Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

peff
17. zář 2012

Chtěla bych s vámi také sdílet ty stejné problémy ohledně hubnutí, můžu požádat o přidání?

werronik
17. zář 2012

Mohla bych také poprosit o přidání do uzavřené diskuze? Děkuji 🙂

tina1506
17. zář 2012

@zdezli děkuji,hned jdu louskat 😉

andrea.ivf
20. zář 2012

@zdezli Díky 🙂

monikask
20. zář 2012

@zdezli mohla bych poprosit také o přidání?

locikaaa
autor
21. zář 2012

Ahoj holky začala jsem tuhle diskuzi a dlouho jsem tu nebyla, nestačím se divit jak se to tu rozjelo.Přidávám se teda k vám, držela jsem dukanovu dietu a zhubla s ni 17kg za 3 měsíce, ale nevyhovovala mi tak jak by měla, nebyla jsem schopná ji držet dlouhodoběji, nejsem moc masová tak jíst jenom tvarohy nešlo do nekonečna tak jsem se na to pak zas vykašlala a 7kg nabrala zpět 😖 Takže před týdnem jsem začala jíst tak nějak podle zásad zdravého stravování, zaregistrovala jsem se na stobu, je tam super program sebekoučink kde si zapisuju jídlo za celý den a spočítá mi to kalorie, bílkoviny tuky sacharidy, taže si kontroluju abych nic nepřekračovala.A snažím se upravovat jídlo dietně,přílohy nahrazovat zeleninou, tučné nahrazovat nízkotučným a snad to bude mít delší trvání než dukanka. 🙂 Takže jsem minulý týden začala na váze 96kg a po týdnu 95,5kg. 😉

aaandrejka0
23. zář 2012

Ahojky holky, taky bych se k vám ráda přidala. Jsem necelé dva měsíce po porodu a nejkojím takže bych se do toho chtěla pustit naplno. Před týdnem sem začla držet dietu nebo spíš ani ne dietu spíš se hlídám a cvičím a už mám 2 kg dole a 3cm přes břicho. Začínála jsem na 103kg a ted mám 101kg pří 183cm. Zhubnout bych chtěla na 70-75kg, které jsem měla před 4roky.

jajkaz
24. zář 2012

Ahoj holky, chtěla bych se jen zeptat. Snažím se zhubnout a zatím se docela daří (držím "dietu" (úprava jídelníčku na míru) teprve 3 týdny a je to poznat zejména na centimetrech) Tak se chci zeptat, jestli existuje něco, nějaký krém, který by pomohl té hnusné vytahané kůži na břiše rychleji se dát zpět dohromady. Je mi jasné, že když jsem tak moc tlustá a jestli se mi podaří zhubnout víc, že už to nic moc krásného nebude.... 😖 Ale aspoň něco...
Doufám, že tu někdo ještě chodí, kdo by mi mohl odpovědět 😉 Dík.

misicka455
24. zář 2012

@jajkaz doporučuji tento krém http://www.zbozi.cz/vyrobek/eveline-slim-3d-ter...
kůži vyhladí a trochu zpevní 😉

monikask
27. zář 2012

@zdezli Dobrý den, mohla bych také poprosit o přidání? Potřebuji shodit víc než 30 kg, a proto by se mi podpora hodila.

jajkaz
28. zář 2012

@misicka455 Děkuji 😉

fretecka
6. říj 2012

No já se k vám určitě po porodu přidám. V současné chvíli mám 106kg a je mi na zvracení.Vím jaké to je,mít skoro 130kg měla jsem to ve 20,pak se kousla a shodila 65 kg za 9 měsíců,držela si to 10 let +-6kg,ale pak jsme chtěli mimi a šlo to pouze hormonama a po těch 25kg navrh plus teď těhu,a jen jsem si už zvykla na tu nižší váhu,takže jsem v depce a nervozní,takže plánuji jak od března začnu shazovat.Příteli jsem řekla že dokud nebudu mít zpět 70kg tak nebude svatba.Tak je motivace.

jajkaz
7. říj 2012

@fretecka 65 kilo? Smekám, jsi fakt borka!!!!!! 😉

maudn
7. říj 2012

ahoj holky, můžu se přidat? Já měla v těhu 116, nyní mám 92. Měřím 178cm, můj cíl je 85kg

fretecka
7. říj 2012

@jajkaz Nikdo mě nepoznával,ted budu ráda,když po porodu shodim alespoň 30 🙂

jajkaz
7. říj 2012

@fretecka A jak se ti to podařilo?

fretecka
7. říj 2012

@jajkaz vím že jsem jedla pravidelně,6x denně.nejpozději o 17hod a žádné pečivo a uzeninu,cvičit jsem začala až když jsem měla pod 100,,styděla jsem se někam chodit,ale pak na 5 let se stala posilka můj život. No a ted rok bez cvičení,nepravidelné jídlo,první trimestr jen po pečivu nebylo zle a po ovoci,pak hormony abych vůbec otěhotněla a je 30kg navrh,takže po porodu budu muset najet do těchto kolejí.

jajkaz
7. říj 2012

@fretecka Tak já jsem se zase dala na hubnutí, které je o pravidelnosti - mezi jídly nesmí být víc než 3 hodiny, pečivo celozrnné, v přiměřené míře v podstatě všechno (samozřejmě kromě sladkého a moc tučného) a důležitý je dostatek tekutin. Večeřím v 18hod. Když jdu spát pozdě (většinou chodím kolem 23hod.) tak ještě druhá večeře ve 21hod. Nechala jsem si napsat jídelníček, tam mám rozepsané gramáže. Ale popravdě moc to už neřeším kolik čeho gramů. Podstatné je jíst pravidelně v přiměřených dávkách. Od začátku září už mám skoro 5kilo dole. Což je přiměřené 🙂
Pohyb - mám půjčený elliptical, tak na to občas vlítnu. Při prvním pokusu na tom jsem umírala hned po pár minutách. 5 minut mi přišlo opravdu šílených. Teď naposledy jsem dala 22 minut 😵 To je můj osobní rekord 😀
Motivace je pro mě to, že to opravdu jde dolů 😵

Hormony jsou sviňa, tak držím palce, aby šly pěkně dolů 😉
Ještě se zeptám, když jsi měla takovou váhu (já mám momentálně 102) a zhubla jsi, co ta vytahaná kůže? Jak na ni, ať se pěkně stáhne?

fretecka
7. říj 2012

@jajkaz ta posilovna hodně zabrala,ale i tak to bylo vidět hlavně na břichu a nohách

spagatice
7. říj 2012

@fretecka
@jajkaz
@maudn Ahoj holky, jsme v uzamčené diskuzi, poproste zdezli, ať vás tam přihodí a přidejte se k nám 🙂

fretecka
7. říj 2012

Prosím o přihození do uzamčené diskuze,moc děkuji 🙂

maudn
12. říj 2012

@zdezli můžu poprosit také o přídání, prosím prosím🙂

monikask
12. říj 2012

@zdezli Prosím,mohla bych poprosit o přidání do uzamčené skupiny? Děkuji moc

hejdita
13. říj 2012

ahoj 🙂 mate nekdo zkusenost z knizkou "zdrave a rozumne hubnuti" od Mgr.Eva Manďáková Svašková ? ma ji nekdo doma? pry to zabira .... 😕 😵 ale teda pani na svych strankach pise ze zadarmo poradi a pak chce az 16stovek za jakousi 4 variantu... no a to proste nemam jenom tak na 2 mesice ... tak se ptam tu .... 😅 🤐 😅 😕 😀 🙂 😵

eirin
13. říj 2012

Moc prosím také o přidání do skupiny. 🙂

stepanka0
15. říj 2012

@maudn ahoj mám uplně stený problém.. bohužel i ty váhy a míra ja jako ta moje.. mohu se také přidat.. sama to asi nezvládnu.. Díky stepanka

maudn
15. říj 2012

@stepanka0 ahoj určitě to zvládneš. Můžeš mi kdykoliv napsat, poradím,co jíst, hlavní heslo mám jíst do polosyta, to opravdu funguje

worn
17. říj 2012

@marcelkap Ahoj, vím, že se ozývám docela pozdě, ale mohla bych taky poprosit o jídelníček? (p.nadvornikova@seznam.cz) A ještě jsem se chtěla zeptat, je to sestavováno přímo na nějakou hmotnost? Myslím tím, jestli při váze 120kg jsou ty porce jiný než při hmotnosti třeba 75kg... Děkuju moc a ať se daří!

petiiiska
17. říj 2012

@marcelkap Dobrý den! Ráda bych též poprosila o jídelníček, pokud by to bylo možné. Vážím 85 kg při výšce 165cm a ráda bych se dostala alespoň na těch 65kg... (Beky.w@seznam.cz) Předem mockrát děkuji 🙂

oktarina
17. říj 2012

@zdezli já bych se taky pls chtěla přidat do uzavrene diskuze, váhu chci rozumným a zdravým způsobem začít stahovat hned po porodu, ať se na sebe zas můžu dívat v zrcadle bez sklebu ve tváři. Cílem je sundat rozhodně víc než 30 kil...