Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

dludli
autor
15. čer 2012

tak jsem vecer sezrala coko kralika ☹ mam nejak nervy z te ZUzanky, vubec se to nejak nelepsi, vecer vypada desne, je vyrizena, horecka , cela se klepe, jen breci, vsechno ji boli, nejvic za krkem

no tak bych rekla ze za tyden po detoxu budu mit kilco hore 😠

innael
16. čer 2012

Já jsem včera taky hřešila 😒 . Ani se radši nebudu vážit a měřit.

mates22
16. čer 2012

@dludli jej chudinka, nějak mi to uniklo, tak ať je brzo berušce líp...jsme na tom podobně, včera sme museli na pohotovost, malej už druhej den horečky, hlava že ho bolí, furt spal a přes zábaly, koupel a prášek mu teplota vylezla na 40 (hoďku po podání). Tak mu dali nějakej driják na sražení a dobrý, v noci už měl "jen" kolem 38, prej snad jen viróza, dneska se stále drží na osmatřiceti, ovšem už tři hodiny spí - takže já včera pořádně nejedla a jenom samý voloviny, jak sem byla na nerva...ráno teda váha stále stejná, ale dneska sem si dala kus jahodovýho dortu, tak nevím nevím

innael
16. čer 2012

tak ať jsou prckové zdraví. Ty nervy znám, když dětem neklesala horečka, nebo klesla a za hodinu zase stoupala . To pak pomohla už jen koupel.

dludli
autor
17. čer 2012

ahoj, tak jak jsem predpokladala o kilco vic, a pekne jsem se rozjela teda. Musim rict ale ze mi bezn astrava vubec nesvedsi, bricho nafoukle, tezko, unava, no od soboty jedu druhy detox, tak to tenhle tyden necham byt tak nejak, doufam ze uz to nahoru nepujde.

ZUza se moc nelepsi, i kdyz ted snedla cely chleba s marmeladou, jen temer nepije. Asi ji to boli

innael
18. čer 2012

Holky pozor, AM napsala odpověď ve fóru na svých stránkách. Sice jen jednu, ale že by začala komunikovat? No i když je tam spousta jiných dotazů a problémů, které by stály za odpověď a nic 😀 . Nové příspěvky se zatím stále dávat nemůžou. Možná to byl jen takový záchvěv.

dludli
autor
18. čer 2012

tak si prave davam zmrzku 😒

maximka33
19. čer 2012

ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. už jsem si obstarala knížku a pomalu se chystám, že začnu. akorát mám problém s tím, že když si budu do práce nosit jídlo, že nebudu chodit na obědy s kolegy a trochu se tím zkazí naše vztahy.. jak jste to řešily vy? a jinak kolik se tak dá zhubnout?

dludli
autor
19. čer 2012

@maximka33 no my na matersky to mame vyreseny 🙂
chodite nekam mimo praci? Neda se jit s nima a snist si to tam?

holky jinak jak valcite vsechny? NEjak nam to tu vazne!

fwllo
20. čer 2012

@maximka33 ahojky, já taky chodím do práce.. Ale musím podotknout, že je to celkem složité na přípravu, každý večer navařit jak večeři na ten den, snídani a oběd na další den...
Předtím jsme chodily na oběd s vedoucí, tak ta prostě chodila sama.. A já si to snědla sama v kanclu..

@dludli já jsem ve čtvrtek skončila, největší úbytek mám přes prsa 6 cm, fakt super.. To kdybych věděla, tak snad ani nezačínám.. Pět cm přes břicho a po dvou cm pas a boky.. na váhu o 4 kg míň..
A to jsem jela úplně podle ní, jen jsem vynechávala řepu s ořechy a švestky.. místo toho boršč..
Teď si dělám snídaně podle ní pořád, ať už mrkev s jablkem nebo jáhly nebo tu pohankovou kaši... obědy a večeře jak se mi chce, třeba dnes k obědu mám perkelt, k snídani jsem měla rýžovo-pohankovou kaši zalitou sójovým mlíkem s nastouhaným jablkem.. o víkendu jsme grilovali, tak jsem měla špízy..

Takže moje pocity z toho celého jsou takové protichůdné no.. Na jednu stranu spokojenost, fakt jsem neměla chutě ty první dva týdny, ale úbytek jsem prostě čekala trochu jinde a jinačí..

dludli
autor
20. čer 2012

@fwllo no ja na ubytky spoky to nemzu rict, jen kdyby to nejak samo drzelo dole 🙂 min tyden jsem se jeste drzela ta neja podle macingove obcas neco ale tento tyden uz ji m normalne, jao neprijde mi ze nejak moc nebo tak, myslel ajsme si ze vaha zustane ale jde nahoru, bricho uplne nafoukle, jsem podrazdena no hruza.
Od soboty jedu na novo, no a jsem teda zvedava jak zvladnu vahu pes leto udrzet 😒

dludli
autor
20. čer 2012

holky poradte asi poridime kolobezku, trikolovou, je lepsi 2 kolecka vpredu nebo vzadu??? Jake mate zkusenosti

dludli
autor
20. čer 2012

je kocky ja to chtela napsat do jine diskuse 😀 😀 😀 ale neva uvitam postrehy 😲 😅

innael
21. čer 2012

Tak mi teď někdy bude končit druhý měsíc semaforu. Ještě jeden a jdu do druhýho detoxu. Radši se nevážím ani neměřím, přeci jen občas zhřeším. Asi to nechám až před tím detoxem. Mezitím bude dovča, to jsem na sebe zvědavá 😀 .

werry
21. čer 2012

holky já už to vzdala, a kilo nahoře 😒

werry
21. čer 2012

vlastně půl kila, tak je to dobrý 🙂 ale ty víkendy jsem nezvládala - oslavy, návštěvy, velký vaření pro rodinu , ale chci to zkusit znova, v září jdeme na svatbu, v sprnu oslava padesátin, potřebuju aspon 6 kilo, abych byla na váze před otěhotněním

dludli
autor
21. čer 2012

no kocky me to jde po detoxu nahpory kosmickou rychlosti jako ted posledni 2 dny to se neni co divit teda 🙂 ale predtim jsem jedla stridme a slo to hore taky 😒
no vim ze bych mela mit ted 3 mesice semafor nebo neco nicmene s manzou jsme uz domluvenmi ze od soboty jedem druhy detox, po 14 dnech pauzy. Citime oba ze nam bezna strava nedela dobre, coz je neco teda pac my se radi nacpeme beznou stravou 🙂

saminka
21. čer 2012

ahoj holky myslite ze tento detox je vhodny kdyz jeste kojim? sice kojim uz jen asi trikrat za den ale i tak si myslim ze bych mela nejlip asi jeste pockat. Co myslite? 😉kojem jsem se dostala na puvodni vahu pred otehu ale vic hubnout ani deko nejde, spis to jde nahoru jak kojim min 😠

dludli
autor
21. čer 2012

@saminka mam dojem ze jsem nekde bud v knize nebo na jejim fory cetla ze nejaka tehulka a pak i kojici maminka to drzela, ale muj osobni nazor je ze pokud se maji vyplavovat toxiny z tela, ze musi zakonite jit do mlika. TAk mi to moc vhodne nepripada.
Ale na druhou stranu dodavat zrovna pri kojeni do tela ty spravne ziviny dulezite je, no takze suma sumarum nevim 😀

innael
21. čer 2012

@saminka no já bych řekla, že AM toto stravování doporučuje i při kojení. Koukní na její stránky na fórum.

saminka
21. čer 2012

@innael
@dludli moc diky za reakce, ted jsem se divala a je tam par nazoru ze to neva ale jeden ze toxiny se opravdu dostavaji do mlika 😒 no ale uprimne nevim jestli bych to vydrzela jist jen samou zeleninu, vyzkousim si par receptu a pak se rozhodnu, hlavne ty fazolky s cesnekem jestli nebudou delat neplechu u male v brisku, zitra si je udelam na obed 😝 a holky jak jsem tak procitala diskuzi tak jsem narazila na problem s repou, ze neni k dostani, u nas ji taky nikde nejde kde sehnat ale dnes jsem narazila na repu co uz je uvarena a vakuove zabalena a bez zadnych dalsich pridavku, myslite ze bych ji mohla pouzit?

innael
21. čer 2012

@saminka já bych řekla, že holky tu vařenou vakuovanou řepu používaj. A máš to bez práce 🙂 . U nás tohle bohužel nemaj, tak musím vařit. Ale nedávno jsem si koupila papiňák a tam je to za půl hoďky, takže v pohodě.

No jestli si nejseš jistá s tím kojením, tak radši počkej. Ty recepty si určitě zatím vyzkoušej, právě že je nejhorší první týden, kdy se s tím člověk seznamuje a neví, jak by to uvařil a tak z toho někdy vznikaj blivajzy 😀 . Takže budeš ve výhodě. Ty fazolky si dělám s cibulí - s česnekem jsou ble ble ble 😝 . Jo a taky dooost proháněj - na obě strany 😅

saminka
22. čer 2012

@innael tak ty fazolky mi teda moc chutnali, hlavne kdyz jsem si to mohla posypat trochou syra 😅 😉 ale te skorice jsem si tam dala jen spetku. snidane jsou taky mnamka, ale urco se to musi prejist....no zatim jen zkousim.

dludli
autor
22. čer 2012

tak kocky zitra, tedy uz dneska koukam, zacinam druhe kolo, at zije detox! Dala jsem si pro jistotu kus dortu jeste tedka

zofinecka
23. čer 2012

@dludli no tak já teda jedu podle semaforu a obačs se i nacpu a kila nahoru teda nejdou 😀 a je fakt že když si dám obyčejnější jídlo, tak se úak cítím nafouklá. Na detox se taky chystám, ale až tak v září 😀

zofinecka
23. čer 2012

kuřecí špíz s citrónem a ledový salát 😀

mates22
23. čer 2012

@dludli já za 14 dní, čeká nás jedna oslava 🙂

mates22
23. čer 2012

holky, 14 dní po detoxu, po dovolené- šílená spousta jídla, moc dobrý, ale jen dva dny - to jsem si ještě mohla dělit i když jako i zmrzka tam byla a nějaké to hřešeníčko a pak hospitalizace v nemocnici s malým a tam už sem holt baštila, co sem dostala (a že mladej jedl moje jídla a na mě zbejvala krupicová kaše a podobné dětské lahůdky), takže úplně špatně ☹ ....a váha se ani nehnula, dokonce mám úplně nejmíň, co sem od začátku dedoxu měla. No pro jistotu ale bude k obědu maso v mrkvi, abych se zase trochu srovnala 🙂

mates22
23. čer 2012

@saminka ahoj, já ho absolvovala a kojím, malýmu to nic neudělalo, ale on už je syn velkej, není plně kojenej, (pije tak 2* přes den, pak před spaním a jednou až dvakrát v noci)

saminka
23. čer 2012

@mates22 ahojky tak moc diky za odpoved, to me mala uz v noci nebasti tak mame dlouhou pauzu tak snad se do ni moc toxinu nedostane, pres den pije trikrat, papa prikrmy uz skoro 2 mesice a moc ji jedou.fazolky s ni nic neudelali tak dnes vyzkousim brokolici,normalne ji jim ale ne v takovem mnozstvi 😅
holky a dodrzujete striktne ten jidelnicek? jako to poradi jidel, nebo se da varit i na dva dny atd.. 😝