Hledám parťačky na hubnutí a klábosení

medya
4. črc 2014

Chci zhubnout, nadsene se do toho pustim ale vzdy ztratim motivaci, podpora neni. Co udelam? sjedu zas do starych koleji. Zdlabu vse na co prijdu a cviceni? to odlozim na zitra. Takhle furt dokola a jsem zpet na zacatku. Byt na neco sam je tezky proto hledam dalsi co jsou na tom stejne.

medya
autor
4. črc 2014

Tak neco konkretniho. Mam 168cm a 96kg chtela bych schodit tak 25kilo. Muj nejvetsi problem je lenost, sladke a hlavne fakt ze neumim moc varit. Vrhnu se do cviceni a druhy den se mi nechce, je mi blbi cvicit pred manzelem.

jeanette73
4. črc 2014

OK, tak začínáme zítra 😉?
Něco konkrétního o mně...v současné době 178 cm,84 kg...před dvěma a půl roky jsem měla 104,2 kg a za 8 měsíců se mi podařilo zhubnout na 81 kg (díky změně stravy a hlavně pravidelnosti v jídle), v těhu jsem přibrala 9 kg a ty jsem naštěstí nechala v porodnici 😉
V posledních třech měsících však pravidelnost a plánování jídel vzalo dost za své, je krásně a prcek chce být stále venku, má milión úkolů, co kde prozkoumat, kde vymyslet zase nějakou lumpárnu, a to nějak nedokážu skloubit se svým stravováním, a nenápadně mi tak přibyly 3 kila navíc ☹
Můj cíl je 75 kg, pohyb - denně rychlá chůze 30-60 min., hlídat bude tatínek, musím si konečně udělat čas i pro sebe sama. Jíst 5-6x denně, kolem 6000KJ za den, a žádné uzobávání mezi jídly...a budu si s sebou na procházky připravovat svačiny.
Jaký je Tvůj plán?

martinakl
5. črc 2014

@medya Ahoj, tak pomalu začínám 🙂 Mám 174cm a 83kg. Už teď jím docela zdravě, ale asi moc, nevím. Zhubla jsem jedině když jsem přesně jídlo vážila a počítala kalorie, ale do toho znova nejdu. Já nejím smažené a tučné (krkovice apod), dělám hodně luštěniny, zeleninu, když maso tak kuře, sem tam libové hovězí a vepřové. Sladké naštěstí moc nemusim. Když už peču, tak nepoužívám obyč cukr, ale stevii nebo třtinový, mouku nahrazuju alespoň z části špaldovou. Téměř nepoužívám mléko a nejím mléčné výrobky, až na sýry... Teď mám v plánu dodržovat dalších pár zásad - ovoce jen dopoledne, k večeři jen polévky a zelenina... A jíst fakt 5x denně a menší porce.

nerreidda
5. črc 2014

Ahoj 🙂 Něco o mě: Mám 161cm a 85 kg.Chtěla bych se dostat minimálně na 70kg, jinak tak na 62-65kg. Jsem závislá na sladkém, jsem docela líná a hlavně bych chtěla vypadat super bez nějakého přičinění. Takže jsem na tom asi z vás nejhůř 🙂 Mám teď 2 měs. chlapečka ( k tomu 3,5 letého čerta), takže chci být hezká maminka a ne uštvaná koule. Začala jsem se cvičením na břicho a na paže, ale mám dojem, že mě to brzo opustí. Tak snad s vaší podporou to nevzdám a vydržím 🙂

vashaa
5. črc 2014

Ahoj, tak já se přidávám taky. 163cm, 78 kg ☹. Mám 5měsíčního chlapečka, kterého stále kojím, takže se do hubnutí nemohu zatím vyrhnout naplno. Zatím přidám nějaký ten pohyb a rozhodně vynechám sladké. Doufám, že se mi to teď podaří 🙂

mistrulka
5. črc 2014

Ahoj,ráda bych se přidala,ale..........znám se 😀 měřím 165cm a 90kg, 😠 miluju sladký a sama doma se k žádnýmu pohybu nedonutím,nějaké omezovaní ve stravě mi moc nejde,protože vlastně ani nikdy doma nemám ty správný ingredience 😒 takže abych aspoň něco pro sebe dělala koupila jsem si kolečkové brusle a snažím se denně,aspoň chvíli jezdit 😉

lenkazdenek
5. črc 2014

ahoj holky taky bych se ráda přidala,miluju sladké,kor když jsem nervní tak jsem schopmá sežrat celou čokoládu 😅 mám momentálně 78kg a160 cm a chci se dostat na nnjákých 60,když si vzpomenu,že po narození první holčičky jsem zhubla na 47kg chce se mi plakat když se podívám na své staré džíny.....
Dřív jsem hodně cvičila,takřka obden buď posilování nebo aerobik,jogu,teď se nemůžu donutit.Jen chodím denně na hodinové procházky z kopce do kopce 😅
Navíc mám trošklu problém u vaření,nechce se mi vařit na dvakrát a manžel je štíhlý a v práci má velký výdej,takže preferuje menší kalorické bomby,tak sem se zařekla ,že si budu dávat rozumnou snídani ,k obědu to co maj ostatní jen na dezertní talířek,pokud je smažené tak opravdu jen kousek a málo přílohy a večer jogurt a zeleninu. tolik k půánu,pak jdu na návštěvu,tam vytasí koláč a jsem víte kde 😅

anina32
5. črc 2014

Ahoj, mám 153 cm a aktuální váha 127kg. Před šesti týdny mi zjistili cukrovku a od té doby jsem už dala 4 kg dolů. Dieta u mě bude běh na dlouhou metu, respektive na doživotí, sbohem mé milované sladkosti 🙂 Mám 2 kluky, starší 11 let, mladší 22 měsíců a rádi bysme ještě jedno, tak uvidíme jestli se zadaří... V těhotenství jsem nepřibrala nic, naopak jsem šla rodit ještě s o kilo méně než před otěhotněním, ale během kojení jsem vše úspěšně dohnala.

lenkazdenek
5. črc 2014

@anina32 To je mi líto.že ti zjistili cukrovku-ta, je opravdu ta dieta nezbytná ☹ s tím těhotenstvím závidím,já pokaždý dala nahoru 25kg 😲

medya
autor
5. črc 2014

Tak můj plán je jíst alespoň 3x denně jelikož teď jím odpolko a pak až v noci. (někdy si za celý den nic nedám a pak to doháním v noci nebo sladkym) 😖 menší porce. občas vyjet na brusle, od září se musim dokopat abych se přihlásila tady na vesnici na cvičení. Mám 8mi měsíčního syna a manžel moc nechce hlídat takže je to taky na prd.
@anina32 cukrovka je važně boj zůbec ti to nezavidim. S dietou držim palce
@lenkazdenek s tou čokoládou to máme stejné. mě se zas nechce vařit vůbec jelikož manžel v každém jídle vyžaduje maso a nejraději dělane na tuku. a když uvařim něco zdravého tak to zas nad tím ohrnuje nos a nechce to a vyhazovat se mi to nechce tak radši nevařim.
@martinakl stevii jsem zkoušela pěstovat doma ale chcípla mi ☹
JEŠTĚ DOTAZ NA VŠECHNY CHTĚLI BY JSTE RADŠI UZAVŘENOU SKUPINU NEBO VÁM TO TAKHLE NEVADÍ?

martinakl
5. črc 2014

@medya Já ji koupila už jako hotové sladidlo v prášku 🙂
Jsem spíš pro uzavřenou skupinu, ale nevadí mi to.

daniellah
5. črc 2014

Ahoj holky, snažím se o to taky 🙂 ale nějak se nedaří. Vrhnout se do toho naplno ještě kvůli kojení nemůžu, takže aspoň denně cvičim na břicho, což je docela vidět, jenže já spíš potřebuju stehna a tu moji pr.. 😠
Měřim 169cm a vážim 70kg, zůstalo mi 10kg nahoře a kdybych dala 15kg, tak se taky zlobit nebudu 😉
Jenže jsem bohužel typ, co se na jidlo jen podívá a má kilo nahoře, takže se budu muset hlídat, sladký, to je kámen urazu...

lenkazdenek
5. črc 2014

@medya Jé nemáme stejnýho chlapa? Jak tam není maso je to špatně,nejoblíbenější jídlo guláš a knedlíky,řízky,svíčkovou,koprovku-prostě českou klasiku když sme měli jen Klaudinku tak jsem vařila pro sebe zvlášť,,ale vařit teď pro mě a pak pro manžela a starší a pak ještě časem pro mladší...na to fakt nják nemám.
Já mám zas manžela pořád v práci tak hlídání moc nepřipadá v úvahu,takže asi opráším dvd s cvičením 🙂
Já jsem spíš pro uzavřenou,ale taky na tom nják extra netrvám

danny65
5. črc 2014

Tak já se rozhoupala k hubnutí v lednu dala jsem dolu 4 kg a pak mě to nějak přestalo bavit 😠 ,ale zhubnout jsem moc chtěla.
Hodně mi pomohla návštěva v nutriční poradně,která patří pod zdrav. středisko ,takže žádné tahání peněz ani nakupování předražených produktů..Měsíc jsem vše poctivě vážila a zapisovala a 4 kg.dolů,2.měsíc jsem dala dolů 2kg,.3. 1/2kg dost jsem to flákala i když jsem do sebe necpala dortíky,ani čoko ni hranolky. Vcelku jsem se držela doporučeného,ale už jsem nevážila.
Při převážení v poradně jsem se zastyděla a dala jsem se zas do toho-dohromady mám dole 11kg.
Jsem vcelku líný tip, tak se snažím na kole aspoň kousek,nebo delší procházku.
Manžel by se mi tlemil,kdyby mě viděl cvičit tak se mi podařilo asi jen 3x cvičení s Jill,když nebyl doma.

Na začátku jsem měla 88kg v současné době 77kg necelých-170cm.
Toho se držím ---- 😉 Kdo chce hledá způsob,kdo nechce hledá důvod!!! 🙂
Kamarádka má stejný jídelníček jako já,ale dělá si tam úpravy podle sebe, dost nešikovně,tak má dole jen 4kg .ale i tak dobrý.

liberol
5. črc 2014

Ahoj holky, ráda se přidám.. mám 7 měsíčního prcka a stále 10kg nahoře než před těhotenstvím. Mám 165cm a 69kg. Stále kojím, ale už to pomalu ukončuju, tak začnu s dietou, dopo ovoce,, odpo hodně zeleniny a večeři nejdéle v 19hodin a hlavně bez sladkého, na kterém jsem nejspíš závislá 😀 a moje hodně velká úchylka je popcorn, mám ho každý den u telky :-P :-P ale nemůžu si pomoct, dnes poprvé došel, tak snad vydržím nekoupit 🙂

lenkazdenek
5. črc 2014

Já holky nastoupí, od zítřka,.dneska sme byly u našich a byl řízek se salátem-to se nedalo odmítnout 😅 tak zítra si snížím porce a večer hodím salátky s bílím jogurtíkem a začnu opět cvičit.
Jinak kdybyste měla nějterá zájem a chuť tak mám domácí krabičkovou kuchařku.tak bych mohla hodit njáký jídelníček či receptík....

medya
autor
5. črc 2014

@lenkazdenek urcite hod recepty. 🙂
@danny65 taky premyslim o odborne pomoci ale nejak se nemuzu odhodlat s tam zajit a hlavne stale kojim tak nevim jestli by byl nejaky jidelnicek i pro kojici mamky
@lenkazdenek jasny svickova apod. ti chlapy 😀

marecek4
5. črc 2014

tak děvčátka,jste moje krevní skupinka tak jestli můžu mezi vás - osobně mám 183 cm a váha je děsivých 110 kilo,kde jsou ty krásný časy kdy jsem i po třetím dítku měla nějaký cca nanejvýš 70 kilo,ale stačil jeden jediný rok víceméně nicdělání a nějak se mi přilepilo 30 kilo a potvory nějak se jim u mě líbí-podotýkám,že ač jsem na sladké,tak po něm netloustnu a taky kde že jsou ty doby,co jsem zvládla i 3 studentský pečetě za odpoledne 😀,pohybu jako pošťanda mám dostatek,ale je to jednotvárné,jen pak po práci nejsem schopná se dotlačit k nějaké větší aktivitě,což je asi nej problém,dřív jsem neposeděla a nebylo dne aby jsem něco nedělala,takže teď alespoň cvičím sice nepravidelně,ale cvičím aspoň po půl hodinkách,no a teda o pravidelnosti jídla se nedá moc mluvit-jako ráno v práci dám snídani,pak po cestě nějakou sváču a po cestě si koupíme oběd ale odpoledne už většinou nic moc nejím,dnes třeba protože jsem přes víkend v kuchyni na brigádě jsem ráno snědla nějaký oplatek ke kafi a pak k obědu česnečku,jinak jen pití pití a zas pití,v kuchyni nemám k jídlu vůbec chuť-krom nějakého uzobnutí zeleniny a kousku šunky

ivcacekb
5. črc 2014

Ahooj, jsem pro uzavřenou skupinku 🙂 , míry mám velké.

martinakl
5. črc 2014

@lenkazdenek hoď 😉

jellyy
5. črc 2014

Ahoj holky, já začala bojovat s váhou od ledna a podařilo se mi dát dolů 10 kilo, ale teď se mi váha nechce hnout a potřebovala bych tak ještě 10 kilo dolů 🙂

lenkazdenek
5. črc 2014

Ok holky zítra něco hodím,mám ty knížky v knihovně v ložnici a tam spí piškotka ,tak bych jí nerada vzbudila a zas pracně uspávala 😀
Jinak jako věčná dietářka mohu říct vlasní zkušenosti s dietkama- 60 dnů havlíčka ,zvládla jsem 30 a rýže ,kuře a cotage mi lezlo i ušima a na volný den jsem se těšila jak malá holka na vánoce-výsledek 2 kg dole a to jsem poctivě cvičila 4x týdně . Detox z takový tý zázračný knížky-to bylo peklo,kor pro mě jelikož nenávidím brokolici a červenou řepu,která tam je takřka denně -první týden se jede k snídani mrkvička s jablíčkem ,medem a rozinkama,první den chutí,druhej taky,třetí už moc ne a v pátek se člověk do té chutné mrkvičky vyloženě nutil ,kila šla dolu protože sem prostě radši nejedla než abych pozřela brokolici se sýrem,takže kila šla dolů a po ukončení po první normální snídani! šla zas rychle nahoru..
Mě nejvíc pomáhalo cvičit před snídaní tak půl hodinky,na snídani plátek chleba s něčím ,nebo 2 bebe s jortem v zimě ovesná kaše ,na svačinu půlku jablíčka,oběd na dezertní talíř,max 1 knedlík 3pl rýže,těstovin nebo 2 brambory a pak to co měly ostatní a na večeři krajíček chleba s něčím nebo jogurt a k telce jsem měla nakrájenou zeleninu .....no jenže zas se do toho dokopat 😒

sarkad2856
5. črc 2014

Tak pokud se mužu připojit taky bojuju s kg navíc,které bych chtěla dolu ... Dost dlouhou dobu jsem brala hormony a prášky na otěhotnění a váha šla po x letech nahoru, tak bych jí chtěla zase dolu mám 160 cm a nyní 94 kg a dala jsem se na detox tak jsem zvědavá

cabalkova
5. črc 2014

@nerreidda tak koukam, ze jsme na tom s detickami velmi podobne,mame desetitydenni holcicku a temer trileteho "pubertaka", jsou to zlaticka, ale nejak nemamprostor ani energii jen pro sebe, kazdopadne chci byt prosebe i svoje deti a muze hezka maminka, tak bych se rada pridala. S vahou mam problemy dlouhodobe, po svatbe jsem se vyzrala na trojciferna cisla, ted jsem jeste od porodu strachy nebyla na vaze, ale videla bych tonekde kolem 110 kilo, bohuzel totalne ujizdim na sladkem. V minulosti jsem zhubnula jednou s vyzivvou poradkyni a jednou s krabickovou dietou a nasledne Havlickem, tak bych na Havlicka rada znovu najela. Zitra razime na tyden na dovolenou, tak tam to moc nevidim, ale po navratu doufam, ze uz to dam. 🙂

medya
autor
5. črc 2014

TAK JSEM ZALOZILA SOUKROMOU SKUPINU TAK PRESOUVAM NA KOHO ZAPOMENU NEBO KDO BUDETE CHTIT DO NI JESTE PRIDAT TAK NAPISTE

leniy
5. črc 2014

Ahoj holky, taky bych se rada přidala. Měříme 170 a vazim 97 kg 😝 Taky bych s tím rada něco udělala. Zatím cvicim, ale výsledky tristni ☹

pajduska
5. črc 2014

Ahoj, ráda bych se k Vám přidala do soukromé skupiny..jsem na tom úplně stejně jako zakladatelka...🙂)

eimmy
6. črc 2014

@medya ráda bych se přidala

martinakl
6. črc 2014

@medya Taky mě prosím přidej 🙂

atinkaa
6. črc 2014

pokial pojde o sukromnu skupinku a nie o pisanie zde na hlavnu stranku tak sa velmi Rada pridavam 🙂