Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

dludli
autor
5. čer 2012

@mates22 no to vim ze to tak pise, ale asi jsem to stejne vnitren zamitla, chtela bych chvili neco normalnejsiho, ten prvni tyden ted hned nedam, ted jsem po holkach dojedla cerstvej chleba,. no tri kousnuti, ale stejne, moralka klesa 😕 takze se budu drzet toho rozpisu, to je por me nejsnazsi, lakala me predstva vypadat na leto jeste o kus lip, jako ja sla dolu pekne s cm a tak, ale porad je predemnou velky kus cesty ...

innael
5. čer 2012

@fwllo mně moc jáhly ani pohanka nejely, ale snědla jsem to. Teď si místo pohankový kaše dělám ovesnou, to mi chutná víc a nemusí se to máčet přes noc.

@dludli já bych asi hned do druhýho detoxu nešla, myslím, že ty tři měsíce maj něco do sebe.

fwllo
5. čer 2012

Díky za názory 🙂

@innael já mám teda pohankové vločky a na nich jako příprava je napsáno jen zalít horkým mlékem, o namáčení tam nic není.. A proto mi to nechutnalo, jak to bylo rozmočený :(

A jáhly mi nejely proto, že jsem to měla studené, jak jsem to proplachovala studenou vodou..
Zítra moje nejoblíbenější snídaně-mrkev+jablko+hrozinky+med.. To prostě miluju..

mates22
5. čer 2012

@dludli jj, to chápu, taky bych chtěla, aby to lezlo ještě dolů, ale otázka je, jestli by to fakt lezlo a nebo by si člověk spíš ublížil, ono co si budem povídat, úplně vyvážené to asi není 🙂. Já furt čekám, kdy se začnou hejbat ty centimetry a furt nic, lezou dolů jen kila.....asi jsem nějaká divná 😝

martinatrnkova
5. čer 2012

Zdravím bojovnice s váhou. Dá se tato metoda hubnutí někde "stáhnout" nebo si musím koupit knihu? Celkem mě to zaujalo a ráda bych se zbavila několika kg - teda rozhodně by mě to prospělo 🙂

dludli
autor
5. čer 2012

@martinatrnkova knihu najdes na ulozto nebo i na jinych servrech ANtonie Macingova Zhubnete jednou pro vzdy ale prisli sjem na to ze jsou dve vydania jsou tam male odlisnoti v tom jidelnicku. Kazdopadne niah stoji za to si precist

jo holy uz jsme si to rozmyslela zjistila jsem z eto znov aabsolvovat nechci ted. No cea me ted zdaleka to nejhorsi, vahu udrzet

martinatrnkova
5. čer 2012

@dludli díky, prostuduju to a uvidíme 🙂

mates22
5. čer 2012

@dludli můj zlatej manžel dnes přijel z práce a přivezl mi bryndzu...slané, ale dobré 🙂 , taky se těch 3 měsíců bojím, ale chci si pak ještě jednou detox dát 🙂, přece jen potřebuju shodit ideálně těch 20, ale i 15 by bylo super...takže možná detox i 3* a pak tak jednou ročně, pokud to ukočíruju

dludli
autor
6. čer 2012

@mates22 mam uplne stejny plan 🙂 detox pekne na jare a jaky budem krasny na leto 🙂

holky musim se k necemu priznat, vcera jsme uz asi meli rposte dost MAcingove a vecer jsme se noralne nacpali a muzu teda rict ze ten rozdil oproti tomu kdyz jim podle AM je velkej. MEla jsem uplne desne tezkej zaludek, a to ja mohla vzdy snist celke cokoli to uz uselo byt z ei bylo tezko, vecer jsme byla hrozne unavena a desne protivna na deti ze vylejzaji z postele kdyz maji spat.... neprislo i to, ze na me nejak pusobi jak to vscihni popisuji, jak se citi bajecne a plni energie, no ale ten rozdil po beznem jidleje proste jasnej...

tak jedem zase ve starych kolejich no na vikend si dame mozna pauzu, 2 dni 🙂 a od pondeli zase ty rozpisy

mates22
6. čer 2012

@dludli taky mi nepřijde, že bych měla nějak víc energie, naopak mě často bolí hlava...ale já teda nehřeším, kromě nějakých těch opomenutí, když dělám dětem jídlo, jak člověk automaticky ochutnává a tak.............. takže uvidíme, co bude, až najedu na normálnější jídlo, i když chtěla bych jet pokud možno dál aspoň trochu zdravě

dludli
autor
6. čer 2012

@mates22 no ja jsem mile prekvapena moje telo to prijima moooc dobre, dokonce MS jak jsem ted mela misto obvyklych 7 dni, pricemz prvni 2-3 dny jsem ani nestihala behat na zachod se prebalovat , tak uz je skoro pryc a ani jsem o ni nevedela. 🙂
tak ja snad dal vydrzim

monapink
6. čer 2012

@martinatrnkova http://www.ulozto.cz/xP6xSyU/zhubn-te-jednou-pr...
Tady jsem to stahla..jukla jsem do toho a musim rict,ze mne to inspirovalo,rada bych to vyzkousela,nejen kvuli sobe,ale i kvuli chlapovi a dcerce 😉 Ta ma celkem zdravy a vyvazeny jidelnicek,je na bezmlecne diete,ma alergii na BKM,ja kdyz kojila drzela jsem dietu a bylo mi neskutecne dobre,bez vsech tech tezkych jidel...po dokojeni jsem se rozezrala a nemuzu zastavit,vyhledavam hlavne sladke a zvesela 😀 kynu 😒

dludli
autor
6. čer 2012

@monapink ahoj jo jo zkus to, me nic nebylo (az na ty kila) no a je mi lip 🙂

zofinecka
6. čer 2012

ahoj tak mě už pomalu detox končí a mám 6 kg dole. Jsem ráda a okolí taky vidí změnu 😉 a i já se citím lépe a mám i více energie. Už se těším na semafor a pak si dám zase detox 😵

dludli
autor
6. čer 2012

@zofinecka ahoj zofi, ja koncim ted v sobotu resp v patek, no tesila jsem se na pokracovaji ja bych chtela vyuzit tech rozpisu z druhe knizky ale koukala jsem ze snidane cely tyden ta sama, no a 5x testoviny, jako ja je muzu to jo ale 5x tydne???

innael
6. čer 2012

@dludli právě proto si vybírám semaforový jídla sama, přesně tohle mě odradilo. Navíc o víkendu výběr přizpůsobím rodině.

@zofinecka super úbytek 🙂

dludli
autor
6. čer 2012

@innael no me ale prijde ze v tom semaforu jich je desne malo

innael
6. čer 2012

@dludli no je to trochu na jedno brdo, ale já občas prohodím ingredience, třeba místo kuřecího masa jsem dala játra (do brokolicový číny) a bylo to skvělý. Třeba dneska k večeři jsem si udělala původně neutrální rajčatový salát s cibulí a přidala jsem vařená vajíčka a cottage a hned jsem měla bílkovinnou večeři (a taky to s tím vejcem a cottage zasytilo). A když to takhle občas zpestřím nebo něco prohodím, tak se do dá.

discreet
6. čer 2012

@dludli Holky, tak dneska jsem 10.den a mám dole skoro 3kg, uvidíme, jak to půjde dál... sem tam teda zhřeším, ale fakt se hlídám... a v plánu po detoxu mám, jíst malé porce (klidně i na dezertní talíř), ale jíst všechno, jsem jen v kuchyni, navařit sobě a pak i zbytku rodiny, fuška... takže takový nějaký kompromis 😀 nežrat sladké atd 😉

dludli
autor
6. čer 2012

@innael no me vyhovuje ze je to napsany a nemusim nad tim premyslet, snaz se mi pak dodrzuje nejaka dietni strava. NO jeste to nejak vic prozkoumam a uvidim, asi to nejak zombinuju, pojedu podle tabulek a kdyz se mi nebude nejaky jidlo libit dam neco ze semaforu a je to 🙂

dludli
autor
6. čer 2012

@discreet no specialne treba borsc je na dlouho to jo teda.

discreet
6. čer 2012

@dludli A taky jsem ty recepty vzala jako super inspiračku, aspoň nebudu pořád dokola vařit UHO, rajskou a špagety 😀 Jo, boršč byl fuška a mám ho kotel a snědla jsem 1 porci, zbytek šel do mražáku...

monapink
6. čer 2012

Holky,asi se teda pokusim o tento detox,jen asi si budu muset knizku zakoupit,behat k netu asi nezvladnu..jen budu potrebovat poradit a mozna obcas i podrzet ve vydrzi 😉 Ted momentalne me zajima,zda rozinky muzu nahradit brusinkama,vsak je to skoro podobne,rozinky nejak nemusim,ba skoro nesnasim,ale brusinky muzu 😀

dludli
autor
6. čer 2012

@monapink ja je vynechavam uplne, je to udesne sladky pak na me a vlastne roziny taky nemusim nejak extra. No ja jsem se z kraje ty prvni 2 tydny drzela jidel presne, no a pak jsem zjistila ze jdu s kilama i cm dolu pekne tak jsem uz pak sem tam neco pozmenila a hubnu i tak. ALe holka nekterym to jde dolu hur, no tak uvidis jak ti to pujde. Jestli dobre tak myslim ze sem tam zmena nemuze vadit

innael
6. čer 2012

@monapink v půlce detoxu jsem si taky koupila knížku, v tom PC je to blbý. A neboj, poradíme i podržíme 🙂 . Hlavně vydrž první týden a pak už to půjde samo. S těma rozinkama nevím - já jsem radši nic nenahrazovala. Ale zkus to sníst, ono to v kombinaci s mrkví a jabkem bude třeba dobrý. Já jsem během detoxu přišla na chuť spoustě jídlům, která mi dřív nechutnala.

mates22
7. čer 2012

@monapink to víš, že podržíme 😀 . Já bych ty rozinky spíš nenahrazovala, to je možná lepší je vynechat, já je teda mám ráda, ale třeba ta mrkev s jabkem mi nejvíc chutná jen tak bez nich, takže je tam dávám jen aby se neřeklo................. já teda taky dost upravuju, některý jídla tak jak píše nedám, tak si je rozdělím na dvě samostatný a sním tak všechno co mám, jen ne v jednom jídle.

Holky, už jenom ani ne tejden, těším se hlavně na snídaně, že si budu moct dát ovocnou šťávu, bílý kafe a případně nějaké pečivo, nebo musli (na to jsem zvyklá, tak doufám, že tím nebudu moc hřešit)

dludli
autor
7. čer 2012

@mates22 my meli pecivo dneska 🙂 ale dlai jsem si teda uplne prachobycejny chleba misto sojovych rohliku. No manza uz to vlastne ani nedrzi detox, ja jeste jakz takz, zitra mame posledni den, to uteklo holky ani nevim jak.

fwllo
7. čer 2012

Tak já zítra začínám čtvrtý týden.. konečně.. Nevím no, zatím se hnuly jen kila (cca -2,5), objem zatím nevidím, měřit budu až na konci.. Jsem zvědavá na konec a na ten týden po..
Dnes jsem podruhé snídala jáhly a už mi to nepřišlo tak strašné..

zofinecka
7. čer 2012

@fwllo tak mě se kila teda hnuly dolů úpřádně a i centimetry jsou znát. V pase mám cca o 10 cm méně, což je krása. A jak řekla moje kamarádka když jsme odešly z kostela: "Místo abych se modlila tak jsem se dívala na tvůj zadek a ten jsi prostě ztratila" 😀 😀 😀 😀 A je to opravdu tak jetli najdu nějaké fotky tak hodím pro porovnání

zofinecka
7. čer 2012

před detoxem a skoro po detoxu. Nevím zda to bude dobře vidět 😉