Hubneme po dětech

anetadr
2. led 2012

Tak vítejte a ať se nám všem daří🙂

kijir
2. led 2012

Supééééér 🙂 !!! Tak holky a společně to snad nějak zvládneme a budeme zase kočky spokojené samy se sebou 🙂 😉

anetadr
autor
2. led 2012

hele - nevíte jak se to zamyká? abychom mohli být trochu v soukromí🙂

kijir
2. led 2012

Já mám teda osvědčený prostředek a to je dělená strava,ale je to problém,když všichni moji chlapi jsou jedlíci a hlavně všehojedlíci 🙂

anetad
2. led 2012

Takže já jsem se rozhodla dát pryč 15-20kilo. Už jednou se my to povedlo tak snad se zase zadaří. Chtěla bych se vrátit k zumbě. 😵

kijir
2. led 2012

@anetad :Zumba mě taky dost láká,ale já bych za ní musela dojíždět a manža dělá na směny tak je to trošku komplikace,ale zkusím ji vyřešit 🙂.Těch kilo chci shodit tak stejně 🙂 Minimálně 16 :(

anetadr
autor
2. led 2012

já zhubla před Jiříkem 18kg - tak snad se zase zadaří🙂 dělenou stravu jsem zkoušela - ale nevydržela moc dlouho, zumbu a v podstatě ani moc nic jiného za pohyb tedy nee.... jsem šílené střevo a asi by se mi jen všichni smáli

anetadr
autor
2. led 2012

to se asi měla založit rovnou soukromá - tak nezaložíme tedy novou soukromou - nerada bych aby si někdo pro zábavu četl, jak se tu snažíme zhubnout 😠

anetad
2. led 2012

@anetadr nesmáli na to není čas 😉 Chodila jsem na balóny, zumbu a na cvičení ve vodě . S tím dojíždění je to hrůza i já mám problém. Ale musím to nějak vyřešit. Nobo zachvilku dovrším 100 ☹

anetad
2. led 2012

@anetadr tak ju začneme znovu 🙂

anetadr
autor
2. led 2012

@anetad a kdo vám hlídá? Já si nedovedu představit, že bych takhle někam chodila - manžel jezdí z práce tak kolem sedmé... to bych se mohla kouknout, jestli je tu něco v okolí až takhle večer

anetad
2. led 2012

Vědčinou mažel ale je to předávání mezi dveřmi. a ještě štěstí že řídím. Jindá jsem je dala po cestě našim a nebo k sestře. 🙂

anetadr
autor
2. led 2012

zatím jsme tam my tři - kdo bude chtít přidat, tak mi napište a obratem vás taky přidám🙂

dlabinecka
2. led 2012

Jsem tu. A taky chci dát dolů snad těch 30kg 😝 Tak mě prosím přidejte 😉

anetadr
autor
2. led 2012

@dlabinecka jsi tam🙂

anetadr
autor
2. led 2012

@dlabinecka stačí pak kliknout na ten odkaz, co je o pár příspěvků víš a dostaneš se k nám - přístup máš povolený🙂

zuzuli83
2. led 2012

@anetadr můžu se taky přidat?

anetadr
autor
2. led 2012

@zuzuli83 určitě - už jsi přidána🙂

zuzuli83
2. led 2012

@anetadr děkuji 🙂 🙂

kosulinka
2. led 2012

můžu se taky přidat?

anetadr
autor
2. led 2012

@kosulinka jsi přidaná🙂

cik
3. led 2012

Ahoj holky, jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala a dala dolů "nějaké" to kilo. Je hrůza to nosit a ráda bych už zase vypadala jako dřív - teda alespoň tak🙂. Tak prosím o přidání a hubnutí zdar!!!!

anetadr
autor
3. led 2012

@cik jsi přidaná, tak se někdy ukaž🙂

naty
4. led 2012

@anetadr taky bych se k vám ráda přidala...začínám se cítit jak v cizím těle 😝 líbilo by se mi tak 15-20, zatím se mi podařilo 10, ale už je to zas zpátky, je to jak na kolotoči... 😒

anetadr
autor
4. led 2012

@naty tak jsi přidána🙂

sunysara
4. led 2012

ahojky holky, já mám malého a v tehu a po konci kojení jsem přibrala potřebuju dát dolů asi 20 kilo ne li víc, už jsem nějak začla ale moc mi to nejde. tak jieslti me mezi sebe chcete. 🙂

anetadr
autor
4. led 2012

@sunysara jsi přidaná🙂

anetadr
autor
4. led 2012

vzhledem k tomu, že je nás už 11, nebudeme do naší skupinky už dále přibírat - aby byla opravdu soukromá a osobní. Je to ale vážně super věc, takže ten, kdo má zájem - pište sem a založte si paralelní soukromou skupinu - zakládat skupiny může každý registrovaný uživatel. Přejeme všem úspěšné hubnutí🙂

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru