Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

eirin
25. led 2013

@tina1506 Hotovo 😉

enne
31. led 2013

Ahoj holky mohla bych se k vam taky pridat??

mishamisha
4. únor 2013

Ahoj holky, nikdy jsem nebyla zrovna hubeňour a dnes mám rok po porodu a mám 110kg to je přece hrozné takže sem se rozhodla stím něco dělat. Prosím zařaďte mě do vaší skupiny, budu chodit každý den radit se a psát jak vše zvládám a dodržuji. Potřebuju pomoc od lidí co vědí jaké to je když už na sebe ani nemůže koukat v zrdcadle!!!! Tak mě prosím vemte k sobě 🙂

l.u.c.i.e
4. únor 2013

@enne
@mishamisha, naše zakladatelka je @zdezli , tak snad vás přidá. Bohužel jsem už nechodí dost často ☹

mishamisha
4. únor 2013

@l.u.c.i.e tak snad, počkáme a uvidíme 🙂

l.u.c.i.e
4. únor 2013

@mishamisha, my právě přidávat nemůžeme. Je to smůla. Ale až se u nás ukáže, tak jí písnu, aby vás přidala.

zdezli
4. únor 2013

@mishamisha
@enne holky, jste pridane, omlouvam se, ze to trvalo - deti uz mesic marodi, tak jsem moc nechodila 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

sirena37
7. únor 2013

@zdezli prosím o přidání do skupiny. Díky.

eimmy
7. únor 2013

můžu také poprosit o přidání do skupiny prosím

eimmy
7. únor 2013

@zdezli prosím

martinna79
24. bře 2013

@locikaaa ahojky já bych se přidala🙂

mimiki87
25. bře 2013

Ahoj já během těhu docela dost připrala asi 30kg a shazovat jsem to začala až když prcek oslavil rok....teď je mu 19 měsíců a já mam zpět svých 60kg... tak hodně štěstí, budu držet palečky, 😉 😉

ratatooy
25. bře 2013

ahoj,komu se nedaří hubnout a nevi si rady s jidelničkem doporučuju www.stob.cz a nebo www.kaloricketabulky.cz kde vam progrm vypočítá bazalni metabolizmus a doporučí přijem pro hubnutí a tím že si zadavate všechno co jite do tabulek tak vam hlidají zprávné složení B,T,S a hubnese potom jedna radost

tifany123
29. bře 2013

moc prosím o přidání do skupiny, potřebovala bych hooodně shodit, teď jsem si začala vše psát od kalorických tabulek, o kterých se zmiňuje ratatooy výše, taky jsem dočetla knihu "Uhlovodany - nepřítel štíhlé linie" nečetli jste někdo?

marina912
5. kvě 2013

@marcelkap Ahoj děvčata,tak jsem se k vám přidala.Marcelko,prosím mohla by si mi poslat tvůj jídelníček.Řekla bych,že jsem asi na tom jako ty.A něco k tomu dodat-myslím ci ti pomohlo,čeho se vyvarovat atd.Děkuji moc.Věřím,že mi to pomůže.Moc se těším. Zdravím.Marina

marcelkap
5. kvě 2013

@marina912 Ahoj Mari, jídelníček určitě pošlu, napiš mi do IP tvůj email.

marina912
5. kvě 2013

Marcel je to marina912@seznam.cz.já na tom pc.moc neumím a tak ani nevím co je to IP.Nezlob se.A napiš mi kolik a za jak dlouho................Jsem zvědavá viď.Díky a hezký večer.

ananaska23112000
22. zář 2013

@markyt653
Dobrý den,chtěla bych říct že pokud vážíte 72 kg a jste z toho na mrtvici,co mám říkat já,mám 80 kg a je mi 12 😲

anmivo
22. zář 2013

Mohu se také přidat??🙂

verisek91
22. zář 2013

Moc vám všem držím palec,mě to čeká příští rok taky!! 🙂))

hakanka
22. zář 2013

@zdezli mohu také poprosit o přidání?

indien
11. říj 2013

Můžu se také přidat?

kacatko1986
30. pro 2013

Ahoj holky, rada bych se taky pridala, sice jeste ditko nemam, ale chystame se do CAR a ja mam 135 kg, takze nutne potrebuju shazovat...

mistrulka
31. pro 2013

Ahoj,ráda bych také zhubla,ale popravdě se k tomu nějak ani nemůžu donutit,chtělo by to nějaké správné triky jaké civčení například cvičit,jednou jsem zkoušela to cvičení s Jill,ale po pár minutách skákání co mě prsa skákaly snad až do krku jsem měla dost,nemáte někdo osvědčené cviky?

laurital
31. pro 2013

@mistrulka Zkus pilates, Jill je masakr na klouby zvlášť, pokud máš větší nadváhu.Já jsem nikdy nedávala nicmoc dolu, ale dobrý je low aerobic se Šípkovou nebo Kynychovou, popř. Cindy Crawford má super DVD se cviky.

@kacatko1986 Vím, že je to OT, ale i přes ty kilča jsi neuvěřitelně šmrncovní baba.

kacatko1986
31. pro 2013

@laurital diky🙂

jinak ja jsem Jill zkousela, ale silene me z ni bolela kolena... takze uz nikdy vic..
ted chodim na heat a ten je super.. jinak jsem si dneska dohodla s vyzivovou poradkyni, takze se to zase nekam hybne🙂

mistrulka
1. led 2014

Ach jo,jsem protivná,podrážděná,všechno a všichni mě pořádně s....,a neustále bych něco jedla,už jsem sežrala i dětem brumíka 😠 😠

kacatko1986
2. led 2014

@mistrulka tak delas neco blbe, protoze ja kdyz dodrzuju zasady zdraveho a dietniho stravovani (treba dle STOBu), tak chute a hlad nemam a hubnu...

sarkad2856
2. led 2014

@mistrulka A koukala si se třeba na jiné odkazy než na Jill??Já to třeba taky nemůžu cvičit mám i zdrav problémy,ale první 2 dny jsem vydržela skoro 20 min a sama jsem se divila cvičím 1x-2x denně na hubnutí něco jiného jsou to videa po 12 min a super,to je to co mi vyhovuje 🙂
Co se týká jídla co takhle vzít si místo sladkého ovoce či udělat si zeleninoý salát?

mistrulka
3. led 2014

@sarkad2856 a co prosím tě civčíš,neposlala bys mi odkaz.
S tím jídlem,já se snažím moc sladký nejíst,ale měla jsem nějakou depku tak jsem ládovala do sebe co jde.Já to nějak extra s tou dietou nedržím,chodím 2x týdně do školy ,do toho mám dvě malí děti a nervi na pochodu,sama si dobře uvědomuju že i hrozně málo piju,ale nějak nemám čas se donutit...........a o cvičení ani nemluvě,nejhorší je ta nechuť ke všemu 😀