Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

ejjad
26. únor 2016

Ahoj děvčata fungujete tu ještě některá?

jennifer
26. únor 2016

@ejjad nevím jestli děvčata fungují, ale já teda aspoň hubnu. 🙂

binki
12. bře 2016

Je tady někdo, kdo je hodně nemocný a přesto se mu daří hubnout? Mám po cévní operaci, lymfedém, sníženou fci štítné žlázy.

evosaurus
26. bře 2016

S takhle velkou nadváhou hlavně bacha na klouby. Začla bych ideálně s plaváním a kolem. Případně "klokaní boty" na tlumení nárazů (vyzkoušeno)

No a hlavně žádný radikální diety. Prostě jen jíst míň a častěji 😉

ejjad
26. bře 2016

Buňky já mám snížení funkci štítné žlázy. Měla jsem nějakou dobu nemocné ledviny a poležela jsem si. Teď 5 týdnů 5kg dole ale asi tak z 30ti... Takže dlouhá cesta předemno. 8 měsíců od porodu tak je čas. Teď je první týden po krabičkové dietě. Píšu si jídla vážím a tak za 2, 3 týdny zajdu za poradcem jestli to dělám správně. Přece jen o jojo nestojím. Cvičit zatím nestíhám. Těším se až přejde zrovna hodně hektické období a výrazem s hůlkami. Čeká mě i kurz chození s hůlkami abych zapojila až 90% svalů v těle.

nikola_hazukova
27. bře 2016

Ahojky děvčata,těž se chci k Vám přidat o zhubnuti 30kg......Poradí te mi nejaky ten učinek ktery by zabral

malaeva
30. bře 2016

Já jsem se k tou taky nemoha dokopat 😀 No a pak jsem se jednou na sebe naštvala a koupila jsem si kurz Zdravá výživa a hubnutí. a když už jsem do toho vrazila peníze, tak se docela snažim, jde to pomalu, ale kila jdou dolů! 🙂

veru2610
30. bře 2016

ahoj hubne se tu jeste stale?taky bych potrebovala dat alespon 30 kg dolu,tak bych se pridala k vam jestli mohu?

jennifer
30. bře 2016

@veru2610 já pořád hubnu, ale ne už tolik,jelikož jsem dala dolů 43 kg a ještě tak 7 a budu spokojená.

nikola_hazukova
30. bře 2016

jennifer mohla by jsi mi poradit jakou tu fintu jsi mela to hubnuti???

jennifer
30. bře 2016

@nikola_hazukova ahoj,já jsem začínala s jill,a první 2,5 měsíce jsem jídlo zvlášt neřešila, jako snažila jsem se vynechávat sladký, ale jako musli, cornflaky jsem jedla a jím do dnes, to samé flapjack,bebe,musli tyčinky. a potom jsem jela podle knížky krabičková dieta a k tomu cvičení, jill michaels, shaun t, a 21 fix day, potom jsem se už naučila co vařit a co jíst, ono si tělo zvykne. ze začátku jsem měla problém s pravidelností tak jsem se řídila hodinama, ze začátku co mi i trvalo tak jsem si psala jídelníčky, tak mi to trvalo než jsem je seskládala.
ale po čase není problém, ze začátku jsem furt studovala kalorie a složení na věcech.
co jsem si koupila ještě za knížku tak superjídelniček od Havlíčka, ta je taky dobrá
před časem jsem si koupila knížku boba harpera, pravidla hubnutí a ta je taky dobrá-
ještě jsem si koupila knížku od jill ale recepty jsem ještě nezkoušela, tak nevím.

mně hodně pomohlo že jsem si napsala seznam na týden a podle toho jsem jela. a uvařila jsem si na den už ráno nebo den dopředu
pokud se ti nechce vařit každej den tak si to dej na dva dny stejný.

hodně co je ze začátku dobrý tak si na kaloricketabulky.cz nechat spočítat bazalní metabolismus a víš přesně kolik toho můžeš sníst, taky si tam můžeš zapisovat jídla co jíš, takže máš přehled

nikola_hazukova
1. dub 2016

jennifer dekuji za radu a i typ

jennifer
1. dub 2016

@nikola_hazukova nemas zac

filija
13. srp 2016

ahoj, ráda bych prodala ketofit dietu: 7x rajská polevka- neotevrené sacky, 8x cabajková omeleta otevrená nádoba, 9x cesneková polevka a koktejl pro rychlé hubnutí 40 porcí, 15x prichut broskev, 14x prichut espreso a 14x prichut banan, pridam zdarma sejkr ketofit, puvodni cena 2900 kc, nyní 2000+ pošta/ pripadne se na cene dohodneme, diky