Hubneme a zhubneme

foogy
7. pro 2012

Ahoj holky,
chci dát pár kg dolů, ale potřebuji k tomu mít podporu. Už jsem tady před těhotenstvím zhubla 10 kg a to díky holkám a jejich radám a podpoře, proto zakládám diskuzi, kde to všechno probereme a podpoříme se a v létě se budeme vystavovat v plavkách 😀

jitta
1. led 2013

@petka28 no ona se smí, ta kvalitní, ale až třeba po 2-3 měsících, taky nevím proč, já jí teda poprvé nejdla fakt ty dva měsíce a te´dka už jí taky normálně jím, ono to bylo spíš asi kvůli soli, jinak jako zdroj bílkovin to jo 😉

jitta
1. led 2013

@aknel72 ne, ne právě, že má sníženou funkci, ta je na přibírání, ale zatím je jak lunt, tak doufám, že jí to vydrží, no taky mě to štve, ale v těhu mi nezvýšili dávky léků a já vůbec netušila, že se to musí ☹

paklicek
1. led 2013

@aronek Ještě jsem vygooglila nějakou Cambridgskou dietu, musí se u toho od nich objednat ty suroviny, ale když to zdomácním, tak se jí ovesná kaše, polévka a takový ten SHAKE rozpustný ve vodě, akorát abych nejedla jen třikrát denně, jako podle nic, tak bych si přidala dopo a odpo svačiny (ovce, zeleninu, jogurt). Jinak si udělám vývar, nebo nějakou takovou polévku, a shake jsem našla ve spíži taky, kupovala jsem ho těsně před těhu, když jsem chtěla zhubnout a ještě jsem netušila, že čekám mimčo 🙂 . To by se dalo zvládnout a když se u toho bude i cvičit, tak se časem dají určitě ty jídla obměnit.

petka28
1. led 2013

tak já se od zítra přidávám k vám 😉 já teda vždycky zhubla ale taky jsem odjakživa dietářka a už mě nebaví se ničit půjdu na to ted pomalu, já zhubla po atkinsonově dietě, potom po dukanové... při obou detech jsem přibrala 30 kg ☹ po prvním jsem byla po 1,5 roce fit ale ted mám pořád 20 kg navrch tak at se nám daří

jitta
1. led 2013

Tak jsem zvědavá, jak nám to společně půjde 😉 😉

lalineckaaa
1. led 2013

Ahhooooj kočky.Tak jdem na toooooooooooooo 🙂
Ja už začala včera s JIll. Aji sem se cely den držela v jidle a večer sem zhřešila jen vinem a 3 chlebičkama.Dneska sem nemohla vstat z postele jak mě bolel člověk ale dneska sem to pěkně rozhybala. Po obidku davam hodku prochajdu s malym🙂
Jinak včera važeni a dneska měřeni a foceni ale fotky tu fakt nedam sem tam jak vyvrženej vorvan 😀 ale mam 165 cm mam 76,5kg chci dat do leta těch 10kg a pokud to pujde dobře tak i vic tomu se nebranim 🙂

foogy
autor
1. led 2013

Holky, já už psala Jennysce, jak je to se zamčením diskuze, jestli nám to tady uzamkne a nebo jestli musíme založit novou - soukromou diskuzi, tak uvidíme, co napíše. Pak uděláme tu tabulku 😉

Jsem ráda, že se nás tady sešlo tolik, to nám ty kg půjdou dolů jedna radost! 😀

fretecka
1. led 2013

ahoj já se ráda přidám,ale nejdřív musím porodit 🙂

aknavis
1. led 2013

taky bych se rada jeste pridala, nejak se ze me za lonsky rok stal vorvan a tak fakt s tim musim neco udelat, jinak se za chvili neunesu.

paklicek
1. led 2013

@foogy Já na tu tabulku dnes myslela, ale na vytváření jsem antitalent 😒 . Zatím mám změřeno a zapsáno v diáři 🙂

lena1981
1. led 2013

Tak, mám za sebou dopo 5km na orbitreku, teď Jill. obávám se, že jí ale ráno nebudu moc přijít na jméno.
Holky, co psát, co jste za den jedly? Mně občas dochází inspirace :( A jak to řešíte s dětma? Já jsem sama a vařím jen sobě a malému a vařit pořád každému zvlášť se mi nechce...

foogy
autor
1. led 2013

@paklicek Já bych jí klidně udělala, ale nevím, jak se to sem pak vkládá :D :D :D
Ale naučíme se, zvládneme 😉

Znovu se budu ptát - dá se téma zamknout a nebo musíme založit nové soukromé téma?

foogy
autor
1. led 2013

@lena1981 Jo, určitě, to jsme si taky dřív psaly, co která za celý den snědla, i mě to donutilo se víc držet, než to tady pak večer vypisovat 😀
Já hodně vařila podle Havlíčka, to mohl i syn, jsou to samá lehká zdravá jídla a hlavně - hned hotová 😉 Nebo z časopisu Dieta

lena1981
1. led 2013

@foogy: Tak super. A Havlíčka někde máš? Je pravda, že to vypisování sem je hodně motivující 🙂

paklicek
1. led 2013

@foogy Tak v excelu ych to ještě zvládla, ale jak vložit, to právě nevím ☹ . A diskuze teda bohužel taky nevím, jak se zamyká! Nová, rovnou soukromá se vytvoří v sekci SOUKROMÉ DISKUZE.

foogy
autor
1. led 2013

@lena1981 Já si přála už dřív ty knížky Zdravý životní styl a Hezky česky, loni jsem dostala od Istobu, to je taky super kuchařka - i na snídani a sváči a letos jsem dostala Velký dietní plán od Lamschové, ale ještě jsem se nezačetla 😉
Ale nějaké recepty jsem tady holkám vypisovala, tak jdu na to juknout.

loafeer
1. led 2013

@aknel72 no může se to zdát jako směšné, ale kdybysme to teď nezačly řešit zavčas, mohlo by to být brzo mnohem víc...a já neumím dát dole snad ani kilo:o(

lena1981
1. led 2013

@foogy: A kterou knihu bys doporučila ke koupi? Chci prostě zdravě, ale vlastně i česky vařit, pro sebe i malého. Nic extra ingredience, hlavně rychle, zdravě a chutně a teď i jakžtakž dietně. Ale mám v plánu hlavně jíst pravidelně a vynechat své milované sladké, prostě něco, co mohu držet celoživotně. Protože u diet vždy vydržím krátce a pak beru útokem zakázané potraviny a výsledek je víc než jasný :(

foogy
autor
1. led 2013

@loafeer Přesně! Máš pravdu! Lepší začít dělat něco teď, za rok by to mohlo být horší! 😉

foogy
autor
1. led 2013

@lena1981 Asi tu Jídlo jako životní styl. Ale počkej - našla jsem téma s recepty, kam jsme s holkama psaly recepty, tak na to nejdřív jukni, pár tam od havlíčka je, vyzkoušíš a pak uvidíš 😉

lena1981
1. led 2013

@foogy : Tak hoď odkaz a díky za vše! Jdu do vany, za odměnu 🙂

karminka
1. led 2013

ahoooj, tak jsem tu, zítra se chci zvážit a přeměřit, ale začnu o pár dní později, protože mi není dobře :-/

@lalineckaaa - mám to podobné jako ty, 167cm a něco kolem 77 kg, zítra se zvážím :-/ také chci tak 10 kg do léta do plavek a než se budu vracet do práce :-/

chci se zeptat, kde seženu tu dietu dle Mačingové nebo jak se to píše, v čem to spočívá a kdo jste jí drželi, dá se to, není to moc přísné jako třeba ta mléčná dieta, tu já bych nedala ☹

Jill jsem cvičila asi týden a nějak mě to nechytlo, musela jsem se do toho úplně nutit, ale chci to zkusit znova...jinak chodím 1x týdně na zumbu, to mě baví 🙂

foogy
autor
1. led 2013

Holky, tak jsem založila soukromou diskuzi a postupně vás tam přidávám
https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

javurkovi
1. led 2013

Ahoj' tak moje vaha je silena, musim dat dolu 20kg. Dnes jsem zacala a manza se mnou...cviceni musim odalit' jelikoz jsem nejaka nachcipana.

aknel72
Autor odpověď smazal
Zobraz
loafeer
1. led 2013

@aknel72 já to jako urážku nebo tak vůbec nebrala, neboj:o)... jak je člověku nad pětadvacet, tak to hubnutí stojí za prd:o/

aknel72
Autor odpověď smazal
Zobraz
loafeer
1. led 2013

@loafeer ...ja napsala 7 kg, ale byt to deset, tak je to ideal, 7kg je minimum, aby si toho vsimly aspon teplaky, že se nenatahujou ve švech:o)!!!!

loafeer
1. led 2013

@aknel72 no jak to nzmáknu ted, tak pak už asi nic:o)

rkatka
1. led 2013

Tak holky zítra začínám dnes sem to ještě nedala ale už jsem si cvičení stáhla. Moc se těším potřebovala bych dole tak min. 20kg