Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

innael
6. únor 2013

@eedita taky mám teď třetí detox. V prvním (v březnu) jsem shodila jen 2 kg, ale na cm to bylo pěkný - už si to nepamatuju, ale známí mi říkali, že je vidět, že jsem zhubla. Teď ve třetím detoxu nevím, kolik jsem shodila, něco málo určitě jo, ale už to tolik neřeším, spíš jsem do něj šla proto, že stejně jako dludli jsem se přes Vánoce přežírala, tak abych se trošku srovnala.

Jinak dneska mám poslední den a protože semafor už nemůžu ani vidět, od zítřka zkusím dělenou stravu podle dr. Haye. je tam sice dost složitější dělení, než má AM, ale je tam zas víc kombinací, snad to bude veselejší. hlavně si můžu dát tvarohovou pomazánku s pečivem, což u AM nešlo 😵

dludli
autor
7. únor 2013

tak jsem prave sezrala ke kafi pytel mandli, no tenhle detox se mi nejak nedari, ale navrat k jejimu stravovani lze povazovat taky za uspech.

innael
7. únor 2013

@dludli to rozhodně 🙂 .
Já jsem dnes měla svůj premiérový den dělenky podle Haye. Měla jsem docela hlad, no bude chvíli trvat, než to všechno vychytám. Ale průšvih je ten, že jsem dělala chlebíčky a řezy a rolády na oslavu a ani nechtějte vědět, jak jsem dopadla. Blbě. Nevydržela jsem 😅 😀 . Doufám, že najdu sebekázeň a příště odolám 🙄

dludli
autor
8. únor 2013

ja na to schvalne koukala, narazila jsem na Haye uz nekolikrat a,e le to pripada nejak desne slozity, ja ani nejela podle toho semaforu AM tyo je na me taky slozity 😀

@innael nemas odkaz kde by to bylo nejak vsechno prehledne napsany? Abych nemusela vymyslet co do ktere skupiny patri a nepatri a co spolu jde a nejde a za jak dlouho atd

dludli
autor
8. únor 2013

jinak ja vcera sezrala jeste hromadu listovyuch ctverecku (s cukrem a skorici) 😅 deti mely ve skolce masopust a kazdy mel neco donest, ale bylo toho tolik ze jsem si to pak temer vse brala zase domu. No domy jsme sly prochazou, holky se do toho pustily no a ja taky a bylo vymalovano. Prve mi stacilo treba si jen kousnoutm, jen tu chut a nemela jsme jediny problem, ale ted jak si neco takle zobnu tak si pak reknuze uz je to fuk a snim to cely.... 😠 Myslim ze na pozdeji na jare se bude detoxovat lip, vychazi mi to na kveten, tedy vlastne na cerven, pred letem abych byla krasna 😀 ale bude to tezke my ted jsme same narozy, duben kveten 2x cerven, k tomu v cervnu snad pojedem konecne k mori s detma.

No mrzi me na sebe ty vanoce ja se fakt prejidala desne moc. V noci pytel susenek, zadny rpoblem, a ted se z toho nemuzu dostat 😒

innael
8. únor 2013

@dludli jj, je to fakt těžký. já třeba teď mám chuť na buchtu - je tam ještě pár kousků. Sakra. Nevím, jestli se udržím.
Dneska jsem měla druhej den Haye, ale nevím nevím, ty začátky jsou u všeho těžký, i u semaforu byly, ale nevím, jestli se k tomu semaforu nevrátím, ten už zvládám levou zadní - co se týče vymýšlení a kombinování jídel. A navíc tam je 5+2, žrací víkend 😅 . Ale bacha, je to zrádný, já jsem toho využívala hodně a trochu jsem přibrala.

Co se týče toho dělení podle Haye, je to opravdu maličko složitější, ale já jsem si v knihovně půjčila ve čtvrtek 4 knížky od Ursuly Summ, pořád v tom listuju a docela si to už pamatuju. Ono to není tak hrozný. A je tam víc možností kombinací, než u AM. Ale jak píšu - zatím v tom dost tápu.
Těch stránek o týhle stravě je hodně, ale nejvíc mě zaujaly tyto:
http://www.delenastrava.estranky.cz/
Já si snad jdu dát tu buchtu, nebo co... 😒

skritkova
8. únor 2013

Holky, je tu někdo, kdo začíná? Já jsem při prvním detoxu dala dolů 6 kilo, ale první dva dny jsem myslela, že skončím ☹ Pak jsem se postupem času vrátila na původní váhu a teď sbírám odvahu jít do toho znova. Ale když už vím, co mě čeká, tak se mi fakt nechce. No ale pohled na to šílený číslo, který mě bije do očí pokaždý, když vlezu na váhu, už mě fakt dost nutí s tím něco dělat 😒 Jenže potřebuju nějak víc motivace než poprvé. Když si představím fazolky... 😝 😝

innael
8. únor 2013

@skritkova fazolky jsou noční můra. Zkus si je udělat trochu podle svého - tak, aby Ti chutnaly. A neboj, podruhý už to bude jen lepší. Já jsem měla strašnej problém s kuřecím masem, nemůžu ho už ani vidět. Místo něj jsem si dávala rybu nebo prostě zeleninu. A když si vzpomenu na kuřecí mletý maso s celerem, tak se mi zvedá kufr. Nebo zeleninová polívka - 😝 . Jsem si radši dala cuketu. Já vím, nemá se to měnit, ale já jsem tenhle třetí detox nebrala až tak moc vážně.

skritkova
8. únor 2013

@innael Jééé, tak každý máme jiný chutě, protože mletý kuřecí s celerem si od té doby děláme i normálka s bramborem, protože to nám fakt zachutnalo 😀 My jsme to drželi s manželem a je teda fakt, že kdyby mi ten druhý den řekl, že končíme, tak jsme skončili, já byla úplně hotová 😝 😕 Ty fazolky... No, já fakt nevím, jak si je připravit, abych je pozřela, mně strašně vadí už ten pach při vaření 😝
Holky, nejdete do toho některá se mnou? Potřebuju se vyhecovat...

innael
9. únor 2013

@skritkova no já jsem ve středu skončila, takže teď do toho nejdu 😀 . A dnes jsem si oblíkla kalhoty, který jsem měla naposled před detoxem a je to dobrý, už nejsou těsný 🙂 . Nezhubla jsem sice moc, ale jak už jsem myslím psala, chtěla jsem se spíš jen trošku srovnat, co se žraní týče.
A ty fazolky - zkus je udělat jako polívku, holky to tu psaly, že si je tak dělaj. Nebo já je dělám na obyč. oleji (olivový mi smrdí) a místo česneku jsem dala cibuli. A vařím je v papiňáku tak 2 minutky od syčení, takže ten pach je celkem v pohodě. Vlastně v papiňáku dělám úplně všechno - perkelt, řepu, celer, hrášek, prostě všechno. V prvním detoxu jsem ho ještě neměla a nechápu, jak jsem mohla žít 😅

dludli
autor
9. únor 2013

@innael tobe vadilo kure??? My mame zitra konecne maso a nemuzem se dockat!!! Hele ja dostala papinak k vaocum! DElam v nem teda zatim jen perkelt jo a borsc jsem v nem delala

@skritkova chtela jsem napsat polivku z toho a kopisi syra mnam mnam, to nam ji i deti. My koncime zitra dryhy tyden, pridej se my te podporime i o 2 tydny mimo 🙂

ja si vzdyky rikam ze 4 tydny je kraticka doba, ze za tu dobu clovek o nic neprijde, vsechny dobroty se daji snist az pak (i dyz to asi neni sparvny smer mysleli, planovat rovnou navrat k puvodnimu stravovani) ale nejak to clovek musi preckat ten detox 🙂

dludli
autor
9. únor 2013

jo a fazoly jsem delala taky v troube, na pecicim papiru,cerstve fazoly, zaapnout olejem, sul cesnek, no jako kdyz se delaji hranolky v troube, obas jsem to prohrabla, to mi chutnalo

innael
10. únor 2013

@dludli no jo, kuře jsem si zprotivila právě už v prvním detoxu ☹ . A vůbec maso celkově nemusím.

vendyzr
11. únor 2013

@skritkova Chci od zítřka, jdeš se mnou?

skritkova
12. únor 2013

@vendyzr Jéé, já tu dlouho nebyla, nějak nebyl čas ☹ Už jsi začala? Já ještě ne, nějak mi chybí motivace nebo co...
@dludli Díky za podporu, pořád sbírám odvahu. Tenkrát do toho šel manžel se mnou, tak jsme se podporovali vzájemně. Tentokrát se mu už moc nechce a já si neumím představit, že budu vařit 2 obědy.

dludli
autor
12. únor 2013

@vendyzr tak co zacala jsi?

@skritkova s tim varenim to je naprd kapanek to je fakt. Ale tak ono ty detoxovy jidla nikomu neublizej 🙂 kdyz to jde tak udelam jen prilohu k memu jidlu, treba perkelt a detem brambory k tomu, mala ta basti detox jidla lepe nez normos, ty dve pak by mohly 7x v tydny testoviny... ja tedy i tim ze delam z dost veci polivku to muzu pak dat vsem, holam treba s kostickama chtebovyma, no je to takova alchymie nekdy 🙂

innael
13. únor 2013

jó, to vaření je hrůza. Ale detoxový jídla jsou většinou rychlý (hlavně, když je papiňák 😵 ). První dva týdny - to je úplná brnkačka 😎

dludli
autor
13. únor 2013

@innael no no ani tak nejde o vareni ale o to vecne skrabani krajeni stouhani a to kousani pak 😀

innael
13. únor 2013

@dludli jo jo, to je pravda. Přiznávám, že jsem na zeleninovou polívku a na boršč koupila mraženou zeleninu 😔

dludli
autor
14. únor 2013

holky tak em to nejak nebavi, dneska jsme si rikala ze se na to asi vypdnu, stejne porad neco zobu, sice tak povetsinou po Macingovsku, ale ne zcela, detox to tedy neni. ANi to nejde dolu tak jako u predchozich 😒

bellarat
14. únor 2013

Cao, ja jsem dodrzovala 1 mesic detoxu loni v lete a i kdyz to byla nekdy otrava, hlavne to shaneni zeleniny a jeji priprava, tak jsem se po mesici opravdu citila lip, ale nepokracovala jsem "semaforem". Najela jsem trochu zpet na bezne stravovani a zjistila jsem, ze me zacina bolet zaludek, nebo co to bylo ... Tak jsem si rikala, ze asi za to muze ta zmena jidla a mela bych najet na "semafor". Po case se ukazalo, ze pravdepodobne to stravovani podle p. Macingove pomohlo k tomu, ze jsem po 6 letech marnych pokusu konecne otehotnela a zacaly mi tehotenske nevolnosti :D :D !!!! Takze za me urco vrele doporucuju!! 🙂))))

pajenka
14. únor 2013

@bellarat Moc gratuluju! Já jsem otěhotněla po druhém detoxu 😵

bellarat
15. únor 2013

@pajenka Holky tady chcou hubnout, nevím, zda je dobré psát, že po detoxu jim naroste těhotenské bříško 😀 😝 😀

pajenka
15. únor 2013

@bellarat 😀 to je fakt, to mi nedošlo, omlouvám se 😔 😀

bellarat
15. únor 2013

@pajenka pro mě je těhotenství jako vedlejší účinek po detoxu víc :D :D zhubla jsem a i otěhotněla 😅

pajenka
15. únor 2013

@bellarat Nevím, jak ty, ale já jsem to pak zas nabrala 😎 😉

evulka25
15. únor 2013

Ahoj, já mám teď za sebou druhý týden, na váze 2 kg, přes oblečení lepší, zatím jsem se neměřila. Co teda ale nedávám jsou ty lusky - na žádný způsob, je mi po nich děsně těžko ☹ Tak uvidíme jaký bude výsledek na konci měsíce 🙂

bellarat
15. únor 2013

@pajenka no já nee ... zhubla jsem přes léto cca 10 kg (včetně toho 1. měs. detoxu) a dalších 5 kg na začátku těhu 😉

pajenka
15. únor 2013

@bellarat Tak to jsi zhubla hodně, já zhubla "jen" tři kila 🙂 a v těhotenství 10 nabrala

dludli
autor
15. únor 2013

delala jsem detem k veceri bramboracky s cuketou, temer to nejedly! A ted babo rad co s tim? No uz jsem dva mela... 😒