Hubnoucí komando, jak jsem zhubla 10 kilo za 4 měsíce

smileym
9. led 2013

Ahoj Holky, Dámy a Ženy 🙂 Moc ráda bych vám napsala jak jsem sama zhubla 10 kilo za 4 měsíce, které se mi už zpátky nevrátili... nebyla jsem po porodu ale myslím že to zabere i na vás :D ( já to ted zase přiberu :D). Všechno je to jenom o tom chtít mě pomohla knížka Zhubněte Odkyselením od Doktora Younga z Ameriky, jde hlavně o to že to není dieta ale je to něco Co vám změní celý život. Jestli jste masožravci tak vám to ani moc nedoporučuji ale zkusit to můžete. Všechno je to o Ph vaší krve.
Knížka je dostupná i v knihovnách, takže si jí můžete jenom půjčit. Je to zdravá alternativa, a ne jako Dukanova dieta atd. Vážně doporučuji se začíst do knížky . Poradím vám ještě jednu věc jde hlavně o Alkalickou Vodu, která má ph 7 až 10 .. chci vám taky poradit kde jí koupit http://www.medic-soo.com/cs/produkt. Ted už je to jenom na vas jestli máte nějake otazky ráda vám na ně odpovím 🙂) .. nebojte se není to nic hrozného Jde pouze o změnu Vašeho vnímání sama sebe a pohledu na své tělo.

http://www.phzazrak.cz/zhubneteodkyselenim.php

smileym
autor
9. led 2013

Ještě přidám fotografii jak jsem vypadala a jak vypadám 🙂)Chtěla jsem pokračovat dál mám za sebou 3ODSH a Body revolution od Jillian :D .. ale budu mít Mimíska takže mám utrum 🙂) tak chci pomoct aspon vám 🙂)

dizi
10. led 2013

@smileym mám s odkyselením organismu zkušenost. Přítel byl jednu dobu dost nemocný a musel se odkyselit. Je pravda, že v té době jsem hodně rychle zhubla. Jenže potom se jeho stav zlepšil a my jsme to začali šidit ...
Ale opravdu to funguje a člověk se rychle dostane do formy.
Když jsme na to najeli, tak nám bylo hodně dobře. Dokonce jsme sehnali i PH papírky a měřili se podle moči a hodnoty se nám hodně upravili.
Když vidím tvoje výsledky, tak se na to asi zase vrhnu, protože bych zase pár kg potřebovala ubrat.
Bohužel zrovna tuhle knížku u nás v knihovně nemají. Myslíš, že se tam dočtu víc než v béžné knížce o odkyselení? Jsou tam třeba i nějaké recepty a kdy co přesně jíst?

smileym
autor
10. led 2013

Ano jsou tam i recepty na jídlo.🙂) myslím že je to dobrá knížka .. četla jsem jenom jednu o odkyselení a moc mi neřekla jako Tato 🙂) takže doporučuji si jí klidně i koupit nebudete litovat 🙂) ...je tam i jak se má cvičit atd 🙂 Je to super :D .. 🙂)

Ano človek se pak cítí jako pírko :D mě bylo užasně :D .. stala jsem se za tu dubu i vegetarinem .. 🙂) ...ale ted jsem musel začít jist zase znovu :D ale až se mi to narodí začínám znovu .. je to už životní styl🙂)

dizi
10. led 2013

@smileym jj to je pravda, jako pirko 🙂 I když jsem se o tom bavila s jednou nutricni poradkyni a ona rikala, ze ryby jako pstruh, candat v tomto rezimu nevadi.
Ale je pravda, ze jsme meli maso tak jednou za tyden.
Jinak cvicim take Jillian a to je bomba 🙂 jeste upravit ten jidelnicek.
Asi si opravdu sezenu tu knizku, protoze nejake recepty by mi moc pomohly.
Tak diky za motivaci 🙂

smileym
autor
10. led 2013

nemáte zaco 🙂) ... ryby to ano ty jsou dobré spíše důležité když se pak třeba to maso nejí 🙂) nebo je pak dobré ještě podle krevní skupiny jíst 🙂) to jsem taky zjistila co mi nedělá dobře a co ano 🙂)

🙂

rebelie
10. led 2013

Já jsem za 4 měsíce zhubla 21kg, díky programu sebekoučink na stránkách STOBu, chůzi a 30 days shred od JM... nechci tím jakkoliv shazovat Tebou doporučovanou metodu, jen říct, že když už se člověk rozhodne a jde do toho, tak těch způsobů, kterými to jde, je více. Podotýkám, že jsem vůbec nehladověla a netrpěla chutěmi na sladké.

pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petka28
28. led 2013

@rebelie fakt 21 za 4 měsíce???? supeeer

rebelie
29. led 2013

@petka28 Jo, vážně.. ale musí tomu člověk věnovat nějaký čas, neflákat jídla a tak...

asus
31. led 2013

ja zhubla za tři mesice 16kg a vše bylo změnou jidelničku 😉 tak jak se přesně řečeno když se chce tak to jde 😉

d4
1. bře 2013

Ahojky, zrovna jsem si tuto knížku zakoupila, ale mám problém s tou sodou, nejsem schopná to pít, ta vodá chutná jak vincentka a to já nemůžu, jak tohle vyřešit, je možné brát tabletky sody a ne rozpouštět jí ve vodě? Děkuji za odpověď