Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

hanaes
15. čer 2015

@jennifer Jste uzasna! A ja tu brecim ze mi nejde 10 kilo dolu..... 😲 SMEKAM

jennifer
15. čer 2015

@prdecek já jsem s holkama začínala s jill michaels, upozorňuju že první 3 dny se nedá pak hýbat, schody byli děs.
začínala jsem 30 day shred, pak ripped in 30, 6 weeks six pak, extreme shred,
když mě jill pak nebavila tak jsem začala s shaun t, to jsem dělala t25, insanity max 30, a taky hip hop abs, ale tomě nijak nebavilo.

a momentálně dělám 21 fix day, jsou s tím super výsledky, zkoušela jsem pak i 21 fix day exteme, ale to mě moc nebavilo tak jsem se vrátila k 21 fix day.

jennifer
15. čer 2015

@hanaes moc děkuju. 🙂

jennifer
15. čer 2015

holky víte, že jsem vám se dala špatnou fotku, myslela jsem si že to byla ta začínající v červnu a tohle byla po 50 dnech jak jsem končila, takže se omlouvám a dám se správný fotky.

domca89
15. čer 2015

No já foto celé postavy nemám, ale i v obličeji to je dost vidět. Tak ve vínovém tílku, to je 4měsíce po porodu. Bílé tričko a v autě je rok 2011, než jsem začala hubnout a fotka z občanky je před otěhotněním. Rozdíly?
Rok 2011 (125kg), na konci hubnutí 90kg a po porodu 105kg. Teď by se mi líbilo dostat těch 15 kg dolů.

misutkakosutka
23. čer 2015

@pajule88 Ahojky já mám 103 a doktor mi řek,že aspoň 10 kilo dolů,aby šel dolů i tlak , jak si psala,že jsi dala dolů 10 kilo to bylo jen cvičením nebo jsi měla speciální dietu? 🙂

ducik
23. čer 2015

Ahoj ženy, jdu vám dodat naději, ze to jde 😉 komu uniklo, nechť mrkne na me album 😀
https://www.modrykonik.cz/blog/ducik/album/-50-...

cotty
23. čer 2015

Ahoj holky, také bych potřebovala zhubnout pár desítek kilo, ale vůbec nějak nevím, jak na to. Znám takové ty obecné rady 5x-6x denně jídlo, 3x týdně pohyb, ale když na to má přijít, tak najednou nevím, co jíst/nejíst. Prostě jak na to. Můžete mi dát nějaké tipy do začátku? Jak překlenout prvotní krizovku, chutě na sladké, jak se donutit, co jíst/nejíst - prostě cokoli 🙂

domca89
23. čer 2015

@cotty Já jedla 5x - 6x denně to co normálně, klidně omáčka s těstovinami, ale v menších dávkách, pohyb stačili procházky, výlety nebo třeba jen cvičení doma

misutkakosutka
23. čer 2015

@ducik jste úžasná, moc gratuluji 🙂 a jak jste to dělala se stravou?🙂

ducik
23. čer 2015

@misutkakosutka nic speciálního, vyloučila jsem sladké a smažené věci, bile pecivo, eliminována konzumaci hotových všelijakých polotovarů a skrytých cukrů. Hodně ovoce a zeleniny, ryby, málo priloh, zdrave tuky

jennifer
23. čer 2015

@ducik moc gratuluju super výsledek 🙂

jennifer
23. čer 2015

@cotty co je pro mně za začátku bylo dobrý abych se naučila jíst co mám tak je knížka domácí krabičková dieta, vařila jsem podle ní.
no a co se týče sladkýho bez toho bych nemohla být, takže i v této knížce nebo knížce od Havlíčka jsou celozrnný sušenky, takže klidně ty, nebo jsem si kupovala bio zemanky, různé oplatky, nebo 90% čokolády, dobrá je i knížka od Havlíčka super jídelníček,líbí se mi že je to tam seskládáné od snídaně po večeři i s nákupním seznamem na 4 měsíce a sladký tam je taky.

pajule88
24. čer 2015

@misutkakosutka Ahoj 🙂 Bylo to jenom jídlem. Bílé pečivo jsem vyměnila za tmavé, začala jsem pravidelně jíst, omezila jsem pizzu a smažený hermelín (mé dvě závislosti). A šlo to. Akorát teď mám kvůli léčbě neplodnosti rozházené hormony, tak se to zaseklo na celkem -16kg váhy.

jennifer
1. črc 2015

holky dneska mi dorazilo oblečení z orsay co jsem si objednala a mám neskutečnou radost, je to vel. 40 a do všeho se bezproblémů vlezu. 😉 už ani nevím kdy jsem naposledy měla takovou velikost tak snad před 10 rukama, když si vzpomenu že jsem si kupovala velikost 48/50 a jednou i kalhoty 52, tak je to děs.

19marketa19
19. črc 2015

ahoj vsichni hlasim se chci zhubnout 30kg vazim 94kg vidrzela sem 21dni jist zdrave zeleninu ovoce cizrnu pohanku cuscus nesladit a zhubla sem mela sem 99kg ale nemam vuli to vidrzet tet sem us mesic jedla jako driv a zatim si to drzim ale chci schodit jenze kdys chlap nesnasi zeleninu miluje ovocny knedle tak me nebavi varit na dvakrat to me nici skusim to jeste jednou a uvidim drste palce zqa tyden napisu jak sem dopadla 🙂

shine2015
19. črc 2015

Holky já se přidán ke konci roku po šestinedělí 🙂)) teď s tím nic moc nenadelam....

eimmy
19. črc 2015

přidá se někdo od zítra ???

19marketa19
19. črc 2015

ja se pridam 😉

natalie2507
19. črc 2015

Já taky....se přidám. ...

eimmy
19. črc 2015

OK

nick výchozí váha vysněná váha
eimmy 100 kg 75 kg
19marketa19
natalie2507

19marketa19
19. črc 2015

vichozi visnena vaha
95kg 70kg
natalie2507
eimmy

lucyjanek
Autor odpověď smazal
Zobraz
78marcela
19. črc 2015

Me to uplne depta, ze se nemuzu jeste pridat.. Furt sem nakukuju a tesim se..chci dat taky dolu 30 kilo, to je muj prvotni cil, pak uvidime, kdyby to slo jeste dal, bylo by to skvele..
Moc vam drzim pesti a v zari se k vam pridam.

19marketa19
19. črc 2015

kdys sem hubla poprve mluvila sem s poradkyni na hubnuti tak mi rikala ovoce max do 15:00 pak jen zeleninu po kave minimalne 0,3l vody a misli nebo neco sladkeho jedine dopoledne ,3-4l vody dene . dzus redeny s vodou 2:1 . a 2 h pred spanim us nejist . a od probuzeni tak do hodiny se najist aspon neco maleho treba jogurt nebo krajic chleba

shine2015
19. črc 2015

@78marcela budeme hubnout spolu,mám termín na konci října začátkem listopadu.....

@19marketa19 tak to se nedivim že pribiram,ovoce jim na kg celý den ivecer,milují nektarinky,melouny,jahody,broskve,meruňky,jablka.......a na mám hlavně pořad hlad....

eimmy
19. črc 2015

eimmy 100 kg 75 kg
19marketa19
natalie2507 95 kg 70 kg

78marcela
19. črc 2015

@shine2015 tak to je fajn, ze budu mit partacku😉
Ja mam doma tu domaci krabickovou dietu, varila jsem podle ni a dalo se zhubnout. Jenze vytrvalost mi chybi,tot problem. Ale doufam, ze me pomuze to, ze jsem i ted na stejne vaze jako pri otehotneni a doufam, ze po porodu budu mit dvacet kilo dole. Aspon segra to tak mela. Pribrala dve kila, v porodnici nechala trinact a dalsich sedm do konce sestinedeli. Takze snad to budu mit podobne. A pak jeste chci dalsich deset, takze do roka od porodu chci mit tricet dole..no plan dobry, ne? 🙂

shine2015
19. črc 2015

@78marcela já mám doma eliptical a pomohlo mě vždy cvičení a ono jak vidíš vysledky,postupně i jis zdraveji a zdraeji. Dieta jak taková to bych nedala....já budu mít nejspíš doufám sekci,třetí, takže začít mužů v prosinci.....myslím se cvičením. Takže budu pozadu. Teď jsem se dlouho nevrátila,ale musím.....a dolů chci dat 30kg ale nemam stanoveny datum, rada bych kojila... Takže tak nějak rozumné do příštího léta.....Bych to řada dala dolu

78marcela
19. črc 2015

@shine2015 to dame! Me ta dieta docela bavila, byla to jina strava nez mame doma a docela chutna, jasne neco vice,neco mene..ale vcelku dobry. Ja se nerada hejbu, ještě tak kolo, prochazky nebo plavani,ale nekde chodit cvicit ani nahodou..takze sazim na zmenu stravy a vyjizdky s kocarem denne..tak uvidime.