Herbalife. Opravdu se s ním zhubne?

power700
31. kvě 2009

Ahoj, nevím, jestli je tady už toto téma, jestli ano, omlouvám se.
Máte některá s tím zkušenost, opravdu se zhubne, samozřejmě počítám i cvičení, pohyb..
nebo je to jen zase další zátah na naše peneženky?! 😒
Budu ráda za všechny postřehy.

lucinecinecka
31. kvě 2009

Ahojky..já ho užívám asi 14 dní a zatím spokojenost..i když první tři dny byly pro mě docela šílené 😖

vladimuraz
31. kvě 2009

Power, manžel si to na podzim koupil, byla jsem dost naštvaná, zdálo se mi to jako vyhozené peníze, zvlášť když obědvat přitom normálně můžeš, cvičit nemusíš, nic... Manžel nicméně zhubnul docela hodně, spíš než kila tak centimetry přes břicho. Ale i ta kila. Užíval to asi 3 měsíce. Přitom akorát zdravěji jedl, hlavně pravidelně. K snídani kokteil, svačina podle jejich rozpisu, normální oběd, svačina a kokteil k večeři. Občas samozřejmě zhřešil. Žádný pohyb navíc nepřidal, sportoval jako obvykle. Od ukončení diety uplynulo asi 5 měsíců a zatím nepřibral, i když jí normálně. Jo, těch cm přes břicho bylo fakt hodně, asi 12 😉 Docela mně štvala ta jeho dietní herbalifová poradkyně, co nám pořád volala a chtěla mu radit. Tak jsem si jí jednou vzala a řekla jsem jí, že mám na starosti manželovo stravování já, že mu připravuji ty svačiny, tak ať poradí mně, pak volala méně 😀 . Přeju hodně štěstí s hubnutím. 😉

power700
autor
1. čer 2009

Ahoj, moc díky za názory, budu ráda za další. 🙂

A můžu se zeptat, koik peněz jste do toho daly? Rozmýšlím se... Manža říká, že to jsou další vyhozený prašule.. 😠

lucinecinecka
1. čer 2009

Power mě to vyšlo na 2550kč a můj taky nadával že jsou to vyhozené peníze,ale to se přeci uvidí až s tím skončím 🙂

power700
autor
1. čer 2009

luci- díky, máš pravdu, musí se to zkusit, a pak hodnotit.. 😉

lucinecinecka
1. čer 2009

No právě..ale jak říkám,pro začátek jsem spokojená a je fakt že se cítím lehčí..Prostě se nepřejídám,stačí mi to..Hlady se netrápím a to se mi na tom líbí.. 😉

snuli
2. čer 2009

dělám s tím a i já sem to vyzkoušela a 12kg mám dole hlavne to musíte brat vážne a pravidelně a ne to flákat....a pak jdou kila dole

hagyhagy
30. črc 2011

ahoj maminky kuknete na nase stranky www.gumik.cz v sekci produkty jsou vysledky nasich klientu 🙂 kdyby ste nekdo neco potrebovaly klidne mi napiste rada pomuzu 🙂 ja sama jsem pres leto 2008 zhubla bozskych 8kg a vahu si drzim, herbalife je soucast meho zivotniho stylu a mame minimalne koktejl doma jako chleba 😉 pila jsem ho i v tehotenstvi perfektne mi sly vaha na normal po porodu. dcerka ma dva roky a koktejl snida se mnou kazde rano, ma dobrou imunitu 🙂 jsem s vyrobky maximalne spokojena 🙂