Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

spagatice
26. srp 2012

@marcelkap Marcelko, mě to prosím taky pošli (provaznikova.romana@seznam.cz). Ty fotky, to je fakt rozdíl 🤐, jseš dobrá, že jsi tak zhubla 🙂. Nějak jsem asi přehlídla, proč jsi nabrala ty kg zpět?

@elennka Ty mi připomínáš kamarádku. Té je sice už 37, manželovi o 10 víc, ale děti spolu nemají. Snažili se celkem asi 6-7 let. Ze začátku i otěhotněla, ale potratila ☹ . No a teď už se ani nesnaží. On je nevyléčitelně nemocný, takže se ani normálně moc snažit nemůžou a pomoc doktorů odmítají. Takže si užívají jeden druhého, jezdí na dovolené 🙂 a užívají si našich dětí (bydlíme kousek od sebe) 😉 .

elennka
26. srp 2012

@spagatice my se snažíme a nesnažíme. Období depresí apod. mám už za sebou, málem se nám rozpadlo manželství.. Teď mě stačí děti od ségry nebo dovolená se známými, kteří sebou měli 11 měsíčního chlapečka..
Jen půjčit a zase vrátit, absolutně jsem neměla trpělivost..
Jinak s IVF, já tomu nevěřím.. ..(zdravotník..) ( a i revizačka mě řekla, El. vy..... na to, pokud v to něvěříš, psychika dělá hodně)... takže si užíváme s manželem sami sebe a prostě nějak bude...

nana.76
26. srp 2012

@marcelkap mužu taky mejlik nana.v@seznam.cz moc děkuji.

spagatice
26. srp 2012

@elennka Jo to je rozumný 🙂 , nemá cenu to lámat přes koleno 🙂 . S manželem to musí být těžký viď ☹ , já mám podobně nemocnou mámu, takže trošku vím, jak se cítíš 😒 .

elennka
26. srp 2012

@spagatice jj je to těžké.. někdy je to s ním hodně těžké... ale říká se, v dobrém i zlém.. Kdybych byla semetrika, tak jsem ho už dávno poslala někam.... a byla raději sama..

marcelkap
26. srp 2012

@spagatice Jo, byla jsem na sebe fakt hrdá, že jsem to takhle zvládla. Loni v červenci jsem měla nejmíň těch 87kg, v srpnu jsem zjistila, že jsem těhotná, přestala jsem držet dietu, začala jíst normálně jako předtim. V září jsem potratila a už jsem neměla motivaci a snahu zas hubnout. Naopak jsem začala vyloženě žrát a v lednu, když jsem opět zjistila, že jsem těhotná, tak jsem měla 102kg. NO a teď se chci zase dostat pod těch 90.

berule
26. srp 2012

@zdezli Ahoj, tak hlásím dnešní..aktuální váha 113,1kg.

sklenicka24
26. srp 2012

Tak to já nejmíň měla těch 76 kg, zhubla jsem je během 2 měsíců, to bylo před vánoci asi půl roku po porodu druhého synka a pak jsem se na to vypr... a začala normoš jíst. Teď jsem na 84kg a je mi ze mě na bl... 😢

alt
26. srp 2012

hoj holky můžu se k vám také přidat? můj cíl je 20kg , mám teď 92, před dětmi jsem měla 69, mám sice 6týdnů po druhé porodu, ale sama dobře vím, že co se mělo samo zhubnout to jsem zhubla a tezbytek bych ráda shodila tady s vámi, já totiž ani nevím co a jak jíst a tak. Objednala jsem si jídelníček od dietoložky tak od zítřka začínám.. sice jsem už dnes tak něco málo podle toho jedla, ale řeknu vám, já mám pořád hlad a hlavně chutě na cokoliv. 😠
@marcelkap mohla bych taky poprosit o zaslání na kacenka.fry@seznam.cz díky

sklenicka24
26. srp 2012

@alt ahojky, neboj, 100% to sudnáš 🙂

alt
26. srp 2012

http://www.zapakatel.cz/cs/olomouc/detail/id-70... tady jsem si objednala jídelníček já.. víc peněz nehodlám dávat dietologům, že mě převažují... Od září se chystám na zumbu, budeme ji mít u nás na vesnici, a taky jsem si na svevovém portálu objednala deset lekcí po 80kč na lymfodrenáž, to se mi zrovna šiklo, protože dietoložka mi napsala, že to nastartuje metabolismus a že by bylo dobré na to zajít. účinek to má prá po 10ti návštěvách tak jsem si to objednala rovnou 10x. sleva 60% se vyplatí a tak jsem zvědavá

marcelkap
26. srp 2012

@alt Jo, tyhle slevy jsou dobrý. NOrmálně za plnou cenu mi tyhle služby přijou předržený. Já loni koupila svičení na Vibro station asi za 50%.

dendasek
26. srp 2012

Ahojky holky...trosku jsem k vam nakoukla...a porad se rozhoupavam, zacit neco s sebou delat....uz asi 150-ty pokus:(
Pisete si tady i jidelnicky a tak?

spagatice
26. srp 2012

Tedy holky já jsem jak Alenka v říši divů 😕 😀 . Od 15.8. jím sladké jen tehdy, pokud mi to pasuje do jídelníčku. Takže jsem měla třeba už třikrát bebe sušenky. Ale moje každodenní jezení sušenek nebo čokolády skončilo. Dnes jsem celý den uklízela, tak jsem si říkala, že bych si mohla tu čokoládu dát, když jsem měla velký výdej kj. No a mě to vůbec nechutná 😕 , tak jsem si zkusila dát takovou tu smetanu sladkou co se dává do kafe (Jesenka). Vždycky jsem jí měla ráda a jedla samostatně 😅 , to mě naučil táta 🤐 😀 . No a mě to taky nechutná a je to na mě moc sladký. Možná mě ty sladkosti přestanou bavit 🙂

maciatko248
26. srp 2012

@marcelkap Marcelka prosim posli aj mne ten jedalnicek 😉 dakujem ( mariluci@email.cz )

alt
27. srp 2012

@zdezli jestli tě můžu poprosit, dopiš mě taky do tabulky, současná váha 92, cílová váha 72kg, cvičení 2x týdně zumba, jízda na kole a další podle času a hlídání( lymfodrenáž, trampolínky, plavání) já jsem tentokrát odhodlaná opravdu zhubnout!Diety jsem nikdy nedržela, jen jsem pořád žrala.

alt
27. srp 2012

Holky ráda bych uvítala když napíšete nějaké recepty na zdravou ale chutnou stravu. Ale jelikož by se to tu v diskuzi asi ztrácelo tak by to chtělo udělat třeba zvlášť diskuzi kde si budeme dávat ty recepty taky tu tabulku aby byla přehledná, co myslíte?

zdezli
27. srp 2012

@alt To neni spatny napad,a le mozna by to uz chtelo soukromou diskusi? Uz jen kvuli te tabulce?

zdezli
27. srp 2012

Aktualni tabulka:

zdezli
27. srp 2012

Jetse me napadlo pro vetsi prehlednost - kdo by v danem tydnu nahlasi ubytek, oznacim jej zelene 😉

marcelkap
27. srp 2012

@zdezli Výborný 🙂 Já hlásim dnešní váhu 106,9

zdezli
27. srp 2012

@marcelkap super! Dodam do tabulky 🙂

spagatice
27. srp 2012

@marcelkap Marcelko, super 😉 . Jak dlouho dodržuješ jídelníček? 😕 . Asi ti pomáhá i to kojení viď 🙂

Holky a kdy se budeme vážit? Já se do stobu vážím v úterý.

mapurka
27. srp 2012

teda holky, vy jste báječné, jde vám to skvěle. Já zatím nic moc teda 😔 , ke všemu mám teď rýmu jako všechny mé dítka, nevím kde jsme k tomu přišli, takže cvičení musím omezit. Bylo by fajn se domluvit na ten termín vážení, klidně to úterý bych brala, ať se @spagatice nemusí vážit 2x 😀 . Taky bych uvítala nějaký receptík, třeba na salát s dobrou zálivkou. Přiznám se, že saláty v jídelíčku nemám a samotná syrová zelenina se mi už přejedla 😒

vendulak
27. srp 2012

Jéé holky náhodou jsem na hlavní stránce zahlédla vaši diskuzi a koukám, že jste ještě jakžtakž v začátku, mohla bych se k vám taky přidat? Vážím fakt hodně a chceme za čas další miminko takže zhubnout fakt potřebuji, i jen kvůli sobě i kvůli případnému dalšímu miminku 🙂.
@marcelkap mohla bych prosím taky poprosit o ten jídelníček? 😉 Můj e-mail je vendulak88@email.cz 😉

marcelkap
27. srp 2012

@zdezli
@spagatice
@mapurka
Já dodržuju hlavně to, že jim pravidelně a hodně piju a jim prostě tak nějak zdravějc, žádná dieta. Tu ani při kojení nemůžu, nebo nechci, mám strach o mlíčko.
Mě to jde ještě tak nějak samo, mám jen 3 týdny po porodu, takže asi ještě shazuju něco z toho. Jo a beru Emulips, nevim jestli to znáte. Kupovala jsem to kvůli tomu, že to má být dobrý na tvorbu mlíka při kojení a na prdíky pro mimčo a upravuje to zažívání a tuky v těle a tim člověk může hubnout jako vedlejší efekt.

Tak na vážení necháme to úterý.

Hele, víte co je výbornej salát? Klasika zelenina rajče, okurka, paprika, co má kdo rád a k tomu přidat šunku a Lučinu do salátu a zalít olivovým olejem. Vim, že to neni žádnej světobornej recept, ale ta Lučina je tam fakt výborná.
Jo a k večeři jsem včera měla knekebrot s mozarelou a cherry rajčátkama, proložený jen tak aby to ovonělo a chytlo chuť bazalkou a zakáplý olivovým olejem.

marcelkap
27. srp 2012

@vendulak To víš že jo, přidej se.
Já měla taky hlavní motivaci druhý mimčo 🙂 Tak ať se taky zadaří.

zdezli
27. srp 2012

@spagatice kldine utery 😉 ja se sice uz vazila dnes, ale vcera jsem trochu zhresila (byli jsme na navsteve a ja si dala kousek malinoveho kolace), takze treba se mi to jeste nejak do utery hne smerem dolu 😵

zdezli
27. srp 2012

@mapurka my salaty jime hodne, ma je rad i manzel - co treba mame radi je hlavkovy salat, ruzne druhy, a na to kousky opeceneho kureciho masa v chili omacce s mandlemi. Nebo hodne "varim" s mangem - navecer kouknu po receptech a kdyztak sem nejake taky vlozim. Mam je z te sve knizky receptu podle ktere ted hubnu ja. Hodne z nich jsem prebrala do naseho bezneho jidlenicku, jsou opravdu dobre 😵

zdezli
27. srp 2012

@vendulak vitej u nas! Kolik bys potrebovala zhubnout?