Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

usounek25
25. srp 2012

Holky a můžu se zeptat na jak dlouho (týden, měsíc atd.) vám výživový poradce jídelníček složil?? Poradkyně kterou jsem kontaktovala já mi složí jídelníček na týden, upozorní na chyby a rozebere jídelníček, který jí vyplním já - co vše sním a vypiju za cca 10 dní, doporučí vhodně potraviny a jak bych se měla stravovat, zváží mě na nějaký spešl váze + rozebere naměřené hodnoty a poté proběhne 3x konzultace s převážením, přeměřením a řešením jídleníčku - co vyhovuje apod. - za tohle vše chce 1990,- Kč - je to teda prý zářijová akce - nevím jestli je to moc nebo málo. Jen jsem si myslela, že ten jídelníček bude aspoň na měsíc.

berule
25. srp 2012

@zdezli Ahojky, taky chci do tabulky a budeme se i každý týden vážit a hlásit nové váhy?
Já výchozí váha 115kg, cílová váha 85kg a aktuální dodám zítra 😉

usounek25
25. srp 2012

a prosím také zapsat do tabulky 🙂 . Výchozí váha kdysi dávno: 68 kg, nynější váha 98 kg a cílová váha aspoň těch 80 kg, ale kdyby bylo míň, tak se zlobit nebudu 🙂 . A dieta - výživový plán od VP na který ale budu muset cca 3 týdny čekat, ještě jsme se totiž ani nepotkali.

marcelkap
25. srp 2012

@usounek25 Já jsem taky dostávala na týden jídelníček, s tím, že to mám točit pořád dokola, ale to nešlo, takže jsem si vymýšlela a přidávala svoje jídla. Mě nedělala rozbor mýho jídelníčku. Přijde mi to zbytečný, protože tim, když ti vysvětlí co je dobře a jak máš správně jíst, tak tim jasně poznáš co a jak děláš špatně na tvým současným jídelníčku.
Já platila za každou návštěvu 300Kč. Ty 2000 mi přijdou brutálně hodně teda.

Výchozí váha do tabulky se bere maximální kterou máš teď, z který chceš hubnout, takže 98kg.

@berule @zdezli Já jsem taky pro vážení každý týden. A dala bych třeba středu nebo pátek ještě radši, protože kdyby to bylo pondělí, tak je pravděpodobnost, že o víkendu budeme hřešit a váha by pak byla vyšší.

elennka
25. srp 2012

Holky zdravím, ráda bych se k Vám taky přidala.. Jsem taková chronická dietářka. Do 20 let se mě váha pohybovala 85-90 Kg, potém jsem byla léčena hormony na gyndě.. a váha se vyšplhala na 110 Kg ☹ a něco málo jsem si k tomu vypapkala ☹ takže nyní 176 cm/114 kg- bohužel téměř všechno na břiše ☹. Mám PCOS takže kila jdou špatně dolů, no trochu pozitivum je, že si tu váhu alespoň držím.. (asi 3 roky). V roce 2008 jsem užívala meridiu a váha šla na 99 Kg..
Ale začali jsme se snažit o mimi a s hormony to šlo zase nahoru. Vlastně o mimčo se snažíme pořád, ale díky váze to nejde.. CHtěla bych se dostat tak na 80 Kg, ale ted v blizším horizontu alespoň pod 100 Kg...
Jinak, když jse navštěvovala poradnu pro výživu, tak jsem ještě 6 kg přibrala...
No a teď se odhodlávám se zase do hubnutí pustit.. Není tu někdo z Brna.. (na sportovní aktivity..)

usounek25
25. srp 2012

@marcelkap no není to ani málo ani moc, když jsem se koukala jinde, tak se to asi pohybuje docela podobně. Asi taky záleží na tom jestli chodíš k dietologovi nebo k výživovému poradci - ti si asi berou více. A taky je v tom ještě 3x schůzka. Já jsem stejně v mém okolí nikoho jiného nenašla a do Brna se mi s dětma jezdit nechce, navíc když bych si pak spočítala co projedu za benzín 😒 . Uvidíme, já se prostě potřebuju nějak nastartovat a hlavně to že na mě taky bude někdo dohlížet a vážit mě apod. je taky motivace.
Ano moje výchozí váha je teď 98 kg. Děkuji.

usounek25
25. srp 2012

a máte některá zkušenost s Power Plate?? U nás v posilovně je přístroj Vibrogym - je to prý to samé jako Power Plate - slyšela jsem na to samou chválu, tak přemýšlím, že bych se taky objednala.

marcelkap
25. srp 2012

@elennka Ahoj, držim pěsti, aby se ti povedlo něco zhubnout, jak je vidět, nemáš to zrovna jednoduchý. A taky hlavně, ať se vám povede miminko.

@usounek25 Jo, motivace to je velká, když jsi pod dozorem a víš, že tě bude někdo vážit. Já chodila k dietoložce a za 4 návštěvy jsem tam nechala 1200,-, takže to zas tak velkej rozdíl nebude oproti tomu tvýmu.

marcelkap
25. srp 2012

@usounek25 Já chodila na Vibro station, myslim, že se to tak jmenovalo. Narozdíl od Power plate se na tom nemusí cvičit. A bylo to dobrý. Nehubneš moc na váhu, ale na objem to efekt má. Já si tenkrát kupovala na nějakým slevovým serveru voucher na to vibro se slevou 50%, za plnou cenu mi to přijde drahý. Tak zkus třeba taky něco vychytat.

usounek25
25. srp 2012

@marcelkap díky za tip, bohužel u nás na maloměste ten výběr fitek atd. , kde by PowerPlate měli není skoro žádný, natož aby byl ještě na slevový kupon 🙂 . V Brně jsou asi možnosti větší, ale je to daleko 😒 .

usounek25
25. srp 2012

@elennka také přeji mnoho úspěchů, máš velkou motivaci - miminko, takže se určitě zadaří obojí 🙂 .

marcelkap
25. srp 2012

@usounek25 JO, tak to chápu. Já jsem přímo z Č.Budějovic, takže to už je trochu lepší tady 🙂

Jo, miminko je moooc velká motivace. Já chtěla taky zhubnout kvůli tomu, abych otěhotněla. No a jak jsem loni zhubla za půl roku 23kg, tak jsem pak po vysazení HA otěhotněla 2.cyklus, ale to nevyšlo, musela jsem na potrat. A pak po šestinedělí se zase zasdařilo hned na poprvý 😎 A je z toho Adámek 🙂

zdezli
25. srp 2012

Tak zkousim, zda uz se mi tabulku povedlo zvetsit tak, aby byla citelna

sklenicka24
25. srp 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Chtěla bych začít hubnout od září, někde jsem četla, že je to prý lepší, než hubnout na jaře. Prý se člověk tak nestresuje, jak bude vypadat v plavkách atd...🙂

Chtěla bych sundat 10 kg do vánoc, snad to půjde 🙂

Hubnutí zdar 😀

spagatice
25. srp 2012

@elennka Ahoj, já mám taky PCO a taky se mi blbě hubne 😖 . Dokonce se bojím začít brát antikoncepci, abych nenabrala ☹ . Zkoušeli ti doktoři nasadit hormony? Mě dali na dva měsíce clostylbegit a otěhotněla jsem. Druhý prcek je takový zázrak po dvou měsících snažení 😉

elennka
25. srp 2012

@spagatice já jsem clostil užívala několirkát, bez úspěchu ☹
A po hormonech mám další zdravotní problémy, prostě začarovaný kruh.Byla jsem i na laparce a nic.. jinak se snažíme od 1/2007.

spagatice
25. srp 2012

@elennka Jéžiš tak to je smůla ☹ , já jsem byla taky na laparce a hned potom mi právě doktor dal na dva měsíce clostík a druhý měsíc jsem otěhotněla. Ale taky mi říkal, že musím zhubnout. Prostě je to začarovaný kolotoč. Nejlepší proti nemoci je zhubnout, ale samotná nemoc hubnutí vůbec nepomáhá ☹ . Ale jednou to musí vyjít i vám 🙂

elennka
25. srp 2012

@spagatice tak nějak, k tomu mám problémy s páteří, se stítnou žlázou a opakované herpetické infekce (bez nálezů na imunologii)..
A dost zásadní věc.. trochu složitější manželství... manžel trpí na deprese.. a kolikrát je to hodně náročné... (proto se ani nic moc neplánuje..

elennka
25. srp 2012

podnět k hubnutí, fotka v růžovém rok 2000, fotka ve fialovém 8/2012 ☹
vždy dobré dobré a když se uvidím na fotce ☹(

marcelkap
25. srp 2012

Tak já taky přidávám nějaké foto na ukázku. Ve žlutém jsem v červnu 2011, to jsem byla zhublá na 87kg a je to moje současná motivace 🙂 No a druhá fotka je teď asi týden před porodem.

mapurka
25. srp 2012

téda holky
@marcelkap
@elennka to je úžasná motivace ty fotky takhle vedle sebe, také musím něco pohledat. Dneska se držím, i dodržuju pitný režim a hecla jsem se, že dám děti do postele a půjdu si nachvíli zaběhat, tak doufám, že to se mnou nesekne 😀 . Jinak už jsem po večeri a už prostě dneska nic nejím, ani kdyby co bylo 😅 , přiznám se, že večer mám největší chuť k jídlu a dokonce i v noci se budím a nemůžu spát 😖 , nejdřív mě budili několik let děti a teď jak už bych spát mohla, tak mám ten spánek už tak narušený, že to prostě nejde...takže vstanu a jdu do ledničky, že...Ale to sakra skončí,musím nad tím nějak vyzrát. Také máte večerní a noční žravky?

sklenicka24
25. srp 2012

@mapurka jj, tak to znám, jen otevřu oči a už jdu do lednice.., hlavně mám potřebu jíst něco sladkého... 😒

marcelkap
25. srp 2012

@mapurka J8 bych vyloženě žrala nejvíc večer. A sladký. Já bych mohla pořád něco sladkýho, to je strašný. Já mám doma orbitrek, tak jsem po večerech běhávala na něm. Já si chystám k večeři knekebrot s rajčetem a mozzarelou.

marcelkap
25. srp 2012
marcelkap
25. srp 2012

Holky, zkusila jsem vložit, co jsem si vypracovala na základě podkladů od dietoložky. Řídila jsem se v podstatě jen podle tohodle, plus pohyb a bylo dole 23kg za půl roku.
Kdo byste to chtěl v plným formátu, tak pošlu mejlem.

sklenicka24
25. srp 2012

@marcelkap Marcel prosím o zaslání na mail KlaraSklenkova@seznam.cz děkuji moc

kamisek2000
26. srp 2012

Ahoj holky, muzu se k vám taky přidat? Po souziti s partnerem sla kila nahoru a po porodu co jsem zhubla jsem zase hned nabrala, nyní mám asi 125kg, stačilo by mi se dostat tak na 80-90kg, mám sama o sobě mohutnou postavu, takže modelka ze mě nikdy nebude... Jsem po několika marných dietách.. samozřejmě bezúspěšně.. ale teď je nějaká motivace navíc.. doma nám to moc neklape... Zkouším dělenou stravu podle Kořínkový, teta po ní docela dost zhubla taky... tak uvidíme.. ale ráda bych měla někoho s kym o tom pokecat, podělit se atd.. 🙂 díky a pěkný den🙂

usounek25
26. srp 2012

@kamisek2000 ahoj, také jsem držela dělenku, za měsíc jsem zhubla necelá 4 kila, není to špatný, ale nakonec jsem kontaktovala výživovou poradkyni, která by mi měla sestavit jídelníček, protože si nějak nedovedu představit, že bych dělenku držela celý život. Jsem totiž bohužel ten typ, který si tu váhu bude muset celý život udržovat, jinak jdou kila okamžitě nahoru. Teď už jen čekám na ten jídelníček abych se na to mohla pořádně vrhnout - včera jsem si totiž prohlížela staré fotky a chtělo se mi brečet ☹ . Takže to musíme zvládnout, zvlášť když pro to každá máme nějakou motivaci 😉 .

kamisek2000
26. srp 2012

@usounek25 Po pravde si to taky asi nedovedu predstavit cely zivot drzet.. a s tim hlidanim vahy jsme na tom stejne.. taky si to budu muset hlidat... Taky kdyz nakouknu do fotek, mám na krajicku.. je to par let zpet a clovek se takhle hrozne zmeni .. :/

Neni tu nahodou nekdo z kladna nebo okoli?? 🙂

elennka
26. srp 2012

@marcelkap mohla bych poprosit o zaslání ppotapkaa@seznam.cz
díky