Hubnutí. Co vám opravdu pomohlo?

miarosa
13. led 2011

Ahoj holky neni to asi žádná nová otázka, ale i tak se chci zeptat co vám opravdu pomohlo na hubnutí? Nebo někaká známá, zvláštní dieta?
Děkuju všem předem za jakoukoliv radu 🙂

janneke
14. led 2011

Bude to znít tvrdě, jediné, co vážně pomáhá, je nežrat. 😀
To znamená jíst všechno, dávat přednost zdravým jídlům, a vše v rozumném množství. Pro ženy je doporučená denní spotřeba 2000 kCal, pokud chceš zhubnout, měla by ses držet pod touto hranicí. (jen pro zajímavost, jedna tyčinka Snickers je 500 kCal)

elastiq
8. srp 2013

mám stejnou zkušenost, jíst pravidelně 5x denně v menších dávkách, omezit pečivo, vynechat sladkosti, slazené nápoje, dát si je opravdu jen vyjímečně a samozřejmě pohyb, i obyčejná rychlejší chůze hodně pomůže, prostě se hýbat

simona226453
10. srp 2013
Uživatel simona226453 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od simona226453.

Ahoj, máte někdo zkušenosti s pitím koktejlů místo nějakého jídla v jídelníčku? Že bych ho vyměnila za svačinu. Popřípadě znáte někdo nějaké konkrétní, které vám opravdu chutnají? 🙂

sarkad2856
10. srp 2013

Koktejly bych nepila,taky jsem je měla jako dietu,ale nefungují a jen jsem vyhodila spoustu peněz za ně 😒 nehledě na to že si člověk musí upravit celý jídelníček.

lucifereeek
10. srp 2013

úprava jídelníčku, vynechání sladkých nápojů a sladkostí 🙂

pehaka
10. srp 2013

občas si i tu sladkost dejte já když nemám cukr jsem na facku 😀 takže si čas od času dobrotu dopřejte 😉 . Nežerte ,ale jeste dopoledne ovoce a zeleninu libovolně jakékoliv množství kdykoliv!hlavně pravidelnost v jídelníčku je fakt nutná - nehladovte nemá to smyl. Naučte se pít vodu a neslazené čaje, cvičte - budete mít energii na rozdávání a veselou náladu, odměňujte se a když to nejde hned ,neházejte flintu do žita..a nazapoměňte na dobrý sex.. 😀 za 2 a půl měs sem takto shodila 13 kilo / ted mám prázdniny.. 😀 a flákám se a váha je furt stejná žádné přibírání 🙂 / ale 10 mě ještě čeká 😀držím palce 😵

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alena36
20. srp 2013

STOBklub - pravidelně jíst a hýbat se a nejíst příliš tučné a sladké věci, hodně zeleniny, pitný režim - už mám schozeno 8 kg od dubna 🙂

vrana
20. srp 2013

Po návštěvě výživové poradkyně - pravidelné jídlo 5x denně, denní příjem 6000 kJ, žádné uždibování mezi jídly, omezení sladkostí a jiných nesmyslů. Vše jsem si poctivě zapisovala. A k tomu pohyb. Jakýkoliv. Zahodila jsem robotický vysavač a začala jsem luxovat zase ručně. Líbilo se mi pravidlo, že když zhřeším, vykompenzuju to pohybem. Sem tam jsem si tak i něco dobrého dopřála bez pocitu viny. Za 3 měsíce bylo dole 15 kg. Pak jsem to flákala a už rok mám váhu stejnou, nahorů to nešlo. Teď chytám druhou vlnu. Chci dolů ještě min. 15 kg. Všechno jde a relativně lehce, ale musí se chtít, OPRAVDU CHTÍT, o ničem jiném to není. Držím palce. 😉

ratatooy
20. srp 2013

diety,koktejly,prášky a kdejaky zazraky nikdy fungovat nebudou a je to zcela logické,tuk se odbourá pouze latkovou přeměnou při sportu a k tomu je potřeba dobře jíst,a aby jsi vedela jestly dobře jíš je dobej pomocník stobklub.nebo kaloricke tabulky

cbabu
20. srp 2013

stobklub - po třech měsících 7kilo tuku dole, jenže jsem si v oulce kurzu zomila nohu takže pohyb nula jinka bych ěla dvakrtá tolik s mými výsledky jak naznala lektorka.

vlajka1
20. srp 2013

Stravovani podle A.Macingove. Kucharka se jmenuje Zhubnete jednou pro vzdy. Kdyz jsem ji drzela nejlepsi na tom bylo, ze jsem nemela hlad, mohla jsem jist co hrdlo raci a kila sla dolu. Nic lepsiho jsem nenasla. Koktejly jsem zkousela kdysi zaky, ale absolutne bez efektu.

sylvar
20. srp 2013

Ja mam od lonskeho cervence zhubla 15 kilo "jen" snizenim davek jidla (napr.misto dbou rohliku na snidani jeden), prilohy 150g, trochu cviceni.jidlo je zaklad, ja vzdy jedla hodne zeleniny, ale taky cokolady, tu jsem dost hodne omezila, kdyz na me prijde chut, holt si tu coko tycinku klidne dam.malo peciva, ja jim bzl s dcerou.ale predtim jsem ho dost omezila...jedine, co jsem si neodpustila, bile vino.
Takze, snizila jsem porce jidla a slo to temer samo.a stop sladkostem, buchtam, chipsum.ja trochu i cvicila - sedy lehy, drepy, nic vic.v rodine mame dislozice byt "vetsi".
Jen by to chtelo vic posilit, trepou se na me spicky 😉

slecnabarevna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jkladno
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
86radka86
10. kvě 2014

mě pomohla F1 od herbalifu, za 6 měsíců 25kg dole 🙂 to bylo před otěhotněním...
teď najíždím opět na F1, pohyb, dopoledne ovoce, odpoledne zelenina a litry a litry VODY (ne čaje) protože škodliviny z těla se váží na vodu ne na čaj 🙂
a kolik máte vypít? za každých 10kg váhy 0,7l vody...

kiki774
17. kvě 2014

Mě jednoznačně nejvíc pomohlo nepřejídat se, ale ani NEHLADOVĚT!!! Víc se hýbat a jíst s rozumem je fakt základ. Navíc jsem k tomu ale přidala ještě Obethin a hubnutí jde jedna radost 🙂

cecetka
18. kvě 2014

Především změna stravy. Dopoledne pouze syrové ovoce (v množství abych neměla hlad), na oběd a večeři dělená strava se syrovou zeleninou tak, a by 50% porce byla syrová zelenina. Káva až odpoledne.
Sport a pohyb nesnáším, přesto jsem za půl roku shodila nadbytečných 8 kg. Jo a funguje to v každém věku i u obou pohlaví - máme odzkoušeno 😉

lucizal
18. kvě 2014

@86radka86 nejsem rejpal, ale trochu mě vyděsil závěr Vašeho příspěvku a jen pro ostatní - 0,7l/10kg váhy je strašně moc! Dlouhodobě tohle praktikujte a zničíte si ledviny! Neplácám tady z vody, jsem nutriční terapeutka a oba extrémy, co se týče pitného režimu jsou pro tělo škodlivé

kuklajda
29. kvě 2014

Já to udělala jednoduše. Drůbeží maso na tisíc zdravých způsobů, rýže, pohyb a TRF čaj pro urychlení spalování (ten doporučuju, je to taková specialitka, ale vážně to funguje. Vyrábí to miss cosmetics, kdo nezkusil, nechť tak učiní ;) )

proximacentauri
24. čer 2014

Hojec, má někdo zkušenost s 5 denní dietou? Já jsem se teď rozhodla dát na boj s její pomocí a hledám spojence🙂 Četla jsem si o tom na netu milluju polévky tak si říkám, že by v tom byl čert, abych nezhubla konečně.

habanka08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prastenamatylda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adamiova
27. čer 2014

Dobrý večer,mně nepomohlo nic,ale stáhla jsem si zumbu a síce pomalu a i tak jede všechno dolú a v celku mně to baví, 🙂

jennifer
27. čer 2014

holky tak mně pomohla jill michaels, s ní jsem zhubla i bez úpravy stravy 8,5 kg asi za 2,5 měsíce a dohromady za 4 měsíce sem zhubla 16 kg ajedu dál, upravila jsem si stravu, koupila jsem si knížku domácí krabičková dieta a začala jsem podle ní vařit, nebo i svoje recepty, ale prostě s úpravou,no a dělám vše s minimem tuku nebo úplně bez tuku, na pávničce, která tuk nepotřebuje nebo v actifry, taky bez tuku.
manžel mi říkal, at si krabičkovou dietu objednám, ale u mně by to nešlo jim jenom kuřecí maso nebo ryby a tam jsou různá masa, takže bych umřela hladem.
jinak jsem cvičila s jill shred, pak ripped, pak 6 weeks, ale to jenom první level, druhej level jenom jeden den a nebavil mně a začala jsem t-shauna, t25, to mně baví teda moc.

cvičím teda skoro každej den,dělám si přestávky, když už vím,že to tělo potřebuje. a jak jsem lenoch tak mě to docela chytlo a zvykla jsem si na to, dělám to automaticky.

milujtusek
Autor odpověď smazal
Zobraz
25ka
27. čer 2014

vela stresu :-/

javva
30. čer 2014

Obecně? méně žrát. Pardon, ale je to pravda. Co se týče nějaké konkrétní rady, jsou stánky, kde dělají džusy a takový mix z bobule a musle. Tak si kup střední nebo velký kelímek a at to bude tvým obědem nebo večeří. Dále více salátu, méně masa. Buď vegetariánkou, v životě jsem neviděla tlustého vegerariánce ))

elennka
30. čer 2014

úprava životního stylu, stravování, dostatek spánku a dostatek pohybu.. 🙂 zhubla jsem tak 20 kg..

mininkamini
7. črc 2014

Mne pomohla intermittent fasting dieta, prerusovane hladoveni, 10kg za 3 mesice. 16hodin jsem nejedla a 8 jedla cokoliv, samozrejme s rozumem. http://www.sportplanet.cz/clanky/zaklady-prerus...