Hubneme a zhubneme

foogy
7. pro 2012

Ahoj holky,
chci dát pár kg dolů, ale potřebuji k tomu mít podporu. Už jsem tady před těhotenstvím zhubla 10 kg a to díky holkám a jejich radám a podpoře, proto zakládám diskuzi, kde to všechno probereme a podpoříme se a v létě se budeme vystavovat v plavkách 😀

vendyzr
1. led 2013

Holky, já jedu taky od zítra.... Džíny přes Vánoce byly čím dál těsnější.... Zítra se zvážím, no nechci to vidět 😒 😒 😒 Dnes jsem naládovala cukroví do mrazáku, tak snad mě nebude nic lákat 😀

zuzajda20
1. led 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Já bych potřa shodit tak 10 kg, a hlavně asi zmenšit žaludek, protože od té doby co kojím tak nevím, co bych snědla, v těhu jsem žádné chutě neměla a teď je to hrůza, pořád musím něco jíst :( Teď před vánoci jsme se doma všichni poctivně zváživili a dneska proběhlo převážení kdo přibral za svátky nejvíce a já to vyhrála a tak jsem se naštvala, že musím zhubnout jinak si budou doma ze mě pořád utahovat...

copa
1. led 2013

ahoj holky,
mohla bych se k vám taky přidat? pomalu přestávám kojit, tak se už nebude na co vymlouvat... 😎
v létě bychom rádi prckům ukázali moře a já bych chtěla mít do plavek lepší postavičku než mám teď, strašně rádi fotíme, tak ať se sobě na těch fotkách taky líbím 😵 😉
chtěla bych dolů tak 10kg, teorii jakž takž znám, ale uvést to úspěšně do praxe je problém, jím nepravidleně, pořádný pohyb taky nemám, cvičení s Jill už jsem zkoušela, mám jí uloženou v PC, teď už jsem zralá akorát tak do postele, ale od zítra spolu budem cvičit 😉
a zítra vás snad i dočtu, teď jsem to brala letem světem... 😉

berzi
2. led 2013

@aknel72 Tři...Potřebuji cca 25 dolu... 🙂

berzi
2. led 2013

Ahoj Holky. 🙂 Jak se dneska máte? Kluk už je konečně zase ve školce, to je takového klidu.... 😉

aronek
2. led 2013

Ahoj, tak jsem zvážená 😝 změřená 😝 a ode dneška změna jídelníčku a tak za deset dní najíždím na Jill 😉 Jako mně ten začátek půjde dobře, ono ale z metráku když uberete pět kilo, tak to není poznat 😔 Ale pak to většinou poruším a je to na prd 😠

berzi
2. led 2013

@aronek Je to poznat, alespoň já to třeba cítím na kloubech, nebolí, není takový tlak. 🙂
Jinak zvážená jsem, ale měřit se budu tak o víkendu-menstruace. Jsem celá nafouklá a oteklá 🙂

aronek
2. led 2013

@berzi jako cítit jo, ale vidět ne. 😢 Mně vždy dorazí máma, která se mně ptá a kde konkrétně jsem zhubla, že by se podívala 😠

berzi
2. led 2013

@aronek Na to se vyprdni, děláš to pro sebe, né pro ni. 🙂 Moje máma je zase věčně začínající dietářka,tak na dva-tři dny a zase má svou oblíbenou bodovou. 😀

aronek
2. led 2013

@berzi já vím, ale nějaká podpora by se šikla 😉 teď k ní jedu 20, tak doufám, že něco málo bude vidět 🙂 , ale podporu moc nečekám 😒

cabalkova
2. led 2013

Ahoj holky, mohla bych k vam? Hubnula jsem uz vloni, docela uspesne, ale koncem roku jsem se zase utrhla a musim se trochu zkaznit. Na rozjezd jsem si zaplatila od pristiho pondelka na par tydu krabickovou dietu a pak se budu zase snazit sama. Chteli bychom letos druhatko, tak kazde kilo, ktere pujde dolu, bude fajn.

loafeer
2. led 2013

Aronek: to mas drsnou mámu asi jako já:o) Ta moje mi v tehu rekla, když jsem se chválila, jak proti jiným mám malé bříško, že to mám vše v zadku a bokách. Potěší no:o)...jinak dnes na sobě pracuju co se týče stravy.
Ráno tenký krajíček se šunkou a zeleninou, na sváču malý hrneček kefíru a půlku banánu...Na cvičení se nechytám, jsem nachrblaná a zasoplená, takže to bude muset počkat, ale aspoň jsem se podívala, co je ta Jill zač a co cvičí:o)...jo a od rána chodím kolem sušenek a nic...zatím!:o)

berzi
2. led 2013

@aronek já od své nečekám raději už vůbec... 😕

aronek
2. led 2013

@berzi @loafeer jako ona ta moje je někdy zaltá a někdy na zabití 😠 Neustále mi naznačuje něco o nízké inteligenci a to mám tři vysoké a v práci jsem taky postupovala nahoru, ale jí se prostě nezavděčím 😒 nejčastější je: Jak si někdo s třema vysokýma může najít takového vola. Ale zase pomůže, pohlídá, dětem koupí, občas jí vybrakuji šatník a ni se moc nevzteká, ale když jsme víc jak dva dny pohromadě, tak to dře

loafeer
2. led 2013

@aronek ...jasné, ta moje je taky hodná, ale občas co vypustí, to jsou perly :o)...

weroniika
2. led 2013

Ahojky holky muzete dat prosim odkaz na cviceni s Jillian M.,kdyby to bylo v cestine bylo by to super 😉

vendyzr
2. led 2013

@foogy Teda nevím, jestli něco dělám špatně, ale ten odkaz na Soukromou diskuzi mi nefunguje....

Holky ahoj,
já jsem se ráno také zvážila a teda hrůza, za Vánoce mám nahoře 2,3 kg. Takže ode dneška jsem opravdu navážno začala a snad to půjde.
Jen jsme se o Vánocích snažili o druhátko, tak uvidíme. Ale myslím, že rozumně upravit jídelníček jde i v těhotenství.... 😉 Kdyby to dopadlo.....

foogy
autor
2. led 2013

@vendyzr Už jsi tam 😉

berzi
2. led 2013

@foggy můžu poprosit taky?

foogy
autor
2. led 2013

@berzi Ty už jsi tam 😉

berzi
2. led 2013

@foggy jde mi to až ted 🙂

karminka
2. led 2013

@foogy -mě to bohužel také nejde ta soukromá ☹

foogy
autor
2. led 2013

To je divný, jste tam už od včerejška.... ☹

petrajavor
2. led 2013

ahojky holky jestli můžu tak se přidám....potřebovala bych pár kg rozdat,ale překvapivě je nikdo nechce...tak to zůstalo na mě a musím je zhubnout....nemáte nějaké stránky kde se dá sestavit jídelníček? to jídlo je můj největší problém...

iweet
2. led 2013

@foogy mě ta soukromá diskuze taky nefunguje 😒 Můžu poprosit o přidání?

rokasetodo
2. led 2013

TAKY PROSIM O RADU..........PROSIM,PROSIM......KILA MUSIA PREC.....

petrajavor
2. led 2013

@rokasetodo já věřím Katy,že to dáme,no musíme!!!

andrejka_86
2. led 2013

Zdravím holky.. ráda bych se k Vám přidala, ať můžeme společně shazovat 🙂

javurkovi
2. led 2013

@foogy Ahojky, me to tam naké nejde.....

monikask
2. led 2013

@foogy Krásný večer holky,jsem 8 měsíců po druhém porodu a potřebovala bych zhubnout okolo 40 kg. Vážit a měřit se chci zítra ráno, abych věděla přesně, zda se mi podaří nějaké ty centimetry a kila dát dolů. Sama moc zhubnout chci, ale nemám pevnou vůli ☹. Vydržím to chvíli, a pak na to kašlu. Můžu se prosím přidat k Vám? Snad mi Vaše podpora pomůže s tou mou pevnou vůlí.