Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

mufinka26
17. srp 2012

ahojky holky, ráda bych se k vám přidala z hubnutím, moje nynější váha je 108kg, když sem šla rodit, měla sem 120kg 😒 😒 Ráda bych se dostala alespon na váhu 80kg.

berule
17. srp 2012

@mufinka26 ahoj, taky jsem rodila s vahou 120kg a taky chci 80kg 😀 .
Sice ještě ráno trochu kojím, ale myslím, že už to při dietě nevadí. Holky co budete cvičit?

mufinka26
17. srp 2012

@berule
@berule já už právě nekojím vůbec, no já budu cvičit cviky na bříško, takový ty sedy-lehy, ale nee úplně do sedu, zase já musím opatrně kvůli páteři 😠 ale pár cviků co budu opakovat na spevnění těla dám 🙂 já sem hodně přibrala za posledních sedm let, co do mě cpaly hormony horem dolem, abych otěhotněla, ale samo taky moje přepapáníčka v tom majji velkou vynu 😀 přiznávám, nebyla sem zastáncem zdravé stravy 😀 😀 😀

petrusew
17. srp 2012

já rodila s váhou 125kg, dala jsem dolů 11kg, ale mám pocit, že se kg pomaličku blíží. Já mám spíš problém s jídlem jako takovým, mám špatné náviky - musím pravidelně jíst, a to já moc dobře nedávám 😒 Mám zdravotní problémy, které mi zabraňují nějaké zatěžující cvičení...ale snažím se aspoň pravidelně chodit ven s malou a psem. Mám sestavený dietní plán od výživové poradkyně, tak na něj tvrdě najedu.

mufinka26
17. srp 2012

@petrusew taky sem přemýšlela nad výživovo poradkyní, ale zatím to zkusím sama doma 🙂 taky mám špatný návyky, KFC mi neni cizí 😀 😀 😀 ale ted je to pro mě tabu 🙂

berule
17. srp 2012

@petrusew taky špatně jím, buď nestíhám a nebo se přejídám, opravdu hubnutí začíná v hlavě, jen ho nastartovat 😉 . Já cvičím kalanetiku a když to stihnu tak jezdím na orbitreku, ale to není moc často ☹

petrusew
17. srp 2012

@mufinka26 Já to zkoušela dlouho a dlouho a nakonec jsem vyzkoušela tu poradkyni a bomba. Všechno mi vysvětlila, poradila...(hlavně do mě nevalila další prášky, jako dietolog...kterého nezajímalo nic jiného než do mě narvat prášky) ... no budu ho muset vyndat a najet na něj na tvrdo...KFC si dáváme jen zcela výjimečně - jako furt lepší než ťamani 😀 , spíš jím fakt celkově špatně ☹ (nesnídám, nesvačím a večer mě honí chutě 😅 😠 )

petrusew
17. srp 2012

@berule jooo to znám, taky mám pocit, že nemám hlad, ale večer mě to chytá...

blannie
17. srp 2012

Ahoj 🙂 taky bych se chtěla přidat... mám dva měsíce po porodu a 30kg nad mou "ideální" váhou. Už jsem se donutila jít včera na HEAT a vynechala jsem sladné. Teď ještě musím jídelníček pomalu dolaďovat a hlavně se zaměřit na pitný režim, ten u mě dost pokulhává. Bude to boj....

petrusew
17. srp 2012

Holky, asi to bude hnusné, ale jsem ráda, že na tom nejsem takhle sama 😅

berule
17. srp 2012

@petrusew nejhorší je, že jsem takhle nikdy nevážila, ani před porodem 2. holky, tohle je opravdu moje největší váha a nejde mrcha vůbec dolů. Akorát mám z toho depku. Je dobře, že nás tu bude víc, abysme se pořádně podpořili 😀 .

petrusew
17. srp 2012

@berule jo jo, já mám radost, že se mi podařilo s těma lékama co mám zastavit přibírání, ale není to nic jednoduchého...když mám chuť jsem schopná sežrat celou bábovku!

mufinka26
17. srp 2012

Taky sem moc ráda, že nás je tu víc 😀 😀 to se nám bude lépe hubnout 😀

petrusew
17. srp 2012

@mufinka26 snad jo, vzájemná podpora stejně "trpících" je strašně důležitá 🙂

mufinka26
17. srp 2012

@petrusew to máš úplnou pravdu 😀

Holky ted sem si vzpomněla, že existují nějaký cviky i z miminkama, že to taky sformuje mamince postavu, tak ten náš drobeček má 5,5 kg to by bylo aby nebylo 😀

petrusew
17. srp 2012

@mufinka26 naše bude mít urřitě už těch 8,5kg naposledy v poradně měla 8350g. To by bylo, aby jsme s něma nedaly nějaké to kg dolů 😀

mufinka26
17. srp 2012

@petrusew domácí posilovna 😀 😀 😀

ebsian
17. srp 2012

Holky já už zhubla od léta do března 40 kilčo, po porodu potřebuji sundat cca 15kilčo ještě a budu spokojená. Všem držím palce. Je to úžasný pocit to dokázat, jsem úplně jiná a užívám si obdiv okolí 😀 😀 😉

petrusew
17. srp 2012

@mufinka26 jó to jó, už mi dá řádně zabrat!

ebsian
17. srp 2012

Jo a začla jsem v srpnu na 120 kilech při 173cm 🙂 Ty fotky z léta jsou šílené, nikdo by mě v nich nehledal a teď téměř nepoznal, jak moc to je rozdíl. Fakt jsem si tu váhu nepřipouštěla, což nechápu, připadala jsem si krásná, asi vysoké sebevědomí, jinak si to neumím vysvětlit. 😀 😀

petrusew
17. srp 2012

@ebsian tak to jsi fakt dobrá, poděl se s náma, jak jsi to dokázala!

yes79
17. srp 2012

Ahoj holky, taky se k vám přidám, vážím 95 kg a mám 170 cm, takže bych potřebovala nějakých pár kilo sundat, při kojení šlo hubnutí samo, ale jak sem přestala, tak to šlo hopem nahoru, mám problém s jídlem, jím nepravidelně, přes den nic moc a večer, jak dám dceru spát, tak to na mě přijde a sežrala bych všechno co vidím, s pitným režime to taky není žádná sláva, ale piju caro s mlékem a různé čaje, ale nic z toho nesladim, čistou vodu piju a samozřejmě občas si dám Colu, občas si zajezdim na in-linech, doma se chystám cvičit tu Jillian Michaels.

berule
17. srp 2012

@ebsian fíha, 40kg, tak to je parádní číslo, moc gratuluji 😀 Taky mě zajímá, jak jsi to udělala 🙂 .
Jednu dobu jsem pila tak 4-5l vody a měla jsem furt šílený hlad, teď jsem to snížila na 3l a už mám jen chutě 🤐 , stalo se vám to někomu, že i voda vám roztáhla žaludek?

ebsian
17. srp 2012

@petrusew
@berule Holky to byl jídelníček z interny od doktorky jen na 1000kcal, ale když jsem vyhledala výživ. poradce postupně mi přidával na 1200kcal denně a ideální by bylo i víc, ale k tomu už nedošlo. Takže nevím jestli to od doktorky byla nejlepší cesta, ale byl jinak vyvážený a 5 jídel denně dle rozvrhu a k tomu fitnes 3 krát týdně kruháč, plavání a domácí každodenní cvičení sedy lehy.. Hubla jsem najednou parádně i přes problémy se sníženou funkcí šž.
Mám návyky, které už nehodlám měnit, co se týká mastných výrobků, sladkých a prostě žiju jiným životem i teď po roce od začátku.V těhotenství sice nepřibírám, pouze 700g zatím, ale i to je způsobeno otěhotněním při dietě a než se tělo ustálí celkově atd..jím od začátku těhu vyváženě min. kolem 2200kcal denně.
Držím vám všem palečky, byl to boj, ale šlo to.

ebsian
17. srp 2012

@petrusew
@berule Někdo tu zmínil vodu, tak tu fakt jen neperlivou už rok..Jinak to navíc dělalo otoky kotníků, ty bublinky, mimo váhu..Jako je super z vel.52 mít 42, i když teď v 6. měsíci už mám pěkné bříško, ale jsem za to ráda 😀 😀 Pak půjde pěkně pryč a budu zase vydatně cvičit po šestinedělí, když to lékaři dovolí..Hodlám mít kolem 65kg.

ebsian
17. srp 2012

Jo a ještě chci dodat, že tlustá jsem byla asi 8 let a pod tou samou doktorkou jsem zkoušela zhubnout asi dvakrát před tím a vždy po asi -10 kilech jsem tam přestala chodit a za rok přišla a měla snad o 15 víc..Takže teď to mělo úspěch, že jsem opravdu chtěla a moc, dřív jsem si to říkala, že chci, ale zabalila jsem to skoro vždycky. Byla jsem pohodlná a blbá. 😒

lomanta
17. srp 2012

Ahoj holky, taky bych potřebovala něco dát dolů, teď jsem těhotná, ale doufám, že po porodu s tím něco udělám. Mám úplně hrůzu z vážení. Včera jsem byla na endokrinologii (problémy se štítnou žlázou) a tam mi naměřili 170 cm a 108 kg, no hrůza. Asi před pěti lety jsem tolik měla také, obvoďák mi napsal meridii a krásně jsme zhubla na 75 kg, díky práškům jsem neměl chutě, počítala jsem si kalorie a chodila 3x týdně na spinning. Bohužel jsem si nedokázala tu váhu udržet, zase jsem se postupně rozežrala. Jsem z toho uplně zoufalá a nedokážu si představit, že v těhotenství přiberu ještě třeba 10 - 15 kg, to už se snad neunesu... ☹

petrusew
17. srp 2012

@ebsian to je fakt paráda. Doufám, že se mi to podaří tak jako tobě. Moje výživová poradkyně je momentálně na mateřské, ale plán od ní mám doma, což je super. Krom toho, moje mamka je sestra v ambulanci interny a diabetologie. Měla jsem v těhu dietu - těhotenská cukrovka, ale potom jsem nějak začala flákat pravidelnost stravy... 😒 s tím pitím souhlasím. Taky piju obyč vodu. K narozeninám jsem dostala brita konvici tak piju tu 😀 Jinak těch 1000kcal se mi zdá fakticky málo...a jak to máš s tou štítkou? Já mám astma a jsem na vysokých dávkách kortikoidů, takže každé kg dolů je pro mě strašná fuška, ale jsem moc ráda.

mapurka
17. srp 2012

ahoj vespolek, s dovolením bych se taky přidala, všechny 3 děti jsem rodila s váhou přes 100kg, po prvním porodu to šlo dolů samo, po druhém už tak snadno ne a navíc jsem brzy znovu otěhotněla, takže jsem nyní skončila na váze 98kg a už rok mi váha stojí :/
Ráda bych se dostala taky na těch 80kg to by bylo zlaté, cítím, jak mě ty kila navíc ničí :(, bolí mě kolena i záda, jsem unavená, bez chuti do života, potřebuji nějak nakopnout, ale vlastně vůbec nevím kde začít...
Možná taky vyhlednám nějakou výživovou poradkyni ale nevím, kolik vlastně takové sestavení jídelníčku stojí,moc peněz mi z mé 4leté mateřské nezůstává a po manželovi na to peníze nechci, on by to totiž ani nepochopil, protože se mu to prý líbí 😕 , ale mi už je jedno co se mu líbí, jde tu přece o mé zdraví 🙂

berule
17. srp 2012

@lomanta Ahojky, já jsem taky při posledním těhu začínala na 108kg 😉 , tak ti přeju hlavně bezproblémové těhotenství a pak silnou vůli k boji s kily 😀 .
@mapurka ahojky, mě by se taky líbilo tvých 98 kg 😀 😀 , manžel má super názor a tak to má být 😉 .
Dnes se nás tu hodně sešlo, že? Já si zítra jedu do DM koupit ovesné otruby a zkusím začít s Dukankou, tak jsem zvědavá jak mi to dlouho vydrží 😅 .