Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

vvanessa
24. led 2015

@berule super,pěkný výsledek 😉 . Mohu poprosit o odkaz toho Havlíčkova jídelníčku,děkuji. Já jsem zatím začla jen tím,že piju pouze vodu(a to dost) a po 18.00hod. už nejím,no a za 10 dní mám dole 2,4kg.... Ráda bych začala nějak upravovat jídelníček.

berule
24. led 2015

@vvanessa já začínám s hodně kily, takže mi to jde ze začátku asi rychle.....tady je ten jídelníček http://files.uloziste.com/649562b45c8b034a/Havl...
dnes jsem navíc chystala na zítřejší oslavu, takže řezy, dort a pomazánku jsem bohužel musela ochutnat, ale už se vysloveně těším na zítřek, jak najedu zpátky na jídelníček.

vvanessa
25. led 2015

@berule děkuji. Jj,ty oslavy 🙂,to jsou samé lákadla.

vvanessa
25. led 2015

Nemáte někdo zkušenosti s cvičením na stroji Body-Space Vacu Therm. Celkem mě to zaujalo,jelikož nemám moc dobrou fyzičku a vrhnout se hned nějak aktivně třeba na běh,to by mě asi porazilo 😀 . Budu ráda za každé připomínky a zkušenosti. 🙂

kleofasek5
25. led 2015

Ahoj ženy, další půlkilo dole 🙂
ani nevím jak je to možné. Jsem hloupá, že jsem tohle nedokázala hned od porodu. Opravdu nehladovím, jím vše, kromě cukrů - nesladím, žádné kokina 😀 nebo kokyna? 😀 😀 a nejím po páté večer. Zítra mi jde tchýně pro kalorické tabulky, takže přitrvrdíme 😎 😝 a do měsíce objednávám sourozenecký kočár viz. obrázek a bude se štrádovat venku 😵 Moc se těším 🙂 Jinak jsme stále nemocní, i já. Tak doufám, že to co nejdřív přejde.

kleofasek5
25. led 2015

A říkala jsem si, že bych se vyfotila ve spodním prádle, jak jsem krásně obtloustlá a když bych chtěla hřešit, vytáhla bych fotku 😀 😀 😀 😠

cuprumka
25. led 2015

Ahoj holky,můžu se k Vám přidat? V těhu jsem přibrala 31 kilo a né a né ty mrchy dát dolů 🙂

kleofasek5
25. led 2015

@vvanessa ty piješ jen vodu?? jako bez jídla?? To si děláš prd.. 😀
no podle mě by to chtělo udělat si nějaký stravovací režim. O vodě být pořád nemůžeš. To se ale teda musíš děsně trápit.
Já jím vše, jak jsem psala, kromě sladkostí, nic nesladím a mám poloviční porce, než na jeké jsem byla zvyklá. Večeřím nejpozději v pět. První den dole 1,7 kg, druhý 700g třetí 500g a včera jsme si dokonce s mužem udělali večůrek u filmu a jedla sem s ním popcorn 🙂
Jinak dnešní oběd mňamka! Kuřecí řízky s kopou zeleniny všeho druhu a dresingem s bílého jogurt. I chlap si pomlaskal 🙂

kleofasek5
25. led 2015

@cuprumka ahoj, já přibrala po hormonálních stimulacích a kortikoidech. A zůstalo mi to 😠 Chtěla bych 82kg viz. foto, docela mi slušelo, řekla bych 🙂 😀 Jednou jsem měla 74, ale to jsem byla na můj vkus moc kostěná 😀 prostě jsem typ, kterému to nesluší.Jinak v těhu jsem přibrala max. 7 kg. Bachošek su z těch IVF 😠 a taky mi teda chutná, vše na to svést nemůžu 😀

kleofasek5
25. led 2015

jde to z tadyma pak smazat ty fotky? Nebo nee? 😀

vvanessa
25. led 2015

@kleofasek5 To jsi blbě pochopila 😉 ,jím vše,jen jsem ubrala porce a nepiju žádné slazené vody,pouze čistou vodu. No a teď bych se ráda vrhla na nějakou tu úpravu jídelníčku,ale pořád nevím co vybrat aby mi to vyhovovalo 🙂 .

zuzkadietka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kleofasek5
26. led 2015

@vvanessa ahoj 🙂 jo ták 🙂 myslím, že ta dieta podle Havlíčka nemusí být špatná. Ale bohužel osobně do takové nejdu, páč vařím i pro malou a mám ještě půlročního. Takže jedno vaření mi stačí. Spíš si upravuji porce na malé a tchýně mi zítra přinese ty tabulky, takže se bude vážit a počítat. A samozřejmě pryč s cukry jak jsi už zmínila sama. Už jsem takto zhodila dvakrát. Jenomže pak jsme chtěli dítě a hormonální stimulace se podepsaly hodně. Následovaly 2 potraty, těhu porod, další těhu a potrat. No a zas těhu a porod. Prostě děs. Je ze mě zeměkoule 😀
Nevíš, jestli jdou ty fotky pak smazat? Když sem nějakou vložím?

vvanessa
28. led 2015

@kleofasek5 ahoj,vůbec netuším jak to je s fotkama,ale snad by to nějak mělo jít smazat - prozkoumej to 🙂 . Já jsem se teď dívala na STOB a celkem mě tam zaujal ten sebekoučink,myslím,že to nebude vůbec špatný 😉 ,mrkni na to. Já do toho asi půjdu,vyzkouším a uvidím,třeba se ke mě přidáš 🙂 .

mimidaniela
1. únor 2015

ahoj holky taky by se mi hodilo shodit aspoň 30 kg a taky chybí podpora a možnost si o tom s někým popovídat

vikky999
2. únor 2015

Ahoj holky, tak jdu do toho, před těhu 108, před porodem 125 kg!!! Ted jsem 8 týdnů po porodu a mám 104 kg, ale břicho mám větší než předtím :( jednou jsem zhubla na 85 a to mi vyhovovalo ... bohužel jsem blbá a během 3 let jsem se zase vyžrala na původní metrák a pak ještě víc ... bohužel nemám moc čas cvičit, ještě k tomu pracuji z domova, tak musí stačit rychlá chůze s kočárkem 1-2hod denně ... 🙂

berule
3. únor 2015

Ahoj, tak co, jak bojujete? Já se budu v pátek vážit po měsíci hubnutí, tak jsem zvědavá. Já ale bohužel musím přidat i pořádné cvičení, jinak nehubnu. Naštěstí jsem si našla pro začátečníky na 30 min, tak to zvládám 🙂 .

beveron
3. únor 2015

ahoj všem, 30 kg dolů to by byl sen. jen si nejsem jistá, že to sama zvládnu. nikdy jsem tolik nehubla a ani neznám nikoho kdo by tolik shodil a fakt si to udržel.

pajule88
23. únor 2015

Ahoj holky, tak jsem dnes byla po měsíci na převážení u výživové poradkyně a dala jsem dolů 3 kg tuku! Takže juch juch. Na to, že jsem stihla za ten měsíc dovolenou i chřipku, to je poměrně dobrý výsledek. Dostala jsem pochvalu a získala motivaci na další boj! 😀

anickajirka
18. bře 2015

ahoj holky, chtěla bych se k vám přidat.Měřím 165 a vážím 9kg.Na diety...nemám vůbec pevnou vůli, ale musím s tím něco dělat.Přemýšlela jsem o prvidelnném cvičení ve fitku..

kaccistar
18. bře 2015

@anickajirka z vlastnej skusenosti mozem potvrdit to, co asi povie kazda vyzivova poradkyna.. 95% je strava a 5% je sport. Mozno ten pomer nie je tak vyrazny, ale bohuzial je to o strave.. ja som sa stravovala podla paleo (nie je to dieta, preto to ani nepisem paleo dieta) a musim povedat, ze ubytok tuku je tam fakt velky a hlavne sa nic nevrati, pretoze sa clovek normalne stravuje, len si vybera viac zeleninu a maso.. vyhybas sa cestovinam, obylninam, chlebu a mliecnym vyrobkom. Ak by si chcela teda mliecne vyrobky, tak ok, tam uz sa ale mrkni na "primal" stravovanie ;) http://paleo-doupe.cz/co-je-paleo/ doporucujem za seba 🙂

78marcela
18. bře 2015

Už se těším holky až se k vám přidám. U mě podobně jak u @kleofasek5 byla jsem na 6 IVF, udělalo své. Teď jsem tedy těhotná, ale moc se těším až po porodu začnu. 40kilo dat dolů by bylo super. I teď jsem na dietní stravě. Ne tedy nějak moc striktně, ale vařím si jídla podle dietní kuchařky, hodně zeleniny a ovoce a věřím že aspoň během toho těhotenství nenaberu tolik.

anickajirka
19. bře 2015

@kaccistar děkuji, kouknu, no jo, kéž by to mohlo jít jen cvičením.. 😀 no u mě je problém, že celkem vyváženě jíme, hodně ovoce zeleniny, ryby, maso většinou kuřecí, krůtí, hovězí, králík, smetam tučnější, luštěniny, no prostě všechno, doma dvě děti, tak si dávám záležet na jídelníčku celkem.Akorád teda milujeme těstoviny, pečivo, noky...a u mě je problém, že by stačilo asi ubrat na jídle, menší porce, jsem jqk závislá, musím si většinou přidat, ne z hladu, ale z chutí, a nějak mi t nejde překonat

kaccistar
19. bře 2015

@anickajirka ahoj Anicka, ono asi zalezi na vela veciach, samozrejme. Ale ja by som fakt doporucila ranajkovat a vecerat viac proteinov. Ak ovocie, tak na dopoledni svacinu a na veceru uz cestoviny nie, radsej nejaky kusok masa a zeleninu.. Cestoviny, pecivo a noky, to su vsetko sacharidy, ktore sa ukladaju v tele. Ale je jasne, ze ono to clovek musi robit trosku s rozumom. Za seba ale rozhodne skusku paleo doporucujem, na nete je fakt milion velmi chutnych receptov a hlavne toto by chutilo aj detom 🙂 taky paleo dezert - rozmixovane avokado s ovocim, na to trosku kokosu.. fakt vyborne! 🙂 drzim palce! 🙂

anickajirka
19. bře 2015

@kaccistar děkuji ti za radu a za povzbuzení.jdu na to kouknout 🙂

anickajirka
20. bře 2015

tak první den cvičení s Jill level 1 a teda řeknu vám, uplně ze mě lelo, fakt celkem drsné, ale zároven krásné a fakt jsem se stoprocentně zapotila více než u aerobicu

pestryjidelnicekcz
21. bře 2015

hojte holky, ráda se přidám a případně budou oporou v jídelníčcích nebo ve sportu, sama jsem začala nyní běhat i když to nejsou převratné výkony, kila po mateřské jsou dole a teď už se spíše rýsuju. Cítím se lépe než kdykoliv předtím 🙂 Tipy a rady ohledně jídelníčku, zdravých receptů nebo sportu najdete na profilu vč. stránky, mějte krásný víkend!

lendaw
24. bře 2015

Ahoj vespolek, pokud by to nevadilo, přidala bych se k vám. Při výšce 169cm mám 103kg a chtěla bych se v dlouhodobém horizontu dostat na 63. Dnes jsem se zaregistrovala na STOBu na Sebekoučink a zjistila jsem, že jím hrozně velké porce 😕 Podle těch jejich tabulek mám spotřebovat denně 5400kJ a po obědě už mám 4400 😖

bobisek90
24. bře 2015

Ahoj, taky bych se rada pridala 🙂 merim 170, vaha po porodu se zati ustalila na 108kg. Muj prvni cil je 85kg, a kam bych se chtela dohrabat, tak na 75-80kg 🙂

janunulinka
15. dub 2015

Holky je tady někdo kdo hubne nebo zhubl z opravdu velké váhy 140-150kg?