Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

zdezli
22. srp 2012

@ivcacekb Taky pochazim z Pardubic 😉

ivcacekb
22. srp 2012

@zdezli nějaký rok tu bydlím, ale Pce mě nějak neuchvátily 😎

zdezli
22. srp 2012

@ivcacekb ja uz tam nebydlim, ale chybi mi 😉

ivcacekb
22. srp 2012

@zdezli jj, mám vztah k jiným městům, dnes jsem zkoušela poprvé parní hrnec, tak za chvíli uvidím výsledek 🙂

zdezli
22. srp 2012

@ivcacekb tak pak poreferuj 😉 my dnes grilovali a ja mela co delat vydrzet bez chleba 😅 ale zvladla jsem to jen o kurecim a zelenine 😵

berule
22. srp 2012

@jimmy1 Ahoj, jsi moc brzy po porodu, tak bych jídlo moc neomezovala, jen to sladké. Moje zkušenost je, že jsem při kojení ještě přibrala a když jsem omezila jídlo, tak jsem sice po 2 dnech zhubla 0,5kg, ale neměla jsem mlíko, tak jsem zase začala jíst a řeším to až teď 😉 .
Jinak ms zatím nedorazila a já se radši nevážím, abych nebyla zklamaná, snažím se cvičit, tak jsem zvědavá kdy to půjde poznat 😀, ještě bych mohla přidat orbitrek, ale ten mě táááák nebaví 😖.

jimmy1
22. srp 2012

@berule určitě nemám v plánu "omezovat" jídlo, mlíko je teď pro mě prvořadé 😉 ono by pro začátek fakt stačilo nežrat to sladké 🤐 a začít se trochu hýbat... ale nějak není energie... začínám brát železo, tak třeba už nebudu tak unavená a nebudu se muset tolik dopovat sladkým 😉

spagatice
22. srp 2012

Ahoj holky, ráda bych se k Vám taky přidala, tedy pokud Vám nevadí, že mým cílem neni zhubnout 30 kg a víc 😅 . Stačí mi zhubnout míň. Jenže jsem si pročetla tuto diskusi a jste mi všechny tak blízké 😀 😀 😀 . Už jsem zkoušela běhat, jezdit na kole, jezdit na orbitreku. Nic z toho mě extra nebaví, po krátké době nemůžu popadnout dech a nemám chuť pokračovat 🙄 . Dietu držet nechci. Nechci se úplně vzdát sladkého. Ráda bych zhubla napořád. Bojím se, abych po dietě nenabrala třeba ještě víc.
Před necelým měsícem mi holky doporučily cvičení s Jillian Michaels. Zkusila jsem třicetidenní cyklus, no a světe div se, mě to baví 😀 . Dneškem mám odcvičeno 25 dní. Většina holek po tom cvičení hodně zhubne, já nehubnu skoro vůbec 🙄 , tak jsem se minulý týden rozhodla hlídat si jídelníček. Píšu si ho ve stobklubu, hlídám si kj, bílkoviny, tuky, sacharidy. Zatím si zapisuju jídlo týden a za ten týden mám 1 kg dole a možná půjdou i nějaké ty cm. Chci se změřit za pět dní až budu mít ukončený třicetidenní cyklus cvičení. Jsem zvědavá, jestli mi to cvičení a sestavování jídelníčku pomůže a zhubnu 🙂

ivcacekb
22. srp 2012

@zdezli zítra zkusím baby karotku a brambory nebo nějakou zeleninu a kuskus, dneska jsem zkoušela jen kuřecí stehna, jsou krásně měkká, ale přeci jen je lepší zrovna ta stejna upéct v troubě 🙂, ale jinak maso bude určitě skvělý

amrash
22. srp 2012

@zdezli Díky za přivítání. Já měla dnes faaaaakt namířeno ke cvičení, ale zase mi prostě osud nachystal jinou cestu a nestíhám. Ale zítra už opravdu opravdu JO!!!

petrusew
23. srp 2012

@jimmy1 fakt to moc nehroť. Uvidíš, zkus vynechat to sladké a s hubnutím bych začala pořádně až po ukončení kojení.
@spagatice jenom se přidej...jak vidíš, "vezem se v tom všechny" 😀

spagatice
23. srp 2012

@petrusew Díky, je fajn vědět, že v tom nejsem sama 😀 Včera jsem zapomněla napsat jak je to s tou mou váhou 😖 . Když jsem studovala, tak se moje váha držela kolem 65 kg, potom jsem nastoupila do práce a za rok se vdala. Vdávala jsem se s váhou 77,7 kg 😒 (sedavé zaměstnání, jiná strava...). Po roce jsme vysadila HA a nabírala jsem dál. Nakonec jsem na jaře 2009 otěhotněla s váhou 86 kg. V těhotenství jsem nabrala 1 kg, po porodu jsem zhubla na nějakých 75 kg. Když jsem přestala kojit, tak jsem nabrala na cca 79 kg a hned jsem otěhotněla znovu. V těhotenství jsem nabrala 6 kg a po porodu zhubla na 72 kg 😉 , jenže jsem po 9 měsících přestala kojit a do dvou měsíců jsem měla váhu 78 kg 😒 . No a ty se teď pokouším zhubnout. Dnes ráno jsem měla 76,5 😉 snad mi to fakt půjde a budu hubnout 🙂

petrusew
23. srp 2012

@spagatice co já bych za tvou váhu dala! Já jsem realista a bude mi stačit, když se zatím dostanu pod 100kg a potom když to půjde dál, tak to ocením!HODNĚ!

petrusew
23. srp 2012

@cinky jsi skvělá! Moje VP mi řekla, že jsem se dostala tam kde jsem i držením nesmyslných diet, které zapříčinily to, že jsem v podstatě podviživená a díky lékům hodně zavodněná. Takže mi sestavila jídelníček, vysvětlila co a jak mám dělat a tak. Před operací a svatbou jsem u ní i cvičila, ale bohužel moje noha mi to dál neumožmila. Ale nehodlám to vzdávat, jako aspoň jsem extrémě nenabrala zase...ale je fakt, že po ukončení kojení mi letí váha nahoru.
Holky ještě pozor na nízkotučné produkty, ty mám zakázané, mám málo vápníku a dalších minerálu...vit. D a tak. A D je rozpustné pouze v tucích. Jak přijedu domů, tak se vrhnu na ten plán co mám doma a budu ho striktně dodržovat. Manžel je úžasný, chce mě podporovat, ale má strach, abych si neukousla moc velký kus (cvičení) a nezhoršila si zdraví, které není nic oc, ale zatím se držím. Naštěstí můžu vše konzultovat s alergoložkou a s mamkou - ta je na interně sestřička.

spagatice
23. srp 2012

@petrusew Já vím 😔 , ale já prostě nejsem spokojená ani s tou mou váhou. Navíc jsem měla v těhotenství měla pokaždé těhotenskou cukrovku, tak bych se nerada dopracovala do normální cukrovky.

zdezli
23. srp 2012

@spagatice jsem na tom trochu podobne - i kdyz. No ja se vdavala s vahou kolem 73kg a uz tehdy trpela mindraky, ze jsem tlusta. Mam 165cm. Pak nejak po svatbe jsem par kilo pribrala, dcerku jsem sla rodit s 99kg 😅 Pak jsem dala asi 15kg dolu a otehotnela znova a sla rodit se 104 kg. Ted je synkovi 14 mesicu a ja vazim 85kg. Samozrejme, pro mnohe tady z nas by to byl sen, ale pri me vysce je to nadvaha 20kg minimalne 😅 Jsme realistka, je mi jasne, ze nejspis nikdy nebudu mit konfekcni velikost 38, nikdy jsem nebyla hubena, ani jako dite ne. Ale byla bych stastna za vahu kolem 70kg a ze velikost 40/42. To bych se zas citila dobre! Jenze jsem lina. Bavilo by me tancit, plavat nebo zumba, ale na to nemam podminky - zijeme v Nemecku bez jakychkoliv pribuznych v okruhu 400km a manzel pracuje minimalne do 19hod, casto je na sluzebkach. Takze mam porad deti u sebe. No a druhy kamen urazu je sladke 🙄 Nejim toho moc, ale i to malo staci, mam velmi pomaly metabolismus a pribiram v podstate jen co se na jidlo podivam 🤐 Bude to boj. Ale chci to konecne dokazat, dalsi deti nejsou v planu, tak bych taky rada zhubla uz natrvalo...

zdezli
23. srp 2012

@spagatice koukam, ze mame skoro stejny rozdil mezi detmi 😉 nasi jsou o 19mesicu

petrusew
23. srp 2012

@spagatice tak tu jsem měla taky a myslím, že mi to hodně pomohlo nerozežrat se v těhu 😀

lumcag
23. srp 2012

Ahoj děvčata. mohu se k vám připojit. Jmenuji se Jana. je mi 37let mám dvouletého syna. vdávala jsem se v roce 2003 při 56kg. Dva dny po svatbě jsme letěli na 10 denní svatební cestu a i přesto, že jsem se newpřejídala jsem si při vezla 7kg na víc. Po dalším měsíci jsem zase nabrala nějaké ty kg a tak jsem šla k obezitologovi ať mi pomůže. Ten mi zjistil sníženou funkci štítné žlázy, která ani na sonu nejde vidět a než jsem upravila problém práškama, zakázal mi i otěhotnět. travalo to asi 5let a j mezitím nabrala úctyhodných 86kg, než jsem se dostala do normálu. Pak když jsem otěhotněla 5měsíců nevolnosti a 10kg dole. Ovšem v den porodu jsem měla 83,3. Po odjezdu z porodnice 75kg a teď už mám zse 84kg při výšce 158cm a je mi hrozně.
Chci bojovat s váma. Jen si neumím sestavit jídelníček. 😢
Jinak jak jsem vypadala ve svatební den a jak vypadám po porodu 😢

lumcag
23. srp 2012

A tak jsem vypadala 1/2 roku před svatbou. 😢 A už jsem naštvaná jak vypadám a že se nehlídám 😠

lumcag
23. srp 2012

Proč ti chlapi vypadají pořád stejně. 😕

petrusew
23. srp 2012

@lumcag jo mě něco říkej! Ten můj jí hrozně, nesnídá a večer se cpe a stejně nepřibere 😠 Je schopnej sníst hromadu sladkého a celé kuře a nic! Ani kg!

lumcag
23. srp 2012

No ten můj se láduje po večerech chipsema a vinečkem a také nic 😠

finezuza
23. srp 2012

@lumcag ahoj, ráda bych se přidala, dívala jsem se, že jsi z Ostravy, co se sejít a třeba začít s hubnutím spolu?

lumcag
23. srp 2012

@finezuza
Ahoj ráda se s tebou setkám, ale až tam zavítám. Jsem Ostravanda ale 8rok žijící v Mladé Boleslavi. ☹

finezuza
23. srp 2012

@lumcag tak to je škoda, po porodu jsem začala přibírat a nevím proč, ale váha nejde dolů, jestli to je kojením 😒 😒 potřebuju se konečně dokopat k nějakému cvičení a zdravé stravě.

lumcag
23. srp 2012

No já si myslím , že můžeme být ve spojení. myslím , že máme hodně společného. A stejný vkus. Jen manžel od vojny nemá rád zelenou 😀

lumcag
23. srp 2012
lumcag
23. srp 2012

trošku se liší , ale jinak stejné co říkáš?

finezuza
23. srp 2012

@lumcag 🙂 tak to jo 🙂 to bude tím, že ten můj nebyl na vojně 😀