Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

rebelie
28. srp 2012

Prosím, prosím, kdybyste zakládaly soukromou diskusi, taky bych se ráda připojila... Jinak jen nakukuju a držím všem odvážným palce.

zdezli
28. srp 2012

Tak holky, mame soukromou diskusi:

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/konecne-...

pokud jsem na nekoho zapomnela, napiste mi prosim a ja umoznim pristup 🙂

mufinka26
28. srp 2012

ahoj holky, tak sme byly na dovolený, hlídala sem se teda hodně, chodily sme na dlouhatánský procházky, takže i pohyb byl 🙂 oželela sem i grilování, ale sliny mi tekly proudem 😀 😀 😀

kamisek2000
29. srp 2012

@zdezli muzu poprosit o pristup?🙂

cinky
29. srp 2012

téda holky! Vy jedete! pár dní jsem nebyla na pc a vy už zase tolik stránek 😀
Prosím taky o přístup a hlásím kila do tabulky:
Výchozí váha: 119 kg
Cílová váha: 80 kg
Dnešní váha: 97 kg
To vše při 163 cm. Cvíčím podle JM a hodně jezdíme na kole čili cyklistika... Spin. kolo mám i doma, tak v zimě budu pokračovat.
Dnes je to půl roku, co se "hlídám". Holky držím vám všem palce, je to úžasné oblékat hodně let nenošené oblečení.
Jinak mám taky sníženou funkci šťítné žlázy.

mufinka26
29. srp 2012

@zdezli taky prosím o přístup 🙂

radusf
31. srp 2012

@zdezli prosím taky o přístup, jinak výchozí: 110kg, cílová: zatím 90kg, dieta hlídání kcal

radusf
31. srp 2012

a ještě mě napadlo, že by v tabulce mohlo být uvedeno datum od kdy jsme začaly hubnout. Co myslíte?

sklenicka24
31. srp 2012

Ahoj holky, tak já od zítra také začínám. Dnes za mnou přijde moje spoluhubnoucí, aby jsme se zvážili a přeměřili. Chtěla bych za 3,5 měsíce zhubbnout 10 kg, myslíte, že je to reálné a nebo si dávám moc vysoký cíl?

radusf
31. srp 2012

@sklenicka24 myslím, že to reálné je 🙂

sklenicka24
31. srp 2012

@radusf teď už jen pevné nervy 🙂

sklenicka24
31. srp 2012

@zdezli prosím ještě mne, děkuji

sklenicka24
31. srp 2012

@cinky prosím co je to cvičení podle JM, díky

jinak moc gratuluji ke snížení váhy, je to bomba za půl roku

sklenicka24
31. srp 2012

@marcelkap tak to znám moc dobře...🙂

spagatice
31. srp 2012

@sklenicka24 Sice to nebyla otázka na mě 😅 , ale taky to cvičím, tak ti můžu odpovědět 😉 . JM je Jillian Michaels, cvičitelka, má různé cvičební programy (30 day schred, Ripped in 30, Body revolution apod.) 😉 Ta cvičení se dají stáhnout na internetu 😉

spagatice
31. srp 2012

Já jsem dneska taky hřešila, měla jsem na pouti trdelník. Tak jsem si alespoň z plánované večeře vyloučila všechny sacharidy a jedla jen maso 🙂

l.u.c.i.e
11. zář 2012

@zdezli, můžu požádat o vstup? Potřebuju taky zhubnout více kil a když je nás víc, tak to jde lépe. 🙂

chikitabananova
12. zář 2012

Mohla bych požádat taky o vstup?Ráda bych zhubla a s vámi to půjde určitě lépe🙂

hest
12. zář 2012

hoj přidáte mě někam taky?-) ať s tím metrákem nejsem doma sama-))

tina1506
13. zář 2012

ahojky, právě jsem na vás narazila a odhodlala se napsat a poprosit, jestli se k vám můžu přidat 😉 jsem měkká a ráda polevím, takže když budu pod vaší kontrolou, tak se budu snad více snažit a třeba se tady i inspiruji 😉 byla jsem metráček od mala, ani se nepamatuju, kdy jsem přelezla stovku 😒 je mi 37, výška 175cm, aktuální váha 122kg, v dubnu 2011 se mi narodil kluk jako buk 🙂 před otěhotněním jsem měla 123kg, těhu na mě nikdo nepoznal, přibrala jsem na 132kg a byla jsem vlastně pořád jenom tlustá... v porodnici jsem nechala skoro 10kg, ale doma v klídečku jsem se vyšplhala zase na 130 kg. V březnu jsem se dala na "dietu"podle Havlíčka, shodila 9 kg a přes léto jsem povolila a 2kg nabrala... před dvěma týdnama jsem na něj najela znovu, mám dole zatím necelé 2kg, mám MS a šílenou žravou 😝

spagatice
13. zář 2012

@hest
@tina1506 Ahoj holky, rády vás u nás uvidíme 🙂 , ale musíme požádat @zdezli , aby vás tam přidala 😉

tina1506
13. zář 2012

@spagatice děkuji a hned přidávám žádost 😉

tina1506
13. zář 2012

@zdezli můžu taky poprosit... děkuji mooooc 😉

hest
13. zář 2012

@zdezli prosím o přidání do hrošího klubu-)))
@spagatice nj jsem si říkala, jestli nemám napsat rovnou zdezli-)

sklepka
14. zář 2012

@zdezli prosím o přidání do klubu 🙂

pejullka
15. zář 2012

@zdezli taky prosím o přístup🙂

andrea.ivf
15. zář 2012

Taky prosím o přijetí🙂.

andrea.ivf
16. zář 2012

@zdezli Zdezli, moc děkuji,ale nemůžu vás najít🙂 😕 Pomůžeš mi? Děkujuuu

zdezli
17. zář 2012

@tina1506
@hest
@andrea.ivf
@sklepka
@pejullka

ahoj holky, jdu vas pridat , omlouvam, se, ze to tak dlouho trvalo, ale zenil se mi bracha a par dni jsem tu nebyla 😉

hest
17. zář 2012

@zdezli díky,