Hubnutí. Co vám opravdu pomohlo?

miarosa
13. led 2011

Ahoj holky neni to asi žádná nová otázka, ale i tak se chci zeptat co vám opravdu pomohlo na hubnutí? Nebo někaká známá, zvláštní dieta?
Děkuju všem předem za jakoukoliv radu 🙂

sandi777
30. lis 2015

Těhotenství 😀 pribrala jsem 5 kg a do 3 měsíců shodila 20 😉

lula2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
21klara21
13. dub 2016

Ahoj, taky jsem už dlouhou dobu hledala způsob, jak zhubnu a udržím si to. Před půl rokem mi kamarádka doporučila KetoDiet, že je to dobrý start. Poradila jsem se o tom s doktorkou (měla jsem nadváhu velkou) a šla do toho, během třech měsíců jsem dala dolů 15 kg, super bylo, že jsem mohla být pořád v kontaktu s jeich nutriční, která poradila, upravila…Od té doby jsem ještě 4 kg shodila a cítím se skvěle, snížil se mi i cholesterol . Co jsem si z toho vzala, a a co je, myslím, důležité je pravidelná strava. Opravdu nemá cenu trápit tělo tím, že celý den nejím.

marrsik
13. dub 2016

Dobrý večer,
u druhého porodu jsem přibrala 30kg. Jelikož jsem rodila v srpnu, potřebovala jsem do zimy rychle zhubnout, abych mohla nosit svoje oblečení. Neměla jsem čas chodit do fitka, běhat a dělat si jídelníček. Nakonec jsem narazila na přírodní bylinné kapky, díky kterým jsem rychle zhubla a dokonce mám ještě míň, než před prvním těhotenstvím. Takže jsem si musela nakoupit nové kalhoty. 🙂

aklin
13. dub 2016

Mě hodně pomohla změna jídelníčku a pravidelné cvičení. A jsem na své váze, po 10 měsících se mi podařilo shodit 12 kilo.

smallinka
13. dub 2016

Pevná vůle. Dobrá je tzv. střídavá dieta....byl o tom dokument nedávno v TV. Je to dieta, která není drastická a funguje.....ale samozřejmě odříkání tam je. Před těhu jsem mohla jíst co chtěla, ale běhala jsem teda a cvičila jógu. Ale po porodu ne a ne dolů.....takže se musím hlídat v jídle a pupek jde dolů! 🙂

krajnakovalenka
29. zář 2016
Uživatel krajnakovalenka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krajnakovalenka.

Teda tohle mi příjde hrozné 😲 Mučit se hladověním a trápit tělo.Chce to změnit stravovací návyky. Mě to taky dlouho trvalo než jsem si zvykla na jinou stravu, ze začátku mi to ani nechutnalo a vadil mi pocit ,,prázdného břicha,,. Chce to omezit sacharidy a jíst více bílkovin a vlákniny. Já jsem pila i Guaranu ( je to doplněk stravy s kofeinem http://hlavnezdrave.cz/obchod/guarana-prasek/ ) Super mi to nastartovalo spalování a výsledek 1-1,5 kila za týden 🙂 A taky to chce trochu pohybu 🙂

janina8686
29. zář 2016

Za měsíc jsem zhubla 5 kg, koupili jsme domů smoothie robot a snažím se hlavní jídla nahradit dobrým smoothie z ovoce. Je plno variant, co si můžete namixovat, bříško to zasytí.

radka8888
29. zář 2016

@janina8686 nemyslim to spatne, ale to je skvela cesta, jak si privodit jojo efekt velky jako zemekoule.

janina8686
29. zář 2016

@radka8888 jj, ale když si dáš takový drink na snídani, pak rozumnou svačinu, na oběd něco lehkého, odpolední svačina zase ovoce, večer salát. ono pak spíš chce u tohoto stravovací návyku zůstat, aby jojo nepřišel.

radka8888
29. zář 2016

@janina8686 prave. Ja jsem spis zastance vyvazene rozumne stravy, ktera je udrzitelna celozivotne. Kdyz jste psala, ze se snazite nahradit hlavni jidla ovocem, to mi prijde cesta do pekla. Jedno smoothie muze obsahovat sacharidu na cely den mozna i dva, takze ja jsem vuci nahrade smothiem jakehokoliv jidla dost skepticka. Jidlo nema byt podle me lehke hladove, ale poradne zdrave jidlo v dostatecnem mnozstvi.

ssssssssssss
29. zář 2016

@marrsik
@marrsik ahoj,prosim te jak se jmenujou ty kapicky?

lajla
30. zář 2016

Makrobiotika, a fakt se můžete cpat a hubnete

johanach
7. říj 2016

Ahoj, přidávám se k těm co potřebují něco zhubnout 😀 zatím nejvíc mi pomohlo pravidelně cvičit. Už ale nemám tolik času. Je pravda že jím otřesně 😖 ale z diet mi nebylo dobře (proteinovka a mléčná). Máte některá zkušenost s tím Metabolic balance? Prej je to populární a hubne tak Chýlková http://portalhubnuti.cz/jakou-dietu-drzi-hereck... ale jestli třeba není lepší jít k obyčejnýmu poradci?

lindanaro
17. říj 2016

Holky s mimčem je to fakt peklíčko.
@johanach s metabolibalance mám zkušenost před asi pěti lety, jo pomohlo mi to tehdy, ale dieta to byla brutální a pak jsem zase přibrala, navíc to stálo hafo peněz. Ale jako jo, tehdy mi to na půl roku zafungovalo. Znova do toho ale nejdu. Našla jsem si jinačí řešení, takové pohodovější pro mně. Nemám problém se hýbat, jen to chtělo trochu popohnat a povzbudit, tak jsem zkusila sbohem-nadvaho.cz a jejich tablety a když k tomu cvičím, tak to jde. On asi žádný podpůrný prostředek není samospásný, ale samotné cvičení mi nefungovalo tak, jako tohle. Navíc mi od nich chodí docela dobré tipy do mejlu a tím se mi vždycky připomene, že bych se na to měla zase zaměřit 😀 Takže za mě dobrý - prvních 5 kilo je dole a je to na pohodu.

klarisa6
18. říj 2016

Ahojky, nečetla jsem tedy všechny odpovědi tady... ale je fakt, že "nežrat" fakt pomáhá 🙂 . Já se teď taky snažím zhubnout. Ale nechci hladovět. No jde to fakt pomalu. Ale jde to, a to je hlavní. Se svou 2,5 letou dcerkou se snažím dělat pěší a delší procházky na vzdálenější hřiště. Doma pustíme hudbu a tancujeme s dcerkou. K snídani místo dvou chlebů si dám jen jeden. Oběd si nandavám na menší talířek, aby to vypadalo bohatě. Malou sladkost si dopřeji jen 1x ke kafíčku. Večer (tj. 18-19 hodina) jen jogurt, ovoce... ale hlavně to chce vydržet!!! 😉

krajnakovalenka
19. říj 2016
Uživatel krajnakovalenka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krajnakovalenka.

@klarisa6 No ale jogurt s ovocem by měl být spíše na snídani, jelikož ovoce obsahuje cukry, tělo je nestihne večer spálit a na večeři si raději dejte ten chleba, nejlíp žitný třeba s lučinou a s dobrou šunkou. Nějaká zeleninka k tomu taky bodne 🙂 Když to přehodíte budete hubnout rychleji 🙂

klarisa6
19. říj 2016

@krajnakovalenka Jojo, to je také pravda, já vím. My to takhle máme. Pečivo nás zasytí po ránu více, než jogurt 🙂 . A taky, abychom si dali po ránu teplé do žaludku, dělám teď hodně často tousty. Taky občas vařím v parním hrnci. To je taky fajn 😉 .

papalasek
27. říj 2016

Ahoj,chci se podělit o info, já teď hubnu s www.nizkosacharidovadieta.cz a mám 7 kilo dole, mamka má 20 kilo dole........zkoušela jsem dřív Cambridge, ale ta mi ani moc nechutnala a byla drahá. Na té nízkosacharidovédietě.cz mi to přijde super a navíc mi to chutná a koktejly mají bezlepkové a hlavně všechno mají bez aspartamu!!!! kdyby někdo taky zkoušel tak si můžem vyměnit zkušenosti. 😉

papalasek
27. říj 2016

@johanach ahoj, mě fungují výrobky od Exante z anglie, kupuju je na www.nizkosacharidovadieta.cz a jsem úplně spokojená, tak šířím dál, protože dřív mi nic nefungovalo a to jsem chodila i k různám poradcům a do kurzu. Měla jsem 119 a teď mám 112 kg

1. netrapit se hlady, nedrzet nesmyslne diety
2. dlouhodobe se vzdelavat v oblasti stravovani - z duveryhodnych zdroju si zjistit, co je to bazalni metabolismus, jaky je spravny pomer tuku, sacharidu a bilkovin ve strave, jak vybirat potraviny atd., diky cemuz clovek pochopi ze vetsina diet proste nemuze fungovat.
3. na zaklade svych znalosti upravit jidelnicek (klidne vyuzit nejake online kaloricke tabulky)
4. najit pohyb, ktery me bude bavit a vydrzim u nej (ideal je podle me nejaka forma posilovani + kardia; me se na zacatku osvedcila Jillian Michaels), pri kcviceni krizi zkusit neco novyho (kdyz cvicim doma, zajit treba obcas na lekci do fitka, kdyz jenom beham, zkusit treba orientak, proste to ozivit)

ada7771
27. říj 2016

@mininkamini taky mi to tak vyhovuje. Trávení si odpočine a nepřejídám se. Ovoce dopoledne, omezím sacharidy a přidám víc zeleniny. A běhání, to je nejvíc 🙂

kasim886
2. lis 2016
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

Ahoj maminky 🙂 Ráda bych se s váma podělila o mou zkušenost a zároveň taky prosím o vaše zkušenosti 🙂 Dlouho se mi nedaří shodit nějaké to kilo, které jsem měla navíc... 😒 Kolegyně v práci mi doporučila bodyexpress.cz/ Máte některá zkušenosti?

kikus82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dalmatinka2004
24. lis 2016

Ty jo dieta asi ani přímo ne - je to spíš o překopání postoji k jídlu jako takovému. Trápit se dietama, co se nedají dlouhodobě udržet je dle mého názoru nesmysl, je to kontraproduktivní a ztráta času... Kromě rozumného a pestrého a hlavně "pravidelného"!! stravování je dobré zařadit pravidelně pohyb, něco, co tě bude bavit... já si na doma zamilovala HIIT cvičení (kdybys nevěděla, co to přesně je, tak fajn popsané pro začátečníky je to zde: http://www.pruvodcevyzivou.cz/nejucinnejsi-cvic... no a já jsem začínala dle tohoto videa na YT

https://www.youtube.com/watch?v=RfpfGVGqrq8

no a tohle už je trochu náročnější výzva, ale za mě super!

https://www.youtube.com/watch?v=cZnsLVArIt8


Pak jsem ujížděla dlouho dobu na kettlbell a ten doporučuju zkusit, ale chce to najít trenéra, co tě naučí správnou techniku!!

https://www.youtube.com/watch?v=AAuSQEYs4ws


Pak chodím běhat... 😅

finezuza
24. lis 2016

Holky zajímá mě názor - zatím jsem nečetla tuto diskuzi, ale chystám se na to. 🙂 Máma mě tlačí k nějaké výživové, že má super výsledky, že její kolegyně zhubla během 2a půl měsíců 26kg!!! Mi to nepříjde moc zdravé a rozumné, tvrdím že to je tak na jojo efekt. Program prý je následující : 2 dny očista těla, 14 dni tvrdá redukce, pak se může jíst cokoliv a nakonec udržování. A musí být jen 3 jídla a mezi tím minimálně 5 hodin bez jídla.

candat
24. lis 2016

@finezuza do toho bych nešla. Když to vezmeš, 2 dny děláš očistu, 14 dni tvrdá redukce, pak se může jíst cokoliv a tvůj organismus bude mít chaos jako hrom a ty se budeš dožírat, co jsi nemohla 14 dní. Zajímalo by mě, jak bude kolegyně vypadat za 1/2 roku.

papalasek
25. lis 2016

To by mě taky zajímalo......redukce a pak cokoliv je hloupost. Já mám problémy s váhou celý život kvůli štítné žláze a metabolickému syndromu a cukrovce a jediné co po letech zkoušení opravdu zabírá je nízkosacharidová dieta třeba jako Cambridge,ale ta mi nechutnala a je drahá.....tak jsem našla anglicou Exante která se u nás prodává jenmom tady ( teda nevím jestli můžu dávat odkaz ) www.nizkosacharidovadieta.cz byla jsem teď na kontrole ve Fakultní nemocnici a mám skvěle kompenzovanou cukrovku, jako bych ji nikdy neměla a cholesterol jak mimino. Zhubla jsem teda "jenom" 8kg za pul roku, ale to je pro mě úplně super, takže pokračuju průběžně dál.....konzultovala jsem to i v nemocnici a paní doktorka mi doporučila ať se toho držím. Máma to držela taky a zhubla 20 kg ale neměla žádné zdravotní komplikace, naučila se správným stravovacím návykům a teď už jí prakticky normálně ( zdravě) sem tam sice ujede ( oslava apod) ale půl roku po a nepřibrala zpátky ani pul kila......

kasim886
7. pro 2016
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

Tak každopádně je základ ve stravě, ale pak je dost důležité se hýbat...Sem tam rychlejší dlouhá procházka, možná sem tam posilovna, to spíš teď v zimě. Každopádně já jsem teď začala se cvičením body express, které nahrazuje posilovnu a můžu ho jen doporučit. Myslím, že by to byl i vhodný dárek k váncům. Kdyby měl někdo zájem, přidávám www.bodyexpress.cz

baruskabk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz