Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

alkuska
2. lis 2014

Ahojte holky, ráda bych se přidala, je tu někdo aktivně hubnouci? Potřebuju trochu podpory, mít s kým probrat úspěchy i neúspěchy... Začínám s nízkosacharidovou dietou.

kolibrikjari
5. lis 2014

Ahojte holky, ráda se přidám. Mám skoro 11 měsíčního uličníka a 103 kg. Takže těch 30 kg dolů bych brala 🙂.
Dívala jsem se na ten detox podle Antonie Mačingové a ztáhla jsem si celou tu knížku s tím detoxem na 28 dní, takže o víkendu nakoupím co je třeba , v pondělí a v úterý mám běháni a od středy jdu do toho. Přidá se někdo ??? 🙂

maaky
10. lis 2014

ahoj holky tak sem konecne nasla diskusy odpovidajici mojim rozmerum , vubec nevim jak se k hubnuti postavit prootze pres den nestiham se najist a zato to dohanim vecer ..... 108 kg 😒

leenickam
12. lis 2014

Ahojte holky, ja teda po porodu hubnu "jen" 18, ale kamoska uz zhubla 27. Ona mi doporucila ketofit dietu a ja poslechla... muzu vrele doporucit, protoze pro me zasadni problem je hlad a to tady nebylo🙂

alkuska
13. lis 2014

@maaky Aaa, jsem stejna vahova kategorie... tedy byla jsem nez jsem se zacala snazit, od kvetna jsem dala 5 dolu, takze ted jsem na tom jako kolibrikjari 🙂 Jde to pomalu, ale ted mam novy dietni rezim od zacatku listopadu, tak to pomalinku klesa ale cesta je jeste dlouha

kolibrikjari
23. lis 2014

Neni tu někdo z Rokycan, kdo by se ke mně přidal? Chci začít chodit do posilovny jeden týden 3krát a druhý týden 2krát. Na tuhle dobu jsem si sehnala hlídání pro prcka 🙂.

rybarova
15. pro 2014

Ahoj holky, mám podporu, ale i otázku.
Žádnou extra dietu nedržím, jen jsem úplně vysadila pečivo, ale jinak se moc nehlídám (sýry, saláty, maso, ale i ovoce atd...) a to mi vyhovuje, neláká mě to dělat nájezdy na pekárny, ani na návštěvě sníst půlku buchty. A i jsem zhubla asi 8 kilo za dva měsíce, takže tady spokojenost, ALE: strašně se mi zhoršila pleť, nic jiného se u mě nezměnilo, takže to bude asi tím hubnutím. Nemáte s tím někdo podobnou zkušenost, popř. co vám na to pomohlo? Dík.

kocina7
2. led 2015

Ahoj holky ráda se k vám přidám moje skoré je 183cm a váha 109kg:(( je to děs. Mám 3leté dvojčata a jsem jak koule. Nikdy jsem takto nevypadala a je mi ze sebe špatně. Moje největší chyba je že o tom pořád mluvím ale k žádnému hubnutí se nemám za to bych si nafackovala ☹ chci dostat dolů 30kg a vůbec nevím kde začít.

zuza34
3. led 2015

Ahoj děvčata, ráda se k vám přidammmm, taky potřebuji dat dolu 30kg, po dětech to šlo nahoru rychle.....od pondělí začínám...je uplněk, tak si dame první dětoxikační den....zkusím to nejdřive měsíc dle dukana, s tím, že 10 dni budu držet první fazi a pak 3 tydny 2 fáze. Za 10 dní jsem měla dole 5kg a za měsíc jsem shodila cca 10kg.....tak snad se mi to zadaří zase a pak se vrhnu na kořínkovou...........co vy, jak vy se pustíte do hubnutí....třeba se přidám k další osvědčené metode?!

bielamacka
3. led 2015

jé tedy nevím, ale 30 kilo bych hubla za pomoci dietologa, ne sama.....

kvakuska
3. led 2015

@leenickam chválím a souhlasím, já teda nemám ketofit, ale ketodiet a jsem moc spokojená ... poprve jsem takhle hubla před asi čtyřmi lety a spokojenost, mně prostě ty koktejly chutnají ... tenkrát jsem si to našla sama, nebylo to ještě tak rozšířené jako teď ... zhubla jsem tak tenkrát asi 12 kg (možná 15, už fakt nevím) ... potom těhotenství, dlouhé kojení, při kojení ani kilo dolů, naopak šla kila nahoru a dolezla jsem pomalu zase k předporodní váze 😝 ... v listopadu jsem se nakopla a začala jsem zase ketodiet, nechtělo se mi čekat do nového roku, byla jsem jak dýně ... dala jsem si 14 dní první fáze, 14 dní druhé a 14 dní třetí, takže tyden před svátky jsem zase pomalu začala jíst "všechno" a teď se snažím váhu si udržet, celkově šlo dolů 11.5 kg ... no ono když je z čeho brát, tak to jde dolů pěkně 😀 ... a teď přemýšlím, jestli si dát druhé kolo už teď od pondělka (od úplňku) a nebo to nechat až na únor ... chci dát dolů dalších asi 12kg ... každopádně zůstávám u tohoto typu diety, protože mi naprosto vyhovuje, nesnesla bych počítat kalorie a nebo odvažovat přesné dávky jídla ...

Všem z vás které potřebujete zhubnout přeji, abyste našly tu dietu nebo ten stravovací režim, který pro vás bude nejvhodnější, protože pokud je hubnutí utrpení, je to o ničem a myslím, že to nemůže přinést trvalý výsledek 😎

pajule88
16. led 2015

Ahoj holky, přidávám se k vám, protože se na sebe už vážně nemůžu koukat. "Vyžrala" jsem se na obludných 130 kg. Nechápu, jak jsem to mohla nechat zajít tak daleko. Teď se snažíme o miminko a ono to nejde. Takže jsem se rozhodla, že pro své budoucí miminko (i pro své zdraví, protože mě bolí klouby a mám vysoký tlak) udělám maximum. Před rokem jsem za dva měsíce sundala 10 kg, ale pak přišla nová práce, stres atd. a vše šlo zase nahoru.Takže...příští týden mám schůzku s výživovým poradcem a jde se na to. Je mi jasné, že to sama nezvládnu, tak budu vděčná za jakoukoliv podporu 🙂

manka78
19. led 2015

@pajule88 zacni s pocitanim kalorii. Co je hodne dulezite jist pouze "solid food" teda normalni jidlo klidne treba ve velkych porcich. Nejvetsi zabijak jsou drobne "snacky". Pokazde kdyz snis snack, zvysi se ti hladina insulinu a to je pro tvoje telo signal, aby zacalo ukladat tuky. Proto je dulezite jist pouze poradne jidlo v nekolika porcich denne a take se naucit rozeznavat mezi "jim protoze jsem nervozni/nudim se" a mezi "jsem opravdu hladova". Tim znizis pocet insulin peaku denne, zlepsi se ti insulinova sesitivita a bude snadnejsi zhubnout a vahu si udrzet.

pajule88
19. led 2015

@manka78 děkuji za rady 🙂 zkusím se na to zaměřit

kleofasek5
21. led 2015

Ahoj,
je nás tady tolik, to jsem ani nečekala. Ve svém okolí neznám nikoho tak při těle jako jsem já.
Před porodem jsem měla 111kg, při porodu 122kg, měsíc po porodu 104kg. Jenže jsem přestala kojit a začala jsem jíst dost pozdě večer, jelikož přes den lítačka okolo dvou malých dětí (syn 5 měsíců dcera 2 roky) No a dnes mi váha nemilostrně vpálila číslo 115kg.
Takže opravdu dost. Objednala jsem si tabulky STOB - už jednou jsem s nimi úspěšně zhubla 28kg za 8 měsíců na pro mě krásných 76kilogramů . Docházela jsem do dietoligické ambulance, kde mi dali ty tabulky, podle kterých jsem si vážila a počítala kilojouly (a na podporu spalování mi ještě předepsali meridiu-šlo to s ní vážně rychle). No a každý měsíc vážení a měření. Nic jiného tam se mnou neprováděli.
S dětma je to složitější na docházení k obezitologovi a budu to muset zvládnout tedy i bez podpory prášků. Ale chci to zvládnout a dneska ráno jsem začala 😉

kleofasek5
21. led 2015

Mám pocit, že jsem si z žaludku udělala nákupní tašku 😠

kleofasek5
21. led 2015

@rybarova prosím tě a čím jsi nahradila pečivo? Třeba pro mě je to hlavní složka snídaně. K snídani si toho moc představit neumím. Samozřejmě omezeno na 1 rohlík nebo krajíček chleba. Jinak pečivo přes den, ani k večeři mít nemusím-při hubnutí. Ale k snídani ano.

kleofasek5
21. led 2015

@zuza34 co je dieta dle dukana? Díky předem za odpověd 🙂

kleofasek5
23. led 2015

Ahoj, před dvěma dny jsem tady psala, že začínám taky s hubnutím 🙂
takže jsem jen omezila veškeré cukry, jím "normální" porce - energetické tabulky nemám ještě doma, takže jsem jen odhadovala. Ale budu počítat kilojouly. No a za dva dny, 2 kila dole 😎

linee
23. led 2015

@kleofasek5 ahoj, ja jsem zaregistrovana na stobu přes internet a tam ti to všechno pocita automaticky, je to pro mne lepsi nez papirove tabulky. Trochu mi vadi, ze tam není všechno, ale doplnuji si to podle kalorických tabulek, takze tam muzes mit i ze svého jidla.

linee
23. led 2015

@kleofasek5 jinak moc gratuluji! Ja si to také pocitam, jedu i podle Havlicka jako start, ale zatím toho moc nevidim a říká se, ze na zacatku to jde dolu rychle. Ale zacala jsem intenzivneji sportovat, takze se asi tvori svaly. Uvidim, na obleceni bych to poznat mela, tak dam tomu sanci do konce mesice a pak to asi zase vzdam jako beznadejny pripad....

vvanessa
23. led 2015

Ahojte,ráda bych se k Vám taky přidala 🙂 . Váha mi ukazuje otřesných 113 kg a to je váha při které jsem šla rodit mé první dítě- a DOST,musím s tím něco udělat. Jen nevím kde začít,vždy když začnu,tak to třeba i po 10 dnech poruším s tím,že přece jednou zhřešit můžu-no a pak už se vezu ve starých kolejích,asi jsem beznadějný případ.
Jak začínáte vy a jaké cíle si dáváte,co je pro vás ten hlavní impuls - VYDRŽET???? Díky za rady

linee
23. led 2015

@vvanessa ja jsem vecny zacatecnik, ja proste vydrz nemam:( když prijde v praci opravdu sileny stres a des, nemam "silu" se hlidat a udržovat a pak se vracim do starych koleji:(

vvanessa
23. led 2015

@linee nápodobně,taky nemám výdrž. Jak to jen zlomit a nepolevit 😉 .

alkuska
23. led 2015

Ahoj holky, u mě není žádná změna, přes Vánoce se mi hubnutí zastavilo, takže teď se držím na svém (101). Ale jsem ráda že nepřibírám (žádný jojo efekt), mám teď opravdu dost stresy v práci. Mám teď v plánu se zaměřit na dostatek spánku, protože na sobě vidím že jak jsem unavená, víc jím. Jo a mám problém omezit alkohol prostě proto že často chodíme s kamarády ven a to je pak těžké. No, nedá se nic dělat, musím znova najet na přísnější režim.

kleofasek5
24. led 2015

@linee ahoj, omlouvám se, že nedočítám. Bohužel mám obě děti nemocné a já jsem dneska do rána taky kaput. Máš pravdu, první jde hubnutí rychle, páč u nás těžkopádných je to tím, jako bys tahala třeba třiceti - kilový batoh a chodila s ním, leč to nevnímáš. Kdežto jak jsi už chudší, tak nemusíš vyvíjet tolik námahy, nemáš na sobě takovou zátěž. Dneska na váze 111,9 juchů 🙂 Manžel mi říkal, že se zmenšila pr... 😀 ale kacá 😀
Fakt zatím stačí netlačit jídlo po šesté večer - já jsem s dětma vzhůru tak do 23 h stejně. A teď i v noci, jak jsou nemocné ☹ 🙄 Sportovat chci taky, jen co bude trošku hezky, koupím si sourozenecký kočárek a s oběma špuntama budeme chodit ven. Mám sice dva kočárky, ale nemá se mnou kdo tlačit ten druhý. No a z čas. důvodů to někdy ani nemám šanci stihnout. Ale ráda bych. Škoda, že tady není nějaká pevnější mamča ze Zlína, že by jsme chodili společně 🙂
Dieta dle Havlíčka je určitě super, jde o to, udělat si nějaký stravovací návyk. Ty diety, kdy jíš jedno jídlo, zhubneš za měsíc 10 kilo a více a pak jíš zas normálně, a efekt do pár dní žádný, to pro mě není. A tady to počítání kalorií není hrůza, za chvíli si zvykneš a tabulky nebudeš ani potřebovat 🙂

kleofasek5
24. led 2015

@alkuska 101 je pro mě zatím dááleko 🙂 ale už se těším. Mám cíl 82. ALe kdyby jen 90, každé kilo sádla dole je přece super 🙂
Já jsem se přes Vánoce právě spustila a ze 107 jsem nabarala za ten měsíc na 114,7. Takže sem normálně žrala jak to prasátko 😕 😢 😢

berule
24. led 2015

Ahojky, můžu se k vám taky přidat? Věčně bojuji s váhou , ale teď zkouším jet podle jídelníčku Havlíčka a zjistila jsem, že to opravdu funguje 🙂 , dnes mám 18. den a mám dole 4,5kg...ale dnes mám jíst cokoliv chci, tak nevím jestli mi to vydrží 😀 .