Hubneme a zhubneme

foogy
7. pro 2012

Ahoj holky,
chci dát pár kg dolů, ale potřebuji k tomu mít podporu. Už jsem tady před těhotenstvím zhubla 10 kg a to díky holkám a jejich radám a podpoře, proto zakládám diskuzi, kde to všechno probereme a podpoříme se a v létě se budeme vystavovat v plavkách 😀

lalineckaaa
26. pro 2012

@jitta J 🙂 Počkej až od 1.1 🙂
No mam ja budu asik cvičit doma JILL pak 2X tydně k mamce ma takovy ten orbitrec nebo co jak jedeš rukama a nohamam vypada to jak na lyžich,a zahrnu asik jednou tydně zumbu., Chci mit doelte tak 10kg dole at sem koooooča 🙂

poupatko8
26. pro 2012

Ahojda holky ráda bych se přidala k Vám.. Včera jsem byla na revizi dělohy nedobrovolne, nebot jsem začla krvácet a během tech 7mi tydnu tehu jsem pár kg přibrala a nafoukla se. a ted potřebuju to dát dolu.. takže doufám že se nám to podařííííí🙂 Při vzájemné podpore.. ted mám nařízený klidový režim takže JIILL cvičit nemohu ale pak se na ni vrhnu

jitta
26. pro 2012

@lalineckaaa no já mám 1x týdně jumping, 1x týdně plavčo a jinak chci taky doma cvičit Jill, tak snad se dokopu 😀 😀
A zítra asi budu odpočívat u nějakého dietního jídla, naštestí mně nic ani neláká, jak mi bylo pořád zle 😉

jitta
26. pro 2012

@poupatko8 jé, to mě mrzí, že těhu nevyšlo 😒
No tak si můžeš te´dka pomaličku upravit stravu a cvíčo zařadíš až budeš moc a můžeš zatím třeba jen chodit na procházky 😉

poupatko8
26. pro 2012

@jitta no nevyšlo ale nedá se nic dělat... a děkuji:-/
Na stravu se snažím pomalu najíždět.. Mám přímo jídelníček od vyživ. poradkyne.. a jinak prochajdy začnu ale nejdřív za 14 dní ted prý nic☹

jitta
26. pro 2012

@poupatko8 aha, no tak začni jídelníčkem, ten je taky moc a moc důležitý a pohyb budeš hold pěkně přidávat pomaličku, jak to zdr. stav dovolí a uvidíš, že to půjde 😉 😉

poupatko8
26. pro 2012

@jitta jj určitě pěvně v to doufám že to pujde.. Dnes jsem měla celkem snídani ok ale pak oběd.. no ono není o tom jíst uplně zdravě ale málo a pravidelně🙂

paklicek
26. pro 2012

Ahoj holky,
ráda bych se přidala, jestli můžu. Jsem 3 měsíce po porodu, zůstalo mi ještě 5 kilo nahoře a dalších 6-7 bych k tomu ráda dala dolů, ať v létě můžu oblíct plavky.

poupatko8
26. pro 2012

@paklicek vítej.. to dáš.. tež potřebuju dolu aspon 10 kg.. abych skončila na váze 58 kg ted mám 68 ale 158 cm

paklicek
27. pro 2012

@poupatko8 Dobré ráno 🙂 ,
Já se teda přiznám, že začnu až od soboty, protože nás ještě čekají nějaké návštěvy ! Jinak já mám 170 a 74 kg. Moje normální váha ještě před čtyřmi lety byla 62, tak vám bych se ráda dopracovala 🙂 . Dala jsem si na to 6 měsíců, jak snad to zvládnu. V sobotu vytáhnu stepper ze skříně a jdu na to!

poupatko8
27. pro 2012

@paklicek dobré ráno.. určitě to zvldáneš ty i já.. zas tolik kg nemusíme dávat dolu tak to pujde a za pul roku bude kočky.. já taky začnu zlehka...🙂a steper opráším taky

berzi
27. pro 2012

Ahoj holky. Mohla bych se k vám přidat? mám dost kil navíc, paradoxně při kojení nehubnu,ale přibírám... A víc než v těhotenství...Teď už víc jak rok nekojím a kila se mě pořád drží...

jitta
27. pro 2012

Dobré ránko holky,

@berzi jasně, že se můžeš přidat 😀 😀
Mně už je konečně dobře, tak se jdeme s dětma oblíknout a jdeme obejít vesnici, at trošku vyvětráme a trocha pohybu nám taky neuškodí 😉 😉

berzi
27. pro 2012

Taky čekám až se vzbudí kluk a vytáhnu ho ven, rafani taky potřebují vylítat. 😀

javurkovi
29. pro 2012

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, jelikož jsem před druhým těhu krásně zhubla, pak nabrala v těhu 21kg, šlo mi to krásně dolu, ale teď jsemměsíc a půl trčela u PC a žádný pohyb, jen jsem se cpala, abych vydržela. Vzhledem k tomu, že kojím, tak jsem po večerch nemohla kavu, tak jsem to řešila čokoládou, což normálně nedělám... Zítra se chci zvážit a myslím, že mě asi omyjou.... Chtěla jsem se zeptat, co je to to cvičení Jill a ráda bych se k vám přidala.....

jitta
30. pro 2012

@javurkovi ahoj vítej mezi námi 😉 😉
Tady ti posílám jeden z mnoha odkazů na to cvičení, ta cvičitelka jich má strašně moc a jsou normálka ke stažení na ulozto, většina kdo začíná tak cvičí jako první 30 day shred - jsou to tři levely a každej se cvičí 10 dní, tkaže ve finále cvičiš 30 dní v kuse a cvíčo trvá asi 28 minut, já to cvičila v létě a změny docela byly, ale pak jsem se na to vyprdla, tak budu muset začít makat nanovo 😉
http://sjidelnicek.cz/cviceni/jillian-michaels-...

Dneska od 17 hodin jedeme s kámoškama na Jumping, tak se těším moc 😉

karminka
30. pro 2012

ahoj holky, já bych se také moc ráda přidala 🙂 Říkala jsem si, že nový rok je dobrý start s hubnutím, jenže dneska jsem se probudila a bolí mě v krku, tak aspoň začnu s úpravou stravy od úterka a až mi bude lépe, přidám i pohyb 🙂 já chodím jen 1x týdně na zumbu, ta mě moc baví, je to pecka a chci přidat i bazén, tak snad to vyjde. Dolu potřebuju dát cca 5-10 kg, spíše tedy těch 10 kg 😀 a budu spokojená 🙂 Já jsem ještě na rodičáku, v srpnu budou ale synovi 3 roky a vracím se do práce, takže to je taková moje hranice, do kdy to chci stihnout 🙂

JItta - jinak já někde četla, že to co vypiješ během cvičení (jak jsi psala, že jsi vypila 1,5 litru na cvičení), že se prý nezapočítává do denního přísunu tekutin.

Mohla bych poprosit také o nějaký jídelníček/úpravu stravy?

jitta
30. pro 2012

@karminka vítej, týýý jo, tak to jsem fakt netušila, že se pití u cvíča nezapočítává, no tak jsem zase chytřejší 😉 😉 No já mám rodičák 4 - letý, malýmu budou ve čtvrtek 3 roky a do práce bych chtěla jít od září, tak taky musím máknout.

Jídelníček mám takový obecný, jak jsem jedla já, ale mám ho v emailu, tak mi kdyžtak písni do SZ email a já ti ho přepošlu 😉 😉

foogy
autor
30. pro 2012

Holky, já s vámi začnu až nějak v týdnu, zkolila mě nějaká hajzlovina, mám ATB 😝
Holky, ale mohli bysme se teda 1.1. změřit a zvážit a udělat pak tabulku, abysme dycky každý měsíc viděli výsledky 😉

karminka
30. pro 2012

@jitta - děkuju moc za mejlík, jídelníček vypadá parádně, přesně takhle nějak jsem si to představovala 🙂

jen to pl.sýr asi není plísňový sýr,že? ty bývají tučné

Já také začnu až někdy v týdnu, dneska celý den ležím, bolí mě v krku a celkově nějaká zesláblost ☹

ale dobrý nápad, toho 1.1. bychom se mohly všechny zvážit a změřit 🙂

jitta
30. pro 2012

@karminka jo, jo to je myšleno plátkový sýr, jinak si ten jídelníček musí každý udělat dle svého, co má rád, jen vyloženě je doporučení co se nemá a to ty tavené sýry, klasické máslo, bílá mouka, banány hrozno víno, ale jde to všechno vždycky nahradit topu zdravější variantou 😀 A důležité je hold dodržovat tu pravidelnost v jídle 😀

Jo až se diskuze zamnkne, jdu klidně do vážení a měření 😉

jitta
30. pro 2012

Já přijela ze cvičení a byla to bomba teda 😉 😉

lena1981
31. pro 2012

Zdárek, mohu se též přidat? Mám téměř dvouletého prcka, kila jako před těhu, což je ale problém, protože to znamená tak kolem 7 kilo navíc, než by bylo optimální. Motivaci mám víc než velkou (rozpad manželství, od února se vracím do práce), ale vůle slabá a vím, že kolektivně je to vždy lepší. Doma mám Orbitrek plus bych chtěla zkusit i tu vaši Jillian, tak jsem zvědavá.
@jitta: mohu taky poprosit o jídelníček?

foogy
autor
31. pro 2012

Holky, dá se téma zamknout - že poprosíme adminy, aby nám to zamkli a nebo se musí založit nová soukromá diskuze? Nevíte, jak to je?

lena1981
31. pro 2012

a jinak jsem také pro zamčenou skupinu, event. i měření, bude to sice brutus přijít takto s kůží na trh, ale nic lepšího asi není, než si přiznat pravdu do očí 😀

lena1981
31. pro 2012

@foogy: Mám pocit, že se musí založit nová skupina s tím, že je jedna z nás "adminem" a přidá ostatní a to vše se asi řeší s adminama MK?

foogy
autor
31. pro 2012

@lena1981 No, taky se mi ty moje míry nelíbí, ale jak píšeš - někdy je fajn nalít si čistého vína, aspoň má člověk motivaci! A víš jak krásný to pak bude, až si to budeme porovnávat a uvidíme ty úbytky? To bude 😵

lena1981
31. pro 2012

@foogy: už aby to bylo 🙂

candat
31. pro 2012

@vendyzr
@framboise tak Mačingovou jsem vydržela celé 4 týdny. Brala jsem to fakt jako detox a po té stravě se mi střeva fakt vyčistila 🙂 Nejsem dietářka (nemám na to vůli), ale toto jsem vydržela. Jediné co jsem nejedla jsou fazolky (blééé) a ten její bořšč. To jsem nahradila něčím jiným z jídelníčku. Dala jsem dolů asi 5 kg, ale potřeboval bych tak 15 😅

rkatka
31. pro 2012

Tak holky od zítra to začne 😉 jem zvedavá jaak dlouho to vydržím. 😀 Snad dlouho a podaří se mi zhubnout 🙂