Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

kramlinka88
20. dub 2015

Tady to tedy moc nežije, holky ráda bych se přidala, bude tu ještě někdo chodit? 🙂
@lendaw já bych se na kalorické tabulky moc nespoléhala, pro začátek je nejlepší zajít si na Inbody měření a tam ti vyjede kolik kj potřebuje tvé tělo na fungování, holky divily byste se někdy těm číslům, těch 5000 je většinou pro hubené holky.....
já jsem se dala na dělenou stravu (předtím detox dle Mačingové) a je to super 🙂

romaneckaabc
21. dub 2015

Ahoj 🙂 někdo ze Zlína? 🙂 samotná nemám takovou vůli, jakou bych chtěla 🙂

watchmen22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janunulinka
22. dub 2015

@romaneckaabc já jsem ze zlína 🙂

romaneckaabc
22. dub 2015

@janunulinka Super 🙂 a už se nějak snažíš zhubnout? Potřebuju tak těch 30 kg :D

cmuchacekoli
28. dub 2015

@berule a jaky je jidelniček havlička,mužu poprosit o radu děkui,zkoušim všechno možny po dceři jsem zhubla 40kg a při těhotenstvi jsem 18 přibrala a vubec mi nechce jit vaha dolu:o(potřebuju shodit hlavne ze zdravotnich duvodu mam 85kg a merim 156cm :o(

berule
28. dub 2015

@cmuchacekoli na předchozí stránce jsem dávala odkaz, kde najdeš ten jídelníček, říká se, že je pro člověka vážícího kolem 80 kg, takže ty gramáže v pohodě dodržuj a uvidíš, třeba ti to pomůže, já ho držela 1 měsíc a zhubla jsem 5,5 kg, ale už mě opustila vůle, abych na něj znovu najela ☹ . Ale nevzdávám se a bojuju dál, tak hodně štěstí a hubnutí zdar 😉 .

lucinkalulu
28. dub 2015

@romaneckaabc já jsem taky ze Zlína 🙂 A chodím cvičit k pí. Belkové na Příluky jestli ti to něco říká 🙂

eva267
28. dub 2015

Tak já se také přidám. 168cm a 110kg. Strašné, ale realita. Můj problém je stres v práci a když večer sednu k televizi, tak žeru. Začala jsem háčkovat🙂 zabavím mysl i ruce. Každý den sednu na rotoped a zmenšila jsem porce. Snad se nějaký výsledek dostaví. Rozhodně nechci nic počítat a být ve stresu ještě z toho. Poslední impulz byl uzavírání nové životní pojistky, kde mě ty kila budou stát o 400 Kč měsíčně víc ☹

mmisa32
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romaneckaabc
14. kvě 2015

@lucinkalulu ahoj, nene, to mi nic neříká. Jsem ve Zlíně teprve od srpna a ještě toho hodně neznám 🙂 a co cvičíš? Potřebuju zhubnout opravdu těch 30 kg :/

romaneckaabc
14. kvě 2015

@lucinkalulu ¨tak už jsem koukala na net. No i ten 3 měsíční kurz za 1500 se dá 🙂

lucinkalulu
16. kvě 2015

@romaneckaabc .....ten kurz mám právě já....a je to dobrý.... 🙂 já teda zatím zhubla 9kilo ale teď jsem to flákala to cvičení.....3měsíce jsem tam nebyla ale teď chci začít opět chodit.... .-)

andrea.ivf
12. čer 2015

Holky, nějaká duše, která v tom jídle fakt lítá, a chce jít do toho? Praha (Praha 10)...

kramlinka88
12. čer 2015

@andrea.ivf já teda nejsem z Prahy 🙂 ale držím dělenou stravu, a je to super 🙂 kdyby ses chtěla nějak podporovat klidně písni IP 🙂

olasek
12. čer 2015

@kramlinka88 já se pořád nemůžu rozhoupat....dělenou jsem držela před lety a zhubla jsem 55kg. Teda je pravda, že jsem cvičila jako šílená takže jsem měla obrovský výdej a malý příjem - šlo to samo. Ale teď, s přibývajícím věkem....ufuf .... držím pěsti 🙂

kramlinka88
13. čer 2015

@olasek no ty bláho 55kg 😲 to je mazec 🙂 to bych přesně potřebovala 🙂
no chce to začít ze dne na den a hlavně být přesvědčená, že to chceš 🙂

a děkuju 🙂 začala jsem detoxem dle Mačingové v březnu a od začátku dubna dělenka dle Kořínkové 🙂 za ty tři měsíce mám dole nějakých 13-14 kg ale dlouho mi to stálo na 11kg až teď se to zase konečně hnulo 🙂
ale mám radost že to opravdu jde a funguje 🙂
taky jsem držela asi před 15ti lety, to jsem dala dolů asi 20kg ale tehdy jsem více nepotřebovala, ale dvě těhotenství, kojení a furt nějaké diety a jojo efekt jak vyšitý tak začínám na mnohem mnohem vyšší váze :-P ale já to dám 😉

andrea.ivf
14. čer 2015

Holky, já se prostě nemůžu nakopnout. 😝

kramlinka88
15. čer 2015

@andrea.ivf je to všechno v hlavě, pokud si to nesrovnáš, že jo to opravdu to, co chceš, tak se do toho nepustíš :-/
já to nechala zajít hoooodně daleko, než jsem si opravdu řekla dost 😉 a dělám / děláš to jen a jen pro sebe a své zdraví, aby děti měly krásnou a zdravou maminku 😉

jennifer
15. čer 2015

@andrea.ivf já jsem se dřív taky nemohla dokopat, nebo mě to spíš nevadilo a to jsem fakt hodně přibrala, měla jsem 45 kg a skončila jsem na 93,5 kg. manželovi to vůbec nevadilo, a přitom mě znal takovou jaká jsem byla hubená.
no a vloni jsem šla do takka a zkoušela jsem si sukni a když jsem viděla prostě ten svůj pupek v zrcadle tak to byla poslední kapka, doma mi to tak nepřišlo a pak jsem náhodou v ten samý den viděla na modré střeše co holčina dokázala za měsíc s jill michaels a to mě fakt nakoplo.
no a druhej den jsem šla cvičit, první s lahvema s vodou a pak jsem za týden utíkala pro činky a podložku.
no a dneska když se mi nechce tak si řeknu zvednu tu línou prdel a běž něco dělat.
ze začátku jsme neměnila ani jídelníček a pak jsem začala doma vařit krabičkovou dietu a pak už jsem věděla co jíst, no a pak jsem si koupia knížku od Havlíčka na 4 měsíce a ty jsem dojela, je to superjídelníček.

a výsledek za rok a 4 měsíce , zatím dole 30,5 kg a ještě 15 kg a budu spokojená.

začala jsem vloni 17,2, 2014

kramlinka88
15. čer 2015

@jennifer to je super 🙂 jen prosím tě kolik měříš?? 45kg je nějak málo ne? 😕

jennifer
15. čer 2015

@kramlinka88 160 cm

jennifer
15. čer 2015

@kramlinka88 neboj žebra mi nelezli, ani jsem nedržela žádnou drastickou dietu, měla jsem 65 kg a doma mi nadávali že jsem tlustá, tak jsem začala jíst mín, předtím jsem snědla i 12 knedlí, ale prostě tenkrát mi bylo 14, a to jsem si fakt udržela nějak do 21 let, to už jsem byla s manželem 5 let( tenkrát jsme spolu chodili a pak žili a po 10 letech brali), a pak jsem začala přibírat, asi mín pohybu, a taky jsem víc jedla no a pak začal neustálej boj, diety, zkoušela jsem fakt co se dalo.
nejvíc mě pomohla cambridská dieta ale co jsem za 3 měsíce zhubla , 18 kg, tak jsem zas nabrala.
a pořád prostě dokola, až jsem se fakt vloni naštvala a začala jsem jíst zdravě a toho se hodlám držet.
neboj bude mi stačit i 50 kg, nebo 55 kg, prostě abych se vešla do 36.
nepotřebuju 34 nebo 32, takovej blázen nejsem.
ono i tím že cvičím, tak i když moje mamka měla třeba o 7kg mín než já tak jsem oblíkla její oblečení, jsme stejně vysoké.
ono civčení dělá hodně. aspoň teda u mně

prdecek
15. čer 2015

ahojky holky
mohla bych se přidat? momentálně mám cca 118kg a 167cm chtěla bych to dát pod 100kg to je můj první cíl 🙂
ještě si pročtu co tu píšete.

jennifer
15. čer 2015

@kramlinka88 jinak takhle jsem vypadala když jsem začínala , je to teda focený vlétě a já začínala v únoru, ale váha byla stejná a dám i fotku z minulýho týdne,
musela jsem vyměnit celou skřín oblečení. 😀

prdecek
15. čer 2015

@jennifer luxusní!!!! takhle bych také chtěla zhubnout, můžu se zeptat, zda se stahuje i kůže když se cvičí?

jennifer
15. čer 2015

@prdecek zatím kůže v pohodě, taky jsem z toho měla strach, protože přece jenom je to hodně kil a každej mi právě říkal, že bude viset kůže a zatím nic. můžu ti sem dát fotku v plavkách aby jsi viděla.

jo a na těch dvou posledních fotkách je to rozdíl rok. přesně 12,6,

prdecek
15. čer 2015

paráda a můžu se zeptat přesně na to cvičení? musím taky začít, jen mám teda dva malý prcky, tak si na to budu muset stanovit čas, když spí po obědě nebo až večer až usnou

petapetruska
15. čer 2015

@jennifer ty fotky z boku jsou naprosto bombasticky!!!! jsi nejlepsi🙂 vazne....smekam🙂 mam z Tebe strasnou radost🙂))))))

jennifer
15. čer 2015

@petapetruska Peti díky.