Formia 4. Máte s těmito prášky na hubnutí zkušenosti?

marta82
3. dub 2008

Mate s temito prasky na hubnuti nejake zkusenosti?

leninn
3. dub 2008

Ahojky, ještě nemám, ale koupila jsem si je, protože už jsem zoufalá.
Dnes jsem si vzala první tabletu a je to na 3.měsíce, pevně doufám v účinek...
🙂

leninn
3. dub 2008

Jo a je to forMia 4.....jen abys hledala dobře
info je na www.formia.cz
také jsem se tam koukala, ale oni slibují asi u všech preparátů, já nikdey nic nebrala, ale teď po porodu se už na sebe prostě nemůžu dívat 😖 ☹

marta82
autor
3. dub 2008

Jee,ja chtela napsat formia a nejak jsem se prepsala.

marusch.mat
4. dub 2008

Leninn, jestli ještě kojíš, tak ty prášky neber. 😉 Mě po porodu druhé dcerky zůstalo nahoře 9 kg. Po domluvě s lékařkou, jsem začala hubnout až měla malá 6 měsíců a začínalo se s příkrmy. A hubnout se musí pomalu, asi tak 0,5 kg za týden. Ale stačí, jíst častěji v menších porcích, trochu si zacvičit a jde to. 😉

nobody
4. dub 2008

na 3 měsíce ... to je standartní doba výrobků, který fungujou ----- ale nesmíš to pak vysadit asi
mrknu na to někdy o víkendu -- co to je zač

leninn
4. dub 2008

Marusch.mat: nekojím, to bych samozřejmě nic takovéh nebrala....a já mám bohužel horší spalování, sportuju tak4-5 týdně o jídelníček sjem upravila, ale stejně to dolů moc nejde...uvidíme, i kdyby to mělo fungovat jako placebo...

Nobody: snad to k něčemu bude, kéž by

marusch.mat
4. dub 2008

Leninn, já každé ráno a večer, posilovala břicho, stehna zadeček pokaždé tak 15 minut (celkem tedy 30 min za den) jedla jsem menší množství , hodně pila a kila šla dolů. Jen to chce vytrvat, protože se úsilí neprojevuje hned. 😉

yofresh
4. dub 2008

Ahojky,já jí brala vloni 3 měsíce před svatbou. Shodila jsem 4 kg, chodila jsem ale i cvičit a moc jsem nejedla... 😉

kometka5
4. dub 2008

já můžu doporučit kapičky Emulips. jsou na přírodní bázi, můžou se tedy používat i při kojení, a já než jsem otěhotněla, tak jsem za 4měsíce zhubla 8kg.
už je mám teď objednaný a těším, jak to bude zase fungovat. 🙂

lebedka
4. dub 2008

Přidávám se do party doufajících holčin, že tyhle prášky zaberou. Dneska jsem vzala první piluli... Chodím cvičit, omezuji se v jídle a kila nechtějí jít dolů, připadám si strašně. Tak to zkusím, za zkoušku nic nedám 😉

marta82
autor
4. dub 2008

Ono omezit jidlo a pohyb je jiste dulezity a patri k tomu,ale ty prasky chci vyzkouset i proto,ze by to mohlo jit o neco rychleji. 5 kg jde v pohode a pak se to sekne a je to.
kometka:o tech jsem jeste neslysela. Treba je taky pak zkusim
Jako cvicit 5x tydne,na to vazne nemam cas. Maly da zabrat a jeste chodim do prace. Presto jsem vsechna kg po porodu shodilo,bylo jich jen 8. Ted jsem na vaze nebyla 3 mesice a u nasich jsem se lekla,kdyz jsem zjistila ze je mam zase vsechny zpatky. Nechapala jsem. Myslela jsem ze mam pohybu dost. Bohuzel.

leninn
4. dub 2008

Marusch.mat: já vím, ale prostě jsem to chtěla zkusit...uvidíme.

Lebedka: jsme na tom stejně, jen já jsem začala už včera... 😲
Doufám, že zhubnu, také držím pěsti

leninn
4. dub 2008

Marta82: já můžu chodit cvičit díky manžovi, je zlatíčko, rád pohlídá 😀

nobody
5. dub 2008

no tak jsem na to mrknul

obsahuje Epigallokatechin-gallát.. což je vlastně druh katechinu 😀 (polyfenol) a špičkový antioxidant .. spíš posiluje krevní oběh, roztahuje cévy .... a s argininem zvyšuje prokrvení (vlastně nabudí ten arginin ještě víc) -..-.-.- takže z toho plyne .. vyšší prokrvení ------> zvýšení lymfatického systému --------> hubnutí

takže by to mělo pomoct, po teoretické stránce stoprocentně... ale samozřejmě pohyb je jasný 🙂

nobody
5. dub 2008

myslím lymf. systém jako oběh ... tak 😀 😉
no z tvýho hlediska bych to zkusil

leninn
5. dub 2008

Nobody: díky, moc jsi mě potěšil...opravdu

nobody
5. dub 2008

účinný látky

Camelia sinensis
Paullinia cupana
Citrus aurantium
Chromidum polynicotinate

ale hmotnost EGCG nenajdu ... pokud to máte doma, tak mi to sem hoďte .. jestli je to tam přímo vůbec uvedený v "letáčku"

leninn ... není zaco ... to tě spíš potěšil ten produkt 😀 🙂

leninn
5. dub 2008

Přímo množství EGCG tam nevidím...
možná jsem slepá, už je přeci jen tma 😀
ale třeba to najde někdo jiný...

proč se na to ptáš?

nobody
5. dub 2008

nooo .. chtěl jsem vydedukovat si aspoň pro sebe, jak to rychle může spalovat ... 😀 no prostě teď radši budu potichu ...ale asi to tam ani nebude 🙂

leninn
5. dub 2008

...moc jsem Tě neď nepochopila, to jako, že ty prášky jsou na h... 😖 ☹

nobody
5. dub 2008

neee, jsou dobrý .... akorát tam uvádí, že EGCG je tam dvakrát víc než v jiných (což je právěže paráda) ..akorát jsem chtěl vědět množství 😉

jinak fajné 😉

leninn
5. dub 2008

já se lekla... 😅
uvidíme zda uvidíme výsledky 😀

nobody
6. dub 2008

přeju všem, ať to dfunguje co nejlíp

denousek
10. dub 2008

holky....ted si to ctu..ja jsem si je take zakoupila 😅 ale zatim teda nic..chodim ven s kocarkem jim vickret dennne mene a vecer cvicim kazdy den na orbitreku 15-20 min.....no uvidime teda..

aeroaero
13. dub 2008

tak co holky jaký máte výsledky? Jsem napnutá 😉

leninn
14. dub 2008

Aeroaero: já je beru teprve asi ten týden, něco jsem zhubla, ale nemůžu pososudit, jak hodně je to díky těm práškům, to zjistím, až se oměřím, ale to až po měsíci braní, takže pak napíšu, jak jsem dopadla. Samozřejmě jsem omezila a ozdravila jídlo a cvičím...
Doufám, že to bude mít všechno dohromady nějaký efekt...
😅

nobody
14. dub 2008

určitě

denousek
18. dub 2008

holky tak jak jste na tom??ja nic moc...teda nemerim se .nemuzu najit metr 😅

nobody
18. dub 2008

já to nejím --- a furt mám těch svých 75 kg ...
😀 😀 😀 😀 😀

marta82
autor
18. dub 2008

aero:ahoj. Chces je zkusit? Ja ted zacala asi 2 dny a zatim nic 😀 😀 😀