Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

blannie
23. srp 2012

@lumcag Ahoj Jani!! Jako bych četla o sobě - taky mám hypofunkci štítný žlázy, a tak se mi obecně hubne dost blbě - taky při výšce 158, kdy je bohužel fakt každý kilo vidět. V den porodu jsem měla asi 91kg, před pár lety taky kolem těch 56. Teď, dva měsíce po porodu mám 81 a už několik týdnů s tím nemůžu hnout :( Před dvěma lety jsem si nechala sestavit jídelníček, tak vím co a jak, ale chybí mi ta pravidelnost a hlavně pohyb, což teď s miminkem moc nezvládám. Parťák by se hodil 😉

petrusew
23. srp 2012

Holky,jak vidím, tak tu máme skoro všechny nějaké zdravotní problémy,které nám stižují hubnutí. Myslím, že společně nám to půjde, protože se budeme podporovat a hecovat každým kg které půjde dolů! To je skvělé!

usounek25
23. srp 2012

Takže jsem včera kontaktovala výživovou poradkyni, pošle mi nějaké podklady a začátkem září proběhne schůzka. Jsem zvědavá na ten jídelníček. Nechápu jak jsem se ze svých 68 kilo dokázala vyžrat na takovýho mamuta. Vymlouvat se na těhotenství je jen alibismus 🙄 , prostě jsem nenažraná a nemám žádnou vůli.

zdezli
23. srp 2012

jsem rada, ze v tom nejsem sama 😵 Mam za sebou 4.den a zatim se drziiiiiim 😵 I presto ze tu mam zrovna tchanovce, ze kterych bych si klidne cokosku dala 😝 Na nervy! 😀

spagatice
23. srp 2012

@zdezli Naši kluci jsou 19,5 měsíce od sebe 🙂 . Takže se doma taky nenudíš 😀 . Já jsem z nich poslední dva dny hotová. Mám absťák, tak bych si dala čokoládu 😢 😀 😀

radusf
24. srp 2012

Ahojky, k vážení jsem se ještě nedostala. Ale jak půjdu dnes ke kadeřníkovi, tak skočím k mamce a pokud váhu najdu, tak hned na ní skočím. Určitě se zhrozím, takže budu mít zkažený celý den, ale o to silnější motivaci. Už od pondělka se hlídám a snažím se, zatím se daří. Ještě bych měla dopracovat tu pravidelnost v jídle a bude to skvělý. Taky mám doma DVD s aerobikem. Minulý týden jsem párkrát cvičila, ale tento týden se k tomu nemůžu nějak dostat, malá mě zaměstnává, máme řvací období a nechce moc jest (asi z těch veder), takže pokud chce spát tak s ní musím chodit a udrndat. Takže vlastně pohyb mám 🙂.

zdezli
24. srp 2012

@spagatice no ja mam deti dost v pohode, ji i spi jako andilci, ale Misa mel ted 6.nemoc, do toho ty vedra a jeste tchanovci - taky mam abstacek po cokosce 😅

zdezli
24. srp 2012

Jinak holky, mam takovy napad, co kdybychom si udelaly nejakou tabulku: treba nick -vychozi vaha-cilova vaha-aktualni vaha nebo tak. Ja totiz jednak ztracim prehled, co kdo chce shodit,a jednak by nas to treba vice nakoplo, kdybychom videly, ze se ostatnim dari. Co myslite???

petrusew
24. srp 2012

@zdezli myslím, že by to nebylo marné. Je fakt, že motivace je nejdůležitější. Já včera večer stoupla na váhu a měla jsem tam 122kg...až se za sebe stydím 😖 ☹

spagatice
24. srp 2012

@zdezli Jé ty máš taky Míšu 🙂 . Náš Míša je poslední dny dost drzej a Víťa vzteklej 🙄 .
Souhlasím s tabulkou, taky jsem o tom přemýšlela 🙂 . Dáš to dohromady? 😅
Takže za mě:
nick: spagatice
výchozí váha: 78 kg 🙄
cílová váha: 65 kg 🤐
aktuální váha: 76,7 kg 😒
A ještě třeba můžeme přidat způsob hubnutí: u mě je to cvičení s JM a zumba; no a taky hlídání stravy na www.stobklub.cz 😉

zdezli
24. srp 2012

@spagatice Zkusim to dat nejak dohromady, az mi poslou i dalsi holciny udaje 😉 Jojo, Misanka mame. Hledali jsme nejaka jmena, ktera budou znit normalne jak v Cechach, tak v Nemecku, kde zijeme. Takze synek je Michael a dcera Natalie (Natalí) a spokojeni jsou vsichni pribuzni, jak cesti, tak nemecti. Nikdo si na jmenech nezlomi jazyk 😀

spagatice
24. srp 2012

To je hezký 😉. Já jsem právě hodinu odolávala u sousedů. Udělali lívance a pořád mi je nutili. No nacpala jsem děti a sama jsem si nevzala ani kousek 🙂. Byli hodně mastné. Ale na tu čokoládu mám chuť pořád. No musel jí manžel kupovat 😠, teď na ni pořád koukám 😀
@zdezli

marcelkap
24. srp 2012

Ahoj všem. Už pár dní vás tu pročítám a přemýšlím jestli se přidat. Už jsem na jednu "hubnoucí" diskuzi chodila, ale přestala.
Před pěti lety, když jsem se seznámila s mým manželem, jsem měla 90kg. On si mě vykrmil na 110kg, s tím jsem otěhotněla s Linduš, rodila jsem se 118kg, po porodu šlo hned všechno dolu. Pak než jsem otěhotněla podruhý (potrat) jsem zhubla na 87kg díky dietologický poradně - zdravá strava, úprava jídelníčku,pitnej režim, pohyb. Jenže jsem se přestala hlídat, začala jíst zase "normálně" a těhu s Adámkem jsem začínala na 102kg. Rodila jsem se 120kg a teď po třech týdnech od porodu mám 109kg.
Ideální váha na kterou bych se chtěla dostat je 80kg, ale to je ještě hooodně dlouhá štreka, takže jsem vděčná za každý kilo.
Vim už jak na to, už jsem jednou zhubla, tak si řikám, že by to nemuselo být tak těžký to dokázat znova. A hlavně - mám velkou podporu v manželovi, tak to jde potom dobře.

lumcag
24. srp 2012

@blannie
No já si myslím , že není problém Klidně se můžeme isekat. Do Pahy jezdím docela často. Nemám to tak daleko. Co ty na to?
Jinak výchozí váha 56kg
cílová váha 53kg?
aktuální váha 83.6 kg 🙄

petrusew
24. srp 2012

Jé jsem zapoměla napsat váhu a tak:
výchozí váha 122kg
cílová váha zatím 80kg (ale beru to realisticky a doufám že se dostanu pod 100kg)

petrusew
24. srp 2012

@marcelkap přidej se, přidej! Je fain, že to tady teprve začalo a "nenastupuješ" do rozjeté diskuse, to je na prd.

marcelkap
24. srp 2012

@petrusew Přesně tak, nemám rád, když už je někde sto lidí a já se vůbec nechytám kdo je kdo.

Jestli bude někdo dělat tabulku tak já mám výchozí váhu 110kg a cílová 80kg. Takže koukám, že skvěle zapadám to tématu zhubnout 30kg 😀

zdezli
24. srp 2012

@lumcag Vychozi vahou se mysli, kolik jsi mela, nez jsi zacala s hubnutim 😉

zdezli
24. srp 2012

Tak jsem zatim zpracovala tyto udaje:

zdezli
24. srp 2012

KOukam, ze je to malinkate, zvetsim a dodam 😀

mapurka
24. srp 2012

ahoj, já pořád tápám, kde začít 😒 . Pročítala jsem diskuze a články o dietách a píšou tam o pravidelném stravování a hlavně pitný režim. Přiznám se, že vypiju asi tak litr vody,což se asi málo, ale při představě 3 litrů se mi dělá nevolno 🙂 . Koupila jsem si stevii a místo cukru budu sladit tím, ale přiznám se, že mě dost sklamala, chutná to jako typický chemický sacharin, má to být přírodní sladidlo, ale moc se mi to nezdá. Už někdo zjistil kolik stojí to sestavení jídelníčku na míru u poradce? jedna známá mi tvrdila, že 4000, s tím, že se chodí na pravidelné měření a vážení a je to asi na půl roku...
jinak moje současná váha je 98kg a chtěla bych 80

petrusew
24. srp 2012

@zdezli do diety mi můžeš zapsat dietní plán od výživové poradkyně

spagatice
24. srp 2012

@marcelkap Ahoj Marcelko 🙂 , já bych do tebe nikdy neřekla, že máš takovou váhu 😕 , to zvládnem 🙂 .

@mapurka A co začít hned teď a se vším najednou 😅 . Zkus se přihlásit na tu stránku www.stobklub.cz. Když se donutíš vypsat si tam jídelníček (já to dělám vždycky večer předem), tak ti to tam ohlídá bílkoviny, tuky, sacharidy, pitný režim a dostatečný pohyb. Musíš si tam naplánovat pět jídel a díky tomu dodržíš i ten čas mezi jednotlivými jídly 😉

spagatice
24. srp 2012

@petrusew Ten dietní plán je fakt dieta, kde ti zakážou sladkosti, tučná jídla apod. ?

petrusew
24. srp 2012

@mapurka já měla sestavení jídelníčku s vážením a měřením za 1500,- ... jestli se nepletu, ale do 1900,- jsem se vlezla. Mám tam i příklady jídel, pár receptů a tak.

petrusew
24. srp 2012

@spagatice ne, sestaví ti jídelníček podle toho, co potřebuješ na míru. Samo jako tučná jídla a sladké fakt jen velmi zřídka, ale jako je to fakt paráda. Jen jsem měla problémy to vůbec sníst.

spagatice
24. srp 2012

Já jsem si třeba dnes dala k obědu špagety s omáčkou (mleté maso hovězí a vepřové). To mi tam hodilo víc tuku a o to míň tuku jsem měla na ostatní jídla. Takže třeba k snídani chleba se šunkou bez másla. To by mi u ní myslíš prošlo?
@petrusew

petrusew
24. srp 2012

@spagatice já myslím, že jo. Důležité je halvně pravidelně pít a jíst...jak budu doma, tak se na to mrknu a v pondělí začínám.

marcelkap
24. srp 2012

@mapurka Ahoj, j jsem chodila k dietoložce a platila jsem 300 za každou návštěvu, která byla jednou za 6 týdnů. A chodit se tam může jak dlouho chceš. Já u ní byla asi 4x, stačily mi rady který mi dala a potom už si člověk tak nějak jede sám. Dostávala jsem od ní recepty a už sestavenej jídelníček.
Pitný režim je hodně důležitý. Když málo piješ, tak se ti v těle zadržuje voda a jakmile začneš víc pít, tak tím hned je vidět nějaký úbytek na váze. U někoho to může být půl kila, u někoho kila tři.
@spagatice Jojo, Romi, už je to tak 😒 To bylo loni v létě, když jsem měla těch 87 a cítila jsem se výborně a hlavně ty ohlasy okolí - to jsem měla frňák nahoru 😀

Stobklub jsem taky zkoušela vyplňovat, ale vůbec mě to nebaví a hlavně mě pak se*ou ty červený řádky 😝

marcelkap
24. srp 2012

Jo a já vlastně teď ani ještě pořádně hubnout nechci, protože kojim. Jenom se zatim chci dostat na původní váhu před otěhotněním k čemuž mi zbývá 7kg. A až přestanu kojit tak se do toho pustim ve větším.