Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

shine2015
19. črc 2015

@78marcela mas výhodu pouze jednoho mimca 🙂 máme dvě holky a třetího klukana cestě.....a to se jen tak neastavim....s jedním t je pohoda, spíš kdy spí mimi, program mas pouze s jedním .... 😉 vše v klidu dáš.....já mám stroj doma,ale pochybují,že budou všichni ve stejnou dobu spát..... 😀 as budu muset v stávat ráno dřív .... 😀

19marketa19
20. črc 2015

dobry je i chodit jen na vichasy s kocarkem sviznejsi chuzi to rikala poradkyne a dneska me ma mama obednat tak uvidim kdy pujdu pak dam echo co mi poradili dala mi to k svatku tak snat to bude ceco platny

19marketa19
21. črc 2015

tak du as 3:8 tak uvidime dneska mam zapeceny brambory s cuketou rajcaty syrem a salamen us se tesime s malim ten si da semnou jako vzdycky 🙂

19marketa19
26. črc 2015

tak mam dole 2kg za tyden jak ste natom vi?? 😉

19marketa19
26. črc 2015

95kg pred tydnem tet 93kg

19marketa19
3. srp 2015

tet us jen 90
hura

sinusofka
3. srp 2015

Ahoj děvčata. Našla by se tady nějaká baculka, co taky chce hubnout a nemá s kým zasportovat? Třeba procházky, kolo případně fitko? Prosím ozvěte se Poděbrady a okolí

laja64
3. srp 2015

Já shodila po porodu 23kg. Vše jde když se chce a všem Vám maminky, holky, ženy držím palceee !!!! 🙂

sinusofka
3. srp 2015

dostanu se do stresu a nic předemnou neuteče 😒 Chodím od ničeho k ničemu a něco zobu. Ale vím, že potřebuju pohyb a vyhnout se stresu.

achjonetusim
3. srp 2015

Ahoj holky, od dubna jsem shodila 15kg. Žádnej cukr, minimálně tuků a sacharidů. Řehole to bylo tak první tři týdny, než si spíš než tělo zvykla hlava při otevření lednice, vaření rodině a nákupu potravin. Jedu dál, ještě pět kilo (do vel.38) a pomalu začnu přidávat sem tam i "hříšný" věci. Ale je mi jasný že k původnímu bezmyšlenkovitýmu mlsání a někdy i přejídání se nevrátim, nechci! Spoustu věcí v životě ovlivnit nejde, ale svoje tělo se budu snažit mít pod svoji vlastní kontrolou napořád. Všem nám držím palce 😉

monikapup
21. srp 2015
Uživatel monikapup je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.

S timhle si myslim ze by clovek nemel bojovat sam, bud si ublizi a nebo nastane jojo efekt..☹ kamaradka mela stejny problem a nasla kvalitni pomoc u vyzivovych poradcu, zmenili ji jak jidelnicek tak i doporucili denni svine ktere to cele jen urychlilo!!

jennifer
21. srp 2015

holky jak vám to jde? já jsem zatím na 33 kg. ale jde to pomaleji, ale to nevadí, hlavně že to jde.

rok a půl rozdíl

no a ještě hodím fotky rozdíl 2 měsíců

veruska007
21. srp 2015

Není tu nějaká boubelka z Brna (ideálně Řečkovice), která by chtěla taky hubnout? Třeba si jít zaběhat nebo svižně projít s kočárkem, jít společně cvičit a tak? Myslela jsem, že to zvládnu sama, když jsem byla pracovně mimo domov, tak to i šlo - ale co jsem doma a od rána do večera mám frmol s dětmi a večer vsedě usínám u stolu, tak necvičím vůbec. Co jsem před tím zhubla, mám zpět... chjo chjo.

nelina_
21. srp 2015

@jennifer A co na tu změnu říká manžel? A jakou jsi kupovala tu knížku od Havlíčka? Jsi fakt dobrá!

achjonetusim
21. srp 2015

@monikapup Já myslim že právě naopak, samozřejmě hubnout se nedá bezhlavě nebo hladem, ale rozhodně sám. Nikdo jinej za tebe ten boj nesvede 😀 A já to vnímám jako bejvalá kuřačka jako s cigaretama - to je vždycky keců jak je to těžký, jak to nepůjde, jaký je to psycho. A ono prdlajs 😉 Stačí chtít, pořádně chtít, najít si motivaci a cíl a pak se ho držet. V momentě kdy se rozhodneš že není cesty zpět tak je to jednoduchý jak facka 😵

@jennifer Nádhera, gratuluju!

@veruska007 Se třema to už musí bejt hukot, chápu že motivace ke cvičení se hledá těžko - co nějaký 30denní výzvy (střídat břicho/zadek) a spíš zkusit ráno kdy jsi čerstvá?

veruska007
21. srp 2015

@achjonetusim Motivaci mám, čas nemám ☹. Tři děti nemůžu nechat, aby si hráli sami někde v pokojíčku a já si cvičila v pracovně u pc... pořád se perou, skáčou po sobě, by se zabili. Ráno než vstanou, tak to nedám. Vstávají před 5., a to mám ještě půlnoc. Večerní padla máme s manželem po 23.h, když konečně douklízíme, doskládáme prádlo, dovaříme na další den - a pak usínám vsedě. Polední pauzu nemám. Spíš jsem si říkala, že bych našla nějakou maminku, co chce taky tak nějak cvičit a nějak bychom třeba sladili děti - děti zavřeli někde na hřiště, ze kterého neutečou a běhaly kolem nebo běhaly s kočárky, až budou dva starší ve školce a tak.

jennifer
21. srp 2015

@nelina_ moc děkuju. kupovala jsem super jídelníček, je fakt super, je to vlastně na 4 měsíce, na každej den od ráno do večera a má tam i nákupní seznam, ale ten jsem přepočítávala, protože nejím jiný maso než kuřecí už hodně let, prostě mi jiný než kuřecí nechutná, no a taky tam má nějaké porce na 4-6 osob.

manžel neříká nic, on je takovej že už se známe 18 let, a když jsme spolu začínali tak mi bylo 16 a měla jsem 45 kg, a on zase ví, že jsem během roku přibrala na jednou tolik a neřešila jsem to proč, i když to nebylo normální, a procházel si semnou takový ty fáze zhubnu, přiberu, a tak dokola, ale nikdy jsem od něho neslyšela že jsem tlustá, naopak vždycky že mi to sluší.

co teda on něho stále slyším, najes se, já jím normálně, akorát, že on chodí pozdě z práce a to já už fakt nejím, takže spíš proto, ale on chodí dom někdy i deset takže to fakt už ne.

ale nejsem zase typ, že bych si nedala občas i něco v kfc, zákusek, nebo něco takovýho, prostě zas nebudu celej život nic nejíst.

co teda od manžela ještě často slyším tak že mi to sluší, to jo když někam jdeme, ale možná je to i tím, že jsem komplet vyhodila skřín a musela si nakoupit novou a to teda chudák byl semnou, kdo by to nosil, ale jemu nakupování nechodí, dokonce i ke kadeřnici chodí semnou, on je hned a musí počkat než jsem já.

jennifer
21. srp 2015

@achjonetusim moc děkuju.

blanka.k
21. srp 2015

Ahoj, náhodou jsem nahlídla, snad nevadí, že píšu, zhubnout chci teda jen "ideálně" cca 20-22 kg :D (ale budu ráda, za každé kilo.... 22 by byl můj sen 🙂 Loni jsem zhubla, ale nabrala to nervama před vánoci + bonus k tomu :P a koukám na příspěvek @veruska007 - já bych společníka na pohyb venku v brala 😉 Zrovna před hodinou jsem si z nákupem vyběhla schody u Billy v řečkách na konečné a cítila nechutně bolavý kolena odrovnaný stále z Krkonoš 😀

klarunkapus
24. srp 2015
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

Nechtela jsem drive ani tolik zhubnout jako spise nabrat co nejvice svalove hmoty. Kamaradka v tu dobu zacinala jako vyzivova poradkyne a pomohl mi s tim na vybornou..🙂 Takze nejen ze se u nich hubne ale aj pribira 🙂

monikapup
26. srp 2015
Uživatel monikapup je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.

Tak to je super, ze se i timhle zabivaji, je fakt ze nekoho vazne zase trapi to, ze nemuze pribrat a je az nezdrave hubenej

reniiisek
28. srp 2015

Mě holky zatím na hubnutí nejvíc zabralo běhání, případně svižná chůze. Zkoušela jsem už kdovíco ale tohle jediné bylo s účinkem.

veruska007
28. srp 2015

@blanka.k Blani a nechceš chodit na něco na Družstevní nebo tak? Nebo si někdy zaběhat, svižně se projít? Kdyžtak napiš. Tento týden máme na mašlu, manželovi umřel tatínek, k tomu tchýně a tři malé děti, fakt sotva žiju... ale příští týden konečně začne škola, školka, budu mít doma jen nejmladší, tak to snad už bude všechno ok a budu se moct na něco vrhnout.

nonacek
28. srp 2015

@laja64 ahoj ,potrebuji Zhubnout 10kg po porodu.
Prosím napiš jak si zhubla.......
A jestli pomáhá i kojení jak tvrdi některé maminky.

blanka.k
28. srp 2015

@veruska007 A co je na Družstevní? Vím, že tam manžel byl občas na bazénu a na běž.pásu. A taky už se těším na 1.9. a začátek školky 😀 😀

laja64
28. srp 2015

@nonacek Za mě kojení nepomáha ani jako. Mám známou - kojila dva roky a je s prominutím tlustá jak čuně. Prý ,,musí,, jíst aby malý měl dobré mlíčko. To samé jako si některé myslí, že když kojí tak nemohou otěhotnět. Možná jsem to tady někde psala...ale : Já shodila takto : 3 měsíce jsem chodila 3x týdně na vacushape a pak jsem 3 měsíce makala 3x týdně ve fitku. Hodně lidí mi říkala , že vacu jsou vyhozené peníze, na mě to ale účinek mělo perfektní a nedám na to doposud dopustit 🙂 Stravu jsem si upravila tak, že jsem po 19h jedla už jen zeleninu, nebo kousek sýra. Začala jsem vše vařit více méně na vodě ( to dělám to teď) - Když už musím použít olej tak jen Bio kokosový-lisovaný za studena. Normální olej už asi snad nikdy nepoužiju. Chce to jen vydržet. Já kojila tři měsíce a pak jsem rovnou fičela pro permošku na cvičení 😀 Malou hlídal chlap, nebo moje babička 🙂 Já teď přibrala cca 4 kg, jelikož jsem od zkoušek ve škole - tj.od června nebyla cvičit. Prostě se mi nechtělo... tak teď budu taky makat 🙂

veruska007
30. srp 2015

@blanka.k kukni, www.druzstevni.cz. Já bych ráda chodila na bosu... ale samotná se nemůžu dokopat. permanentku jsem si už koupila... jenže vždycky je něco, proč si nemůžu lekci přihlásit (jedeme nakupovat, manžel je déle v práci, ...). Ve dvou by to bylo lepší 😉

blanka.k
31. srp 2015

@veruska007 Bohužel žádný věci, kde se namáhá břicho nemůžu :( A taky záda mám v háji, se mnou je to těžký 😅

veruska007
31. srp 2015

hm, co plavání?

zuzimuk
14. říj 2015
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

Do tohohle bych sla asi jedine s vyživovými poradci nebo s nekym kdo o tom vi opravdu vice, upravit si jidelnicek aby clovek zhubnul tolik chce asi hodne znalosti a zkusenosti