Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

kacab
16. kvě 2012

@mates22 vítej... čokoholička jsem taky, ale teď s tím nemám vůbec problém... celý dopoledne je sladký a odpolední jogurt taky, takže sledká chuť mi navadí a dokonce i vodu můžeš pít s medem a citronem bez omezení, takže sladkostí je až až 🙂

@dludli fakt, mě ta cuketa chutnala, byla jsem zvyklá si jí podobně dělat s menším množstvím tuku už dřív... a dnes jsem si přikoupila další malou cuketu (budu mít 3 🙂 ) a doslova se mi na oběd zbíhají sliny... s tou večerní mrkví nevím nevím, to je zase pro mě takové "plnidlo" co do sebe soukám s nevalnou chutí... a jak vy? lezete na váhu a nebo si to necháváte jako překvapení nakonec? pořád čekám, kdy se to pohne.. sice autorka tvrdí, že až 3. týden, ale dle skladby jídla se to podle mě snad musí projevit už dříve, ne? 25června jsme pozvaní na svatbu, tak bych si moc přála trochu splasknout 🙂

mates22
16. kvě 2012

@kacab díky, tak snad to bude u mě stejné, zatím chuť mám, ale je ještě moc brzo. Já budu mít trochu problém s tím, že peču dorty, takže to bude očistec neuždibovat. Ale musím to dát, se na sebe už ani koukat nemůžu :-d

dludli
autor
16. kvě 2012

@mates22 ahoj tak dalsi dvacitka? 😀
verim ze ta chut na sladke prejde! repu taky nemuzem sehnat

@kacab my cuketu prave nejime normalne tak to bude asi tim

skotskaa
16. kvě 2012

@kacab Já jsem pozvaná na svatbu 2.6. a nápodobně i já doufám ve splasknutí 🙂 Ještě jsem se nevážila, protože váhu nemám, ale plánuju převážení na víkend, což bude 27. den očisty. Pak dám vědět výsledek. Jinak dneska jsem měla rybu se salátem z řepy a uf...nevim. Jestli se mi mění chutě ze dne na den ... ale někdy je i celkem dobrý jídlo nesnesitelný. Navíc nám dneska ráno v naší pidigarsonce při vaření jáhel kiksla dvouplotýnka, tak musí přítel do večeře koupit novou, jinak jsem s celou detoxikací v háji 🙂 No, držte se ženy 😉

innael
16. kvě 2012

@mates22 když budeš hodně jíst a pít, chutě bys neměla mít. Já jsem se dřív pořád cpala sladkým a v detoxu jsem neměla problém, vlastně ani po něm.

kacab
16. kvě 2012

...tak jsem přijela po 25km z kola a protivítr mě úplně zničil... rodině tu voní čerstvá sekaná a já šilhám hlady a nekonečně čekám na cuketu v troubě 🙂 musím do té svatby opravdu zplasknout, takže budu pro to dělat vše a pokud počasí dovolí tak aspoň 5x v týdnu jet dopolko nakole.. by v tom byl čert, kdyby se to nějak neprojevilo!!!!!!

mates22
16. kvě 2012

@innael jj, piju vždycky, když mám na něco chuť, ale s těma dětma je to hrozný, ony furt šmejděj a něco by si daly, nechávaj to pak válet.......... zkouší moje nervy zkrátka. Holky jak je to s kafem? Mám dojem, že něco tam bylo, když jsem to četla celé, že jako jde s medem, ale nějak to nemůžu najít a nevím, jestli si můžu dát a jestli tam můžu nalít trochu mlíka, to asi ne, co? Jaj, ale bez kafe mě hrozně bolí hlava ☹

dludli
autor
16. kvě 2012

fazole me zabijou!!!
@mates22 psala tam u jedne snidane ze je nejlepsi s bilou kavou ale dela ji se sojovym mlekem

@kacab ty mas obe deti ve skolce nebo ja to delas ze se takle dostaneS na kolo?

kacab
17. kvě 2012

@dludli mám starší ve školce a mladší doma... obě děti vyrostly na cyklosedačkách už od 9-10měs - což samozřejmě byly kratší projíždky, ale jsou na to zvylklé.. jezdím dopoledne, když terezka ve školce a Toma hodím na cyklosedačku a frčíme.. aspoň si mám s kým při jízdě povídat a má mě kdo tlačit do kopce 🙂 se 3ma dítkama už to máš náročnější... Zuzanka už je ve školce? se dvěma by ses na kolo taky dostala - věk na to mají, jen to chce cyklosedačku dopředu na trubku i na nosič - kamarádka takhle jezdí taky - jen dá prostě menčí okruh,ale nadře se stejně jako já 🙂

dludli
autor
17. kvě 2012

@kacab jo tak to me nejak nenapadlo ze jezdite spolu 😀 my jak vetsinu veci nejak nemuzem tak uz nad tim nepremyslim. KOlo miluju a desne mi chybi, no mame nez jednu sedacku takze na olo jen kdyz je postarano o obe deti dalsi. Zuza je ve skolce, ale jen na dopo.

holky tak my mame s manzou dole oba skoro 3 kila, to me jedine nuti u toho zustat, drzi me nad vodou testoviny s kedlubnou!!!

innael
17. kvě 2012

Vypadá to, že všichni držej detox - nikde se nedá sehnat červená řepa 😀

kacab
17. kvě 2012

@dludli tak to jse skvělé, já nemám dole ani deko ☹

kutcher
17. kvě 2012

tak to slyším prvně - teď jsem dala dolů 6kg za měsíc, ale pár zdravých receptů by mi bodlo, tak mrknu🙂

dludli
autor
17. kvě 2012

@innael tady taky, repa mela byt uz 3x a ja mela jen jednoui, teda nevadi mi to az tak 😀 ale kdyz uz se s tim trapim tak at to ma ty nejlepsi ucinky

dludli
autor
17. kvě 2012

@kacab no zase sportujes u toho, to jsou svaly ty vazi vic 🙂 spis se zmer, verim ze na cm se to bude zlepsovat

mates22
17. kvě 2012

@dludli
@innael jak jste tu řepu nahradily? Já si včera udělala salát bez ní, hrášek a mrkev, ale dneska má bejt zas a zas jí nemaj, ani v jiným krámě ☹ . A holky, je možný, že mě bolí hlava z toho detoxu? Musela sem si vzít paralen, piju přitom dost, ty tři litry denně dám.

ještě, že dneska nešla dcera do školky, lítám na záchod jako splašená 😀

kacab
17. kvě 2012

@dludli raději se neměřím,. mám břicho jako balon - tak 6měsíc těhu ... sotva dopnu normální kalhoty... počkám, až si na to střeva zvyknou a trochu se to zlepší....

@mates22 jo to znám, první 3dny to byla katastrofa 🙂

holky, kolik sníte za dopoledne těch švestek?

mates22
17. kvě 2012

mám to hodnýho manžela, sehnal mi řepu - no poslední čtyři, ale lepší než nic

švestek sním tak cca 6 -10, chodím si po jedný dvou, když mě chytne mlsná, hlad dopoledne nemám

dludli
autor
17. kvě 2012

@mates22 no nicim 😅 kdyz se mela jist podruhe repa bylo by desne zle z fazolek predtim, nejedla jsme nic, neslo to proste a treti den pak k obedu jsme si dala jen to vajicko co mohlo byt k tomu. No takze tak. POkud repu nesezenem na zitra k obedu hodlam si dat cuketu tu jeste jednu mam.
hlava urcite, me bolela docela dost prvni dva dny a manza ten prvni dva dny umiral....-) jeste ze jsme zacli na vikend.

@kacab jo tak ja taky vypadam jak tehule, po porodu jsem proste jen nemela to mimco v brisku, ale jinak vse zustalo. PO holkach to postupne neja slo dolu ale tedka proste ne. POsledni porod byl cisar myslim ze to muze hrat roli. Ze to telo neproslo tim fyzickym vykonem proste. VAzim porad to same jako NEZ! jsem sla rodit. Horko teyo jsem dala dolu 2 kila za cely ten rok, no tak snad se to ted nejak rozjede

svestek moc nedam, musim se ale priznat ze dneska teda docela hresim odpoledne prave svestky zobu a mandle 😅 min jsem dnesa pila a je to hned znat na vetsi chuti a hladu

mates22
17. kvě 2012

@dludli tak já fazolky dobrý, jen sem tam narvala hodně česneku, ale ten mi naštěstí nevadí v libovolném množství. Ovšem te´d jsem dodělala ten salát, já nesnáším řepu, a už při krájení mi nedělala dobře, pak do toho ten olivovej co taky nemusím.... no jsem zvědavá, kolik toho dám, manža ale řepu miluje a mlsně mi po tom kouká, takže to kdyžtak aspoň nebudu muset vyhodit 🙂

Jinak s kilama, já rodila pokaždý normoš a pokaždý mi zůstalo tak 7 kilo, dvě pak ještě šly dolů a během kojení zase pěkně pět nahoru, prý to tak někdo má...proč zrovna já ??? ☹ . Jenže já měla před dětma 80 kg, jsem velká, tak to bylo BMI v normě na horní hranici a teď kolísám těsně pod stovkou, což je děsivý. Aspoň kdyby se to nějak nastartovalo

innael
17. kvě 2012

@mates22 no já už mám po detoxu, ale kolegyně tu řepu sháněla, tak jsem se jí koukala v Lidlu a nic 😖 . To je divný, že všude došla.

Jinak bolest hlavy je zezačátku normální, i když já jsem jí netrpěla. Ale má se hodně pít a prý to přejde. A co se týče nafouknutýho břicha, tak to je normální, to pak splaskne. Tak se tím hlavně nikdo nenechte odradit.

dludli
autor
17. kvě 2012

holky tak se jdu priznat, nase kocky meli k veceri testoviny se syrovou omackou, a ta zbyla.....no hodila se nam k te brokolici a ted si teda jdem navrch dat sklenicku cervenyho. Tak dneska se nedari teda.

no a s vahou ja se dneska prvne po roce dostala pod 90 kilo! nez jsme prvne otehotnela mela jsem 68 a to mi tehdy pripadalo desne 😀 😀 😀

mates22
17. kvě 2012

@dludli a co, víno je taky tekutina 😀
já chci taky pod devadesát 😉

fwllo
17. kvě 2012

Ahoj holky, tak já zítra začínám.. Dneska jsem si uvařila a připravila jídla na zítřek, tak jsem na to zvědavá.. U nás řepu měli jen v zelenině, tesco i hypernova byly vybrané 🙂

pukanka
17. kvě 2012

ahojte, všem, co držíte detox držim palce ať vydržíte, my jsme s manželem vydrželi, já mám dole 3kg, manžel 6kg, zatim je držim (3 měsíce), ale někdy je to náročné 😒 jinak moje oblíbená jídla: řepa s tuňákem, celerové hranolky, kuřecí karbanátky a perkelt....ten je pro mě nej🙂

timbouctou
17. kvě 2012

ahoj, já jsem si to taky stahla, říkám si, že to zkusím. Dřív mi diety nijak nezabíraly, ale po dětech to vypadá, že se mi změnil metabolismus a jedna mi zabrala, ale shodila jsem 5 kg a konec, další týden se to ani nehlo. Asi je čas na změnu 🙂 Já teda bych se chtěla dostat nejen pod 90, ale klidně i na 80, nedej bože 70 😀 to bych byla štíhlá a křásná. Ale, je tu otázka, když vidím tu spoustu česneku a fazolí a podobně, jak lidi s citlivým žlučníkem? Není to vražedný?

kacab
18. kvě 2012

@mates22 neřeš to, jsem na tom s váhou stejně... já otěhotněla podruhé s 92 - dostala jsem těhu cukrovku a musela jsem opravdu hodně přísně hlídat jídlo, šla jsem rodit s 96 (přibarala jsem jen 4kg a Tom měl 4200g 🙂 )a po příchodu z porodnice jsem měla 88kg.. nastala euforie, že se konečně můžu najíst a při kojení fakt chutě byly - a zarazila jsem se na 102 a řekla si dost! začala jsem držet dietu a dostala to pod 90 a pak dostala zánětt do všech motorických nervů.. to bylo před rokem a vyřadilo mě to skoro na ten celý rok z pohybu, takže 10kg zase šlo nahoru ☹ .. letos v zimě navíc 5 x ATB, takže u mě je fakt čas na změnu.. očistit tělo po těch lécích, nastartovat imunitu, schodit kilča a hlavně nervy se dávají dopořádku a konečně začínám aktivně sportovat HURÁ 🙂 Tak snad to dopadne 🙂 Jinak dnes mi to ukázalo o 1,5kila méně 🙂 není to moc ale málo také ne 🙂 jen tak dále .-)

mates22
18. kvě 2012

Tak holky, včerejší řepa překvapivě celkem ušla, víc mi vadí ta stále stejná snídaně. A nejvíc mi vadí, že jsem dneska ráno vlezla na váhu a mám o 1kg víc ☹, což mě vyděsilo, ale tak možná, že se můj metabolismus pere s tím, co sem si tam nastřádala a příště už to bude směrem dolů. jsem se neměla vážit po dvou dnech, je to demotivující, ale vydržím, třeba aspoň ty obvody půjdou dolů - jedem na dovču do špindlu, s volným vstupem do aquaparku, ale nevím nevím....asi bude chodit mm s dětma sám ☹

@kacab tak to znám, já po dceři (no teda dva roky po narození, ne hnedka) a zamlklém potratu v druhém trimestru začala jíst zdravě a cvičit, pak přišla angína, z toho zánět srdečního svalu a bylo po cvičení, naordinovanej klidovej režim na rok, k tomu nervy z prodělaného potratu a toho, že teda musím na mimi zatím zapomenout a kilečka zase šup nahoru ☹

kacab
18. kvě 2012

@mates22 já mám na váze méně až po 6dnech do té doby to bylo opravdu spíše více.... tělo je narvaný tou nestravitelnou vlákninou a vodou, to je asi normální.. navíc mě kdysi měřili obsah vody v těle a měla jsem jí dost málo - málo jsem i pila.... a říkali, že když začnu pořádně pít, tak se může váha o trochu zvednout ale na objemu to nepoznám... tak pořád doufám, že jakože doplňuju chybějící vodu a proto není tolik vidět úbytek na váze a spíš to bude na ty cm.... jinak mě pomohlo začít jíst laktobacily - sklidnilo se mi břicho..... jinak v knížce či na stránkách autorky jsem se dočeta, že požadované úbytky na váze a cm rapidně skočí dolů až v průběhu 3týdne, tak nesmíme být nedočkavé... první kila jsou stejně převážně usazené staré zbytky ze střev, které vláknina vyžene.... chce to prostě pevnou vůli a vydržet 🙂 !!!!!!!

mates22
18. kvě 2012

@kacab 😀 , tak já vydržím, dneska už ani nemám chu´t na sladké, vlastně nemám chu´t na nic a ani hlad, sem se do snídaně musela úplně donutit a stejně sem toho moc nesnědla - a to mám všechny ingredience ráda