Hubnutí po porodu s Power Plate. Máte zkušenost?

lenka2803
16. kvě 2011

Dobrý den, mám 3,5letého chlapečka a mladší má 5měsíců. Tedy moc času na cvičení není - když jsem si přečetla, že na powerplatu se cvičí 30minut, docela mě to nalákalo. Ale říkám si, že pokud nebudu dřít, kila dolů nepůjdou. Nemáte s tímto cvičením zkušenosti ? díky moc a krásný den

monulka05
17. kvě 2011

Tak tohle neznám.Ale já jsem začala chodit na VacuShape,to je taky 30min + 20min celková masáž těla.Takže pohyb+relaxace v jednom.Kamarádka chodí od února a je to na ní hodně znát!!!Ale tohle vypadá taky moc dobře,tak kdyby jsi začala,tak určitě písni,jak se ti to líbí.
Jinak já tedy po porodu začala brát Emulips Anýz a díky němu jsem dala dolů už 7,5kg(od února).Takže taky super.Teď přidávám cvíčo,hlavně abych vše ještě zpevnila.
Dám ti sem odkazy i na to cvíčo i na Emulips,ať můžeš kouknout:
http://www.vacushape.cz/
http://markovaveronika.webnode.cz/

marton
17. kvě 2011

@lenka2803 Také mám zkušenost jen s vacushapem.Chodila jsem na něj i před těhotenstvím a teď jsem začala znova,neboť břicho se drží a drží ☹ .Nedočetla jsem se odkud jsi,tak i napiši odkaz na studio v Praze 😉 .www.modelace.cz

daja.112
17. kvě 2011

Ahoj. Já přibrala v těhotenství skoro 20 kg (dvojčátka). Dnes je to od porodu již více jak 9. měsíců a stále mi zůstalo cca 8 kg navíc než před těhotenstvím. Chtěla jsem vyzkoušet Emulips, ale nevěděla jsem, zda zabírá. Tak po přečtení předchozího příspěvku asi vyzkouším 🙂

lamarika
17. kvě 2011

@monulka05 supr typ s tím Emulipsem 😉

@lenka2803 s tím power platem zkušenosti nemám, ale co třeba eliptical (orbitrek)? Mám ho doma a po týdnu co na něm cvičím mám 2 kg dole a to jsem na něm byla pouze 3x asi na půl hoďky 🙂

Držím pěsti všem co se snaží shodit nějaký to kilečko po porodu 😉

amallie
17. kvě 2011

@lenka2803 ja cvicim na power plate i na vacushape a i na orbitreku, tudiz muzu porovnat a zasadni rozdil je ten, ze na power plate nezhubnes, ale posilis, kdezto vacushape a eliptical jsou aerobni cviceni, spalujes tuky, ale zas nijak zvlast neposilujes, obzvlaste ne hluboke svaly

Takze moje rada, kombinovat a kdyz nemuzes kvuli detem, tak power plate na zpevneni a k tomu prochazky, nebo koupit ten eliptical domu, ale je to dost velke a celkem nebezpecne pro deti, muze je to dost prastit (spis malyho az zacne lezt)

lenka2803
autor
17. kvě 2011

holky moc díky - teda to je informací - jinak ten Emulips načtu - ale jsou tam kapky a tabletky, tak nevím ......... Jinak doma mám orbitrek - 3x týdně na něm cvičím - tak 40minut a to jedu podle tepové frekvence ......... abych měla kontrolu, no a váha nic. Je teda pravda, že nějakou dietu moc nedržím - ale taky "nežeru" ...... ale třeba se to pohne. Jinak jsem zkoušela bioaktivní duoslim - a holky, to si fakt nekupujte - vyhozené peníze

amallie
17. kvě 2011

@lenka2803 jezdi rano

Je to i stravovani a tak

lenka2803
autor
17. kvě 2011

no ráno - to s dětma nestíhám - staršího vozím do školky a pak pro něj zase po obídku jdeme - takže jediná šance je večer ....... alespoň něco

bambina007
17. kvě 2011

Za mě power plate můžu jen a jen doporučit, chodila jsem před těhu a už se těším na září, až zase začnu chodit...ale musí se kombinovat s aerobním cvičením - já jsem k tomu zvolila zumbu a opravdu jsem měla nej výsledky 😉

weri1
17. kvě 2011

@lenka2803 na orbitreku jsem jezdila 20 minut každý den, dietu jsem nedržela, jen jsem vynechala sladký a poslední jídlo v 18 hodin a za 4 měsíce 10 kg dole....a udržovala jsem teda rychlost kolem 40km/h

jancica74
17. kvě 2011

holky radte,radte,radte - potřebuji dát dolů cca 7kg - jsem 3 měsíce po porodu,nekojím,je to mé 3 dítě.....

daja.112
18. kvě 2011

Tak jsem se holky rozhodla, že vyzkouším ten Emulips a Orbitrek mám doma, tak ho asi budu muset oprášit a začít makat 😀 . Mno a teď to sem píšu a u toho ce cpu štrůdlem od mé maminky, tak to bude asi chtít hooodně pevnou vůli a mamce zakázat péct 😀 😝

monulka05
18. kvě 2011

@lenka2803 Já jsem taky nevěděla,tak jsem psala tý paní,a ta mi se vším poradila.Ty tablety s tím drinkem jsou myslím na vyloženě nějaký rapidní hubnutí.To mi při kojení nedoporučovala,že by to bylo špatný pro mimčo,že by ubíralo taky...Takže já mám obyč. Emulips.Akorát u něj hodně piju a jím hodně vlákniny.Jinak dietu nedržím.A fakt to jde hezky dolů.Mám už i míň než před těhu...Teď to ještě nějak zpevnit no....Takže jsem začala s tím Vacushapem a zumbou.A občas alpinning.Ale ty jsi psala,že cvíčo moc časově nestíháš....No já si letos řekla,že chci konečně v létě vypadat hezky,tak musím makat 🙂

sariss
18. kvě 2011

ahoj holky, toto je tema pro me. S vahou jsem tak nak zapasila skoro cely zivot. Kdyz si nehlidam co jom a necvicim (aerobni s posilovacim cvicem v kombinaci)tak tloustnu rychlosti svetla. V tehu jsem nemohla cvicit vubec ano plavat a posledno trim jsem prolezela(otvirala jsem se). Vysledek 21kg nahore🙂 musim rict ze z toho zas tak moc netragedim,hlavne ze je mala zdrava a donosena,ale chce to utok na speky. Mam uz skoro vahu jako pred tehi, chybi mi 2kg ale miry teda ani nahodou. Ztratila jsem svalovou hmotu a jsem cela 'rozkydla' chce to shodit tak 10kg speku a zpevnit.
Navic se za 4mes vdavam,takze motivace by tu bylo dost,jenze stale kojim a ten cas...
Prosimvas ten Emulips je i pro kojici? Ziju v zahranici tak nevim jestli to tu taky maj,mrknu na to.
Ja pred tehu chodila na spinning a body pump do fitka,to ted nejde,tak jsem objednala crosstrainer od Kettler,v pa^ma dorazit tak snad budu spokojena. Chteli jsme ho dat do obyvaku ale jak jste tu psali ze to je nebezpecny pro mimco tak ted vaham. Jenze nemam kam jinam ho dat,leda napresovat do loznice,jenze tam nebudu moct u toho koukat na tv,no ted mam teda dilema.
Dik moc za tuhle diskusi🙂

daja.112
18. kvě 2011

@sariss : Tady je odkaz na Emulips i pro kojící maminky. Na mimibazaru je spousta prodejců, kteří ho nabízí 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21484038&tab=0

sariss
1. čer 2011

@monulka05 ahoj,muzu se zeptat na lonkretniho prodejce od ktereho jsi brala ten Empulis? Potrebuju ho objednat a moct se spolehnout ze dojde vcas,ziju mimo CR a jedu tam ted...predem dik🙂

ten vacushape je cviceni nebo naky stroj? Vubec neznam...

daja.112
1. čer 2011

Já si objednala přímo od této paní z Mimibazaru http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31774287. Mám Emulips Forte (protože již nekojím. Pokud ještě kojíš, tak si objednej normální Emulips. Paní ho má též v nabídce). Emulips forte mě přišel na 405,-, poštovné se neplatí. Poslala jsem platbu a jak paní dorazily penízky na účet, hned mi odeslala. Měla jsem ho doma tak za cca 4-5 dnů. Nevím, zda to funguje, neboť jsem změnila i jídelníček a jím nejpozději v 18:30, ale za týden mám dole tak cca 1,5 kg. Není to moc, ale když by to takhle šlo dál, budu spokojená.
Vacushape je stroj, ale nejbližší mají u nás až v Brně a jelikož je psané, že by se na něj mělo docházet cca 3x týdně, tak to u mě nehrozí. Mám dvojčátka a nikoho, kdo by hlídal.
Vacushape - jedna aplikace trvá 30 minut chůzí v podtlakové kabině. Hubne se prý v cm. Doporučuje se chodit 2 - 3x týdně a celkem 20 aplikací (celkem vyjde na cca 2800 - 3000,-).
Power Plate - je vibrační zařízení,které pomáhá při redukci hmotnosti, zvýšení svalové síly, tlumení bolesti, zmírnění přiznaků celulitidy. Cvičení probíhá 30 minut za doprovodu trenéra. (jedna návštěva vyjde na cca 200,-)

muddynek
29. říj 2011

Tak já musím říct, že powerplate miluju!!!!!! V těhotenství jsem přibrala strašných 26kg, po šestinedělí mi zůstávalo nahoře 16kg! Vyzkoušela jsem Vacustar (stejný princip jako Vacushape = pohyb se spodní částí v podtlakové kabině, já konkrétně jsem si vybrala chůzi na pásu), chodila jsem na něj asi 2 a půl měsíce 2x týdně a nijak zásadně váha dolů nešla. Pak jsem začala počítat kilojouly, při tom jsem syna i kojila, přišlo mi že jsem vlastně jen změnila stravu za zdravější abych se do toho ideálního počtu Kj vešla = pečivo jen celozrnné, max 1ks denně a spíš dopoledne, dost pít, jíst maximálně po 3hodinách, hodně zeleniny, omezit sladké samozřejmě, ale i to jsem si občas dala, dávat pozor na přílohy, hodně ryby, bílé maso... Synovi při kojení změna jídelníčku ani cvičení nevadilo, prospíval krásně a mléko mu ode mně pořád chutnalo. Po těch dvou a půl měsících na Vacustaru jsem přešla 2x týdně na power plate a k tomu 1x na spalovací lekci na K2 hiking, do pů roku bylo všechno dole. Manžel odletěl týden před porodem a vrátil se až když měl malý téměř 8měsíců ,takže jsem na powerplate většinou brávala syna ve vajíčku s sebou, tu půlhodinu ho bavilo se na mě dívat. Myslím, že když se trochu chce tak jde alespoň s jedním dítětem všechno. Emulips je podle mě tahání peněz, kdyby to byl takový zázrak tak jsou hubené všechny. Hubnutí je přece jasná rovnice, výdej musí být větší než příjem. Současně tělo nesmí trpět hlady, jinak pak všechno ukládá do zásob a člověk nehubne ani kdyby jedl banán denně.
U power platu jsem zůstala, chodím pořád alespoň dvakrát týdně a tak pevná jsem snad ani nikdy nebyla, vyrýsované břicho, stažený zadek, super. Maximální efekt za minimum času a všem můžu jen doporučit!!! Momentálně jsem k tomu přidala jednou týdně trampolínky a jsem spokojená jako želva 😉 .

madormi
20. únor 2012

@muddynek tvůj příspěvěk mě nadchl 🙂 já v těhu nabrala 26 kg šílenost, před těhu ještě další 3 kg vlivem hormonů takže jsem šla roidt a měla jsem téměř 30 kg nad svou běžnou váhou, nyní je malé 6 měsíců já plně kojím, ale to u mě kila nežere teda :-/ od ledna jsem začla chodit na slim belly, při měření tuku mi řekli, že idáálně sundat 15 kg tuku, váhově mi o proti váze před otěhu přebývá 7 kg, jinak 10 kg. furt jsem pokukovala po power plate,ale bála jsem se ztráty mléka, ale tvůj příspěvěk mě nadlch a od března přidám k slim belly power plate a snad do léta budu vypadat aspon trochu slušně 🙂

kacci
7. bře 2012

Ta mě taky power plate ano!
Během 2,5 roku jsem povila dvojčata a ještě chlapečka k tomu a pěkně se to na mě podepsalo. Ani ne snad ty děti, jako sezení doma a žravost, každopádně mám pořád min. 10 kg navrch. Na power plate mě navnadila kamarádka, která na něj pěla ódy, jak to po 2 měsících cvičení 2x týdně na sobě sakra pozná (já nevím, jen si píšeme maily🙂.
Kažodopádně jsem začla chodit, je to 14 dnů a už teď pozoruju, že celulitida rapidně ustupuje. Nevím, jestli je to objektivně tak, ale subjektivně se cítím zpevněnější - možná proto, že 2 dny po cvičení svaly pořádně cítím. Zkusím vydržet do léta. Vyhovuje mi i to, že to není stádní sport, ale jen já + trenérka. Každý cvik mi upraví podle mých možností, když něco nemůžu (např. kvůli kyčlím), hned nabídne alternativně jiný cvik, po celou dobu mi upravuje postoj, kontroluje, jestli zabírají správné svaly atd. Nevýhodou je akorát vyšší cena. Chodím ale kolem poledne a to většina studií nabízí výraznpou slevu a cenu mám nižší i díky permanentce.
A aby nedošlo k omylu, na tom power platu se cvičí! Někde jsem četla o nějakém cvičení na vibračních strojích, že se ani nepřevlíkáte do cvičebního, nezpotíte se, jen stojíte...tak takhle to opravdu nefunguje, je to dřina. Ale trvá jen půl hodiny a každý cvik 30 vteřin, takže to uteče raz dva.
Emulipsu a podobným nevěřím,kdyby to bylo tak jednoduché, nebyl by tlustej nikdo. Řekla bych, že podobné diskuze hojně navštěvují prodejci či jejich placení poskokové, bacha na ně.

lines
19. bře 2012

@kacci Presne tak, pouze power plate a fitvibe jsou certifikovane stroje, takze ja osobne bych urcite na jiny neriskovala jit hlavne ze zdravotniho hlediska. Mam zkusenost s obema stroji a taky nane nedam dopusti. Je ale dobre kombinovat s nejakou aerobni cinnosti, pokud chce nekdo zhubnout. Navibracnich strojich se pouze zpevnuje, ale nehubne, naopak nekdo na vahu muze mit i vice, protozesvaly jsou tezsi nez tuk, ale zase je clovek opticky stihlejsi, protoze jsou objemove mensi nez tuk. Proto pri cviceni je lepsi se merit a ne vazit. Svaly se tvori opravdu rychle, ale co se tycebricha, trva nekdy ( vetsinou) az rok, nez se zpevni bricho obzvlast po porodu, navic bricho je hlavne o jidle. Pokud chcete shodit a zpevnit bricho, rozhodne se neobejdete bez upravy jidelnicku.
Ja osobne jsem navstevovala vyzivoveho poradce a musim uznat, ze mi to hodne pomohlo. Jsem 8mesicu po porodu, pribrala jsem behem tehotenstvi 15kg a ted mam dole 17kg.
Preji vsem uspesne formovani postavy. 🙂

p.e.t.u.l.k.a
24. črc 2012

Power plate taky doporučuju 😵

kuklajda
29. kvě 2014

Power plate jsem jen zkusila, ale doma to nemám. Bohužel. Dřela jsem podle cvičení-doma a do toho pila TRF čaj od Miss Cosmetic na podporu spalování tuků. (a zabralo to!) Byla to fujška, ale technicky jednoduché hubnutí 🙂