Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

innael
16. únor 2013

@dludli a nepůjdou zmrazit? No ale bramboráky s cuketou není nějakej velkej hřích, ne? Je to v souladu s dělením.

dludli
autor
17. únor 2013

@innael no ty brambory nejsou zrovna ok. a taky jsem nemela vajico tak jsme tam dala trochu skrobu aby to drzelo. Ja jsem rev skupina A brambory mam jako skodlive

dnesa jsme se merila, zadny ubytek, tak tenhledetox je fiasko tedy. No nicmene u stravovani MAcingove zustanu, svedci mi to, a to vic urco zhubnu pri jarnim detoxu 😀

innael
17. únor 2013

No je to těžký - já jsem před chvílí měla tureckej med 😅

dludli
autor
17. únor 2013

@innael ja jsem se zamilovala do sezamu, nevycetla jsem tedy jestli jako Acko je pro me ok nebo ne, no ale rikam si ze porad lepsi nez tabulka cokolady 🙂
oprazim si sezam seminka, na to dam rozpustit med, celou smes pak dam do tvoritek na led (mam silikonove) a poradne ztuhnout do lednicky 😵 akorat dneska mi to skoro cele snedla nejstarsi dcera 😒

innael
18. únor 2013

Já jsem si občas v Lidlu koupila takový sezamový placatý sušenky. Maj je s cukrem a výjimečně i s medem. Tak ty s medem jsem si párkrát koupila. Dobrý byly 😵

Nějak nám ta diskuze nabírá jinej směr 😀

dludli
autor
21. únor 2013

no jo kapanek 🙂 ja uzvlastne detox nedrzim, meli jsme koncit v nedeli, ale uz si jim na co mam chut zrovna i dkyz se snazim podle macingove, ale vcera jsem si dala ke svace proste housku se salamem 😅

jinak musim podekovat za tip na brokolici jako mozecek, vyborny!

innael
23. únor 2013

jj, jedině tak brokolici pozřu 😀

skritkova
24. únor 2013

Tak my už s manželem dneska jedem 9. den a zatím to zvládáme snad líp, jak ten první detox 🙂 Ale teda že bych neměla chuť na čokoládu, to říct nemůžu 😕 😀 Jediný, co teda fakt nedáváme, tak jsou fazolky 😝 A to na žádný způsob 😝 😝
Holky, nevíte, jestli si můžu dělat to kafe se Zajícem? Ona to má až někdy ve 3. týdnu, ale já na to mám chuť, tak si říkám, že snad jedno denně by nemuselo nic udělat.
Ještě se odhodlávám ke cvičení, ale nějak nemůžu najít ten čas, kterej bych měla jen a jen pro sebe 😅

eedita
24. únor 2013

Ahoj dámičky 🙂, já mám dneska 24den.........5kg dole a pohoda,zjistila jsem,že mi to vyhovuje a dokonce jsem zjistila,že mi jako masožravci.....přestalo maso chutnat 😀 A kuřecí obzvlášť 😝. Hlavně i když vím,že to Mačingová nedoporučuje jsem některé věci zaměnila......fazolky...nepozřu v žádné podobě(dávám si cuketu....buď jako polévku...mňam a nebo grilovanou s česnekem) Na celer a ořechy mám od dětství alergii.....po konzultaci s Mačingovou zaměňuji za mrkev a mandle. No a červenou řepu jedině zavařenou. I přesto to funguje a já jsem spokojená 🙂) Z brokolice si taky dělám polévku...víc mi vyhovuje. No a rozhodla jsem se,že až teď skončím,ještě jednou si to celé zopakuju. Jo a taky do sebe cpu každý den Cem-M vitamíny aby mi něco nechybělo. A vodu 3l dávám s citronem. Jsem ráda,že jsem tohle objevila. Už jsem si zvykla i na to,že dcerce a manželovi vařím jiná jídla,protože ta moje jsou rychlá 🙂) Tak Vám i sobě držím pěsti...ať jsme v létě krásné 😀.

dludli
autor
24. únor 2013

@skritkova ja pri prvnim detoxu kafe nepila, ale pri druhem jsme zsjitila ze pro krev skupinu A je kava dokonce leciva takze rano a po obede si dam a ted si ho davam i s normalnim mlikem pac to chutna proste lip 🙂

@eedita prima 🙂 ja chtela taky jednou dat hned dalsi detox ale nakonec jsem na to nemela moral, rikala jsem si ze jsem se masic "trapila " dost 😀

myu dneska skoncili detox, dole par CM v pase a asi 3 kila tak proti minulym detoxum zadna slava, ale lepsi nez dratem do oka 😀 budem pokracovat podle macingove a z jara dame dalsi detox, ten myslim pujde mnpohem snaz, clpovek bude vice venku, vic pohybu a tak...

skritkova
24. únor 2013

@dludli Mně to právě chutná s tím Zajícem, ale víc než modrý mi chutná ten zelený 🙂
Jinak už mě taky napadlo, dát to celé ještě jednou, ale na to už asi nebudu mít buňky 😀 Uvidíme. Potřebuju dát dolů nutně cca 10 kg, čím víc, tím líp. Ale těch 10 mi bude stačit 😉 Jenže si uvědomuju, že bez cvičení to asi nepůjde. Potřebuju nutně delší den 😕 🙂

schnek
24. únor 2013

neměla byste některá zájem o Mačingové knížku? je nová, jenom prolistovaná 😉 kdyžtak napište do IP

dludli
autor
25. únor 2013

@skritkova delsi den? To mi povidej! Deti jsme udolali nejak po 9, najedli se konecne a ted tu sedime vycucnuty, za chvili bude mozna vycucnuta lahev vina, ale kdo tu bude uklizet fakt nevim. A zitra vse nanovo ...

dludli
autor
27. únor 2013

tady se nic nedeje?

holky nemate nekdo vychytanej nejakej recept na peceni co by byl podle MAcingove?

innael
28. únor 2013

@eedita s kuřecím jsem na tom úplně stejně 😝 . V detoxu jsem si místo něj dělala rybu.

denisa24389
4. bře 2013

Ahoj holky může se tahle očištěná kůra držet když ještě kojim ?dneska jsem stim začala.snídaně docela šla ale ten oběd brokolice s česnekem no 9pěknej hnus.česnek cítím az v krku a nejlip mi zrovna není.poraďte nějaký vychytavky jak to vydržet 😀

dludli
autor
4. bře 2013

@denisa24389 brokolici udelej jako polivku, cesnek davej az ke konci aby nebyl tolik prepalenej to me taky zveda kufr. Vim ze podle MA to u ko jo jde, al enevim jestli bych to podnikla, no asi jak by to ne/svedcilo mimcu, treba takove fazolky to je docela zatez 😀
brokolice jde i jako mozecek, to je dobrota 🙂

janca1983
6. bře 2013

Ahojky chtěla bych zkusit tento detox, můžu se zeptat kde seženu recepty a postup jak začít 🙂 děkuji moc

dludli
autor
6. bře 2013

@janca1983 Janco v knihkupectvi 😀 knizka se dala stahnout na ulozto.cz ale myslim ze uz tam neni. Cely nazev NAjezte se do stihlosti-Zhubnete jednou pro vzdy, autor ANtonie Mačingová

dludli
autor
15. bře 2013

no tak jak valcite? Nejak to tu utichlo...🙂

innael
15. bře 2013

No já válčím s tou dělenkou podle Haye, ale nemám pocit, že bych po tom hubla. Ještě tomu dám šanci do konce března a pak asi půjdu na semafor a v květnu opět detox 😵

doky
21. bře 2013

Ahoj holky, tak jsem se začala stravovat podle Mančigové taky...🙂 dostala jsem tuto knížku od manži k Vánocům a byla jsem krátce těhotná, takže moje nevolnosti mi nedovolily ani si přečíst jídelníček..až teď jsem se dokopala. Pořád jsem to chtěla nechat až po porodu,ale po konzultaci přímo s A. Mančingovou jsem se do toho pustila. Není to vlastně nic, než dělená strava, což v těhu vůbec nevadí. Jedu to 2. den a zatím jsem spokojená, jsem všežravec..jídla jako cuketa, řepa, brokolice miluju, takže já v tom nevidím jediný problém..🙂 jediný, s čím mám problém, jsou ty snídaně..jsem pečivová, takže banán s medem mě nijak moc neuspokojí a nemůžu se dočkat oběda...🙂
jen mám dotaz..v její knize, jak jsou recepty, to je uvedené množství na jednu porci???? Dělám si menší množství a ani tak nejsem schopná to sníst...neumím odhadnout porci, abych to snědla celý a vždy mi něco zbyde. Co s tím?

innael
22. bře 2013

@doky no já jsem to tak brala, že to je rozpis na jednu porci. A časem jsem u něčeho množství upravila, to už si vychytáš 🙂 . Pokud to nemůžeš sníst, tak si to rozděl. Třeba u večeře to AM povoluje a myslím si, že ani u oběda to nevadí. Já to takhle dělám s večeří běžně. Kolem šestý hodiny se najím, trošičku si ještě nechám na potom a pak třeba v sedm nebo v osm sním ten zbytek - ten mi už bohatě stačí, neskučím hlady a přitom nejsem přejedená.

doky
22. bře 2013

@innael jo to je dobrý nápad...zatím to teda vždy dojel manžel k večeři, abych si mohla uvařit zas něco nového..🙂 ale taky to budu asi dojídat já po tý hoďce dvou..🙂 děkuju

innael
23. bře 2013

@doky 🙂 vůbec není zač. Já se chystám na detox v květnu a už se nemůžu dočkat. Přece jen teď občas hřeším, ale v detoxu si to nedovolím 😀

pavcik
4. dub 2013

Ahoj holky,můžu se k vám přidat..včera jsem začala prvně detox....jako snídaně mi docela chutná,brokolice včera celkem ušla (mám brokolici ráda)ale po celém talíři už jsem jí nechtěla vidět. No ale s řepou teda válčim. jedla jsem to snad hodinu a půl a nechutnalo mi to,a po snědení jsem měla pocit na zvracení. Dnešek mi lusky chutnali,k svačině jsem si dala jogurt s ořechy a medem a moc jsem si šmákla..na večeři ještě nedošlo. Do toho cvičím 3 den Jill...máte někdo kontakt na tu Manšingovou (nevím jak se to píše) chtěla bych s ní prokonzultovat tu řepu 🙂

mates22
5. dub 2013

@pavcik já v pondělí skončila a cvičila sem do toho jill a bohužel...kila nešla dolů jako při prvním detoxu, asi to bude tím cvičením, jak se mění tuk na svaly, ale na váze se to moc neprojeví, ale vydrž, dneska sem oblíkla džíny bez rozepnutí 🙂. Kontakt najdeš na netu, ale momentálně co vím neodpovídá, připravuje nějakou další knihu...jinak já řepu nesnáším, ale nakonec sem si zvykla, jen tu řepu s česnekem a švestkaama nedám, takže sem jedla řepu samotnou a švestky taky :_). A jestli ti nejede brokolice nebo lusky, tak si to rozmixuj s vodou, jako polívka je to všechno jedlejší 😉

pavcik
5. dub 2013

@mates22 dnes jsem zkusila tu řepu s tim sýrem,dala jsem si ho tam celkem dost a je to tedy více jedlé 🙂 já tak ani nehrotím zhubnutí,ale snad mi to ten vnitřek trochu pročistí..na váhu ani tak nekoukám,spíš řeším centimetry

mates22
5. dub 2013

@pavcik tak to jo, já řeším i váhu ................ no teď jsem pročistěná a mám svůj jídelníček a to by bylo, aby nebylo, jdu na jill, za půl hoďky musím pro sviště. Tak se drž 🙂

pavcik
5. dub 2013

@mates22 tak já samozřejmě taky budu ráda,když něco zmizí..ono má co zmizet...takových 20 kilíček. Ale nespěchám na to,a nechci držet nějakou dietu. U té Mančingové mi bylo řečeno že je to detox na pročištění těla..ale tak je jasný,že když tam není pečivo a tak,že se po tom má asi i hubnout. Ale cíleně nedietuju,pak po tomhle chci jen jíst víc zdravě než doposud,to jsou pořád samý dobroty a pak mám 80kg,že?