Eliptical - crossový trenažér do 5000. Poraďte, prosím

orchidis
16. čer 2014

Ahoj maminky,

chci si už dlouho koupit eliptical (neboli také crosstrenažér, někdo říká orbitrek). Vím, že velmi kvalitní jsou Kettlery, ale ty jsou velmi drahé. Chtěla bych něco do 5-6 000, ale tam se zase bojím kvality, vrzání, atd...

Moc prosím o osobní zkušnosti se značkami. Jak dlouho je máte? Jak často užíváte? Jak je stroj tichý a stabilní? Zhubly jste díky němu?

Předem děkuji!!!

elekthra
16. čer 2014

Ahoj, mě docela pomohl. doma (u rodičů) jsem měla kettler a docela jsem zhubla - měla jsem ale docela sebekázeň a kombinovala jsem to i s lehčím jídlem. používala jsem eliptical každý den cca 40 minut (jeden díl dr. house 😉 ). spolu s lehčí stravou jsme zhubla 15 kg (5 měsíců).
Pak jsem se přestěhovala a koupila si jej i do našeho bytu, ale měla jsem úraz kolene a teď jsem těhotná a eliptical suším na půdě u babičky 😀 kdyby si měla zájem (a jsi třeba z Brna) - tak ráda prodám - přesnou značku a foto bych poslala večer do zprávy, jestli chceš.

blondynka400
16. čer 2014

@orchidis Já na eliptical nedám dopustit, na tvarování postavy dokonalé. Podle mne je naprosto super.... Cca před šesti lety jsem si koupila nějaký "obyčejný" z cca 5 tis. Po dvou hodinách začal šílně vrzat, komfort šlapání zdaleka nebyl takový jako jsem znala z posiloven. Takže se mi ho podažilo vrátit zpět a koupila jsem si kettlera, tenkrát to byl nejlepší z basic line,asi za 17 tis (tenkrát začínali snad na 13). Ale zadarmo přivezli, seřídili, vysvětlili jak se k tomu chovat. Po roce zadarmo přišli seřídit.... Využívám ho fakt hodně a nevydá jediný zvuk. Takže za mne se ta investice vyplatí....

zuhra
17. čer 2014

Ahoj, mám kettler verso 200, přenechám za 500 Kč a odvoz.praha

beruska777
19. led 2016

@zuhra máte ještě trenážer?