Hledá se hubnoucí kamarádka z Ostravy

antosek
17. srp 2012

Hledám kamarádku na společné hubnutí z Ostravy. Jsem z centra, tak kdyby byl někdo poblíž, kdo by semnou mohl hodit běhat nebo plavat bylo by to fajn, klidně i z jiných koutů Ostravy 😝
Hledám někoho ským se budeme navzájem podporovat a hecovat.

Je tady něktará z Vás, která do toho půjde semnou ? 😀

snaziciseveronika
18. srp 2012

Ahojky, Taky hledám spolupachatelku z Ostravy, Já chtěla cvičit zumbu 🙂 😀 😀

antosek
autor
18. srp 2012

@snaziciseveronika kam by si chtěla chodit ?

snaziciseveronika
19. srp 2012

@antosek já chodila k městskému uřadu.je tam streat dance studio a cvičí se tam i zumba ..

barulina
19. srp 2012

@snaziciseveronika Ahojky, ja za chvili uz taky budu chtit hubnout 😀 v tom treet davce tudiu mam kamarada, a cvici se tam i Densa, ta je trosku tanecnejsi. tak bych potom treba rada se pridala a chodila vami. Behat mi moc nic nerika, hlavve me to fakt vebavi, ale kdyz musim tak beham, ale plavani beru, plavala jem 9let zavodne, takze to taky 🙂
tak hezky den

barulina
19. srp 2012

@antosek 🙂

finezuza
19. srp 2012

@barulina ty jsi z poruby, ne? To bych se k tobě přidala 🙂

barulina
19. srp 2012

@finezuza jj z Poruby, kousek od bazenu 🙂

finezuza
19. srp 2012

@barulina přeju pohodový porod, ať vše dobře dopadne 🙂 třeba pak můžem na procházku nebo kafíčko, hledám nějakou maminu z okolí a jsem taky z Poruby a pak můžem hudnout 🙂

barulina
19. srp 2012

@finezuza okej budu jen rada, kde v Porube bydlis ??? a je super mit partacku na hecovani 😀 dekuju za prani fajn porodu, muzu e zeptat, kde jsi rodila ty?

finezuza
19. srp 2012

@barulina bydlím u Báňské, rodila jsem ve fakultce a byla jsem spokojená, , 10 dní jsem přenášela,byl to vyvolávaný porod a skončil císařem

barulina
19. srp 2012

@finezuza boze muj vyvolavani se bojim jak cert krize, taky jdu do Fn ikdyz slysela jem i hodne negativnich veci ale mam to nejbliz a to rozhodlo

finezuza
19. srp 2012

@barulina já tam taky nechtěla a taky si říkala, že to mám nejblíž, ale fakt si nemůžu na nic stěžovat, vyvolávání nebylo nejhorší, kontrakce se daly snášet, porod postupoval dobře, ale pak se to seklo a během 5 minut jsem byla na sále, nakonec jsem ráda, že jsem rodila tam a dr rychle zasáhl, jinak by se malá prý musela křísit. Kdyby byl u mě někdo míň zkušený a nechal mě dál tlačit, nechci myslet, jak by to dopadlo. A hodně lidí si stěžuje na dětské sestry,ale byly v pohodě a ty starší byly příjemné.

barulina
19. srp 2012

@finezuza jj, jako rikam ze pro me je nejdulezitejsi to jake tam je vybaveni a to chovani uz tak vejak ai prejdu. tak to ji mela stesti, doufam ze i u me to probehne nejak radoby normalve, ikdyz ai vyvolani se zrejme nevyhnu, to tak nejak citim, ale hlavve at je mala zdrva

sklepka
19. srp 2012

ahoj holky, ja bych se pridala! bydlim v Hrabuvce (jeste nekdo?), ale pracuju v centru, chtela bych chodit plavat k radnici. jednou jsem byla ve fitku u tesca v Trebovicich, moc se mi libilo, ale nejak nemam chut a odvahu zase sama vyrazit....

snaziciseveronika
19. srp 2012

já bydlím v porubě , takže klidně bych se přidala 🙂 a kamarád? nejmenuje se kuba ?
@barulina

barulina
19. srp 2012

@snaziciseveronika nene nejmenuje. a ty jsi odkad poruby ?

snaziciseveronika
19. srp 2012

@barulina bydlím u dílen dopravního podniku. zastávka před Martinovem

levandule_vanilkova
19. srp 2012

@antosek ahojky, jsem taky z centra Ovy, občas chodím do fitka do Karolíny, ale ráda bych zkusila to běhání, jenže jsem nikdy neběhala a moje fyzická zdatnost je ted rok po porodu na bodě mrazu 😖 A jak si na tom ty? 😉

barulina
20. srp 2012

@snaziciseveronika jj tak to mame blizko, ja bydlim u bazenu.

antosek
autor
20. srp 2012

@levandule_vanilkova stím běháním jsem na tom jako ty 😀 ... Byla jsem teď v týdnu 3x a po 15 minutách jsem nemohla...

Kde bydlíš ?

antosek
autor
20. srp 2012

@barulina kdyby si potom chtěla zajít na bazen tak mi napiš, budu jenom ráda 🙂

levandule_vanilkova
20. srp 2012

@antosek Bydlím u zastávky Elektra. A ty? No já běžela několik minut na pásu, ale nějak mi to nic nedává 😀

andelka
20. srp 2012

Ahoj holky, já chci chodit plavat na bazén v Porubě 🙂 , ale až tak od října, a jen dopoledne, do té doby a jindy nemám hlídání. 😒 Potřebuju spíš zrelaxovat a protáhnout se. Ale později bych chtěla i nějaké cvičení, zumbu nebo tak..ale až se budou dát nějak víc hlídat oba kluci, bude hlídat babička, tak ať si pomalu zvyknou všichni. Pak bych chtěla někam chodit 2x týdně, když by to šlo. Jendou na plavání a jednou na něco jiného. Ale zas ne moc daleko, nejlíp v Porubě.

antosek
autor
20. srp 2012

@levandule_vanilkova já bydlím u radnice 😉 . Ze začátku se můžeme procházet, potom přidáme běh 😀 , nebo můžeme zajít na bazén 🙂 .

levandule_vanilkova
20. srp 2012

@antosek Tak to máš kousíček do Komenského sadů, to máš fajn na běhání. 🙂 Když já se na veřejných prostranstvích v plavkách stydím 😀

antosek
autor
20. srp 2012

@andelka Ahojki, ty bylíš v Porubě ?

antosek
autor
20. srp 2012

@levandule_vanilkova 🙂 jo mám to hned u baráku. Ale právě mě to samotnou nebaví :(. Nemusíš se stydět, já se taky nestydím 😀

barulina
20. srp 2012

Tak jak se tady hoĺky mate? Ja uz bych tak rada porodila,ta horka jsou des. A pak na snbe zacnu makat a tesim se az vas pňynam.

levandule_vanilkova
20. srp 2012

@antosek Tož já bych šla běhat, ale až pominou tyhle vedra 🙂 A kdy bys chodila? Brzo ráno? Nemáš náhodou fb, nebo tak něco, takhle se špatně domlouvá a moc často tu nebývám 🙂

andelka
21. srp 2012

@antosek jj, u Hl. třídy