Hubnoucí přípravky, máte zkušenosti?

lussy0904
15. dub 2013

Ahoj holky, mám se v září vdávat, ale vypadám s prominutím jako prase:/ Ani se mi do toho nechce, už vidím, jak budu vypadat a jak těžké bude pro mě sehnat šaty! Chtěla jsem si koupit něco na hubnutí, ale přítel mi to nechce dovolit. Prý to vůbec nefunguje. Máte s tím některá zkušenosti? Teď je něco novýho, nějaké tabletky, jmenuje se to Obezin, chtěla bych to vyzkoušet, vím, že cvičením a tím, že nebudu moc jíst nezhubnu, od malička jsem baculatá, navíc mám sníženou fci štítné žlázy. Prosíím, poraďte.. ☹

veri25
15. dub 2013

Podle mě opravdu prášky nezabírají, taky sem to brala, taky jsem baculatá odjakživa, taky máme v srpnu svatbu a chceme s přítelem něco zhubnout. Podle mě jak sem se tak dozvěděla, je zajít si k nějakému poradci o výživě, ten ti nastaví jídelníček a s nějakým cvičením pak jdou kila sami dolů...
tak bych zkusila to, my sme se rozhodli jíst více zeleniny a ovoce, menší porce, nejíst pozdě večer, nepřejídat se a každý večer a ráno trochu cvičíme
tak uvidíme, každopádně držím palce a pevnou vůli a na prášky se vyprdni

speedygon
15. dub 2013

Podle mě jsou všechny tyto rádobyhubnoucí přípravky podvod, na kterém se prodejci napakují. Souhlasím s veri25, tam je naděje podstatně vyšší. Ale někdo to má už v genech a nezabere nic nebo jen na krátký čas...Já sama jsem hubeňour(tedy celkově jsem drobná) a v těhu jsem přibrala 20kg. Po porodu šlo 10kg dolů, ale zase jsem je nabrala a už dolů nešly. Zhubla jsem až od nervů a to 13kg za necelého půl roku...

zanulav
15. dub 2013

Ja ted dobrala obezin a nezhubla jsem ani kilo takže k ničemu nevim na nekeho pusobi jinak a to jsem jedla jinak tyden to neberu obezin zmenila jsem jidelniček vice se hybu a mam 2 kg dole. piju jablečny ocet a čaje bylinne. nepit bublinky sladke atd. ja přibrala 16 kg od řijna jsem po operaci kyly a diastazy břicho mam vetši než před operaci 3 mesice jsem necvičila nemohla jsem po operaci v zime jsme byli pořad doma žadny pohyb a nakynula jsem ted už makam na zahrade atd. snad tech 16 kg shodim protože žadne ryfle nezapnu.

lucyvivien
15. dub 2013

správne chudnutie, je beh na dlhu trat, žiaden volne predajný liek na chudnutie ti nepomože . Chudnutie začína v hlave , najskor by si sa mala detoxikovat - prečistit svoje telo,aby sa mohlo naštartovat na zdravu stravu, musíš vela pit , nesladené mineralky, vodu, neochutené čaje, vodu s citronom, 5 krat za den jest v menších porciach , vela zeleniny, ovocia, luštenin, zemiaky su tiež vyborne, kuskus na milion sposobov atd..Doležite je aby si mala prehlad aký máš prísun energie a aký máš výdaj, skus sa trošku orientovat čo ma kolko kalorii a používaj nejaku nutričnu kalkulačku na nete. Nezabudni zapojit pohyb, idelne su napr. prechádzky v rýchlej chodzi . Ja sama som dlhé roky vážila 45 kg, ale pred rokom som začala brat hormony na otehotnenie a pribrala som asi 20 kg... V zime v prosinci som hormony dobrala a už som schudla 10 kg minimalne 🙂 Držím palce 😉 Ešte som zabudla, žiadne smažené jedlá, obmedzila som maso na jedenkrat týždenne, žiadne udeniny, len výnimočne a jest ryby (udenáče, zavináče, v konzerve, pečené atd..)

kotlik6
21. dub 2013

Holky...pokud chcete,mám zkušenost s Emulipsem ,jestli chcete ,můžu poslat více mailem,jsou to přírodní kapičky které odbourávají uložený tuk v problémových partiích, podporují zrychlení metabolismu a odvádí tuk z buněk.Mám více info,pokud chcete,poslala bych to raději mailem...pokud mi ho chcete napsat do SZ

marisn
28. dub 2013

Nemáte náhodou některá zkušenost a nápojem Penco lady slim? Našla jsem mnoho dotazů že funguje, ale nevím jestli mám tomu věřit. Spíš bych řekla že zažene hlad a nebudu mít chutě. Jsem po porodu a nedaří se mi zhubnout na svojí váhu a mám strašnou chuť na jídlo, pořád. Nemyslím na nic jiného jenom na jídlo. Potřebovala bych něco, co by mi zahnalo hlad. Na cvičení moc času nemám a jsem taky pořád unavená.

mrazulkav
28. dub 2013

@kotlik6 Mě by zajímalo jak takový kapičky poznají, kde jsou problémové partie a že tam mají odvádět tuk z buněk??? 😒

inna1
5. kvě 2013

Ahoj devcatka ja vyzkousela mnoho tabletek,ale pokazde fungoval jojo efekt v lednu jsem mela 107 kg a zacala jsem drzet Dukanovu dietu a k dnesnimu dni mam 16kg dole je to dieta kde se nehladovi a kilca jdou dolu 😉

kotlik6
6. kvě 2013

@mrazulkav
...štěpí tukové buňky a nemůžou je štěpit tam ,kde nejsou...tělo je chytré.
Ale nic není úplně zadarmo...,ale i bez zvýšené aktivity to jde,ale pomalu...

moncicak26
9. kvě 2013

@lussy0904 Ahojky já ted zkusila Fit and Slim od herbexu a mám po týdnu 1.5kg dole jen jsem trošku poupravila stravu.Bez žádného namáhaní co se týče cvičení atd... 🙂

terkaz
9. kvě 2013

Maminky, ja bych tuto diskuzi shrnula asi takto: Vykaslete se na nejake nesmyslne utraceni penez za nejake hubnouci pripravky, upravte si jidelnicek, neprejidejte se, jezte pravidelne a k tomu trocha pohybu a pozitivniho mysleni a budete brzy jako lanky 🙂

barcca5
10. kvě 2013

souhlasím s terkaz, hubnoucí přípravky jsou opravdu k ničemu, pouze pravidelná strava, pohyb vám pomůžou zhubnout. A taky se každý den nevážit, stres dělá hodně! Já jsem třeba začala cvičit jógu a výsledky jsou opravdu znát 😉

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rada26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz