Hubnutí jinak, pohybem

bacovaa
23. dub 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Ženský, nechcete raději místo baštění těch šílených chemií raději zkusit třeba trošku zasportovat? Je spousta možností, pokud je problém s penízkama dá se chodít jen tak běhat, to mě třeba nebaví, takže já raději vymýšlela jiné věci třeba brusle nebo kolo, což jde dělat i s kočárkem, když je venku pěkně 🙂 teďka už je finanční situace lepší, takže jsem po dlouhém hloubání zkusila poledancing a povím vám, že jsem po první hodině zjistila, že mám svaly, o kterých jsem ani netušila, že mám 😀 bolelo mě úplně vše, ale měla jsem skvělý pocit 🙂

horakovatereza
23. dub 2013

To věřím, kdysi jsem to zjistila na józe. Když já mám k jakémukoliv sportu tak šílený odpor, žádné endorfíny se mi snad nikdy ještě nevyplavily, kromě plavání venku je to hnus, ale na druhou stranu, do plavek by mě nikdo nedostal🙂 začarovaný kruh🙂

dlabinecka
23. dub 2013

to je opravdu zajímavý příspěcek -to snad všichni vědí a jestli k tomu někdo zobe prášky, tak at zobe, placebo efekt je skvělá věc 😉

nikollita
23. dub 2013

Já pro změnu nemám ani čas ani energii 🙂

ratatooy
23. dub 2013

sport je super a když se k tou ještě dostatečne jí tak je vysledek zaručen,chemie nikdy fungovat nebude

llluckaaa
23. dub 2013

Sport je sice super, ale bohužel nevyřeší všechno (a všechny). Pokud někdo hubnout opravdu potřebuje (má obezitu), tak ať raději na nějaké běhání zapomene, nebo si odrovná klouby 😒 Inliny a kolo je fajn a dá se provozovat i s dítětem, ale to by člověk musel mít jen jedno 😅 A co je poledancing? To asi nebude tancování na poli, že? 😀
Ale jinak určitě souhlasím, raději začít sportovat než se cpát prášky 😉

ange_de_la_morte
23. dub 2013

Souhlasím že nejwětším přínosem je se hýbat, ale ... 1) jsou i příprawky které nejsou chemie , a nemusí to být zrowna placebo jak píše @dlabinecka, existují i přírodní látky u kterých je prokázaný pozitiwní wliw na hubnutí ( pozitiwní wliw ale taky neznamená že stačí spolknout 3 tbl denně a je to) a 2) ani sport není samospásný, pokud člowěk celkowě nezmění žiwotní styl - tudíž i způso strawowání .... a omlouwám se za ,w, nefunguje mi jednoduché

marcelkap
23. dub 2013

Já jsem si teda nějak nevšimla, že by tady všechny ženský jedly nějaký prášky na hubnutí. Já si všimla akorát, že všechny (skoro 🙂 ) cvičí s Jillian a to podle mě pohyb je 😉

monad
23. dub 2013

já jsem tak unavená a utahaná, že nemam prostě KDY!!!!!! budu muset počkat až menší vyroste noo 😝

monad
23. dub 2013

@marcelkap jop taky jsem si nevšimla a všimla... 😉

agnesi
24. dub 2013

Ahojte maminky 🙂 Moc ráda bych se s vámi chtěla podělit o radost ze své postavy, na které jsem začala víc jak před rokem a půl pracovat. Po dvou dětech a v 25-ti letech jsem ji měla opravdu nevýstavní a strašně jsem se za ni styděla. Na koupalištích jsem se zahalovala jak to jen šlo, nebo radši ani nešla do bazénu a vymlouvala se na to, že plavání nemám ráda, na sukně a kraťasy jsem měla naprosto stejnou výmluvu, prostě mi to nesluší a radši mám dlouhé a volné kalhoty, ale to všechno byly jen lži, pravda byla taková, že jsem se za sebe styděla :-/ Snažila jsem se dělat co šlo, běhala jsem, dělala jsem sedy-lehy, po 5. hodině večerní nejedla, sladké jsem vypustila úplně, cvičila na balónu a plno dalších šíleností, i dělenou stravu jsem vyzkoušela, ale nic mi nepomáhalo. Byla jsem zoufalá a smířená, že taková zůstanu už napořád. Další miminko jsem do budoucna moc chtěla, ale představa, že mi zase zůstanou 3 kila (a nebo dokonce i více) nahoře, to pro mě byla nesnesitelná představa. Ale před rokem a půl jsem v našem Mateřském centru objevila zázrak, který mi změnil život od základů! Od té doby jsem přešla z velikosti 42-44 na 36 a úbytek je rovných 11 kilogramů. Miluji své tělo, miluje ho manžel, těším se na léto, až si vyjdu na bazén v dvojdílných plavkách a až budu chodit na hřiště v kraťasech a minisukních 🙂 Nejsem žádná topmodelka, ale začala jsem vnímat své tělo, sebe samotnou, dokážu na ulici chodit se vzpřímenou hlavou a úsměvem na tváři, dokážu se lidem dívat do očí a rozhodně ne s žádnou pohrdavostí, ale s radostí, že jsem to dokázala! Dokázala jsem překonat svoji lenost, všechny diety, přestaly mě lákat myšlenky, jaké by to bylo po těch a oněch zázračných pilulkách na hubnutí a našla si 3 krát v týdnu pro sebe 1 hodinu na to, abych se sebou konečně něco udělala. A vyplatilo se. Cviky na břicho mi vykouzlily ploché a pevné bříško již za 14 dní a cviky na boky a hýždě mají na svědomí právě onu zmiňovanou velikost. A co je na tom nejúžasnější, před týdnem jsem vytahovala letní oblečení a zjistila, že kraťasy, které jsem nosila minulé léto, mi jsou kolem stehen zase o nějaký ten centimetr volnější! A kdo má na tomto všem zásluhu? Jedinečná a zázračná Kalanetika! 🙂 A protože mě celou změnila, rozhodla jsem se, že se o to podělím i s ostatními, hlavně těmi, kdo mají stejný problém jako já ještě před rokem a půl. Na internetu jsem našla strašně málo informací a o tomto cvičení je to všechno strašně rozkouskované, že musíte prohledat opravdu mnoho stránek, než se něco dozvíte. Tak jsem vytvořila jednu univerzální stránku, na které jsem se zaměřila hlavně na celý jednohodinový program, který s vaším tělem provede hotové zázraky 😉 Bohužel tu nemohu uveřejnit její název, ale kdo by měl zájem, tak mi určitě napište a já vám velmi ráda na ni přepošlu odkaz, popřípadě zodpovím jakékoliv dotazy 🙂 Mějte se krásně a všem přeji krásný a prosluněný den 🙂 Anežka

iveet1
24. dub 2013

@agnesi Ahoj Agny..tak já bych určitě měla zájem, sice nejsem ještě mamina, ale trápí mě bříško a boky, páč jsem prodělalal hormonální léčbu a ta váha šla celkem nahoru. Tak budu vděčná za každou radu, jak na to 🙂
Iveta

map07
24. dub 2013

@agnesi můžeš mi prosím Anežko napsat do zprávy ty stránky? Moc děkuji!!

agnesi
24. dub 2013

Po prostudování pravidel by snad neměl nikomu tento odkaz vadit, takže "konkrétní produkt" s cvičením, které vám zaručeně pomůže, najdete na těchto stránkách:

http://www. kalanetika-a.cz/jednohodinovy-cvicebni-program/

barcca5
30. dub 2013

Ahoj holky, já jsem začala cvičit jógu se Zuzkou Klingrovou. Cvičím teda doma přes youtube, tak 4x týdně půl hodiny, vždy když malý spí a musím říct že to má hodně co do sebe.Jsou tam cviky jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Cvičím od ledna a nějaký ten cm jsem už ubrala, a to musím říct že se v jídle nijak neomezuji 🙂

bacovaa
autor
12. kvě 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

@llluckaaa Ne Luci, tancování na poli to fakt není 😀 Ale pobavila jsi mě, hafo 😀 Poledance je tanec u tyče, ale nepředstavuj si u toho barovou tanečnici 😀 je to prostě tanec, kde popíráš fyzikální zákony, točíš se kolem tyče, někdy i hlavou dolů, děláš zajímavé polohy, je to vlastně taková akrobacie a hlavně je to zábava, nejlepší je, jak na sobě člověk může pozorovat pokroky hodinu od hodiny 🙂 Já třeba chodím v Praze do poledance studia a mám fakt skvělou a trpělivou vyučující 🙂 ještě chceš mrkni se na youtube třeba na tohle video

https://www.youtube.com/watch?v=msy7TtyAVIc

2:50 uvidíš třeba tu hlavu dolů 😀

llluckaaa
13. kvě 2013

@bacovaa To zní suprově. To by mě i možná bavilo 🙂 Člověk tam asi hodně naposiluje a to i svaly, o kterých neví, že je má, ne? Já dělala několik let orientální tanec a to bylo hrozně fajn, ale pak jsme se přestěhovali a ikdyž se koná i tady, tak už mi tolik nesedla tanečnice a nebaví mě to ☹ No musím na sebě něco vymyslet 😉
Díky za vysvětlení, mrknu na to. Škoda, že se něco takového zajímavého neprovozuje i v našem Zapadákově ☹

llluckaaa
13. kvě 2013

@barcca5 A nemáš nějaký odkaz? Já bych potřebovala něco, co mi spraví záda, samotná se moc nedonutím a potřebovala bych cvičit chvilku každý den, takže ideálně doma u PC nebo televize...

barcca5
13. kvě 2013

@llluckaaa zkus si tady něco najít, jsou tam lekce zaměřené na různé části těla, tak snad ti to pomůže 🙂
http://www.youtube.com/results?search_query=jóg...

barcca5
13. kvě 2013

@barcca5 pak dej vědět jak se ti to líbí 🙂

barcca5
13. kvě 2013

@llluckaaa pak dej vědět jak se ti to líbí 🙂

dajda28
14. kvě 2013

@agnesi Ahojky,prosím já bych také měla zájem o info.Vypadám taky dost šíleně.Po malým mi zůstalo 10kg nahoře.Ted bysme sice chtěli 2.mimi,ale pak budu muset ze sebou začít něco určitě dělat.Tak bych vyzkoušela tu tvou metodu.Moc děkuju Dajda

samanka_alice
15. kvě 2013

Mně pomohlo cvičení podle youtube, stačí zadat cvičení, třeba Jillien Michaels, to je super.