tak to jde samo..hlavne hodne pit 2-3l vody denne

inna1
6. led 2014

@vali101 ja zacinala loni na 107kg a ted bez problemu si vezmu uzke dziny vysoke kozacky o tom jsem mohla jen snit nikdy jsem zadne nezapla..mela jsem velikost 48-50 a ted 40-42

tina1506
6. led 2014

@vali101 jíst se může kdykoliv, kolik chceš, ale jen povolené, popř. tolerované potraviny, nic víc... třeba klidně i o půlnoci :D makrelu taky kdykoliv, a chleba je třeba spočítat na otruby, v 1.F 1,5PL OO, v 2.F 2PL.... takže třeba uděláš chleba ze 6PL OO, takže v první fázi bude na 4dny, od druhé jen na 3 dny... dáš si třeba plátek na snídani a druhý k večeři...

jo a pudink od 2.fáze a čti složení, musí být pouze kukuřičný škrob, ne pšeničný...

inna1
6. led 2014

kdyz budes potrebovat poradit tak se klidne ptej rady Ti poradime

hrozinka
6. led 2014

@vali101 vždyť jsem ti to s tím chlebíkem a otrubama psala 🙂 kolik ho mužeš sníst. 😕

Doporučím ti stranu myslím 6 tady. Psaly jsme si tam s holkama co můžem co nemůžem jake jsou tolerovane p atd. Pročti vypiš co jíš 🙂 ja třeba z tolerovanych 50% věcí nejim tak jsem si opsala jen tu druhou pulku a nemusim pracně hledat 😉 mrkni na povolene potraviny a tolerovane. Tolerovane maš dane kdy a kolik povolene můžeš kolik zvládneš 😉 pro mě 1kg bílkovin není problém 😉

vali101
7. led 2014

@hrozinka jojo 🙂 už vím,když jsem to četla,lezli po mě děti,tak mi to asi nějak uniklo s tím chlebem 😒 😉
všechno si vypíšu

vali101
7. led 2014

Holky děkuji za rady 🙂
dneska začínám,tak mi držte prosím palečky.i já vám je držím,abyste dali dolů všechny kila co chcete.ahoj a hezký den,frčím do práce 🙂

hrozinka
7. led 2014

Dobre dopoledne holky, tak včera to bylo naprostá pohoda tak snad to tak pujde dál 🙂

Dnes snídaně toastíčky a cottage, kafíčko. Oběd mam ze včerejška a na večír dám asi tuňáka 🙂
Váha klesla o 0,9kg 🙂 ale zatím je to jen voda.

Cvičení - ráno 30 minut kalanetika, večer jsem si dala rychlochuzi se zavažím na rukach a nohach 🙂

vali101
7. led 2014

@hrozinka super 😉
jak už jí dlouho držíš?

vali101
7. led 2014

@tina1506 Tino prosím napsala bys mi sem ten recept na chleba,já ho fakt nikde nemůžu najít,děkuji

tina1506
7. led 2014

@vali101 DUKANOVÝ CHLIEB dávka na 3 dni

6 lyžíc Ovsených otrub,
3 lyžice Pšeničných otrub,
4 lyžice sušeného nízkotučného mlieka,
2 vajcia,
1 nízkotučný tvaroh 250g,
1 sáčik sušeného droždia 7 g,
1 čajovú lyžičku prdopeč,
sušený cesnak, koreniny, sol...

Pečieme v silikónovej forme na 155 st. C cca. 45 min.

housky- 4PL OO, 2PL PO, 3 lžíce tvaroh, 1vajíčko, 1ČL PDP nebo sušené droždí,sůl, kmín - udělat na pečící papír kopečky a upéct

inna1
7. led 2014

holky me dnes honi mlsna☹

hrozinka
7. led 2014

@vali101 jedu od ponděli. Start k nové postavě jsem si dala 6.1.2014 🙂

@inna1 mě taky tak jsem si upekla pusinky,ale příště dám míň sladidla a místo vanilk aroma dám par kapek citronu ať je to i svěží 🙂 2 mi stačí na zahnání chutě, už se těším na palačinky a nějaký moučník. Nemáš nějaký odzkoušený piškot?

tina1506
7. led 2014
hrozinka
7. led 2014

@tina1506 vypadá to dobře na jak velký plech to dáváš? Když to dam na nenší bude piškot vyšší?

inna1
7. led 2014

ja si udelala placicky z otrub a sladidlo a nastrouhala jsem tam kousek 80% cokolady a skorici

inna1
7. led 2014

ted mi privezla segra pulkilove tvarohy meli v nemecku za 39 centu..11kacek to je pekna cena

tina1506
7. led 2014

@hrozinka tenhle je na velkém hlubokém plechu (tuším 27x35cm nebo tak nějak), pak se překrojí napůl a plní... jde udělat x variací, pokaždé jiná příchuť pudinku :D

hrozinka
7. led 2014

Tak na vecu jsem si dala uzenou makrelu 🙂 uplne me preqapilo, ze ma jinou chut nez na grilu 🙂 i dcera uzirala 🙂 co na snidani?? Asi cottage s vajickem a sunkou.. no nevim co si dam 🙂

hrozinka
8. led 2014

Tak jsem potřebovala změnu a udělala si palačinky 🙂 jsou úžasné 🙂

Váha dnes rovných 80kg, ješte 1kg a jsem na váze před Vánocena ☹

Holky mě furt vrtá hlavou to umělé sladidlo. Nemůže tělu ublížit,když se jí v tak obr množství? ☹

inna1
8. led 2014

@hrozinka jak obr mnozstvi..vzdyt to nejis na kila..

hrozinka
8. led 2014

@inna1 no na kila ne,ale dává se skoro všude,moučníky,palačinky,tvarohy ☹ a všude sna 20 tablet ja davam ca lžíci ☹

hrozinka
9. led 2014

Tak jsem se rozhodla, ze sjedu dneska do tesca a dmka na bolero a sladidla, na netu jsem nasla, ze jsou sladidla prichut i cokolada 🙂 ale to asi v obchode nesezenu, dulezity je sezenu kokos, mandle mam i vanilku, ale tu nemam moc rada. Jeste by to chtelo citron a nejake jine a budu je davat do tvarohu 🙂 vcera jsem to nakonec ukocirovala a dnes rano vaha 79,25kg takze krasne 2kg dole v 1f. Tak to zkusim do patku vydrzet 🙂

@vali101 tak co zacla si? Jak to zvladas? 🙂

medi_ivca
9. led 2014

Ahoj holky, na doporučení @hrozinka se k vám přidávám 🙂 Chystám se začít v pondělí 13.1. a chci dát dolů minimálně 10kg. Když se povede víc, budu jen ráda. Teď se pokusím vás dočíst a jakmile začnu, budu podávat průběžné info. Všem dukankám držím palce, ať se daří 🙂😵

hrozinka
9. led 2014

@medi_ivca mrkni na stranu 6 tam jsme si psaly co jíst co nejíst, tina tam dávala fotky povolených potravin atd . pokud chce můžeš na dukan strance vyplnit dotazník a spočítá ti to jak máš hubnout, jaká by měla být tvá váha, kterou si schopna si udržet, já chtěla jít na 65kg ale dukan mi určil myslím 69kg . pokud nevíš se ptej poradíme 😉 já se taky ptám 🙂

medi_ivca
9. led 2014

@hrozinka děkuji, mrknu 🙂

medi_ivca
9. led 2014

@hrozinka kde prosím tě najdu ten dotazník? 😅

vali101
9. led 2014

@hrozinka Ahooj 🙂
zvládám to dobře,od zítřka jdu na 2.f.Už se strašně těším na zeleninu 😉 Mám dole kilo a půl.četla jsem, že tobě to jde taky dobře,to jsem ráda.
jen nevím, jestli jsem neudělala chybu,koupila jsem si v Lidlu od Linessy nízkotuč.jogurty,ale jsou ovocný a snědla jsem 2 ,snad jsem nic nepokazila 😨
Prosím tě,zkusím najít recept na palačinky a udělám si je,ale kolik jich můžu sníst?Já pořád nevím to množství.Koukala jsem na Dukan stránkách i na recept na kakaové sušenky,ale taky mi není jasné,kolik toho můžu za den sníst a taky jaký kakao do toho,asi to na vaření?Dneska jsem jedla tu uzenou makrelu z Lidlu,zdá se mi teda hodně tučná,já nevim.P.s. divím se, že po 3 dnech 1.f sním mnohem míň jídla,prostě do sebe víc nedám,dřív by mi to nestačilo to co sním dnes.za to jsem ráda 🙂