Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

mates22
8. čer 2012

@fwllo to jsme na tom stejně, já mám dole už 5 kilo, ale kalhoty jsou mi pořád natěsno - trochu možná přes zadek líp, tam mi to ukazuje -3cm, ale přes břicho jako nic ☹ . Jsem zklamaná, že to není vidět, ale tak i těch pět kilo je dobrejch, už nejsem na BMI stupnici v kolonce vysoká nadváha 😀. Jáhly jsem měla dneska a dobrý, jen si příště musím dát ještě míň medu, dala jsem lžičku a na mě moc sladký

@zofinecka jé to gratuluju, já stále doufám, že se to nějak zlomí a aspoň těch 5 cenťáků v pase dám...a že je u mě z čeho dávat 😀 😉

monapink
8. čer 2012

Tak jsem zacala dnes prvni den,no nevim snidane celkem sla,az na ty rozinky,ty vazne nemusim,ale dala jsem je..behem dopoledne jsem mela hlad,dosla jsem si pro ty susene svestky,tak ty take nemam rada,ale zvykala jsem je na stridacku s oriskama..Obed byl mnam,brokolici s vajickem muzu a kupodivu ani ten cesnek mi tam nevadil,ba naopak chutnalo to o dost lip,nez kdyby tam nebyl..Pitny rezim nekomentuju,pze ja normalne piju dost,prevarenou vodu a bylinkove caje-sladke napoje nemam rada..ted jdu zalehnout,dcera uz zabrala,tak honem jdu take,abych nemyslela na kaficko a cokoladku 😀

dludli
autor
8. čer 2012

@monapink drzim palce!

werry
8. čer 2012

ahoj holky, já mám dnes 4.den a u mrkvovýho perkeltu jsem málem hodila šavli, nemůžu to dojíst, mám úplně blok, možná to sojovka, mám si dát něco jihého, nebo pak až jogurt?

dludli
autor
8. čer 2012

@werry fakt ti to nejede? DUsenou mrkev bezne jis?

werry
8. čer 2012

@dludli prostě mi to nějak celý nesedlo, možná sem tam dala hodně oleje, nebo sojovky, už to letělo do koše a dala sem si jogurt 🙂 na cuketku se docela těšim, tu miluju, s mrkví problém nemám, tak nevim co to bylo 🙂 a ty už máš detox za sebou? já mám dole 1,5 kg za 4 dny a to jsem i zhřešila, ale i tak to jde dolů

innael
8. čer 2012

@werry příště už to bude určitě lepší. Nevadil ti tam rozmarýn? Toho já můžu jen maličko nebo radši vůbec 😀 , protože pak je to moc navoněný.

No a já dneska plácám, k večeři jsem si udělala lusky s cibulí, k tomu jsem sehnala 20%ní sýr - nějakej ementaler, či co (nechtěla jsem kupovat 40%ní a jinej neměli). Smrdí jak tchoř, zlatej eidam. Nějak to nemůžu sníst, tak jsem si k tomu ještě dala tvarohový sýr, teď tu mám tuňáka a ještě plátkový sýr. Mám docela hlad a abych dodržela bílkovinný jídlo, tak takhle tláskám ☹ . Ještě že jsem to našla v lednici.

mates22
8. čer 2012

@werry já tam tu sojovku nedávám, s tím jsem to taky málem nepozřela, ale bez ní je to dobrý 🙂

mates22
8. čer 2012

a jinak už se držím zuby nehty, fakt děs, dneska sem zas dělala dort a tak sem i odpoledne slupla pár jahod a olízla jogurtovošlehačkovej krém, ještě, že už to bude jen 4 dny....no já vím, že se ani pak nesmím rozežrat, ale přece jen už to nebude potřeba tak striktně dodržovat 😀

dludli
autor
8. čer 2012

@werry no vlastne jo, dneska posledni den 🙂

zitra volne prejdu na ty jeji rozpisy a co se mi tam nebude libit, treba 5 dni zasebou testoviny, tak kouknu na ten jeji semafor. A vim dopredu ze si sem tam neco dam vedle 😅

discreet
8. čer 2012

@werry Já jsem první týden nepozřela skoro nic... všechno na šavli, druhý je lepší, ale hřeším, dneska firemní akce manžela, zítra mojí firmy... Dneska makrela, párek v rohlíku, 4 režné, pivo 😀 Jak to dopadne zítra netuším 😉

werry
8. čer 2012

@mates22 příště to zkusím bez sojovky, rozmarýn jsem tam nedávala, jen drcený kmín. ale cuketka byla luxusní, i když mi to přijde dost mastné a to sem to jen v oleji vymáchala a dala na plech

werry
8. čer 2012

@discreet já si nedokážu představit, že bych to vydržela měsíc bez toho, abych si zobla něčeho normálního 🙂 🙂 ale uvidíme. Oproti mléčné dietě je to pohoda, tu sem víc jak 3 dny nedala, tohle si myslim, že se dá zvládnout
@dludli tak to gratuluji a dodržovala jsi vše striktně? a co výsledky? je to znát??? 🙂

discreet
8. čer 2012

@werry Já jsem byla odhodlaná to dát, ale prostě to nejde, chodím do práce, doma s malým dítětem, olizuju lžičky a pořád nějaká akce... i když se snažím, hlídám se a tolik nežeru 😀
Já jsem dneska 12.den a mám 3,3kg dole 😀 uvidíme, co bude ráno po makrele 😵

dludli
autor
8. čer 2012

@werry prvni tyden striktne, me bylo tak zle ze ze to nedalo 😀 druhy tyden myslim taky jeste, ale pak uz sem tam neco, ale fakt malicko. Znat to je, rano se zvazim a zmerim a napisu. Memu telu to vyhovuje maximalne, nevim co je to hlad a ani chute na sladky, tedy dost mi pomaha ze to drzel i manza a tudiz doma ani nic nebylo. Tento tyden ale uz byl horsi, jak vim ze to ma vysledky tak si rikam sem tam neco snad nevadi, ale je mi to pak lito teda.
Pro me neni tezke vydrzet 4 tydny predepsana jidla, kdyz vim ze to za chvili skonci, pro me bude pekelny ukol to udrzet. Musim to ale nejak dat, mam navic jeste dobre 15 kilo 🙂

mates22
9. čer 2012

@werry
@dludli jsme na tom úplně stejně, i s těma kilama i s těma chutěma....já to první dva tejdny držela poctivě, třetí už sem sem tam zobla něco navíc nebo ovoce odpoledne a teď čtvrtej už mám chuť i na sladký, včera večer sem si vzala medvídka, měla sem na něj děsivou chuť. A taky sem nedala cuketu, po polívce už sem nějak nemohla. Přijde mi, že je ten měsíc docela dlouhej, ty jídla se moc opakujou a taky teď jak se jí jakoby normálnějc, tak mě tím víc honí mlsná.

Holky, jsem zmatená, četla sem si teď to podle skupin, že se tím jako budu trocha řídit a našla sem v tabulce, že mi nevadí pšeničné pečivo, ale v textu nad tabulkou je, že pohanka a pšenice je pro mě škodlivá, vůbec teda nevím, co si o tom myslet, jestli je to zase nějaká chyba, nebo co?

A ještě, nemáte někde vypsaný zelený/červený/žlutý potraviny, resp. bílkovinnové a sacharidové, jakože jednotlivě a ne jen v receptech, jedem na tu dovču, tak by se mi hodil seznam..... jakože brambory, maso a takový ty základní vím, ale chtělo by to nějakej souhrnnej přehlednej seznámek 😉

innael
9. čer 2012

@mates22 nejseš ábéčko? Já to tam mám taky takhle napsaný - pšeničné výrobky mám v neškodících a na začátku pšenici, pohanku a kukuřici jako potraviny zvyšující hmotnost, zpomalující metabolismus. Né teda škodící, ale přibírá se po tom.
Já jsem si hledala na netu dělenou stravu a ono se to na různých stránkách liší - např. tofu někdo zařazuje do bílkovin a podle AM (a taky Kořínkové) je tofu sacharid. Vůbec se v tom nevyznám, proto stále jedu skoro přesně podle semaforu, abych to nepokazila a občas mě to přestává bavit.

dludli
autor
9. čer 2012

Ahoj pekny den preju 🙂

@innael koukala jsem na semafor vcera a treba snidane jsou tam uvedeny snad jen 3?

no jinak moje vysledky, jsem trochu zklamana z CM, tedy celkove se to samo pohnulo smerem dolu ale jen prvnich 14 dni, pak uc ani tuk. Ten 3 tyden jsem mela MS ta mi to pres bricho a prsa dokonce vylezlo nahoru, no ale uz to neslezlo.
No nicmene celkove tedy o 7,2 kilo mene, pres prsa -4 cm, v pase -9 cm a -3 cm pres zadek.

innael
9. čer 2012

@dludli no ty snídaně si dávám detoxový + navíc sladkou rýži (je tam někde v receptech), otrubovou kaši nebo smaženici z tofu.

Ty úbytky máš moc pěkný, to ti blahopřeju 🙂 . Ale tvoje zklamání chápu, já jsem shodila jen 2 kila, něco v cm, pak ještě asi 2 kila v semaforu a teď mám kilo nahoře. Taky mě to štve, na to, že jsem se dřív cpala bílýma rohlíkama a sladkým (ale fakt strašně) a teď sladký vůbec nejím a pečivo jen jednou týdně 2 celozrnný rohlíky, tak teda úbytek nic moc. Čekala bych větší. Tak já se tady omezuju v jídle a přitom kdybych jedla jako dřív, tak mám jen o pár kilo navíc. Nevím, jestli to má cenu. I když mě tahle strava moc vyhovuje. Ale to je tak jediný plus.

innael
9. čer 2012

Jo a co se týče sojovky v perkeltu, tak mně tam moc chutná, dávám si jí tam dost 😀

mates22
9. čer 2012

@innael přesně tak, jsem AB...asi ale AM písnu, se mi nezdá, že když v knížce o hubnutí napíše, že se po něčem tloustne, tak aby to pak bylo v tabulce jako neškodící ☹ . Já teda furt říkám, že na obvodech skoro nic, ale pěkných pět kilo dole, takže jsem na tom stále líp než ty............ jen sem tak uvažovala, jestli to třeba spíš není tím, že nejím sladký a neužírám furt něco a jím pravidelně- že to by možná stačilo a bylo by celkem jedno, jestli podle AM nebo normál zdravě 😀

@dludli ale to jsou přece super čísla 🙂

innael
9. čer 2012

@mates22 no přesně tohle jsem si včera přečetla na netu - není jistý, jestli je hubnutí způsobený dělenou stravou nebo tím, že se začne jíst pravidelně.

Jsem zvědavá, co ti AM odpoví. Kdoví, jestli se opět nejedná o chybu tisku s tou pšenicí. Si s důvěrou koupíme knížku za 3 kila a pak je to všechno úplně jinak.

dludli
autor
9. čer 2012

@innael no kdyz nic tak delas pro sve zdravi velmi dobrou vec!

@mates22 no ja vim, jen kdybych sundala postupne tech 9 cm rozlozene do tech 4 tydnu tak super, no jen tim ze jsme tohle mela dole uz po 14 dnech jsem rposte cekala jeste neco ze pujde.

Ale jako je to znat, to je dulezity. PRestava mi prekazet bricho kdyz se predlonim a tak 🙂

skotskaa
9. čer 2012

@dludli To jsou skvělý výsledky! Gratuluju. Já teda pokračuju semaforem a dnešní těstoviny s cuketou, politý citronem...rozhodla jsem se, že když předem budu cítit, že některou kombinaci potravin nepozřu, nebudu to ani pokoušet a prostě tu surovinu vynechám. Tak příště. Brr.

kacab
9. čer 2012

@dludli jééé ... blahopřeju!!!! a za sebe.... ach jo... já tak 2,5kg.. a na to že jsem to držela fakt super poctivě a navíc jezdila na kole jsem upřímně děsně sklamaná a hodně demotivovaná 🙂 cm jsem raději ani neměřila... možná 2-3 někde jo, ale jsem případ, na který to holt asi nefunguje jak má... jídlo my teda vyhovovalo a budu se toho asi s menší přísností držet dál, ale v globálu vzato veliké zklamání....

dludli
autor
9. čer 2012

@kacab je ta to je mi fakt lito, preci jen uplne prijemne 4 tydny to nejsou 🙂 a co jsi za krev skupinu? Neni tam pro tebe hodne nevhodnych surovin?

kacab
9. čer 2012

@dludli nulka jako sama autorka :-¨(

dludli
autor
9. čer 2012

@kacab ta to je fakt divny. Ze by prostre nektery metabolismus na to reagoval ta malo? No pise ze se to muze rozjet az i po 5 tydnech, no ta treba to jeste soci dolu? Kazdopadne je to naprd usili tomu venujes a vysledek maly

kacab
9. čer 2012

@dludli někde jsem četla i radu od autorky vlítnout do toho ještě jednou dokola na 28dní, ale nevím, jestli chci, když to teď mělo tak malý efekt a jestli věřím, že by to najednou bylo lepší....

dludli
autor
9. čer 2012

@kacab no t ojsem zvazovala ja ze dam detox znova, ze bych na tom byla jeste lip na leto ale asi jsem pak nemela chut.
No tezko rict, no jedine to zkusit jestli by se to rozhejbalo ty kila, nebo teda spis cm