Hledám parťačky na hubnutí a klábosení

medya
4. črc 2014

Chci zhubnout, nadsene se do toho pustim ale vzdy ztratim motivaci, podpora neni. Co udelam? sjedu zas do starych koleji. Zdlabu vse na co prijdu a cviceni? to odlozim na zitra. Takhle furt dokola a jsem zpet na zacatku. Byt na neco sam je tezky proto hledam dalsi co jsou na tom stejne.

ladkaspackova
6. črc 2014

@medya ahoj prosím přidat do soukromé skupiny, ráda se přidám, děkuji

jeanette73
6. črc 2014

@medya mě taky, prosím, přidej 🙂

medya
autor
6. črc 2014

Tak snad tam jste už všechny 🙂

ladenka
6. črc 2014

Zdravím, maminy, také bych se ráda přidala, mám skoro čtyřletou dračici a 13měsíčního klučinu, s ním jsem v těhotenství přibrala 20kg, na podzim se mi počítáním kalorií a denním příjmem do 6000KJ podařilo zhubnout ze 72 kg na 63 kg (166cm), bohužel zima, večeře s manželem a hlavně nervy s dětmi (zaháním sladkostmi) mě dostaly opět na 68 kg, a do toho nečekaně za dva týdny odjíždíme na dovolenou. Tam budu jak vorvaň, manžel má nakázáno mě fotit jen po ramena ve vodě. Když jsem se vdávala, měla jsem 53 kg, když jsem poprvé otěhotněla měla jsem 58 kg, po prvním těhotenství se mi podařilo zhubnout až po návštěvě dietní sestry na 60 kg, a tam bych se chtěla dostat i tentokrát, tudíž 8 kg dolů, když by se zadařilo o pár kilo více, byla bych ráda, ale nedávám si nesplnitelné cíle. 😉 Budu ráda, když mě přidáte do soukromé skupinky a můžeme si tam přidat třeba i své fotografie. @medya díky

jellyy
6. črc 2014

@medya taky mě prosím přidej, díky 🙂

kacorek85
6. črc 2014

Ahoj, taky se hlásím

sari_nka
6. črc 2014

Já taky, tocim se porad v kruhu a sama 🙂

gerberabom
6. črc 2014

@medya ... můžu se taky přidat?

lamarika
6. črc 2014

Holky můžu mezi vás?
@medya

medya
autor
6. črc 2014

Jste tam 😉

envogue
7. črc 2014

@medya Ahoj, můžeš si mě přidat? 🙂

l.u.c.i.e
7. črc 2014

@medya, prosím, přidej mě, díky 🙂

petulka12
24. srp 2014

ahoj holky mohla bych se pridat i k vam do soukrome skupinky? nechci zde zverejnovat svoje pocity a udaje o me vaze, radeji bych se o tom bavila s nekym kdo ma stejny cil a muzeme se hecovat navzajem 🙂
ja jsem pul roku po porodu druheho ditete a mam nahore stale 10kg a nedari se mi shodit, proto jsem se rozhodla jako uz asi 100x s tim neco udelat,ale ted uz jsme opravdu pevne rozhodnutá a proto prosím pridat @medya 😉 dekuju

jeziskova
26. srp 2014

@medya ahojky,taky bych ráda byla přidána

gabulkam
26. srp 2014

Ahoj, mohla bych taky poprosit o přidání do skupiny... ráda bych se přidala mezi bojovnice - sama jsem slaboch ...

sanyka81
29. srp 2014

Ahoj ja taky prosim do skupiny, jsem lina a velka ;)

krusinka
12. zář 2014

Ahoj holky, mohla bych též poprosit o přidání mezi malé, střední, velké ale hlavně statečné bojovnice?

verule91
17. zář 2014

Prosim o přidání.... ... taky mám veliký problém, 173 cm, 115kg :( :( :(

kacorek85
6. říj 2014

Tak děvčata, jak pokračujete?

foogy
1. lis 2014

@medya Ahoj, prosím, mohla bych se přidat mezi vás?

pejullka
1. lis 2014

taky se prosim chci pridat, vazila jsem v lednu 120 kg, ted mam 80 a rada pokecam🙂

majdiiska
1. lis 2014

jsem na tom úplně stejně :( Ráda se přidám. Už se na sebe namůžu dívat, ale pořád se vracím na začátek..je to děsný

nonacek
1. lis 2014

@medya Ahoj děvčata,taky patřím mezi ženský který začínáji držet dietu od...... "zitra" a takhle si to slibují už par měsíců.. a nic😠 a nejhorší je ze si to slibují vždycky když jsem pořádne najezena,až prezrana,tak abych si to nevycitala,tak prohlasim..... NO A ! STEJNĚ OD ZITA DRŽÍM DIETU!TAK SEM SE NAPOSLED TAKHLE NAJEDLA??? ale od " zítra " ........... 👀

nininka23
1. lis 2014

Ahoj, mohu také do soukromé skupiny? Nepatřím mezi ty, co hubnou od zítra, ale mezi ty, které začínají v pondělí nebo od prvního 🙂

alkuska
2. lis 2014

Můžu se taky přidat? Svoji hmotnost tady veřejně nevytroubim 😉

jitta
5. lis 2014

@medya Jé holky můžu taky poprosit o přidání do uzavřené skupiny???

nikolina18
5. lis 2014

Taky prosím o přidání do skupinky prosím

nikolina18
5. lis 2014

Taky prosím o přidání do skupinky prosím

vanilkakapo
5. lis 2014

Ahoj holky, ráda bych se přidala. 😉 Mám 162 cm a 82 kilo, ráda bych se dostala na 62 kg, které jsem měla před třemi lety a byla jsem vážně kočka. 😀 😉 Asi jako většina z vás jsem závislá na sladkém, ke cvičení doma se donutím málokdy, navíc má 8,5 měsíční dcerka téměř nespí, tak nemám moc času na sebe. Navíc netuším, jak si udělat jídelníček, aby byl zdravý, pestrý a nestál tolik peněz. Zkoušela jsem dietu od Havlíčka, cítila jsem se líp, ale šlo to strašně do peněz. O jakýchkoli náhradách stravy nechci ani slyšet, zkoušela jsem všechny ty nejznámější, ale jakmile přestanete, nastoupí jo-jo efekt. ☹