Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

zamilovanadonej
11. čer 2014

@hojda Já jí taky můžu a taky jí nemají 😀 Musela bych pro ní jet 25 km a to fakt ne. Koupila jsem si holt zavařenou 😒 I když se vyloženě píše že zavařenou ne...ale když se tam dává jiné zavařené....

jita32
25. čer 2014

Ahoj holky… ja drzele AM 19dni… bohuzel jsem to prerusila k vůli dovce, jde neni mozne chystani jidla atd… za tu dobu jsem zhubla max 2 kg… jidla mi chutnala az na jahly😉V pondeli zacinam od zacatku. Tady na dovce ale nejim prilohy a jim spoustu zeleniny… takze se nejak drzim, beham, cvičím… Tak uvidime. Jake mate vysledky vy?? ?????

sarkad2856
2. črc 2014

@zamilovanadonej Ahoj, tak jak to jde s tou zavařenou řepou?začínám taky dneska a v některých marketech je celkem obtížné jí sehnat 😒

sarkad2856
3. črc 2014

Holky, cvičíte při detoxikaci? Pokud ano tak co?

barevka
7. črc 2014

Ahoj holky! Taky se chystám na tento detox, knížku mám doma, ale zatím jsem ve fázi přípravy. Sepsat co budu potřebovat za suroviny atd... hlavně se trochu bojím toho, že nebudu s dětmi stíhat vařit každý den dvě jídla. A krom toho jsou prázdniny a člověk bude kolikrát pryč...

Náhodou nevíte někdo čím by šla nahradit brynza??? Jako brynzu s bílky asi fakt nedám 😅 A bohužel je tam několikrát.... 😝