Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

sunysara
18. kvě 2012

ahoj holky, mě tuto metodu hubnutí resp detoxikace doporučila léčitelka,a od neděle začínám i já ale teda mám strach z toho prvního týdne.
musím se kouknout jak to zlvádáte vy a dočíst. je jsem ráda že tu nekdo takový je kdo to drží většina lidí me od toho zrazuje.

dludli
autor
18. kvě 2012

zdar spolubojovnice 😀
tak holky repa proste neni, no protocim dneska obed s veceri, snad to tiolik neva, i kdyz me to zlobi kdyz uz se s tim trapim tak bzch chtela jet co nejvice podle planu.

@sunysara ahoj, kdyby nic tak za zkousku nic nedas 🙂 me k tomu privedla bratrankovo zena, byli u nas asi 5 dni na navstete tak si tu varila, davala mi ochutnat. bavili jsme se o tom, NO a pak me sokoval manza ze chtel do toho jit, ja bzch sama asi nesla. ALe S Luckou si pisu, ta uz detox konci ted v nedeli a pise jak se citi bajecne a ze bude pokracovat v jidle podle Macingove a jak je tp svele a tak. Prvni tyden je urco nejhorsi, pak je uz pestrejsi strava, zitra mame testoviny JUCHUUUUUUUUUUUUUU 🙂

kacab
18. kvě 2012

@dludli JUCHUUUUUUUUU 🙂 Taky se na ně moc těším 🙂 a musím přiznat, že jsem dnešní řepu dala doslova s chutí - vajíčka jsem si udělala 2 na pánvi bez tuku a prohřála jsem i salát a musím uznat, že teplý je pro mě 100x poživatelnější - ba dokonce - pochutnala jsem si 🙂 když mi to konečně trochu skočilo dolů, hned je větší chuť pokračovat 🙂

a jak ta "bratránkova žena" dopadla ? bylo by v celku motivující, kdyby se podělila s ubytky... 🙂

dludli
autor
18. kvě 2012

@kacab hele me to teply taky prislo lepsi

Lucky ubytky nevim nechsava si to nakonec, urcite pa pisnu, vazila se nekdy v pulce a to bylo 5 kilo, neja v druhem tydnu. Ona to dodrzuje opravdu striktne, ja se neudrzim a sem tam, i mimodek oliznu lzici pri krmeni nebo tak.

kacab
18. kvě 2012

@dludli já to taky dělám sice poctivě - ale občas když vařím zbytku rodiny, musím olíznout lžičku nebo zkusit jak jsem osolila... je to o to těžší, že mě to trochu láká na jejich chutě - chybí mi maso, to přiznávám, i když akutní potřeba to taky není...
hele a ona když tak razantně hubne - je baculka? že jí to tak krásně skáče dolů? jinak já měla taky takový prohřešek - neprohřešek - jeden večer jsem měla krizi, hlad, chuť.... prostě jsem ještě v 8 večer uvařila tu hrachovku , co nás teprve čeká (brala jsem to jako nejmenší zlo) a to je dámy opravdu mňamka 🙂 jeden hrnek nestačil a zbytek vypil manža a náramně si u toho mlaskal... až bude v rozpisu, normáně dělám dvojitou dávku, aby si dala i rodinka 🙂 a taky hřeším odpoledne s jogurtem - autorka asi myslela kelímek 150g a do mě vždy zahučí 400 🙂 ale na druhou stranu - pořád denně jezdím na tom kole, tak si říkám, že tu bílkovinu asi potřebuju, když po ní tělo tak řve .....

sunysara
18. kvě 2012

holky já si myslím, že pro me bude velkej oříšek ty snídane, dá se to?????

sunysara
18. kvě 2012

ještě sháním vlašské ořechy páč loni jich bylo málo a nikdo nemá. a med a v nedeli jdu na to. a to by bylo aby to nebylo. 😀

sunysara
18. kvě 2012

@dludli no za to ic nedám to je pravda me asi spíš bude lákat to jídlo tech druhých. a ta příprava každý den. 😀

dludli
autor
18. kvě 2012

@kacab jogurt mam takz denne pulku velkyho kelimku, no zase ria cim vic snis tim lip doplnis ziviny 🙂
jinak ona je silnejsi hodne jako v tele hlavne bricho.
ja dneska delala holkam amaso kureci v pare jen tak a ta jsme takz potrebovala vyzkouset jestli uz je....
hele me nechybi nic, jsme z toho v soku, nemam hlad chute nic. Jenze ja jim kdyz jidlo vidim.... to je muj rpoblem. Chybi mi kafe docela ale spis tak ze si clovek sedne da relax, nez kafe jako takove

ja oskrabala 2 kila mrkve jdu z toho uklohnit ten perkelt, manza je ted s nejstarsi dcerou na nakupu, snad sezenou uz tu repu! Ja se prave na ni doce i tesim jak jsme ji mela jen jednou, jina vse uz neolikrat. TAk zmena. A zitra to bude uplny luxus 😝 😝 😝

dludli
autor
18. kvě 2012

@sunysara me snidane chutnaji, je fakt ze prvni tyden je to ponekud otrava mit to same porad, ale dalsi dny je to uz pestrejsi.
JA jsme zjistila ze jak min piju mam desne chute a vetsi hlad, a takz mi pomaha koukat na jidelnicek na dalsi dny, a tesit se na kure !!!!! 😀

jinak cas to trochu zabere to je fakt 😒

sunysara
18. kvě 2012

@dludli tak čas zabere to zvládnu jo ten´první týden bude očistec teda já jsem polevila hodne v diete co jsem mela a nemela jíst, bude me chybet paprika rajče a okurek a to fakt že hodne.
a co piješ jen vodu?????

kacab
18. kvě 2012

@sunysara vodu nejlépe převařenou vlahou.. upřímně jsem z toho měla první dny rybník v břiše a na vodovodní kouhoutek jsem se nemohla ani podívat (původně jsem nepřevářela)... tak jsem zkusila nejdříve zázvor - ten mi moc nejel a teď jsem na to přišla!!!! Hned ráno jak vstanu převařím v 4l hrnci 2/3 vody - dám do toho 2lžičky skořice a pochvíli doliju studenou vodou (co jsem večer před spaním zapla ve varné konvici aby prošla varem.....) a vymačkám 1-2citony (když už to je schlazené) a piju to celý den vlahé - občas na kamnech přihřeju a mám pocit, že to do krku úplně jinak klouže.. jinak autorka píše, že můžeš i libovolně osladit medem... to ale nedělám...

sunysara
18. kvě 2012

@kacab no já ted občas piju doporučila mi to mamčina známá celou skořici zalít litrem horké vody dat tam lžicku medu a citron a prý je to dobré

a žádné čaje jsem teda nenašla v té knížce se nemůžou???? bylinkové a tak? a vypiješ ty 4litry? to je furt aby človek byl u záchodu ne 😀

dludli
autor
18. kvě 2012

@sunysara ja piju vodu obcas s citronem na nejaky prevarovani jsme se vyprdla mam takle dost co delat doma. Ale musim to mit v konvici jinak proste na to nemam cas nejak se napit.

holky manza z nakupu a zase bez repy 😠 😠 😠 no co to je jako????

dludli
autor
18. kvě 2012

@sunysara je tak to zni dobre tohleto piti 🙂

sunysara
18. kvě 2012

@dludli jo je to mooooc dobrý.

já práve jedu zítra na nákup a chci to už od nedele začít držet se vším všudy. ale eívm jak to zvládnu. 😀

sunysara
18. kvě 2012

u vás nemají řepu??? ani uvařenou vakuovanou?

dludli
autor
18. kvě 2012

@sunysara ta se prave pouzivat nema, zavareny repy mam plny sklep

jina jsme si dala misto kavicky skorici s medem a citronem zalitou horkou vodou, je to dobry! zas neco navic do jidelnicku 😀

sunysara
18. kvě 2012

@dludli ne zavařená ale vakuovaná ta se může když je to jen vařený a vakuovaný bez nálevu.

sunysara
18. kvě 2012

@dludli že je to dobrý 😀

dludli
autor
18. kvě 2012

@sunysara aha tak to asi neznam

a jj je to dobry, to mi presne chybelo 🙂

innael
18. kvě 2012

@mates22 vůbec se nevaž. nech to až po detoxu 🙂 . AM taky v knížce píše, že když si dáme k večeři mrkvovej perkelt, tak ráno může být váha přechodně zvýšená, což by někoho mohlo demotivovat, ale srovná se to. Už nevím, jak to vysvětlovala.

mates22
18. kvě 2012

@innael já vím, jsem si tu knihu přečetla celou, ale nějak mi to nedalo 😀
@sunysara to musím taky zkusit, je to vlastně všechno co se může, já si dneska konečně dala kafe s mlíkem, sojovým, už sem měla absťák

tak koukám, že sem snad jediná, kdo řepu má ☹
..a ještě holky, jak to řešíte s těma krevníma skupinama, já na to zatím moc nehledím, poněvadž ten první tejden tam toho myslím moc není, co bych neměla, ale už druhej jo, třeba banán mi škodí, kuřecí mi škodí,....... nebo to mám vzít v potaz až po tom detoxu?

kacab
18. kvě 2012

@mates22 já mám taky řepu a náremně si na ní pochutnávám... mívá jí i tesco a kaufland, jestli je máte někde po ruce... a nebo to chce prostě drzost a zeptat se místního zelináře, jestli jí je schopný sehnat...

.. jinak při detoxu bych asi neřešila krevní skupiny, to už by to byl asi mazec na vymýšlení.. ani autorka o tom přeci nic nepíše...

jinak
@dludli Hůráááá 1. týden úspěšně za námi!!!!!!!

sunysara
18. kvě 2012

@mates22 já bych to řešila až potom, koupím si druhý díl té knížky mačingové a uvidíme prý je to nejakej semafor.

tak k prvnímu týdnu gratuluju ta nedele se blíží uf teda moje mamka začíná zítra. tak aspon budeme spolu.

dludli
autor
18. kvě 2012

holky tak my tu repu zase nemame!!!!!!!!! byli jsme v dalsich 2 zelinarstvich to snad neni mozny. No v jedne nam ji aspon objednali na rano, ale nevim jak vyresim veceri dneska? mel byt salat, tak jsem si rikala ze dam treba hrachovku a salat az pak misto ni, ale to bude veceri pak repa porad to asi nedam. No tak asi dam dnes hrachovku proste misto te repy nebo nevim.

krevni skupiny jsem neresila ja to vlastne jeste nedocetla ale druhy dil mam uz objednany 🙂

dludli
autor
18. kvě 2012

holky tak uz vim, ze podle krevnich skupin ani nahodou nepojedu, docetla jsem se ze bych nemela maso a mliko, no tak to teda ani nahodou!!!! odmitam se jednoho nebo druheho vzdat. No takze jao se vsim, ted mozna neco dolu dam, ale pak si ti zase pekne naberu. jsem ztraceny pripad 🙂

innael
18. kvě 2012

Přesně tak, krevní skupiny se můžou (ale nemusí) řešit až po detoxu.

mates22
19. kvě 2012

@dludli 🙂, mně zas vadí to kuřecí maso, já totiž jím jen drůbež a ryby...takže bych mohla jen krůtí, ale to neumím připravit na 1000+1 způsob. No uvidím, možná nějaké omezení dám, ale třeba banánů se asi nevzdám úplně, to je moje nej ovoce hned po jahodách a borůvkách 😀. Jinak včera večer jsem měla normálně hlad, ale už sem šla do hajan, tak jsem si ani nemohla dát druhou večeři, takže jsem se aspoň hodně napila vlažný vody - za války to tak prý dělali, říkala mi moje babi, že vlažná voda zaplní žaludek a přivodí aspoň trochu pocit sytosti. No je fakt, že ráno jsem už hlad necítila. Dneska se těším na oběd, mrkevovej perkelt to můžu 😉

innael
19. kvě 2012

@mates22 na tý vodě něco bude, já když vypiju vlažnou vodu, tak je mi tak blivno, že na nějaký jídlo nemám pomyšlení 😀