Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

vapetka
23. čer 2012

Maminky dá se ten jídelníček někde vytisknout?

saminka
23. čer 2012

@vapetka ahojky mrkni na uloz.to tam si muzes stahnout cele knizky 😉

dludli
autor
23. čer 2012

no tak ja po detoxu pribrala kazdy tyden poctive jedno kilo, no jak to slo dobre dolu jde to jeste lip nahoru 😠
dneska jsem zacala znova, planovala jsme to tak jsem to uz nechtela odkladat, ale opet bez repy!!!!
POku dji sezenu nekde, o cem pochubuju, tak to bude v pondeli az ncili prvni tri dny nejmin repa nebude. MAm to nahradit jinyma jidlama, jako perkelt, cuketa, nebo pouzit alespon zavarenou? Te mam plny sklep.

dludli
autor
23. čer 2012

tak jsem to vyresila tim ze jsem jidla prohazela, budu jist rposte ten tyden od konce vicemene, cukety a mrkve mam dost no a pak holt budu mit, snad tedy, repovy zaver tyden 🙂

vapetka
23. čer 2012

@saminka jé tak moc děkuji za tip. kouknu.

mates22
23. čer 2012

@saminka já teda dodržovala striktně, jen občas sem něco vynechala, jakože třeba řepu sem neměla, tak sem si dala salát jen z tý zeleniny a okurky a něco teda nedám, protože hubnout zvracením nehodlám, takže něco sem si dost upravila, ale základní suroviny zůstaly 🙂

mates22
23. čer 2012

@dludli fakt jojo efekt? Já myslela, že právě po tom detoxu nebude a u mě to zatím teda fakt drží, tak doufám, že ještě těch 14 dní vydrží 🙂

dludli
autor
23. čer 2012

@mates22 no prekvapilo me to, jao ted posledni asi 4 dny jsem si dala klidne i pred spanim sladky, ale slo to nahoru uz i zkraje, a to jsem fakt jedla jeji jidla jen sem tam neco zobla na vic, myslim si ze na udrzeni vahy to mohlo stacit.

innael
24. čer 2012

@mates22 no po detoxu má být právě ty 3 měsíce semafor nebo krevní skupiny nebo prostě nějaká jiná strava, ale hlavně se nevrátit ke stravě před detoxem, nebo ten jojo nastane 😖

innael
24. čer 2012

@saminka radši to dodržuj, nemá se nic nahrazovat, aby to mělo správný efekt.

mates22
24. čer 2012

@innael vím, ale prý AM někde píše, že se může začít druhý detox i dřív...ono obecně, ty její jídla jsou v podstatě furt dokola ten detox, jen si člověk může vybrat co kdy bude jíst, mi to tak aspoň přijde

innael
24. čer 2012

@mates22 ale tak jsou tam i nový recepty, ale je pravda, že jsem si vybrala několik oblíbenejch a ty valím pořád dokola, to je fakt. Než se mi to přejí 😀 . Ale dneska jsem měla k obědu dva silný plátky uzenýho plus okurkovej salát. No je to v rámci dělený stravy? Je! Žádná kombinace sacharidů a bílkovin , takže vše OK 😵 😵

dludli
autor
25. čer 2012

cauky, tak si tu chroupu mrkev jabko 🙂 vaha zase zacina pomalicku lezt dolu no ta jsem vazne zvedava jak to zmaknu pres prazdniny.

dnesni ukol, sehnat repu

mates22
25. čer 2012

@dludli ahoj, to je mi líto, že ti to takhle funguje, u mě zase kilo dole a to teda sice vařím podle ní, ale sem tam si něco dám, kousek čokolády, bublaniny, ovoce odpoledne, úplně ani nehlídám ty rozestupy mezi bílkovinama a sacharidama ............. jsem docela nadšená, snad to vydrží 🙂 a jestli to poleze dolů aspoň pomalu, tak ten detox zatím nedám, přece jen je tohle příjemnější a mám na prázdniny zase nějaký dorty a to je na tom to nejhorší, když nemůžu ochutnat krém a tak

innael
25. čer 2012

@mates22 jé, ty se máš 🙂 . Já měla naposled kilo nahoře a od tý doby se nevážím, taky občas zhřeším, třeba jen maličkostí nebo blbou kombinací bílkoviny x sacharidy, tak se bojím, že to půjde nahoru.

dludli
autor
25. čer 2012

tak ja si prave pochutnala na fazolkach, jako minuly detox jsem je jedla temer s odporem tak jsme si jich udelala jen par ted no a ono to bylo k jidlu, no co to se mnou dela ta dieta? 😀

dortik planuju na dnesek delat, zitra ma ZUzanka 4 roky, hodlam vyrabet princeznu, tak jsem vazne zvedava na vysledek teda , a jestli zvladnu si nedat 😖

mates22
25. čer 2012

@innael je to taky teprva 14 dní, uvidíme jak to půjde dál...trochu mě to ukolíbává a tím si myslím, že ztratím zábrany a ono to zase vyskočí ☹, ale zatím se to fakt drží, ťukyťuky

saminka
28. čer 2012

holky jak se mate?? uz tu nikdo nenakukuje?
ja mam tyden detoxu za sebou a zatim se drzim, rano jsem se vazila a pekne 2.5 kg dole 😉 chtela jsem se zeptat jestli pijete vodu s citronem nebo bez? ja dnes pila cely den s citronem pro zmenu a bobek mala mi ted vecer silene zvracela, tak premyslim z ceho, z prikrmu nic noveho nemela tak snad ne z toho citronu, preci je to velka zmena i pro chut mlika 😕 😕 dnes jsem mela ten mrkvovy perkelt a myslela jsem ze uz ho ani nedojim, nejak mi nechutnal jak byl sladky z te mrkve...

mates22
28. čer 2012

@saminka ahoj, nakukujeme, já právě kvůli kojení pila tu vodu bez citronu, on malej citrusy nesnáší, byl na ně alergickej už v bříšku (teda spíš já, když sem ho čekala). takže i ten grep jsem si hodně naředila. Nevím, jestli z toho mohla maličká i zvracet, ale možné to je. A gratuluju k úbytku, já dnes pekla medovník, tak jsem ulizovala, musím se zítra zvážit, polevuju polevuju, tak abych zase těch šest kilo nenabrala zpátky 🙂. A hlavně ať je prďolce dobře, taky řáděj, aspoň tady u nás prej, střevní virozy.

saminka
28. čer 2012

@mates22 diky moc za uklidneni, tak uz piju jen normalni vodu a uvidime 😲 no doufam ze to neni zadny virus, vyzvracela mi ted i posledni kojo 😨 no ted spinka tak ji budu hlidat, ma se kojit casteji i pres to zvraceni tak snad se zlepsi, nechtela bych ji timto detoxovanim nejak ublizit 😔 a diky !! ono to je ted poradna zmena jist jen samou zeleninu a ovoce ve srovnani s cukrovinkami, buchtami a bilym pecivem, tak jsem i cekala ze to dolu pujde, uvidime jak budu pokracovat dal, zitra konecne neco noveho 😎 a jak dlouho si drzis tech sest kilo? ja bych mela taky strach z jo jo efektu....no ale recepty v tom semaforu vypadaji super tak snad se podle toho taky budu vest..

mates22
29. čer 2012

@saminka ahoj, tak co malá? Doufám, že už je to lepší, jsem na Vás celý večer myslela, ona je ještě takovej drobek maličkej. tak doufám, že už je v pořádku. Já jsem teď po detoxu něco málo přes 14 dní, při detoxu jsem shodila 5 kilo a pak ještě ten další tejden kilčo, teď je to stabilizovaný, hejbe se to teda tak o 100-200 gramů sem a tam. Dneska jsem se teda zvážila, ale dobrý, k snídani jsem si dala ovšem medovník, takže na dnešek už mám s mlsáním vystaráno 🙂

saminka
29. čer 2012

@mates22 ahojky , je pekne ze jsi na nas myslela. tak ted rano vypada malinka celkem v poradku,posledni tri koja nezvracela akorat se mi zda ze ma vice hlad ale to je pochopitelne kdyz mela uplne prazdny zaludek.kojim casteji.ale myslim si ze ji mlicko asi ted tak nezasyti,ale prvni tyden mam za sebou a ode dneska budou i testoviny tak uz se zvysi prijem kalorii, i do ted jsem si davala dopolko i odpolko svaciny co AM doporucuje uz jen kvuji toho kojeni. Je super ze se ti vaha drzi i po detoxu, a jis ted podle toho semaforu? Nemyslim si ze ted po medovniku priberes, celkove je tvuj metabolismus o hodne rychlejsi tak se s tim jiste vyporada . ;)

dludli
autor
29. čer 2012

@saminka ja nakukuju a cekam kdo co napise 🙂

jsem vzdycky prekvapena ze nekomu nechutna perkelt, nedelavate dusenou mrkev? VZdyt je to to same,. JA to tedy zrovna obedvam a mrkev muzu v celkem jakekoliv podobe 🙂

ja pila prve spis vodu s citronem mela jsem vyzkouseno ze po ni nemam vubec chute na sladky a mlsnou a tak, nejak me vic zaplnila.
Nemohlo to byt spis z te mrkve kdyz ti nechutnala? No nebo na co bych sazela nejvic olivovej olej, DElala jsem nejaky jidla i holkam a nejmladsi mela prujem vzdy, usoudila jsem ze z toho oliv oleje.

saminka
29. čer 2012

@dludli ahojky no ja dusenou mrkev rada mam ale vcera jak jsem mela vsechno sladke(snidane mrkev s jablkem, obed - sladka repa a veca sladka mrkev) tak uz mi to sladke nejak prestalo chutnat 😅 preci jen jine dny je zmena kdy je brokolice, nebo fazolky, to mi chutna moc. Olivovy olej to asi nebude protoze ho ted pouzivam skoro do vsech jidel a mala zacla az po tydnu. Taky si nemyslim ze je to z citronu, na obed mela kruti maso a zeleninu, uz to mela driv ale zadna reakce, nebo jestli se neprejedla kdyz po svacine se hned jeste chtela kojit, ted uz vypada ok 😅

Jinak dusenou mrkev delavame s hraskem, to je lepsi mnamka 😀 Ted jsem si uvarila ten borsc na veceri a je toho poradna hromada 😕 to si urco zmrazim, jde to ze? ted si jdu udelam testoviny se
spenatem, bohuzel nemuzu tady sehnat kedluben 😠
a jak ty si vedes pri druhem detoxu? jde vaha porad dolu? ja jsem zatim nadsena a fakt odolavam lakadlum mnohem lip nez na zacatku 😀

saminka
29. čer 2012

@dludli
@mates22 holky a ty testoviny jsou 150 gr varenych nebo suchych 😕

mates22
29. čer 2012

@saminka tak to nevím, já to nikdy nevážila, všechno sem dělala od oka, poněvadž stejně píše, že se toho může, kolik člověk chce 😀, boršč jsem taky vařila jen jednou a vyšel pak zamrazenej v mističkách až do konce

dludli
autor
29. čer 2012

holky jsem ztraceny pripadm dnesa cely den poctive detox a v podvecer sezeru zase us dortu, boze uz aby byl pryc!!!! je mi z nej pekne tezko 😠

mates22
29. čer 2012

@dludli já taky sežrala odpoledne ještě kus medovníku, jako dorty moc nemusím, ale medovník můžu...no ale nejsem na detoxu, tak trochu hřeším, dneska jsem ani nebyla doma, takže ani semafor nic, jen jsem rozdělila sacharidy a bílkoviny, ale kuře bylo smažené ☹

innael
29. čer 2012

holky, nebojte, já taky občas hřeším 😖 . Čím dýl držím semafor, tím víc ☹ . Už se těším na detox.

mates22
30. čer 2012

...a pro povzbuzení, i přes včerejší odfláklej semafor a ty dva medovníky, dneska šly kila dolů o 20 deka 🙂. přijde mi, že je to hodně v té vodě, když se nehlídám a piju míň, tak to jde malinko nahoru, když vypiju ty 3 litry, jde to hned zase trochu dolů 🙂. Ve čtvrtek máme oslavu a pak uvidím, buď začnu o víkendu druhé kolo, nebo ještě počkám