Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

fwllo
28. kvě 2012

@hlavinka pokud jde o hluk, já si snídani z prvního týdne dělala vždy večer a dávala do krabičky, abych se s tím ráno nemusela patlat 🙂

Dneska mám k večeři řepu, ořechy a sušené švestky.. zvláštní kombinace..
Holky, taky jste toho boršče měly hrozně moc?? Já ho dělala včera a to byl fakt plnej velikej hrnec...

hlavinka
28. kvě 2012

@fwllo jo, to mne taky napadlo, ale u mne by to bylo tak, ze bych se s tim strouhala uz nekdy ve 4 nebo nejlepe v poledne. Mam dve deti a skoro cely den jsme venku, krome obeda a vecera. A jak prijdeme, je to hekticke☹
Nicmene mam ten problem s tim, ze je mi potom spatne☹ Nemuzu to na lacno.

fwllo
28. kvě 2012

@hlavinka to by problém asi nebyl, já si jídlo do práce připravuji v šest večer.. Horší je to, že to tvůj žaludek neunese ☹ Mně bylo špatně tři dny před detoxem-kdy jsem začala opravdu hodně pít.. jak kdybych měla v břiše kámen.. Musela jsem si to rozložit do celého dne a pak už bylo dobře..
On v tom jídelníčku ten jogurt potom je, zrovna dneska jsem ho snídala.. Ale pro začátek jsem musela mít tu mrkev-jablko a snědla jsem toho hodně.. Myslela jsem si, že mi jogurt k snídani nebude stačit.. ale opravdu vydržím až do oběda..

hlavinka
28. kvě 2012

@fwllo no, zkusim to, ale nevim kdy.
ja mam teda hlad furt, ale s tim pry taky problem nebyl u tech holek - proste si daly to, co tam psala (myslim jogurt orechy a med nebo tak neco?)
Mimochodem - skorice je celkem projimava! Zkousela jsem si ji davat do musli a ty dny, kdy jsem ji tam mela, jsem nemela problem se zachodem 🙂 (coz je radost, kdyz clovek trpi na zacpu 😀 😅 )

fwllo
28. kvě 2012

@hlavinka dopoledne na hlad sušené švestky a ořechy a odpoledne jogurt,ořechy,med.. On celý ten detox je projímavý 😀 Mačingová na to v knížce upozorňuje..

hlavinka
28. kvě 2012

tak uz mam nastrouhano, byly jsme doma, Adelka je nemocna, takze neni takovy fofr...

Pritom ale jablko a mrkev se dava kdyz je clovek po prujmu a potrebuje zastavit....

no, susene svestky teda doma nemam, zapomnela jsem na ne. navic je teda moc nemusim☹ ale mandle si dam a k tomu treba zase jablko...ale mozna hlad mit nebudu

mates22
28. kvě 2012

@hlavinka 😀 , tak dneska teda zrovna sem měla chut na sladký neskutečnou, med jako absolutně nezabíral, myslím, že už si na něj tělo zvyklo a nebere ho jako sladkost, dala sem si dopo banán, jinak bych se snad zbláznila, do toho si malej rozbil hlavu, takže i na nervíky to šlo - mimo plán, ale tak je tam, že se může i ovoce, tak snad to není takovej prohřešek. Jinak mi mrkev a řepa lezou už i ušima, těším se na zejtra na kuře, ale musím si ho udělat dneska a sníst studený, což mě mrzí, že to zrovna vyšlo takhle blbě, když máme běhání po doktorech ☹ .

mates22
28. kvě 2012

@fwllo tak ta tvoje dnešní večeře - příště to nedám, bylo mi z toho fakt blbě, radši dám později jogurt, šoupnu si švestky a ořechy do něj a večeři vynechám 😝

zofinecka
28. kvě 2012

ahoj holky, tak jsem začla detox podle Mačingové a dneska mám na večeři řwpu a moc mi chutná. Jediné coo mi nejelo, tak je boršč. A já už slavím úspěchy a díky tomotu detoxu jsem již zhubla 5 kg 😀

kacab
28. kvě 2012

@zofinecka kolikátý jsi den? ... to jen abych mohla tiše závidět, že mě to tak rychle dolů nejde i přes maximální dosciplínovanost 🙂 😀 a jinak gartuluju 🙂

fwllo
28. kvě 2012

@mates22 souhlasím, první jídlo, které jsem nedojedla.. Husí kůže a zježené chloupky na rukách.. Fujtajbl..místo toho příště radši boršč nebo cokoliv jiného..

discreet
28. kvě 2012

Holky, mám za sebou první den...zatím v poho, kolik se má vypít té vody??

zofinecka
28. kvě 2012

@kacab nějak 18. den asi 😀
@discreet 2 - 3 l za den

discreet
28. kvě 2012

@zofinecka Díky

kacab
28. kvě 2012

@zofinecka hm.... tak to si můži nechat zdát... ale co, lepší něco než nic a když mě to jde dolů pomaleji, třeba to bude mít větší stabilitu 🙂 .. no uznejte, nějak se utěšit musím 🙂

fwllo
28. kvě 2012

@kacab tímhle se utěšuju taky 🙂 dneska jsem 11.den a včera bylo dole kilo a půl.. ať už se to rozjede 😀

hlavinka
29. kvě 2012

Ahoj holky, prosim vas, co se smi pit? Jen voda (prevarena?) Vodu jsem nasla, doporuceni ohledne vincentky taky, ale pak tam nekde je zminka o vode s peprem? A to teda nevim nevim. Diky za radu

hlavinka
29. kvě 2012

tak uz chapu, proc rika dejte si medu, kolik chcete - protoze ty vlassky orechy jsou teda pekne horky. clovek by to nerekl.
A pevne doufam, ze mi nebude blbe!

hlavinka
29. kvě 2012

tak mi spatne nebylo, hura. ale ani jsem tu porci nesnedla - byla 1 jablko, 1 mrkev a zbytek.
A pri jidle jsem teda mela pocit, ze mne zacina bolet hlava, tim medem a orechy...
akorat jsem teda zvedava, jak to udelam o vikendu, kdyz jedeme pryc ☹ no, nejak to prizpusobim🙂

dludli
autor
29. kvě 2012

@kacab tak gratuluju !!!

@hlavinka ja varim na druhy den vecer po desate, driv neni kdy, kdyz mam pocit ze bych rusila robotem strouham rucne na struhadle....
voda s citronem muze byt ta nam funguje nejlip

@kacab jaks delala repu s tunakem? NAvod jsem nenasla

discreet
29. kvě 2012

@zofinecka Tak to máš super úspěchy...

Holky já dneska nedala ty fazolky, nemám je ráda sama o sobě, ale s česnekem a skořicí, obrátil se mi žaludek... jsou myslím ještě za 2 dny, tak jim dám druhý pokus a už teď se těším na jogurt 😀
Jinak chutě nemám, v pátek jsem chtěla jít slavit den dětí a na pizzu, ale asi nebudu dráždit sama sebe 😉

hlavinka
29. kvě 2012

@dludli jo, vodu s citronem tu jo, tu mam rada a popijim...

no, ja teda fazolky vypustim, nemam je rada. udelam misto toho jinou zeleninu, asi cuketu. A taky nevim, co budu delat v celerovym tydnu☹ ten vazne nesnesu.

dludli
autor
29. kvě 2012

@discreet me prijde ze na nektery veci si musi clovek zvyknout ja nemohla fazolky ani citit a ted po 2 tydnech jsem jich udelala jen par aby bylo povinosti ucineno za dost tak nejak a s M jsme se o ne pretahovali 😀

innael
29. kvě 2012

Holky, než fazolky úplně zatratíte, dejte jim ještě šanci a zkuste je s cibulí místo s česnekem, myslím, že je lepší vyměnit cibuli za česnek než to celý prohodit s jiným jídlem. já si je takhle dobrovolně dělám i v semaforu a přitom v detoxu jsem velmi trpěla, když jsem je měla na programu. Jsou fakt úplně jiný. A nebo zkuste koupit jinou značku, prý jsou v tom rozdíly.

dludli
autor
29. kvě 2012

@innael no ja se na cibulku uz tesim 🙂 jak jsem psala ted posledne jsem na to kapla a vim uz jak na ne na potvurky

jinak mi asi nebudete verit ale na repe s tunakem jsem si fakt pochutnala!

dludli
autor
29. kvě 2012

taky musim rict ze me dnesa boli hlava a asi za to muze vcerejsek BYli jsme s detma v zabavnim parku cely den no takze dietka dostala trochu na frak a prijde mi ze jak zase jedu prresne detox boli me hlava a i na wc jsem casteji ...

fwllo
29. kvě 2012

@dludli můžu se zeptat, jak jsi dělala to kuře s celerem?? Kolik asi tak kuřecího masa?? Hlavně, že tam napíše čtvtku celeru, ale kolik masa nenapíše.. A když je to na dva dny za sebou, fakt nevím kolik toho udělat..
Já bych měla mít k večeři hráškovou polívku, ale mám v lednici boršč, tak si prohodím dnešní a zítřejší večeři..

dludli
autor
29. kvě 2012

@fwllo cim vic tim lip pise jezte do uplneho pocitu nasyceni tak u masa se toho drzim fakt ! 🙂 delam to pro nas oba s manzou, takze pro kazdeho dva rizky prsni a celeru dam pulku tim padem.

dneska mame kruti prsa v orechach, tak orechy jsme vynechali a sedli jsme si pekne venku ke grilu... 🙂

mates22
29. kvě 2012

@fwllo já měla to kuře s celerem dneska, udělala sem od oka - 3 větší prsní řízky + 7/4 velkýho celeru, zapomněla sem to namarinovat, tak jsem kari šoupla přímo do hmoty a moc sem si pochutnala, k tomu ještě tu zeleninu, fakt mňam - mám ještě i na zítra a ještě jsem dala do mrazáku asi 4 placky

mates22
29. kvě 2012

@discreet já teda je restuju s česnekem, bez skořice...poprvé sem to udělala podle toho receptu a teda sem to nedala, letělo to ddo koše, ale restovaný dobrý, no dobrý- jedlý, kupuju teda bonduel............