Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

bledulka
27. srp 2012

ahoj všem,
již několik dní nakukuju a odhodlávám se napsat... sppíš asi budu pasivní, protože do veřejné diskuze se mi nechce dávat fotky , váhu atd... 😝 😝
ale potřebuji zhubnout opravdu hodně 😝 už jsem "začínala hubnout " snad tisíckrát a stejně nakonec přibrala a ted bych dala nevímco ,kdybych měla váhu jako na začátku hubnutí...

marcelkap
27. srp 2012

HOlky, já jsem dobytek. Jsem totální závislák na sladkým a jakmile je něco doma, tak nemám zábrany. Právě jsem sežrala čokoládu a zapila to 31% smetanou 😝

petrusew
27. srp 2012

Tak plán nalezen...a začínáme. Já fakt vím, že je to u mě i tím blbým jídlem (tím jak blbě jím a pak co...)
@marcelkap ani nemluv, taky mě to láká! Proto doma nic takového nemáme...

blannie
27. srp 2012

@zdezli Ježiš, ježiš, pár dní tu nejsem a takové věci se tu dějí 🙂 Já se prosím taky hlásím do tabulkaček 😎 výchozí váha -dneska 82, cílová 55. A cvičení heat. Děkujiii 😀

blannie
27. srp 2012

@marcelkap Hmm, to mi připomíná druhý trimestr.. jo, to byly časy... ale teď ty kila z toho 😅

marcelkap
27. srp 2012

@blannie Mi povídej...já teď s Áďou nabrala 18kg.

lajcikova
27. srp 2012

ahojik mužu se k vám přidat???????mám 92kg(beztak z vás nejvíc) ☹ a chtěla bych aspon těch 80kg--ale je to jako mazec sem naštvana sama na sebe

spagatice
28. srp 2012

@zdezli Hlásím váhu 76,3, nic moc změna, ale budu doufat, že když to jde pomalu, tak se mi tak kila jen tak nevrátí 😅

marcelkap
28. srp 2012

@lajcikova Ahoj, určitě se přidat můžeš. Když koukneš na tabulku, která je tu na předchozí stránce, tak uvidí, že zdaleka nejvíc kg z nás nemáš. Co by některý z nás daly za tvých 92kg 😉

alt
28. srp 2012

@zdezli asi jo.. zeptáme se holek a kdyžtak ji založíš?

zdezli
28. srp 2012

@alt klidne🙂 taky nerada prezentuju sva kila takhle verejne 😅

usounek25
28. srp 2012

tak včera vyplněn dotazník pro VP, začínám psát jídelníček co všechno sežeru a dnešní váhu hlásím 95,5 kg. Ani nevím po jak dlouhí době jste se domlouvaly že se bude převažovat? Po týdnu. Jinak doma žádné sladké momentálně nemáme, takže se držím. Včera jsem byla nakupovat a místo nějaké sladkůstky jsem si koupila dýňovou bulku. Ale o víkendu jdu s kamarádkou pařit, máme v plánu projít Olympii, obchody, slevy atd. a pak někam na véču a potom u ní doma popijeme, takže ten můj hubnoucí plán dostane zabrat. Ale budu se snažit ovládat. Ale ujít si to nenechám, kamoška přebývá v Irsku a je tu jednou za půl roku, takže je to takový můj relax a svátek - od dětí, chlapa, uklízení atd. atd. atd. 🙂 . Už se šíleně těšííím.

alt
28. srp 2012

@zdezli jinak u mě váha zatím stejná.. žádný úbytek.. ☹ ale jídelníček jsem začala včera.
Za jak dlouho jste holky uviděli na váze úbytek?
Mo je dnešní snídaně 3ks celozrného chleba(ten čtveratý krájený chléb, něco jako toustový) sýrová pomazánka- 40g nivy, 3 lžíce nízkotučného bílého jogurtu, smíchat , mazat na chleba a k tomu ještě rajče, k pití bylinkový čaj na redukci hmotnosti. teď svačina bude 100g melounu a oběd 300g čevabčiči se zeleninou. odpol. svačina mysli s jogurtem, a večeře kuskus se špenátem. mezitím zaženu chutě rajčatama, máme jich plnou zahradu 😀 můj jídejníček je cca 1000kcal denně.nevím zda je to moc nebo málo, zda to stačí na hubnutí.. já ještě částečně kojím.
Co si vaříte dneska vy?

bledulka
28. srp 2012

@zdezli já bych byla moc ráda 🙂

zdezli
28. srp 2012

Tak ja klidne soukromou skupinu pro nas zalozim - myslim, ze uz nas je stejne dost. Kdyz by k nam jeste nekdo chtel, muze mi napsat a ja ho muzu pridat. Jaky byste navrgovaly nazev? Stejny byt asi nemuze - to by tu byly dve stejne diskuse

zdezli
28. srp 2012

@alt Ja mam ted momentalne 10 dni u nas tchanovce, takze musim varit vice mene normalne. Ja si ted pouze ubiram na prilohach a snazim se varit trochu zdraveji. Od soboty ale zase najedu na svuj system.

lajcikova
28. srp 2012

@marcelkap no ja před těhu zhubla za roka pul 23kilo.ale ted mi to prostě nejde,,sem lína počítat.a hlavně ty chutě na sladke z těhu se toho nemužu zbavit..a to sem nikdy sladke nejedla ☹ a to nekojím...od září budu chodit aspon na zumbu,a jednou týdně dopoledne do posliky...zaplatím obědya už ani vařit nebudu..malej má obědy ve škole a nám stačí jeden do hromady

jimmy1
28. srp 2012

@zdezli soukromá diskuse? super 😉 veřejně se mi tu mou váhu prezentovat nechce 🤐

spagatice
28. srp 2012

Holky a nestačí jen požádat někoho z adminů, aby zamkl tuto diskusi?

bledulka
28. srp 2012

já mám krizi ... nejradši bych šla do kuchyně a dala si něco...zatím se držím... ale večer bude dlouhý..

já myslím, že veřejné diskuze zamykat nejdou 😕 ale na případnou soukromou se těším.. tady se mi fakt nechce vše probírat
@zdezli já myslím, že název je celkem jedno ,klidně podobný 🙂 děkujeme 🙂

spagatice
28. srp 2012

@bledulka Dřív to šlo, ale to bylo možná v době, kdy teprve ty zamknuté vymysleli 😉

mapurka
28. srp 2012

ahoj, takže moje dnešní váha je 97,4, takže malinký úbytek, byl to takový startovací týden, ale od zítřka jedu naostro 😵
Jídlo po 3 hodinách a víceméně podle toho jídelníčku co tu házela Marcelka.
@marcelkap prosím prosím pošleš mi to taky na email ať to mám po ruce, děkuji moc 😉

marcelkap
28. srp 2012

@mapurka Jojo, pošlu, napiš mi na tebe email.

mapurka
28. srp 2012

@marcelkap ještě prosím můžeš mi napsat kolik jsi vážila když ti ten jídelníček sestavovala, já si nemůžu pomoct, ale těch 50g pečiva na snídani se mi zdá málo, to je půl krajíčku chleba. Já když náhodou snídám, což není moc často teda, tak 2 rohlíky nebo celý krajíc chleba. Budu si muset zvyknout na menší porce. Ze začátku to bude asi kruté 😅

marcelkap
28. srp 2012

@mapurka Jo, je to půl krajíce. Ale když budeš jíst žitnej nebo takovej balenej, má dlouhou trvanlivost a je vícezrnnej nebo se slunečnicovými semínky a má hodně vlákniny, teď nevim jak se jmenuje, tak oni jsou sytý a takový hutný, tak to docela i stačí. Ale je pravda, že se na to musí zvyknout.
Vážila jsem 110kg, když jsem začala s tímhle jídelníčkem. A při dodržování váhy porcí, pravidelným pohybu a občasným zhřešení (ob den sladkost, 1x týdně pizza např.), jsem měla za půl roku dole 23kg. Je pravda, že čim je člověk tlustší, tim to jde rychlejc dolu.

spagatice
28. srp 2012

@marcelkap Nepamatuješ si na kolik kj za den ti to vypočítala?

marcelkap
28. srp 2012

@spagatice Tyjo, to fakt nevim kolik přesně. Ale vim, že mi řikala, že se to nemusí dodržovat přesně, že když jeden den snim o něco víc, druhej den zase míň, prostě aby to bylo vyvážený. A střídat i rovnoměrně těstoviny, rybu, maso, různý druhy jídel, protože tim potom dojde k tomu, že ta strava bude vyvážená a člověk by neměl mít chuť na sladký. Což je u mě teda hodně velkej problém.

evlyn
28. srp 2012

@marcelkap mohla bych poprosit o poslání na email? eva.knollova@centrum.cz. Díky

lajcikova
28. srp 2012

@marcelkap prosím taky poslat na imail lajcikova@seznam.cz už nevím co..mám i domácí krabičkovou dietu.knížku i s recepty..ale ty chutě jsou zatím silnější než má vule--pomoooc

marcelkap
28. srp 2012

Tak jsem si dala teď k večeři 2 plátky knekebrotu namazaný lučinou, posypaný pažitkou a rajčátko k tomu. A jako dobrý "protižrací" terapie mi posloužily letáky. U jídla jsem si je prohlížela a koukala na čokolády, pizzy, zmrzliny a tak. A najednou jsem v sobě měla večeři ani nevim jak a i mi to chutnalo 😎